Warszawa 14.07.2018
Zawody lekkoatletyczne - kierunek ME w Berlinie
100 m K
1 2 e 1 11.91 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 6 e 1 12.22 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.0 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
3 7 e 1 12.35 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +1.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
4 8 e 1 12.39 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
5 10 e 1 12.51 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +1.0 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK! ZKN
6 11 e 1 12.59 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP +1.0 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2 ZKN
7 12 e 1 12.70 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.0 II CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
4 13 e 2 12.73 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM +1.5 II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
5 14 e 2 12.83 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.5 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 15 e 2 12.96 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP +1.5 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
3 16 e 3 13.15 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U18 KP +0.6 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
4 17 e 3 13.17 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
5 18 e 3 13.48 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
6 19 e 3 13.56 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
4 f 1 11.90 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.0 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
6 f 1 12.15 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.0 I MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
7 f 1 12.29 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
8 f 1 12.40 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +1.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
200 m K
1 1 s 1 24.29 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.5 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
2 2 s 1 24.56 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 3 s 1 25.31 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +0.5 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
4 4 s 1 25.41 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +0.5 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
5 5 s 1 25.47 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.5 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK! ZKN
6 6 s 1 25.78 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM +0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
7 7 s 1 25.94 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
1 8 s 2 26.25 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 9 s 2 26.41 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
3 10 s 2 26.59 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.3 III GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
4 11 s 2 27.41 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP +0.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
5 12 s 2 27.46 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.3 IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
6 13 s 2 27.65 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.3 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
7 14 s 2 27.73 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.3 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
8 15 s 2 27.73 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U18 KP +0.3 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
300 m K
1 1 s 1 41.25 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD -- MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 2 s 1 42.67 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2018 2
400 m K
1 1 s 1 53.60 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2018 M KN
2 2 s 1 53.74 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2018 M KN
3 3 s 1 57.60 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
800 m K
1 1 s 1 2:03.37 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2018 M KN
2 2 s 1 2:03.41 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN
3 3 s 1 2:04.81 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2018 M
4 4 s 1 2:06.74 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2018 1
5 5 s 1 2:08.00 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
7 7 s 1 2:09.83 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I MARMUR Stanisław Z/2320/11 2018 2
8 8 s 1 2:11.15 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD II WO¬NIAK Jerzy Z/0966/15 2018 2 KN
9 9 s 1 2:11.31 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
10 10 s 1 2:15.04 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
11 11 s 1 2:18.77 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
  s 1 DNF KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN
100 m pł K
1 1 e 1 13.80 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +3.9 I HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN
2 2 e 1 14.20 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +3.9 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 3 e 1 14.22 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +3.9 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
4 4 e 1 14.67 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +3.9 II KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
5 5 e 1 16.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +3.9 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
1 f 1 13.76 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +0.6 I HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN
2 f 1 14.32 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.6 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 f 1 14.45 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.6 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
4 f 1 14.61 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.6 II KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
5 f 1 17.93 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.6 -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
400 m pł K K
1 1 s 1 57.57 SAGANIAK Justyna UKS 55 ŁódĽ 95 Sen LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2018 M KN
3 3 s 1 58.84 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2534/11 2018 MM KN
4 4 s 1 60.55 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M
5 5 s 1 61.56 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2018 1 ZKN
6 6 s 1 61.57 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ I B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
7 7 s 1 62.33 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
8 8 s 1 68.35 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2018 2
Tyczka K
1 f 1 3.80 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1 ZKN
2 f 1 3.70 BERENSTEIN Naama AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM I SZYMCZAK Edward SZYMCZAK Edward 1
Trójskok K
1 f 1 11.09 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.1 III ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
  f 1 NM WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ 0.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1
Dysk (1) K
1 f 1 55.93 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP M HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2018 M KN
2 f 1 52.88 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN
3 f 1 51.81 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
Oszczep (500) K
1 f 1 43.23 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 49.05 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2018 1
2 f 1 46.17 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U23 PD I SIKORSKI Karol Z/1412/12 2018 MM KN
3 f 1 41.64 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM II WALCZAK Leszek Z/1413/12 2018 1 ZKN
4 f 1 31.88 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
  f 1 NM MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2018 M KN
100 m M
1 1 e 1 10.60 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP +0.4 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN
6 6 e 1 10.97 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.4 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
7 8 e 1 11.31 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
1 7 e 2 11.10 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +0.4 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
2 9 e 2 11.31 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
1 f 1 10.56 ZACZEK Artur O¦ AZS Poznań 89 Sen WP +0.4 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN
3 f 1 10.90 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.4 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
5 f 1 11.26 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
6 f 1 11.40 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
  f 1 DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +0.4 -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
200 m M
1 1 s 1 21.85 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.5 I RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN
2 2 s 1 21.89 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.5 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
3 3 s 1 22.56 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP +0.5 II NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
4 4 s 1 23.25 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
5 5 s 1 23.75 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U23 WN +0.5 -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2018 2
300 m M
1 1 s 1 33.64 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
2 2 s 1 34.68 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/3483/11 2018 1
400 m M
3 6 s 1 48.59 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2018 1 ZKN
4 7 s 1 49.51 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2018 1 KN
4 8 s 2 49.69 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
5 9 s 2 52.32 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
800 m M
1 1 s 1 1:50.96 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:51.70 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2018 1 KN
3 3 s 1 1:52.42 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2018 1
4 4 s 1 1:52.51 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2018 2
5 5 s 1 1:53.21 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN
6 6 s 1 1:53.40 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
7 7 s 1 1:53.72 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 1:54.42 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN
  s 1 DNF KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2018 ZKN
2 10 s 2 1:57.18 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Weteran LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
3 11 s 2 1:58.15 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2
4 12 s 2 1:59.42 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
5 13 s 2 1:59.80 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 4
6 14 s 2 2:02.10 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2018 4
110 m pł M
1 1 e 1 13.74 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +0.6 M B.D. Z/4065/11 2018 MM KN
2 2 e 1 14.27 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 KN
3 6 e 1 15.01 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +0.6 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
  e 1 DNF STA¦KIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93 Sen ZP +0.6 -- B.D. JUNIEWICZ Jakub , Z/4587/11 , 2018 M
  e 1 DNF WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
1 3 e 2 14.77 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.2 I B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN
2 4 e 2 14.80 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP +0.2 I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
4 7 e 2 15.26 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.2 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN
  e 2 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.2 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
1 f 1 13.79 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM +0.6 M B.D. Z/4065/11 2018 MM KN
2 f 1 14.11 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 KN
3 f 1 14.30 STA¦KIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93 Sen ZP +0.6 I B.D. JUNIEWICZ Jakub , Z/4587/11 , 2018 M
4 f 1 14.63 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.6 I B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN
5 f 1 14.71 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP +0.6 I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
6 f 1 15.32 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +0.6 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
  f 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.6 -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN
400 m pł M
1 1 s 1 50.97 BRYLIŃSKI Robert O¦ AZS Poznań 91 Sen WP M MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2018 M KN
2 2 s 1 52.02 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA I B.D. Z/4054/11 2018
3 3 s 1 52.17 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2018 1
Tyczka M
1 f 1 5.00 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I B.D. KACHKOVSKYI Gennadii , Z/2159/11 , 2018 M KN
2 f 1 4.30 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN
3 f 1 3.80 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
Trójskok M
1 f 1 15.64 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS +0.8 I SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2018 M KN
2 f 1 15.58 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 Sen MZ +0.5 I B.D. B.D. , Z/1677/12 , 2018 1
3 f 1 14.28 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 40.59 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
2 f 1 37.90 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
Oszczep (400) M
1 f 1 39.17 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U12 MZ -- KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 81.08 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM MM WALCZAK Leszek Z/0962/14 2018 MM KN
2 f 1 81.06 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM MM PIˇTEK Mirosław # Z/2549/11 2018 MM
3 f 1 77.72 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2018 MM KN
4 f 1 76.03 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM M PIˇTEK Mirosław Z/1328/14 2018 M
5 f 1 75.17 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2018 MM KN
6 f 1 71.51 KO¦CIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2018 1
7 f 1 64.27 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018
8 f 1 60.74 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.83670711517334 sekund