Chorzów 27 - 29.07.2018
24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
100 m K
1 5 e 1 12.17 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK 0.0 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
2 6 e 1 12.17 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
3 7 e 1 12.21 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL 0.0 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 8 e 1 12.23 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
5 9 e 1 12.26 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS 0.0 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN
6 14 e 1 12.48 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB 0.0 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2018 ZKN
7 17 e 1 12.56 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD 0.0 II BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 19 e 1 12.61 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP 0.0 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
1 2 e 2 12.00 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.4 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 3 e 2 12.11 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/5288/15 2018 2 ZKN
3 4 e 2 12.14 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.4 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
4 12 e 2 12.42 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
5 16 e 2 12.56 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.4 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
6 18 e 2 12.59 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.4 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
7 20 e 2 12.64 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2018 2 LDK!
8 21 e 2 12.68 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +0.4 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
1 1 e 3 11.83 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.0 M RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 10 e 3 12.27 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP -1.0 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
3 11 e 3 12.31 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.0 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
4 13 e 3 12.44 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -1.0 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
5 15 e 3 12.51 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -1.0 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
6 22 e 3 12.77 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U18 KP -1.0 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2 ZKN
7 23 e 3 12.77 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -1.0 III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 24 e 3 12.82 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.0 III OLCZYK Stanisław B.D. Z/0088/16 2018 2 LDK! GIM
1 f 1 11.71 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.2 M RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 11.93 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.2 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
3 f 1 12.02 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.2 I JUNIEWICZ Jakub Z/5288/15 2018 2 ZKN
4 f 1 12.10 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.2 I TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
5 f 1 12.17 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.2 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
6 f 1 12.19 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
7 f 1 12.25 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.2 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
8 f 1 12.27 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +0.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
1 f 2 12.24 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP -0.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
2 f 2 12.25 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.1 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
3 f 2 12.26 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN
4 f 2 12.28 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
5 f 2 12.41 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -0.1 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
6 f 2 12.50 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.1 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
7 f 2 12.54 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.1 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
8 f 2 12.61 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.1 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2018 ZKN
200 m K
1 1 w 1 25.96 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -0.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 801
2 2 w 1 26.15 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 784
3 4 w 1 26.71 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.1 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 736
4 5 w 1 26.75 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.1 III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 733
5 6 w 1 26.82 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.1 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 727
6 7 w 1 26.85 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -0.1 III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 724
7 9 w 1 26.96 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.1 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 715
8 10 w 1 26.98 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -0.1 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 713
1 3 w 2 26.48 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -0.3 III KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 756
2 8 w 2 26.96 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.3 III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 715
3 11 w 2 27.33 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -0.3 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 685
4 12 w 2 27.49 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.3 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 672
5 13 w 2 27.59 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -0.3 IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 664
6 14 w 2 27.63 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.3 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 660
7 15 w 2 27.75 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.3 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 651
8 17 w 2 28.09 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 624
1 16 w 3 27.83 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -0.4 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 644
2 18 w 3 28.20 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.4 IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 615
3 19 w 3 28.26 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.4 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 610
4 20 w 3 28.27 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.4 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 610
5 21 w 3 28.53 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 590
6 22 w 3 28.92 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.4 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM 560
7 23 w 3 29.37 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -0.4 -- B.D. # Z/5063/15 2018 3 LDK! 527
400 m K
1 1 e 1 55.99 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ I MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
2 6 e 1 57.11 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
3 7 e 1 57.45 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2 ZKN
4 9 e 1 57.53 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2018 4
5 15 e 1 59.28 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2018 3
6 19 e 1 60.22 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP III WOŹNIAK Bernard # Z/0449/16 2018 3
7 20 e 1 60.41 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
8 21 e 1 60.83 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 2 e 2 56.83 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/0082/16 2018 2 ZKN
2 3 e 2 56.84 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP II B.D. JANKOWSKI Marcin Z/0024/15 2018 LDK! ZKN GIM
3 5 e 2 56.88 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2 ZKN
4 12 e 2 58.87 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2018 3 ZKN
5 13 e 2 59.11 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
6 16 e 2 59.53 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
7 18 e 2 60.20 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
1 4 e 3 56.87 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
2 8 e 3 57.50 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2018 2 ZKN
3 10 e 3 57.74 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL II WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
4 11 e 3 58.56 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
5 14 e 3 59.18 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
6 17 e 3 60.10 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
7 22 e 3 62.21 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
8 23 e 3 63.11 KRAWCZYK Wiktoria MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2018
800 m K
1 2 e 1 2:13.85 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
2 3 e 1 2:13.88 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
3 5 e 1 2:14.12 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
4 6 e 1 2:15.09 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
5 10 e 1 2:16.71 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 11 e 1 2:17.38 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
7 15 e 1 2:19.67 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2 ZKN
8 17 e 1 2:19.81 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
9 19 e 1 2:23.02 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
10 20 e 1 2:23.39 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
11 21 e 1 2:23.41 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 2:13.09 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2018 2 ZKN
2 4 e 2 2:13.90 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2018 2 ZKN
3 7 e 2 2:15.23 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 8 e 2 2:15.80 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
5 9 e 2 2:15.96 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
6 12 e 2 2:18.32 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
7 13 e 2 2:18.73 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2018 3
8 14 e 2 2:19.42 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2018 3
9 16 e 2 2:19.75 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2018 3
10 18 e 2 2:21.02 PIETROŃ Monika ULKS Skoczek Pogórze 02 U18 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/2850/16 2018 2 ZKN
11 22 e 2 2:29.56 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2018 4
12 23 e 2 2:31.53 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2018 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:31.65 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2018 1 LDK! ZKN
2 2 s 1 4:33.18 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2018 2 KN
3 3 s 1 4:34.75 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 4:40.74 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 4:43.15 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 6 s 1 4:44.13 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2018 3 LDK! ZKN
7 7 s 1 4:44.45 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
8 8 s 1 4:44.55 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III WOSIEK Jacek Z/3398/15 2018 3 ZKN
9 9 s 1 4:46.31 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 LDK! ZKN
10 10 s 1 4:49.21 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 U18 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2018 2 ZKN
11 11 s 1 4:49.94 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
12 13 s 1 4:59.58 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2018 4
1 12 s 2 4:59.39 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
2 14 s 2 5:01.06 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/1200/15 2018 4 LDK!
3 15 s 2 5:01.38 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
4 16 s 2 5:03.50 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2018 3 LDK!
5 17 s 2 5:03.69 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0712/15 2018 3 ZKN
6 18 s 2 5:04.00 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2018 3
7 19 s 2 5:11.09 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
8 20 s 2 5:13.00 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
9 21 s 2 5:14.00 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2018 LDK! GIM
10 22 s 2 5:15.23 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2018
11 23 s 2 5:26.16 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 14.93 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -0.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 851
2 2 w 1 15.03 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.5 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 838
3 3 w 1 15.05 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -0.5 II PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 835
4 4 w 1 15.12 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.5 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 826
5 6 w 1 15.40 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.5 II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 790
6 7 w 1 15.44 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -0.5 II BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 784
6 8 w 1 15.44 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.5 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 784
8 11 w 1 15.53 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -0.5 II KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 773
1 5 w 2 15.34 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -0.2 II MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 797
2 9 w 2 15.47 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -0.2 II ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 781
3 10 w 2 15.53 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.2 II RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 773
4 12 w 2 15.58 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 767
5 13 w 2 15.79 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.2 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 740
6 14 w 2 15.90 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -0.2 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 727
7 15 w 2 15.95 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.2 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 720
8 17 w 2 16.25 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 684
1 16 w 3 16.09 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.4 III LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 703
2 18 w 3 16.27 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.4 III WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 682
3 19 w 3 16.44 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.4 III WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 661
4 20 w 3 17.13 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -0.4 IV B.D. # Z/5063/15 2018 3 LDK! 582
5 21 w 3 17.26 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 567
6 22 w 3 17.28 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.4 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM 565
7 23 w 3 18.49 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.4 -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 439
400 m pł K K
1 6 e 1 64.42 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2018 2 ZKN
2 9 e 1 65.31 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2018 2 LDK! ZKN
3 12 e 1 65.90 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/2812/15 2018 4 LDK!
4 13 e 1 66.59 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
5 19 e 1 68.38 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL III KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN
6 22 e 1 72.39 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN
7 23 e 1 72.59 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2018
  e 1 DNF JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
1 2 e 2 63.19 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 5 e 2 64.15 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU II WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2018 2 LDK! ZKN
3 7 e 2 64.62 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2018 3 LDK! ZKN
4 8 e 2 65.12 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
5 15 e 2 67.08 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
6 16 e 2 68.06 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
7 18 e 2 68.30 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
8 21 e 2 69.61 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2018 BEZ LDK!
1 1 e 3 60.68 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 e 3 63.20 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
2 4 e 3 63.20 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 10 e 3 65.50 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 3 LDK! ZKN
5 11 e 3 65.64 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP II WALCZAK Michał Z/0794/16 2018
6 14 e 3 66.72 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3 ZKN
7 17 e 3 68.07 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
8 20 e 3 69.11 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2018 3
1500 m prz K
1 1 s 1 5:02.19 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 5:02.47 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 5:05.35 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
4 4 s 1 5:08.10 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2018 ZKN
5 5 s 1 5:11.80 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 3 ZKN
6 6 s 1 5:12.71 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2018
7 7 s 1 5:14.63 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK II SOCHA Tomasz Z/0482/17 2018 3 ZKN
8 10 s 1 5:22.87 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2018 3 LDK!
9 14 s 1 5:30.02 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2018 2 ZKN
10 15 s 1 5:41.59 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
11 20 s 1 5:56.51 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA IV KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
  s 1 DNF SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
1 8 s 2 5:15.55 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2018 3 LDK! ZKN
2 9 s 2 5:19.00 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U18 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2018
3 11 s 2 5:25.78 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2018 5
4 12 s 2 5:27.60 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1439/17 2018 4 LDK! GIM
5 13 s 2 5:28.24 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
6 16 s 2 5:45.81 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP IV B.D. Z/2279/15 2018 3 LDK!
7 17 s 2 5:47.28 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2018 3 LDK!
8 18 s 2 5:49.44 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
9 19 s 2 5:52.97 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
10 21 s 2 5:57.98 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP IV BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2018 4
Wzwyż K
1 1 w 1 1.65 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 795
2 2 w 1 1.59 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 724
3 4 w 1 1.56 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 689
4 5 w 1 1.56 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 689
5 6 w 1 1.56 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 689
6 7 w 1 1.56 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 689
7 8 w 1 1.53 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 655
7 8 w 1 1.53 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 655
9 10 w 1 1.53 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP IV B.D. # Z/5063/15 2018 3 LDK! 655
10 11 w 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 621
11 12 w 1 1.50 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 621
12 14 w 1 1.47 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 588
1 3 w 2 1.59 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 724
2 13 w 2 1.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 621
3 15 w 2 1.44 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 555
4 16 w 2 1.44 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 555
4 16 w 2 1.44 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 555
6 18 w 2 1.44 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM 555
7 19 w 2 1.41 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 523
8 20 w 2 1.38 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 491
9 21 w 2 1.35 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 460
10 22 w 2 1.35 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 460
11 23 w 2 1.32 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 429
Tyczka K
1 1 e 1 3.10 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN
1 1 e 1 3.10 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2018 1 KN
1 1 e 1 3.10 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM II SZYMCZAK Edward # Z/2209/16 2018 1 LDK! ZKN
1 1 e 1 3.10 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 10 e 1 3.10 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK II WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK! ZKN
6 12 e 1 2.80 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2018 3
7 14 e 1 2.80 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3053/16 2018 2
7 14 e 1 2.80 PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 U18 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0328/16 2018 2 ZKN
1 1 e 2 3.10 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1 ZKN
1 1 e 2 3.10 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM II SZYMCZAK Edward # Z/6129/15 2018 1 LDK! KN
1 1 e 2 3.10 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2018 1 KN
1 1 e 2 3.10 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM
1 1 e 2 3.10 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward # Z/0574/16 2018 1 LDK! ZKN GIM
3 17 e 2 2.80 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK III WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN
6 11 e 2 3.10 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 12 e 2 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
8 16 e 2 2.80 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/0377/16 2018 3 ZKN
10 18 e 2 2.60 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV MIGDA Leszek Z/3078/17 2018 3 ZKN
W dal K
1 4 e 1 5.30 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.1 III BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN
2 7 e 1 5.26 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/2137/16 2018 2 ZKN
3 10 e 1 5.15 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.4 III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
4 11 e 1 5.14 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -1.0 III BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 12 e 1 5.10 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.8 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
6 13 e 1 5.01 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -0.4 IV BIGUS Anna Z/6198/15 2018 2 ZKN
7 16 e 1 4.88 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3 ZKN
8 15 e 1 4.88 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.6 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
9 17 e 1 4.87 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -0.3 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2018 3 ZKN
10 20 e 1 4.67 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2018 5 LDK!
11 22 e 1 4.34 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.4 -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 5.56 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.1 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 2 e 2 5.38 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ +1.4 III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
3 3 e 2 5.32 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 5 e 2 5.27 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD +1.8 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
5 6 e 2 5.27 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.6 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3056/16 2018 3
6 8 e 2 5.22 JĘDRASZAK Roksana MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP +0.1 III GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2018 ZKN
7 9 e 2 5.16 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 III WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2018 3 ZKN
8 14 e 2 4.99 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -0.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK! ZKN
9 18 e 2 4.83 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -0.8 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 4 LDK!
10 19 e 2 4.79 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2018 3 ZKN
11 21 e 2 4.65 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.2 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 2 e 1 13.41 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II B.D. Z/2403/16 2018 GIM
2 4 e 1 13.05 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2 ZKN
3 5 e 1 13.00 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
4 6 e 1 12.75 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
5 8 e 1 12.68 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 11 e 1 12.26 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2018 3 ZKN
7 14 e 1 11.95 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01 U18 DS III BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2018 3 LDK!
8 15 e 1 11.87 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP III WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2018 2 LDK!
9 17 e 1 11.47 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/5277/15 2018 3
10 19 e 1 11.19 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2018 3 LDK! ZKN
11 21 e 1 11.09 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
1 1 e 2 15.23 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 3 e 2 13.36 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
3 7 e 2 12.69 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 3 ZKN
4 9 e 2 12.38 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
5 10 e 2 12.34 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
6 12 e 2 12.23 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2018 3
7 13 e 2 11.98 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
8 16 e 2 11.83 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
9 18 e 2 11.29 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III DZIDO Dariusz Z/3361/16 2018 4
10 20 e 2 11.13 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
11 22 e 2 11.02 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3 ZKN
12 23 e 2 10.44 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2018 3
1 1 w 1 11.62 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 636
2 2 w 1 11.57 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 633
3 3 w 1 11.43 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 623
4 4 w 1 11.06 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 599
5 5 w 1 11.02 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 596
6 6 w 1 10.70 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 575
7 7 w 1 10.69 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 575
8 8 w 1 10.54 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 565
9 9 w 1 10.35 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 552
10 13 w 1 9.50 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 497
11 14 w 1 9.41 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 491
12 15 w 1 9.27 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -- B.D. # Z/5063/15 2018 3 LDK! 482
1 10 w 2 10.27 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM 547
2 11 w 2 10.09 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 535
3 12 w 2 9.57 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 501
4 16 w 2 9.00 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 464
5 17 w 2 8.58 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 437
6 18 w 2 8.35 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 422
7 19 w 2 8.33 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 421
8 20 w 2 8.31 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 419
9 21 w 2 8.24 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 415
10 22 w 2 7.57 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 372
11 23 w 2 7.17 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 346
Młot (3) K
1 2 e 1 58.69 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
2 3 e 1 57.14 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP I KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 5 e 1 53.36 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2018 1 LDK! ZKN
4 9 e 1 48.57 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II KENSIK Jan Z/1967/15 2018 3 LDK! ZKN
5 11 e 1 47.59 JAGIEŁKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/3375/16 2018 3 ZKN
6 13 e 1 47.05 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 U18 KP III DREGER Jacek Z/3402/16 2018 3 ZKN
7 15 e 1 46.55 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 16 e 1 44.65 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2018 3
9 18 e 1 43.58 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2018 3
10 20 e 1 42.44 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2018
11 22 e 1 39.59 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/1362/15 2018 LDK! GIM
12 23 e 1 38.96 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2018 4 ZKN
1 1 e 2 61.83 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I WIEJAK Izydor B.D. # Z/6096/15 2018 1 LDK! KN
2 4 e 2 56.84 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
3 6 e 2 52.10 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2018 2
4 7 e 2 49.40 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2018 2 ZKN
5 8 e 2 49.13 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2018 2 ZKN
6 10 e 2 48.02 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL II SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 12 e 2 47.51 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
8 14 e 2 46.56 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar Z/1688/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 17 e 2 43.63 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III B.D. B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2417/16 , 2018 5 LDK! GIM
10 19 e 2 43.31 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ŁYP Jacek Z/2373/17 2018 3 ZKN
11 21 e 2 41.71 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP III KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2018 5 LDK! GIM
12 24 e 2 36.69 KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/3880/18 2018 4
Oszczep (500) K
1 1 e 1 45.84 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL II STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2018 3 ZKN
2 3 e 1 42.29 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2018 1
3 4 e 1 42.13 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2018 2 ZKN
4 8 e 1 40.60 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
5 11 e 1 38.57 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2
6 12 e 1 37.80 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/3755/16 2018 LDK! ZKN GIM
7 13 e 1 37.01 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2018 3
8 16 e 1 35.13 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
9 19 e 1 33.07 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4
10 20 e 1 32.50 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2018 4
11 21 e 1 32.04 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/5952/15 2018 4
1 2 e 2 43.66 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II KENSIK Jan Z/1994/15 2018 2 LDK! KN
2 5 e 2 41.99 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/3069/17 2018 3 ZKN
3 6 e 2 41.17 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP III GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2018 2 ZKN
3 6 e 2 41.17 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
5 9 e 2 39.21 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
6 10 e 2 39.05 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
7 14 e 2 36.97 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
8 15 e 2 35.75 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 17 e 2 34.13 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
10 18 e 2 33.15 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV DZIDO Dariusz Z/3361/16 2018 4
11 22 e 2 31.92 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester SOBOWIEC Bartosz , Z/4011/17 , 2018 BEZ
12 23 e 2 31.16 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3176/17 2018 4
100 m M
1 2 e 1 10.84 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2018 2 LDK! ZKN
2 7 e 1 10.99 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
3 8 e 1 11.02 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
4 12 e 1 11.11 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.3 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
5 19 e 1 11.29 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -0.3 II LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 21 e 1 11.32 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -0.3 III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
7 22 e 1 11.66 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP -0.3 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 2 ZKN
1 5 e 2 10.93 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.7 II B.D. Z/3853/18 2018
2 6 e 2 10.95 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.7 II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 9 e 2 11.03 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP +0.7 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
4 10 e 2 11.05 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
5 11 e 2 11.08 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +0.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
6 13 e 2 11.12 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.7 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
7 20 e 2 11.32 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U18 PD +0.7 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2018 ZKN
  e 2 DNF GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.7 -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 1 e 3 10.80 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 I ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4
2 3 e 3 10.89 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.1 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
3 4 e 3 10.90 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.1 I SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
4 14 e 3 11.13 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -0.1 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
5 15 e 3 11.15 CHIDA Tomasu MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -0.1 II ROSIAK Zbigniew Z/0483/18 2018
5 15 e 3 11.15 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2018 2 ZKN
7 17 e 3 11.22 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN
8 18 e 3 11.23 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS -0.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
1 f 1 10.78 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.6 I ROSTEK William Z/1867/17 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 10.84 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.6 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
3 f 1 10.86 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.6 I ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4
4 f 1 10.87 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.6 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
5 f 1 10.93 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.6 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
6 f 1 10.95 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.6 II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 10.98 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -0.6 II B.D. Z/3853/18 2018
8 f 1 11.02 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
1 f 2 11.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
2 f 2 11.11 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 f 2 11.14 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP -0.1 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
4 f 2 11.19 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.1 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
5 f 2 11.21 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2018 2 ZKN
6 f 2 11.27 CHIDA Tomasu MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -0.1 II ROSIAK Zbigniew Z/0483/18 2018
  f 2 DNF ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -0.1 -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
  f 2 DQ ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
1 1 w 1 11.48 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +0.6 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 757
2 2 w 1 11.50 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 753
3 3 w 1 11.57 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.6 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 738
4 4 w 1 11.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.6 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 734
5 5 w 1 11.67 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.6 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 717
6 6 w 1 11.73 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.6 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 705
7 7 w 1 11.94 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.6 IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 663
1 8 w 2 12.01 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.7 IV WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 649
2 9 w 2 12.04 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.7 IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 643
3 11 w 2 12.29 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 595
4 12 w 2 12.42 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 571
5 14 w 2 12.46 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 563
6 15 w 2 12.53 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.7 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 551
7 20 w 2 12.80 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.7 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 502
1 10 w 3 12.09 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2018 5 LDK! ZKN GIM 633
2 13 w 3 12.44 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 567
3 16 w 3 12.54 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 549
4 17 w 3 12.61 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS 0.0 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 536
5 18 w 3 12.62 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS 0.0 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 534
6 19 w 3 12.75 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 511
400 m M
1 1 e 1 49.19 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
2 3 e 1 49.45 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/2442/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 11 e 1 50.89 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 14 e 1 51.33 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 4
5 17 e 1 51.52 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL III BIELA Marek Z/4608/15 2018 4
6 18 e 1 51.53 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2018 3
7 23 e 1 52.38 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2825/16 2018 3
1 4 e 2 49.50 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
2 6 e 2 49.76 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U18 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2018 3 ZKN
3 7 e 2 50.23 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2 ZKN
4 9 e 2 50.46 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 4
5 12 e 2 51.02 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2018 3 ZKN
6 13 e 2 51.28 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 16 e 2 51.45 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
8 19 e 2 51.77 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS III URBACKA-KACZOR Natalia Z/0817/16 2018 3
1 2 e 3 49.22 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL II HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN
2 5 e 3 49.71 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 01 U18 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 LDK! ZKN
3 8 e 3 50.24 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
4 10 e 3 50.78 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 ZKN
5 15 e 3 51.43 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
6 20 e 3 51.93 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2018 LDK! GIM
7 21 e 3 52.06 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 U18 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2018
8 22 e 3 52.13 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 BEZ
1 1 w 1 52.01 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 724
2 2 w 1 53.25 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 671
3 3 w 1 53.51 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 660
4 5 w 1 54.41 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 623
5 7 w 1 55.22 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 590
6 9 w 1 55.93 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 562
7 18 w 1 59.90 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 417
1 4 w 2 53.91 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 643
2 8 w 2 55.81 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 567
3 10 w 2 56.33 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 546
4 11 w 2 56.41 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 543
5 12 w 2 56.42 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 543
6 13 w 2 57.30 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 510
7 17 w 2 59.42 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 433
1 6 w 3 54.69 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 611
2 14 w 3 57.61 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 498
3 15 w 3 57.98 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 484
4 16 w 3 58.94 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 450
5 19 w 3 60.29 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 403
800 m M
1 1 e 1 1:54.87 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 2 LDK! KN
2 2 e 1 1:55.24 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U18 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2 ZKN
3 4 e 1 1:56.00 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 10 e 1 1:57.72 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
5 11 e 1 1:57.85 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
6 12 e 1 1:58.03 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 14 e 1 1:58.24 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN
8 18 e 1 1:59.36 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM
9 19 e 1 1:59.53 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2018
10 20 e 1 2:00.57 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
11 21 e 1 2:01.58 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2018 LDK! ZKN
12 24 e 1 2:05.48 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2018 4
1 3 e 2 1:55.98 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN
2 5 e 2 1:56.19 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
3 6 e 2 1:56.53 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
4 7 e 2 1:57.26 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U18 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0785/15 2018
5 8 e 2 1:57.57 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 3 LDK!
6 9 e 2 1:57.62 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/5646/15 , 2018 2 LDK! ZKN
7 13 e 2 1:58.04 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
8 15 e 2 1:58.70 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2018 3
9 16 e 2 1:59.34 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 01 U18 ZP III SZYCH Robert Z/5066/15 2018 3
10 17 e 2 1:59.36 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU III SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2018 3 ZKN
11 22 e 2 2:02.76 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
12 23 e 2 2:04.32 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN
1500 m M
1 1 s 1 3:59.93 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2018 2 KN
2 2 s 1 4:00.35 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 4:00.88 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
4 4 s 1 4:01.00 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS II JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 4:03.73 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U18 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2018 3
6 6 s 1 4:05.34 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2018 2 ZKN
7 7 s 1 4:06.48 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2018 3 ZKN
8 8 s 1 4:07.84 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III OLSZAŃSKI Paweł CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 9 s 1 4:08.58 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4650/15 2018 3 ZKN
10 10 s 1 4:09.68 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 LDK! ZKN
11 11 s 1 4:09.85 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2018 3 LDK! ZKN
12 16 s 1 4:14.97 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
1 12 s 2 4:11.93 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018
2 13 s 2 4:13.33 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
3 14 s 2 4:13.46 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018
4 15 s 2 4:13.88 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2018 3 LDK! ZKN
5 17 s 2 4:16.28 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2018
6 18 s 2 4:16.31 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
7 19 s 2 4:18.45 MOLSKI Amadeusz OKL Oborniki 02 U18 WP IV NOWICKI Sebastian # Z/1780/18 2018
8 20 s 2 4:18.77 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2018 3
9 21 s 2 4:18.99 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2018 3
10 22 s 2 4:21.95 SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1722/15 2018 4
11 23 s 2 4:23.32 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4 ZKN
3000 m M
1 s 1 9:06.80 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 3 ZKN
2 s 1 9:07.71 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U18 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2018 2 KN
3 s 1 9:09.91 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2018 4 ZKN
4 s 1 9:11.14 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U18 WP III GRENDA Jan Z/0732/15 2018 3 ZKN
5 s 1 9:14.42 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2018 3 ZKN
6 s 1 9:14.42 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
7 s 1 9:18.29 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2018 4
8 s 1 9:18.88 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2018 4
9 s 1 9:23.46 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/2827/16 2018 3 ZKN
10 s 1 9:24.23 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0569/16 2018 5 LDK! GIM
11 s 1 9:25.27 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2018 4 ZKN
12 s 1 9:25.51 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS IV URBACKA-KACZOR Natalia Z/2645/15 2018 4
13 s 1 9:26.34 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 3 ZKN
14 s 1 9:27.37 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2018 3
15 s 1 9:28.60 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2018 4 ZKN
16 s 1 9:29.17 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/1911/15 2018 3 LDK!
17 s 1 9:31.72 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 4
18 s 1 9:36.24 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
19 s 1 9:38.52 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2018 4
20 s 1 9:43.44 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3
21 s 1 9:47.12 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
22 s 1 9:51.75 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2018 4
23 s 1 10:04.75 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2018 4 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 e 1 54.80 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/1938/15 2018 2 ZKN
2 2 e 1 54.86 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2018 2 LDK! ZKN
3 6 e 1 56.33 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
4 9 e 1 56.64 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 12 e 1 57.72 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
6 14 e 1 58.25 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA III ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
7 21 e 1 59.73 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01 U18 PD IV GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2018 3 ZKN
1 3 e 2 54.88 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
2 5 e 2 55.19 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 11 e 2 57.03 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 3
4 13 e 2 58.09 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL III TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
5 15 e 2 58.39 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
5 15 e 2 58.39 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
7 17 e 2 58.47 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2018 3
8 22 e 2 59.80 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
1 4 e 3 55.14 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/0971/16 2018 3 LDK! ZKN
2 7 e 3 56.41 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2018 3 ZKN
3 8 e 3 56.64 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 10 e 3 56.67 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15 2018 3 ZKN
5 18 e 3 58.53 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
6 19 e 3 58.56 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
7 20 e 3 58.85 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2018 4
  e 3 DQ ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0138/15 2018 2 ZKN
Wzwyż M
1 1 e 1 1.87 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2018
1 1 e 1 1.87 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK! KN
1 1 e 1 1.87 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2018 4 LDK!
1 1 e 1 1.87 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
5 8 e 1 1.87 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN
6 12 e 1 1.83 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS III MIKODA Lilla Z/3552/15 2018 3
7 13 e 1 1.83 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2018 4
7 13 e 1 1.83 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 16 e 1 1.79 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 02 U18 PM IV SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3689/15 2018 5
10 20 e 1 1.79 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
1 1 e 2 1.87 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
1 1 e 2 1.87 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2018 3 ZKN
3 7 e 2 1.87 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja Z/4603/15 2018 ZKN
4 8 e 2 1.87 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2018 3 LDK!
5 10 e 2 1.83 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III B.D. HOŁUB Beata # , Z/1443/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 10 e 2 1.83 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2018 3 LDK! ZKN
7 15 e 2 1.83 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2018 5
8 16 e 2 1.79 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
8 16 e 2 1.79 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2018 4 ZKN
10 19 e 2 1.79 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2018 5 LDK! GIM
11 21 e 2 1.70 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2018 5
1 1 w 1 1.92 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 731
2 2 w 1 1.83 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 653
3 3 w 1 1.83 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 653
4 4 w 1 1.80 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 627
5 5 w 1 1.80 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 627
6 6 w 1 1.74 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 577
7 7 w 1 1.68 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 528
8 9 w 1 1.65 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 504
9 12 w 1 1.62 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 480
1 8 w 2 1.68 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 528
2 10 w 2 1.65 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 504
3 11 w 2 1.62 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 480
4 13 w 2 1.59 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 457
5 14 w 2 1.56 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 434
6 15 w 2 1.56 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 434
7 16 w 2 1.56 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 434
8 17 w 2 1.50 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 389
9 18 w 2 1.38 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 303
  w 2 NM NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 0
Tyczka M
1 1 e 1 3.60 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2018 3
1 1 e 1 3.60 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2018 4 ZKN
1 1 e 1 3.60 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
1 1 e 1 3.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2018 2 ZKN
1 1 e 1 3.60 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2018 4 ZKN
6 11 e 1 3.60 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS III B.D. Z/4123/15 2018 3 LDK! ZKN
7 13 e 1 3.20 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
8 17 e 1 2.80 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 01 U18 WP -- GRAŚ Jarosław Z/3517/15 2018 4
  e 1 NM KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 BEZ
1 1 e 2 3.60 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2018 3 ZKN
1 1 e 2 3.60 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
1 1 e 2 3.60 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2018 2 LDK! KN GIM
1 1 e 2 3.60 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2018
5 10 e 2 3.60 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2018 2 ZKN
6 12 e 2 3.40 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2018 BEZ
7 14 e 2 3.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
8 15 e 2 3.00 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- SZYMCZAK Edward Z/0576/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
9 16 e 2 3.00 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. Z/4815/18 2018
  e 2 NM KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS -- B.D. BIALIC Marek Z/0417/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
W dal M
1 1 e 1 6.75 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP +1.4 III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 2 e 1 6.64 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD +0.2 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN
3 3 e 1 6.62 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +0.6 III BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 6 e 1 6.55 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +1.9 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
5 8 e 1 6.47 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.7 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2018 3 ZKN
6 11 e 1 6.42 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/3224/17 2018
7 12 e 1 6.37 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD 0.0 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
8 13 e 1 6.33 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +1.2 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2018 4
9 14 e 1 6.32 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
10 15 e 1 6.32 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.5 III KOTOWSKI Jan Z/3265/16 2018 4 LDK! ZKN
11 17 e 1 6.22 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.7 IV JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
1 4 e 2 6.62 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP +0.9 III PROKOP Wojciech B.D. Z/0020/15 2018 LDK! ZKN
2 5 e 2 6.60 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2018 2 ZKN
3 7 e 2 6.52 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.1 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
4 9 e 2 6.46 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.4 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 10 e 2 6.45 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2018 4 ZKN
6 16 e 2 6.28 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.1 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
7 18 e 2 6.21 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.3 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 4 ZKN
8 19 e 2 6.17 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2018 3 ZKN GIM
9 20 e 2 6.17 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U18 KP +0.6 IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2018 4
10 21 e 2 6.17 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2018 3 ZKN
11 22 e 2 5.92 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 U18 WP +0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3565/16 2018 4 LDK! GIM
1 1 w 1 6.34 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +1.0 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 661
2 2 w 1 6.24 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.8 IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 639
3 3 w 1 6.12 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.5 IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 613
4 4 w 1 6.10 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.9 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 608
5 5 w 1 5.98 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.9 IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 582
6 6 w 1 5.89 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +0.8 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 563
7 7 w 1 5.88 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -0.8 -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 561
8 8 w 1 5.70 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.4 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 523
9 9 w 1 5.65 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -0.9 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 512
10 10 w 1 5.56 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.4 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 494
1 11 w 2 5.51 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS +0.2 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 483
2 12 w 2 5.37 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 455
3 13 w 2 5.36 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.5 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 453
4 14 w 2 5.26 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 433
5 15 w 2 5.24 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.9 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 429
6 16 w 2 5.22 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 425
7 17 w 2 5.16 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.6 -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 413
8 18 w 2 4.97 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -1.2 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 377
9 19 w 2 4.44 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.8 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 280
  w 2 NM KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2018 5 LDK! ZKN GIM 0
Kula (5) M
1 1 e 1 17.98 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 4 e 1 16.68 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2018 1
3 7 e 1 15.96 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2018 2 LDK! ZKN
4 8 e 1 15.70 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
5 9 e 1 15.67 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
6 11 e 1 15.11 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
7 12 e 1 15.11 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2018 2 LDK! ZKN
8 13 e 1 14.78 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN
9 14 e 1 14.78 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
10 18 e 1 14.46 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
11 19 e 1 14.28 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4
12 21 e 1 14.14 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KRYSTOŃ Wojciech # Z/2724/15 2018 2 ZKN
1 2 e 2 17.37 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
2 3 e 2 17.14 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP II MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
3 5 e 2 16.30 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2 ZKN
4 6 e 2 16.24 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
5 10 e 2 15.24 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP II ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
6 15 e 2 14.70 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 16 e 2 14.60 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
8 17 e 2 14.46 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2796/17 2018 3 LDK! ZKN
9 20 e 2 14.20 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
10 22 e 2 13.92 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/1366/15 2018 4
11 23 e 2 13.55 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2018 2 ZKN
  e 2 NM WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
1 1 w 1 13.61 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 704
2 2 w 1 12.65 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 646
3 3 w 1 11.79 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 594
4 4 w 1 11.62 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 583
5 5 w 1 11.52 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 577
6 6 w 1 11.28 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 563
7 8 w 1 11.24 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 560
8 9 w 1 11.03 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 548
9 14 w 1 10.06 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 489
  w 1 DNS KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2018 5 LDK! ZKN GIM 0
1 7 w 2 11.25 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 561
2 10 w 2 10.87 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 538
3 11 w 2 10.57 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 520
4 12 w 2 10.23 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 499
5 13 w 2 10.08 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 490
6 15 w 2 9.89 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 479
7 16 w 2 8.99 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 425
8 17 w 2 8.69 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 407
9 18 w 2 7.56 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 340
10 19 w 2 7.34 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 327
Młot (5) M
1 1 e 1 70.84 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
2 4 e 1 64.33 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2018 2 ZKN
3 5 e 1 58.38 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2018 3 ZKN
4 7 e 1 57.08 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
5 10 e 1 54.56 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 U18 LU III KOPRON Witold Z/3906/16 2018 3 ZKN GIM
6 11 e 1 54.33 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/3050/16 2018 4
7 13 e 1 53.25 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2018 3 ZKN
8 14 e 1 52.72 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
9 15 e 1 52.50 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2018 3 ZKN
10 17 e 1 50.43 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III MARCINÓW Józef Z/2190/17 2018 4 ZKN
11 18 e 1 50.24 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 U18 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/4574/18 2018 LDK!
  e 1 NM KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2018 4 LDK! ZKN
1 2 e 2 66.60 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK II JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2018 2 ZKN
2 3 e 2 65.74 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2018 2 KN
3 6 e 2 57.70 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
4 8 e 2 56.60 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2018 3 ZKN
5 9 e 2 54.79 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2018 4
6 12 e 2 53.64 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 16 e 2 51.77 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2018 3
8 19 e 2 49.59 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2018 4 LDK! GIM
9 20 e 2 48.38 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2018 4
10 21 e 2 47.15 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2018 4
11 22 e 2 43.43 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/4368/15 2018 3
  e 2 NM ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2018 3 ZKN
Oszczep (700) M
1 1 e 1 63.57 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP II KENSIK Jan Z/2940/16 2018 3 LDK! ZKN
2 5 e 1 55.38 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP III WALCZAK Leszek Z/0033/15 2018 2 LDK! ZKN
3 7 e 1 54.50 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 U18 ZP III B.D. Z/2965/16 2018 2 ZKN
4 9 e 1 52.82 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 01 U18 ZP III ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/4938/15 , 2018 3 LDK!
5 10 e 1 52.73 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 11 e 1 52.40 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 12 e 1 52.08 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
8 15 e 1 50.06 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/2719/16 2018 3
9 20 e 1 46.13 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/5899/15 2018 3 ZKN
10 21 e 1 45.86 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3131/16 2018 3 ZKN
1 2 e 2 59.60 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2018 3 ZKN
2 3 e 2 57.90 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2018 1 LDK! KN
3 4 e 2 56.80 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/2990/15 2018 3
4 6 e 2 54.64 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2018 2 LDK!
5 8 e 2 54.25 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek Z/3821/16 2018 4 ZKN
6 13 e 2 51.39 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2018
7 14 e 2 50.96 LATOCHA Krzysztof LUKS Serock 02 U18 KP III SCHULZ Stanisław Z/3044/16 2018 3 ZKN
8 16 e 2 49.53 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV WOJNA Cezary Z/3149/17 2018 4
9 17 e 2 49.49 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 02 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/1726/16 2018 3 ZKN
10 18 e 2 49.21 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WILK Robert Z/5938/15 2018 3
11 19 e 2 47.88 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
12 22 e 2 45.24 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2018 4 LDK! ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.4617421627045 sekund