Chorzów 27 - 29.07.2018
24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
200 m K
1 1 e 1 24.64 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.1 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 5 e 1 25.13 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP +0.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
3 6 e 1 25.13 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +0.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
4 9 e 1 25.33 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.1 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
5 14 e 1 25.61 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.1 II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2018 2 ZKN
6 20 e 1 25.91 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2018 ZKN
7 23 e 1 26.12 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +0.1 II CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 24 e 1 26.19 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +0.1 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
1 2 e 2 24.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.2 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 3 e 2 24.89 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.2 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
3 4 e 2 25.05 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.2 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
4 10 e 2 25.42 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.2 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK! ZKN
5 15 e 2 25.67 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +0.2 II STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
6 16 e 2 25.74 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.2 II RADKE Karol Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
7 18 e 2 25.82 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
8 22 e 2 25.98 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.2 II JUNIEWICZ Jakub Z/5288/15 2018 2 ZKN
1 7 e 3 25.18 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.2 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
2 8 e 3 25.20 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -0.2 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
3 11 e 3 25.44 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -0.2 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 12 e 3 25.50 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018
5 13 e 3 25.59 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.2 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
6 17 e 3 25.76 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -0.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
7 19 e 3 25.88 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN -0.2 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
8 21 e 3 25.92 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS -0.2 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN
400 m K
1 f 1 55.20 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
2 f 1 56.00 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP I SOBOWIEC Bartosz Z/0082/16 2018 2 ZKN
3 f 1 56.05 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ I MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
4 f 1 56.63 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2 ZKN
5 f 1 57.30 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2018 2 ZKN
6 f 1 57.34 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP II B.D. Z/0024/15 2018 LDK! ZKN GIM
7 f 1 59.25 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2 ZKN
  f 1 DQ IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
1 f 2 57.62 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL II WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
2 f 2 58.17 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2018 4
3 f 2 58.27 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0055/16 2018 2 ZKN GIM
4 f 2 58.86 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
5 f 2 58.87 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP II ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
6 f 2 58.94 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2018 3 ZKN
7 f 2 59.97 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
8 f 2 60.15 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2018 3
800 m K
1 2 w 1 2:25.67 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 748
2 3 w 1 2:27.20 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 728
3 4 w 1 2:28.21 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 715
4 5 w 1 2:29.02 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 705
5 7 w 1 2:31.68 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 672
6 8 w 1 2:32.75 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 659
7 9 w 1 2:33.17 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 654
8 11 w 1 2:33.77 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 646
9 12 w 1 2:36.68 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 612
10 13 w 1 2:37.50 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 602
11 17 w 1 2:41.73 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 553
12 18 w 1 2:42.37 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 546
1 1 w 2 2:23.20 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 781
2 6 w 2 2:31.29 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 677
3 10 w 2 2:33.22 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 653
4 14 w 2 2:37.71 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 599
5 15 w 2 2:38.92 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 585
6 16 w 2 2:39.43 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 579
7 19 w 2 2:43.26 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 536
8 20 w 2 2:44.86 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2018 3 LDK! 518
9 21 w 2 2:45.58 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 511
10 22 w 2 2:46.00 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2018 5 GIM 506
11 23 w 2 2:49.13 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 473
3000 m K
1 s 1 9:55.15 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 2
2 s 1 9:59.96 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2018 2 LDK!
3 s 1 10:09.03 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL II DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2018 2 ZKN
4 s 1 10:13.15 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP II GRENDA Jan Z/0256/16 2018 3 ZKN
5 s 1 10:15.38 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK! ZKN
6 s 1 10:31.13 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/0442/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 s 1 10:35.01 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2018 3 ZKN
8 s 1 10:38.86 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2018
9 s 1 10:40.54 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN
10 s 1 10:51.59 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
11 s 1 10:51.93 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS III GOLEC Dominik Z/2851/15 2018 3 ZKN
12 s 1 10:56.57 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL III CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4
13 s 1 10:58.06 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
14 s 1 10:59.35 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 01 U18 SL III JONDA Czesław Z/4241/15 2018 4
15 s 1 10:59.36 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2018 3 LDK! GIM
16 s 1 11:02.20 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
17 s 1 11:04.75 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
18 s 1 11:10.17 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2018 BEZ
19 s 1 11:12.79 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
20 s 1 11:24.80 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2018 4 LDK! GIM
  s 1 DNF WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK! GIM
  s 1 DNF MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2018 3 ZKN
400 m pł K K
1 f 1 60.48 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 61.47 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU I WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 62.38 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU I WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 62.58 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
5 f 1 63.87 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2018 2 ZKN
6 f 1 64.09 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2018 3 ZKN
7 f 1 64.12 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 64.27 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2018 2 LDK! ZKN
1 f 2 64.81 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
2 f 2 64.88 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 3 LDK! ZKN
3 f 2 65.56 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP II WALCZAK Michał Z/0794/16 2018
4 f 2 66.25 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
5 f 2 66.32 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
6 f 2 66.60 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2102/15 2018 3 ZKN
7 f 2 66.68 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2018 4 LDK!
  f 2 DNF FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
4x100 m K
1 s 1 48.22 CIURKOT Noemi
TRZCIŃSKA Wiktoria
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02
02
02
02
U18 KPO -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D.
OLCZYK Stanisław B.D.
NIEBUDEK Sylwester
OLCZYK Stanisław B.D.
, Z/0071/15
Z/0088/16
Z/3297/17
Z/0163/16
, 2018
2018
2018
2018
3
2
5
4
2 s 1 48.23 LIS Klaudia
SKRZYPNIK Kamila
TARKOWSKA Natalia
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń # 02
01
02
01
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
Z/1806/16
Z/1575/16
Z/1576/16
Z/1895/16
2018
2018
2018
2018
2
2
3
2
3 s 1 48.23 ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
ROŻEŃSKA Zuzanna
STÓJ Alicja
SKLA Sopot # 01
01
02
01
U18 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
WERNER Bernard
SZAŁACH Krzysztof
Z/5436/15
Z/3543/18
Z/2927/16
Z/1548/15
2018
2018
2018
2018
4

2
2
4 s 1 48.54 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
JANKOWSKA Aleksandra
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok # 01
01
02
01
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
Z/0600/16
Z/2836/15
Z/0448/16
Z/0596/16
2018
2018
2018
2018
2
2
2
1
5 s 1 48.76 MASZKIEWICZ Maja
LIPIŃSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
ŻUROWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa # 01
01
02
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2152/16
Z/2758/17
Z/2149/16
Z/1754/17
2018
2018
2018
2018
2
3
3
3
6 s 1 49.23 WOJNOWSKA Natalia
MIERZEJEWSKA Martyna
WESOŁOWSKA Natalia
MAŁKOWSKA Dominika
MUKL Brodnica # 02
02
02
02
U18 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
B.D. ROSIŃSKI Zenon
Z/3046/16
Z/3047/16
Z/5325/15
, Z/0674/16
2018
2018
2018
, 2018
3
3
3
2
7 s 1 50.32 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka # 01
02
01
01
U18 MLP -- GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej
Z/1263/15
Z/0239/16
Z/0389/16
Z/0388/16
2018
2018
2018
2018
2
2
3
4
  s 1 DNF BARASZKIEWICZ Julia
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn # 02
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/3089/16
Z/0056/16
Z/0055/16
Z/0154/16
2018
2018
2018
2018
3
2
2
3
Wzwyż K
1 1 e 1 1.62 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN
2 5 e 1 1.62 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP II FERFET Marek Z/6560/15 2018 3 LDK!
3 6 e 1 1.62 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK! ZKN
3 6 e 1 1.62 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 10 e 1 1.58 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6142/15 2018 4
6 12 e 1 1.58 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1998/15 2018 2 LDK! ZKN
6 12 e 1 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2018 2 ZKN
8 16 e 1 1.54 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2018 4 LDK! GIM
9 18 e 1 1.54 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 02 U18 DS IV MIKODA Lilla Z/3555/15 2018 3
10 20 e 1 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/2732/17 2018 4
11 22 e 1 1.50 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
12 23 e 1 1.45 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/1672/16 2018 3 ZKN
1 1 e 2 1.62 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 1.62 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2018 2 LDK! ZKN
1 1 e 2 1.62 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN
4 6 e 2 1.62 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN
4 6 e 2 1.62 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2018 2 ZKN
6 11 e 2 1.58 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN
7 14 e 2 1.58 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2018 3 ZKN
7 14 e 2 1.58 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2018 4 LDK! GIM
9 16 e 2 1.54 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5284/15 2018 3
10 19 e 2 1.54 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/0495/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
11 20 e 2 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2018 2 LDK! ZKN
  e 2 NM MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2018 3 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.64 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.1 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 5.54 JĘDRASZAK Roksana MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP +0.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2018 ZKN
3 f 1 5.50 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ +0.1 II KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
4 f 1 5.46 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.1 II ŚWITAŁA Aldona Z/2137/16 2018 2 ZKN
5 f 1 5.45 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD +0.1 II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
6 f 1 5.39 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.4 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
7 f 1 5.31 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.1 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3056/16 2018 3
8 f 1 5.23 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 f 1 5.15 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.2 III BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN
10 f 1 5.09 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.6 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
11 f 1 4.81 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2018 3 ZKN
  f 1 DNS POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS 0.0 -- BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 1 w 1 5.46 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -0.5 II KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 688
2 2 w 1 5.30 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.2 III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 643
3 3 w 1 5.28 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 637
4 4 w 1 5.27 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -0.2 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 634
5 5 w 1 5.20 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 614
6 6 w 1 5.00 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 559
7 7 w 1 4.98 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 554
8 9 w 1 4.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.2 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 530
9 10 w 1 4.82 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -0.1 IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 511
10 11 w 1 4.80 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.4 IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 506
11 12 w 1 4.79 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 503
1 8 w 2 4.91 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.2 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 535
2 13 w 2 4.66 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +0.5 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 469
3 14 w 2 4.65 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -0.3 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 466
4 15 w 2 4.61 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.2 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 456
5 16 w 2 4.60 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +0.2 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2018 5 GIM 454
6 17 w 2 4.54 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 438
7 18 w 2 4.46 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD +0.5 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 418
8 19 w 2 4.45 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.4 -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 416
9 20 w 2 4.45 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -1.2 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2018 3 LDK! 416
10 21 w 2 4.39 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN +0.4 -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 401
11 22 w 2 4.31 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.1 -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 381
12 23 w 2 4.20 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.7 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 355
Trójskok K
1 2 e 1 11.40 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.3 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2018 3 ZKN
2 3 e 1 11.03 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +0.8 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2018 4 ZKN
3 5 e 1 10.89 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -2.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/2137/16 2018 2 ZKN
4 10 e 1 10.64 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.8 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 4 LDK!
5 11 e 1 10.53 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.4 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2018 3 ZKN
6 12 e 1 10.47 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2018 5 LDK!
7 14 e 1 10.45 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.9 IV WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2018 4
8 17 e 1 10.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -1.2 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
9 20 e 1 9.61 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/1821/16 2018 3
1 1 e 2 11.60 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.1 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
2 4 e 2 11.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -1.2 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 2 LDK! ZKN
3 6 e 2 10.88 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -0.4 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2018 3 ZKN
4 7 e 2 10.76 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.9 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3 ZKN
5 8 e 2 10.70 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.7 IV BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
6 9 e 2 10.66 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 13 e 2 10.46 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -1.5 IV MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2018 3 LDK! ZKN
8 15 e 2 10.43 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.2 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
9 16 e 2 10.25 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
10 18 e 2 9.97 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.3 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN
11 19 e 2 9.87 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -0.7 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
Kula (3) K
1 f 1 14.92 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 f 1 13.85 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
3 f 1 13.75 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
4 f 1 13.60 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 13.51 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2 ZKN
6 f 1 13.31 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 13.26 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II B.D. Z/2403/16 2018 GIM
8 f 1 13.25 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 3 ZKN
9 f 1 12.45 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2018 3
10 f 1 12.43 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
11 f 1 11.87 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2018 3 ZKN
12 f 1 11.70 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
Dysk (1) K
1 1 e 1 42.24 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
2 3 e 1 35.42 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
3 5 e 1 34.97 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
4 7 e 1 34.88 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
5 8 e 1 34.56 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP III GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
6 9 e 1 34.13 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 10 e 1 33.93 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
8 14 e 1 33.05 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
9 16 e 1 32.63 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
10 19 e 1 30.76 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2018 4
11 20 e 1 29.96 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2018 4
12 21 e 1 29.90 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2018 3 LDK! ZKN
1 2 e 2 38.78 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2 ZKN
2 4 e 2 35.39 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP III WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2018 2 LDK!
3 6 e 2 34.95 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/5277/15 2018 3
4 11 e 2 33.41 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4
5 12 e 2 33.38 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 13 e 2 33.28 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
7 15 e 2 32.74 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2018 2 LDK! ZKN
8 17 e 2 31.32 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
9 18 e 2 31.27 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ IV SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3 ZKN GIM
10 22 e 2 29.75 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
11 23 e 2 27.56 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
12 24 e 2 24.91 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2018 3 ZKN
Młot (3) K
1 f 1 64.37 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6096/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 61.69 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
3 f 1 59.55 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
4 f 1 56.13 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2018 1 LDK! ZKN
5 f 1 53.89 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL I SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 53.31 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/5341/15 2018 2
7 f 1 52.96 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2018 2 ZKN
8 f 1 51.30 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2018 2 ZKN
9 f 1 50.22 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II KENSIK Jan Z/1967/15 2018 3 LDK! ZKN
10 f 1 49.39 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP II KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
11 f 1 48.70 JAGIEŁKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/3375/16 2018 3 ZKN
12 f 1 48.17 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
Oszczep (500) K
1 f 1 48.85 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL I STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2018 3 ZKN
2 f 1 48.60 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2018 1
3 f 1 48.46 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 U18 PD I WOJSZKO Krzysztof Z/3069/17 2018 3 ZKN
4 f 1 45.68 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II KENSIK Jan Z/1994/15 2018 2 LDK! KN
5 f 1 42.18 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP III GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2018 2 ZKN
6 f 1 41.79 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2
7 f 1 41.46 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2883/16 2018 2 ZKN
8 f 1 41.01 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
9 f 1 40.24 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
10 f 1 38.06 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
11 f 1 37.61 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/3755/16 2018 LDK! ZKN GIM
12 f 1 31.92 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
1 1 w 1 46.51 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 793
2 2 w 1 39.01 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP III KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN 648
3 3 w 1 36.24 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN 595
4 4 w 1 33.89 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM 550
5 6 w 1 30.52 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 486
6 7 w 1 29.18 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 461
7 9 w 1 27.63 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN 432
8 12 w 1 26.78 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2018 5 GIM 416
9 13 w 1 26.50 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 411
10 14 w 1 25.99 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 401
11 15 w 1 25.67 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN 395
12 18 w 1 24.31 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2018 3 LDK! 369
1 5 w 2 30.78 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 491
2 8 w 2 28.47 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4 448
3 10 w 2 27.56 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN 430
4 11 w 2 27.08 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 421
5 16 w 2 25.64 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 394
6 17 w 2 24.54 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 374
7 19 w 2 22.10 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK! 328
8 20 w 2 22.09 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN 328
9 21 w 2 21.86 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2 324
10 22 w 2 19.24 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 275
11 23 w 2 17.36 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 240
7-bój J MŁ K
1 f 1 5035 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ I RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
2 f 1 4830 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP I KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
3 f 1 4506 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP II PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN
4 f 1 4499 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN
5 f 1 4422 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 4359 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN
7 f 1 4314 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS II BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN
8 f 1 4292 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
9 f 1 4273 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
10 f 1 4184 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN
11 f 1 4169 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 3 LDK! ZKN
12 f 1 3979 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
13 f 1 3907 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 3887 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 3884 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM
16 f 1 3872 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 4
17 f 1 3744 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
18 f 1 3677 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
19 f 1 3670 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4
20 f 1 3665 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
21 f 1 3603 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2645/17 2018 5 GIM
22 f 1 3549 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 U18 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5063/15 2018 3 LDK!
23 f 1 3418 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK!
Chód 5 km K
1 s 1 26:08.82 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U18 ZP II PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2018 2 KN
2 s 1 26:30.55 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5672/15 2018 3 LDK! ZKN
3 s 1 26:44.56 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II WOŹNIAK Daniel WOŹNIAK Daniel , Z/0950/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 s 1 27:07.57 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2018 3 LDK! ZKN
5 s 1 27:25.39 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2018 2 ZKN
6 s 1 27:26.92 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3207/16 2018 2 ZKN
7 s 1 27:52.53 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U18 PK III KULIG Marzena Z/1455/16 2018 3 ZKN
8 s 1 29:00.22 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02 U18 PM III BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/0310/16 2018 3 LDK!
9 s 1 29:05.59 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0634/17 2018 4
10 s 1 29:27.91 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2018 4
11 s 1 29:32.66 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2018 3 LDK! ZKN
12 s 1 29:46.28 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2018 3
13 s 1 29:50.31 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1350/16 2018 3 LDK! ZKN
14 s 1 30:40.16 KORB Kornelia LKS Stal Mielec 02 U18 PK III KULIG Marzena Z/4182/18 2018
15 s 1 30:49.23 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 01 U18 PM III BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Igor B.D. Z/1146/15 2018 3 LDK!
16 s 1 30:58.32 GRABOWSKA Filadelfia MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2089/16 2018 5 LDK!
17 s 1 31:06.48 SZETELA Zuzanna LKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2730/16 2018 BEZ
18 s 1 31:06.57 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0843/17 2018 BEZ
19 s 1 31:35.67 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz Z/2088/16 2018 4 LDK!
20 s 1 31:55.41 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV LAMCH Mariola Z/4431/17 2018 BEZ LDK! GIM
21 s 1 33:37.47 SACHUK Mariya MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3674/17 2018 BEZ
22 s 1 35:13.31 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2018
  s 1 DQ GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0652/16 2018 BEZ
200 m M
1 3 e 1 21.83 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.1 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 4 e 1 21.98 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -0.1 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
3 6 e 1 22.06 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -0.1 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2 KN
4 10 e 1 22.21 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -0.1 II ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4
5 11 e 1 22.26 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
6 17 e 1 22.54 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.1 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
7 21 e 1 22.74 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -0.1 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3
  e 1 DNF RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN -0.1 -- URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
1 1 e 2 21.62 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.1 I ROSTEK William Z/1867/17 2018 2 LDK! ZKN
2 5 e 2 22.00 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.1 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
3 7 e 2 22.15 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.1 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 9 e 2 22.18 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +0.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
5 13 e 2 22.38 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +0.1 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN
6 15 e 2 22.47 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.1 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
7 19 e 2 22.67 CHIDA Tomasu MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD +0.1 II ROSIAK Zbigniew Z/0483/18 2018
8 20 e 2 22.71 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
1 2 e 3 21.75 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.2 I SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 8 e 3 22.15 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.2 II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 12 e 3 22.33 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -0.2 II B.D. Z/3853/18 2018
4 14 e 3 22.47 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN
5 16 e 3 22.47 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -0.2 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 4 LDK!
6 18 e 3 22.58 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.2 II ROSTEK William Z/4584/15 2018 2 ZKN
7 22 e 3 23.19 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.2 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
400 m M
1 f 1 48.17 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL I HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN
2 f 1 48.20 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU I ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 48.44 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL I MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
4 f 1 49.03 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 49.15 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/2442/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 49.71 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U18 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2018 3 ZKN
7 f 1 50.35 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
  f 1 DNF JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2018 2 ZKN
1 f 2 50.38 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 4
2 f 2 50.52 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 ZKN
3 f 2 50.54 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
4 f 2 50.88 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2071/15 2018 3 LDK!
5 f 2 50.95 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 2 50.99 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 f 2 51.01 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2018 3 ZKN
  f 2 DNF BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 4
1500 m M
1 w 1 4:35.35 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 710
2 w 1 4:55.97 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 583
3 w 1 4:57.36 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 575
4 w 1 4:57.97 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 571
5 w 1 5:00.03 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 560
6 w 1 5:03.33 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 541
7 w 1 5:10.14 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 503
8 w 1 5:10.17 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 503
9 w 1 5:11.14 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 497
10 w 1 5:16.03 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 471
11 w 1 5:17.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 464
12 w 1 5:23.42 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 432
13 w 1 5:33.73 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 381
14 w 1 5:33.98 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 380
15 w 1 5:44.31 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 332
16 w 1 6:01.72 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 257
17 w 1 6:09.93 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 225
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 14.83 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.5 II WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 870
2 2 w 1 14.90 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.5 II SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 862
3 3 w 1 15.22 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.5 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 823
4 4 w 1 15.66 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.5 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 772
5 5 w 1 15.69 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +0.5 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 768
6 6 w 1 15.70 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 767
7 8 w 1 16.06 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.5 IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 726
1 7 w 2 15.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.2 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 736
2 9 w 2 16.40 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.2 IV BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 688
3 10 w 2 16.58 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.2 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 669
4 11 w 2 16.84 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.2 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 641
5 13 w 2 17.48 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +0.2 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 575
  w 2 DNS SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.2 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ 0
1 12 w 3 17.47 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -0.2 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 576
2 14 w 3 18.05 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 519
3 15 w 3 18.24 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -0.2 -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 501
4 16 w 3 18.45 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 482
5 17 w 3 18.71 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS -0.2 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 458
6 18 w 3 18.85 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.2 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 446
400 m pł J MŁ M
1 f 1 54.06 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/0971/16 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 54.28 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP II LUZAK Andrzej Z/1938/15 2018 2 ZKN
3 f 1 54.40 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 55.24 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
5 f 1 56.26 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
6 f 1 56.63 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 57.92 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2018 3 ZKN
8 f 1 58.14 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 f 2 55.73 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 3
2 f 2 56.29 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2053/15 2018 2 ZKN
3 f 2 56.81 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/6251/15 2018 3 ZKN
4 f 2 57.27 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
5 f 2 57.61 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 2 57.75 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA III ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
7 f 2 58.38 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
8 f 2 58.80 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL IV TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
2000 m prz M
1 1 s 1 5:57.00 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 6:03.54 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2018 2 LDK! KN
3 3 s 1 6:08.26 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
4 4 s 1 6:09.07 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP II NALEPA Marek Z/1469/17 2018 4 GIM
5 5 s 1 6:09.08 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 U18 WP II ZDONEK Filip Z/0896/17 2018 3 ZKN
6 6 s 1 6:17.77 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2018 4
7 7 s 1 6:18.51 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2018 LDK!
8 8 s 1 6:22.26 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III ZWIRN Krystyna Z/0870/16 2018 3 ZKN
9 9 s 1 6:24.64 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2018
10 11 s 1 6:28.67 JANKOWSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U18 KP IV B.D. Z/0756/16 2018
11 14 s 1 6:43.22 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2018 4
12 16 s 1 6:46.99 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP IV PIOTROWSKI Kamil Z/2233/17 2018 4
1 10 s 2 6:27.72 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2018 3 LDK! ZKN
2 12 s 2 6:29.21 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK IV ZATORSKI Witold Z/4594/15 2018 BEZ
3 13 s 2 6:29.97 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3739/16 2018 4
4 15 s 2 6:43.98 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2018 3
5 17 s 2 6:47.75 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
6 18 s 2 6:48.88 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0184/15 2018 4
7 19 s 2 6:48.89 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2018 4 LDK!
8 20 s 2 6:54.02 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2018 3
9 21 s 2 7:07.50 RAMUSIEWICZ Szymon PLKS Gwda Piła 01 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/3560/16 2018 BEZ LDK!
10 22 s 2 7:12.66 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
11 23 s 2 7:14.44 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2018 BEZ
4x100 m M
1 s 1 42.60 ŚLAZIŃSKI Adam
KSEPKA Jędrzej
BRODZIK Mikołaj
KASZYŃSKI Dawid
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
02
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D.
Z/0138/15
Z/3019/16
, Z/3015/16
, Z/0089/15
2018
2018
, 2018
, 2018
2
2
4
3
2 s 1 42.80 WISZNIOWSKI Mateusz
POSŁUSZNY Piotr
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 02
01
01
01
U18 DOL -- BIALIC Marek B.D.
B.D.
ROSTEK William
ROSTEK William
, Z/0409/16
Z/2651/15
Z/1867/17
Z/4584/15
, 2018
2018
2018
2018


2
2
3 s 1 43.08 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki 01
01
01
01
U18 POD -- GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
Z/0146/18
Z/0424/16
Z/1521/15
Z/0427/16
2018
2018
2018
2018

3


4 s 1 43.32 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 01
01
01
01
U18 MAZ -- ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia
Z/0202/18
Z/1120/18
Z/2071/15
Z/2070/15
2018
2018
2018
2018


3
2
5 s 1 43.62 PERKOWSKI Jakub
ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 01
01
01
01
U18 POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
NAZARKIEWICZ Robert
SIENKIEWICZ Karol
ORŁOWSKI Piotr
Z/2856/17
Z/3664/18
Z/2039/15
Z/2667/18
2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
4
4
6 s 1 43.88 GAŁAT Konrad
CISEK Kacper
DUDEK Miłosz
KOTYRA Mikołaj
AZS UMCS Lublin 01
01
01
01
U18 LBE -- CHMIELEWSKI Marek
ADAMOWICZ Henryk
CHMIELEWSKI Marek
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/6106/15
Z/2658/18
Z/6105/15
Z/0316/16
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
3
2
  s 1 DNF BARTCZAK Jakub
SZELĄGOWSKI Igor
FRĄCKIEWICZ Natan
JAROSZ Bartosz
STS Pomerania Szczecinek 01
01
01
02
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/2945/16
Z/2946/16
Z/2964/16
Z/3094/16
2018
2018
2018
2018
4
4
2
2
  s 1 DNS GÓRNY Mateusz
CHROSTA Filip
ŁUCKI Oskar
PATRZYK Adam
BKL Bełchatów 02
02
02
02
U18 LDZ -- MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
Z/3147/17
Z/0168/16
Z/0166/16
Z/0169/16
2018
2018
2018
2018
2
1
2
3
Wzwyż M
1 f 1 2.04 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK! KN
2 f 1 2.00 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
3 f 1 2.00 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II MICHALSKA Alicja Z/4603/15 2018 ZKN
4 f 1 1.98 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II TUSTANOWSKA Jolanta SZYMCZUK Dariusz , Z/1443/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 1.98 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN
6 f 1 1.95 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
7 f 1 1.88 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2018
8 f 1 1.88 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2018 4 LDK!
9 f 1 1.88 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4974/15 2018 3 LDK!
10 f 1 1.84 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2018 3 ZKN
11 f 1 1.80 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/4767/15 2018 3 LDK! ZKN
  f 1 NM SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 U18 DS -- MIKODA Lilla Z/3552/15 2018 3
Tyczka M
1 1 w 1 3.80 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 562
1 1 w 1 3.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 562
3 3 w 1 3.50 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 482
4 4 w 1 3.40 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 457
5 5 w 1 3.40 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 457
6 7 w 1 3.20 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 406
7 10 w 1 3.00 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 357
8 11 w 1 2.90 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 333
9 12 w 1 2.80 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 309
1 6 w 2 3.30 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 431
2 8 w 2 3.00 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 357
3 9 w 2 3.00 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 357
4 13 w 2 2.70 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 286
5 14 w 2 2.50 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 242
6 15 w 2 2.50 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 242
7 16 w 2 2.40 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 220
  w 2 DNS NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 0
  w 2 NM SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 0
W dal M
1 f 1 6.89 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD -0.8 II SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN
2 f 1 6.88 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP -0.6 II PROKOP Wojciech Z/0020/15 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 6.85 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +0.1 II DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 6.80 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -0.3 II BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 6.67 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -1.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2018 3 ZKN
6 f 1 6.65 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.1 III WALCZAK Michał Z/3224/17 2018
7 f 1 6.58 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
8 f 1 6.46 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.5 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 f 1 6.15 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2018 4 ZKN
10 f 1 6.07 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -0.5 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2018 2 ZKN
  f 1 NM WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD 0.0 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
  f 1 NM WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP 0.0 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Trójskok M
1 1 e 1 13.69 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN -0.2 III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
2 4 e 1 13.43 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 5 e 1 13.37 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.0 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 6 e 1 13.34 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
5 8 e 1 13.10 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -0.7 IV PROKOP Wojciech Z/5925/15 2018 LDK! ZKN
6 10 e 1 12.82 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +0.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
7 12 e 1 12.77 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.5 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2018 4 ZKN
8 15 e 1 12.69 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.4 IV SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ
9 18 e 1 12.50 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -1.2 -- PIASECKI Grzegorz Z/4056/18 2018
10 19 e 1 12.40 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
11 21 e 1 12.30 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.1 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2018 4
12 22 e 1 12.08 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD +0.3 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
1 2 e 2 13.49 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP -0.5 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 4 ZKN
2 3 e 2 13.44 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD -0.1 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN
3 7 e 2 13.32 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.8 III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
4 9 e 2 12.95 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.2 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 3
5 11 e 2 12.80 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +0.5 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2018 BEZ
6 13 e 2 12.77 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.8 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2018 4
7 14 e 2 12.69 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.3 IV GIZA Zdzislaw Z/1747/16 2018 3 ZKN
8 16 e 2 12.64 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -0.1 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
9 17 e 2 12.58 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 -- TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN
10 20 e 2 12.37 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.6 -- TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN
11 23 e 2 11.60 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
  e 2 NM CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2018 3 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 20.84 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 18.84 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
3 f 1 18.27 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
4 f 1 17.74 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 17.35 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2018 1
6 f 1 16.02 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2 ZKN
7 f 1 15.94 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
8 f 1 15.70 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
9 f 1 15.18 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
10 f 1 14.73 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2018 2 LDK! ZKN
11 f 1 14.52 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
Dysk (1.5) M
1 1 e 1 58.38 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 3 e 1 50.82 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
3 7 e 1 47.10 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
4 12 e 1 45.16 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 13 e 1 45.08 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2018 1
6 14 e 1 44.41 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 15 e 1 43.98 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM III GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2 ZKN
8 16 e 1 42.87 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2018 3
9 17 e 1 42.57 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/6428/15 2018 3
10 20 e 1 41.13 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  e 1 NM TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2018 2 ZKN
  e 1 NM ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2018 2 ZKN
1 2 e 2 55.50 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
2 4 e 2 49.56 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2018 2 ZKN
3 5 e 2 48.72 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
4 6 e 2 48.72 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP II MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
5 8 e 2 46.88 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 9 e 2 46.43 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
7 10 e 2 46.30 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 11 e 2 46.30 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
9 18 e 2 41.69 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2796/17 2018 3 LDK! ZKN
10 19 e 2 41.59 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
11 21 e 2 41.05 BARANOWICZ Oskar MKL Toruń 02 U18 KP III HULISZ Robert Z/4070/18 2018
12 22 e 2 37.22 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 1 w 1 41.54 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 696
2 3 w 1 35.51 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 574
3 4 w 1 31.73 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 499
4 5 w 1 30.87 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 482
5 7 w 1 30.25 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 469
6 8 w 1 29.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 464
7 10 w 1 28.14 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 428
8 11 w 1 27.97 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 425
9 12 w 1 27.47 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 415
1 2 w 2 36.00 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 584
2 6 w 2 30.64 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 477
3 9 w 2 28.18 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 429
4 13 w 2 26.18 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 390
5 14 w 2 25.67 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 380
6 15 w 2 25.44 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 376
7 16 w 2 20.61 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 284
8 17 w 2 17.59 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 227
9 18 w 2 17.46 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 225
Młot (5) M
1 f 1 76.35 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
2 f 1 71.43 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2018 2 KN
3 f 1 70.83 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2018 2 ZKN
4 f 1 66.95 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2018 2 ZKN
5 f 1 63.57 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U18 WP II PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2018 3 ZKN
6 f 1 60.29 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/2897/16 2018 3 ZKN
7 f 1 57.88 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 U18 LU III KOPRON Witold Z/3906/16 2018 3 ZKN GIM
8 f 1 57.41 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
9 f 1 57.14 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III KURDZIEL Andrzej Z/3050/16 2018 4
10 f 1 56.04 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
11 f 1 55.29 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
12 f 1 48.33 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3164/16 2018 4
Oszczep (700) M
1 f 1 74.28 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U18 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2018 1 KN
2 f 1 62.47 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2018 3 ZKN
3 f 1 62.32 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP II KENSIK Jan Z/2940/16 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 60.26 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP II WALCZAK Leszek Z/0033/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 57.11 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
6 f 1 56.87 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 U18 ZP III B.D. Z/2965/16 2018 2 ZKN
7 f 1 56.39 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/2990/15 2018 3
8 f 1 56.12 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/5656/15 2018 2 LDK!
9 f 1 51.47 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
10 f 1 51.12 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek Z/3821/16 2018 4 ZKN
11 f 1 51.04 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1037/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
12 f 1 44.92 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 01 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/4938/15 , 2018 3 LDK!
1 1 w 1 53.91 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 647
2 2 w 1 45.47 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 522
3 3 w 1 44.53 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM 508
4 4 w 1 43.96 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4 500
5 5 w 1 43.68 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK! 496
6 6 w 1 42.15 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 473
7 7 w 1 41.13 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 459
8 8 w 1 40.29 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN 446
9 9 w 1 37.51 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 406
1 10 w 2 34.89 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 369
2 11 w 2 29.58 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 293
3 12 w 2 28.96 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4 285
4 13 w 2 28.93 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 284
5 14 w 2 28.05 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN 272
6 15 w 2 26.80 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ 254
7 16 w 2 19.83 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5 159
8 17 w 2 19.11 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5 149
10-bój J MŁ M
1 f 1 6444 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN
2 f 1 5860 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 5740 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 ZKN
4 f 1 5710 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM III LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN
5 f 1 5668 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM
6 f 1 5541 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
7 f 1 5500 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN
8 f 1 5445 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
9 f 1 5145 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
10 f 1 5015 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U18 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2018 4
11 f 1 4814 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
12 f 1 4567 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV GRUMAN Bartosz Z/5740/15 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4419 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4
14 f 1 4251 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2018 BEZ
15 f 1 4119 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
16 f 1 4116 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 4
17 f 1 3704 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5
  f 1 DNF SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2018 BEZ
  f 1 DNF KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2018 5 LDK! ZKN GIM
  f 1 DNF NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
Chód 10 km M
1 s 1 49:50.47 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III PAPUGA Sebastian Z/5644/15 2018 3 ZKN
2 s 1 52:04.42 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2018 3 ZKN
3 s 1 52:45.80 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1988/15 2018 3 LDK! ZKN
4 s 1 53:12.87 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2018 3 ZKN
5 s 1 55:40.95 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2018 4 ZKN
6 s 1 57:36.29 ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3242/16 2018 3
7 s 1 57:48.76 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0205/17 2018 3 LDK! GIM
8 s 1 58:09.85 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3310/16 2018 4
9 s 1 58:39.61 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2018 3 LDK! ZKN
10 s 1 58:55.22 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3245/16 2018 4
11 s 1 59:19.74 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2928/15 2018 BEZ
12 s 1 59:29.31 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2018 4 LDK! GIM
13 s 1 69:03.82 KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/2673/16 2018 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6447780132294 sekund