Chorzów 27 - 29.07.2018
24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18
200 m K
1 f 1 24.19 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 24.72 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL 0.0 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
3 f 1 24.85 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB 0.0 I SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
4 f 1 24.93 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK 0.0 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
5 f 1 25.30 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM 0.0 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
6 f 1 25.37 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U18 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
  f 1 DNF MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP 0.0 -- B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
  f 1 DNF DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
1 f 2 25.30 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.8 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
2 f 2 25.30 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 2 25.52 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 f 2 25.57 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +0.8 II STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
5 f 2 25.85 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM +0.8 II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018 LDK!
6 f 2 25.98 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
7 f 2 26.08 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +0.8 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
  f 2 DNF ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.8 -- ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2018 2 ZKN
800 m K
1 f 1 2:08.92 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U18 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2018 2 ZKN
2 f 1 2:10.06 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2018 2 ZKN
3 f 1 2:10.98 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
4 f 1 2:11.42 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 2:12.97 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
6 f 1 2:13.29 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 2:13.97 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
8 f 1 2:15.81 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
9 f 1 2:20.00 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
1 f 2 2:15.42 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2018 3
2 f 2 2:15.88 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 2 2:16.35 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
4 f 2 2:17.69 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2018 3
5 f 2 2:18.42 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP III B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2018 3
6 f 2 2:21.81 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
7 f 2 2:23.95 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2 ZKN
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.08 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.6 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
2 6 e 1 14.39 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.6 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 10 e 1 14.57 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.6 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
4 12 e 1 14.61 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.6 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2018 2 ZKN
5 14 e 1 14.69 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.6 II KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN
6 16 e 1 14.96 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.6 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
7 17 e 1 15.12 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +1.6 II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2018 2 ZKN
8 20 e 1 15.76 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP +1.6 III DZIUBA Jacek Z/3452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 14.07 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -1.2 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 LDK! ZKN
2 3 e 2 14.11 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.2 I SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN
3 5 e 2 14.37 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -1.2 I BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 8 e 2 14.47 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -1.2 I MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
5 13 e 2 14.62 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -1.2 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1 ZKN
6 15 e 2 14.93 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -1.2 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
7 18 e 2 15.39 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -1.2 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
8 20 e 2 15.76 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -1.2 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2
1 4 e 3 14.26 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +0.3 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
2 7 e 3 14.40 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD +0.3 I SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
3 9 e 3 14.51 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.3 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2018 2 LDK! ZKN
4 11 e 3 14.59 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +0.3 II WERNER Bernard Z/2927/16 2018 2 ZKN
5 19 e 3 15.47 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP +0.3 II HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 3 LDK!
  e 3 DNF JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.3 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
1 f 1 13.93 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.7 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 LDK! ZKN
2 f 1 13.96 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +0.7 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
3 f 1 14.01 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.7 I SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2018 1 LDK! ZKN
4 f 1 14.15 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.7 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 14.25 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 14.31 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU +0.7 I MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
7 f 1 14.37 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD +0.7 I BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 14.54 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD +0.7 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
1 f 2 14.33 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.8 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1 ZKN
2 f 2 14.49 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.8 I GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 2 14.50 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP +1.8 I GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2018 2 ZKN
4 f 2 14.53 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.8 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
5 f 2 14.56 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.8 II KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN
6 f 2 14.68 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +1.8 II WERNER Bernard Z/2927/16 2018 2 ZKN
7 f 2 14.81 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.8 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
8 f 2 14.82 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +1.8 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
4x400 m K
1 1 s 1 3:51.88 STĄSIK Anna
PAŚNIK Monika
IWANEK Iga
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin # 02
01
01
01
U18 LBE -- WIERCINSKI Jerzy
ADAMOWICZ Henryk
ADAMOWICZ Henryk
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/0354/16
Z/6102/15
Z/0343/16
Z/6101/15
2018
2018
2018
2018
2
3
3
1
2 2 s 1 3:54.14 DUL Wiktoria
ZWOLIŃSKA Judyta
WALIŁKO Kamila
KRZYŻEWSKA Wanessa
KKS Victoria Stalowa Wola # 01
02
02
01
U18 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/6215/15
Z/3127/16
Z/1427/16
Z/1429/16
2018
2018
2018
2018
3
2
3
2
3 3 s 1 3:54.40 PARTYKA Alicja
SZEWCZYK Julia
LICHOWSKA Zuzanna
GACKA Kinga
BKS Bydgoszcz # 01
02
02
01
U18 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/5100/15
Z/5101/15
Z/5032/15
Z/5030/15
2018
2018
2018
2018
3
2
3
1
4 4 s 1 3:54.53 GORNOWICZ Daria
KAZIMIERSKA Klaudia
WASIELEWSKA Kinga
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek # 02
01
01
02
U18 KPO -- B.D.
NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna
B.D. JANKOWSKI Marcin
Z/3312/16
Z/2008/15
Z/5657/15
Z/0024/15
2018
2018
2018
2018

1
2

5 5 s 1 3:57.20 JACHOREK Aleksandra
OWSIANIK Klaudia
ZAPORA Blanka
STÓJ Alicja
SKLA Sopot # 01
01
01
01
U18 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
SZAŁACH Krzysztof
LEWANDOWSKI Michał
SZAŁACH Krzysztof
Z/6243/15
Z/3426/16
Z/3200/17
Z/1548/15
2018
2018
2018
2018
3
3
3
2
6 6 s 1 3:58.77 JASIONOWICZ Dominika
KORALEWSKA Julia
KOGUT Zuzanna
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01
02
02
02
U18 KPO -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester
SOBOWIEC Bartosz
, Z/3028/16
Z/3014/16
Z/3297/17
Z/0082/16
, 2018
2018
2018
2018
3
3
5
2
7 7 s 1 4:03.74 RZESZEWSKA Olga
SURA Kornelia
MARKOWSKA Wiktoria
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02
02
02
02
U18 LBU -- SASKA Tomasz
WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz
WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz
SASKA Tomasz
Z/0630/17
, Z/0631/17
, Z/0632/17
Z/0628/17
2018
, 2018
, 2018
2018
2
2
4
2
8 8 s 1 4:10.11 CHABUZ Wiktoria
ŚLĘCZEK Kinga
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 02
02
01
02
U18 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Wiesław PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
PASZTA Wiesław PASZTA Anna
Z/4542/17
Z/1439/17
Z/2390/15
Z/1432/16
2018
2018
2018
2018

4
2
2
Wzwyż K
1 f 1 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN
2 f 1 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD I KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN
3 f 1 1.70 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 1.68 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 1.65 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 1.65 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U18 ZP II FERFET Marek Z/6560/15 2018 3 LDK!
8 f 1 1.65 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN
9 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2018 2 ZKN
10 f 1 1.58 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN
11 f 1 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2728/15 2018 2 ZKN
12 f 1 1.58 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP III KENSIK Jan Z/1998/15 2018 2 LDK! ZKN
13 f 1 1.54 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP IV KOZŁOWSKI Krzysztof Z/6142/15 2018 4
Tyczka K
1 f 1 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2018 1 KN
2 f 1 3.80 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1 ZKN
3 f 1 3.80 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2018 1 KN
4 f 1 3.60 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/6129/15 2018 1 LDK! KN
5 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK! ZKN
6 f 1 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/2209/16 2018 1 LDK! ZKN
7 f 1 3.50 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM
8 f 1 3.50 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN
9 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/0574/16 2018 1 LDK! ZKN GIM
10 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
11 f 1 3.00 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
12 f 1 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
13 f 1 2.60 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2018 3
Trójskok K
1 f 1 12.08 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.3 I TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
2 f 1 11.88 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.0 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2018 3 ZKN
3 f 1 11.35 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -0.8 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 11.34 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +2.0 III BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
5 f 1 10.95 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS +1.0 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2018 4 ZKN
6 f 1 10.90 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.1 III KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2018 5 LDK!
7 f 1 10.77 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/2137/16 2018 2 ZKN
8 f 1 10.57 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -0.2 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 4 LDK!
9 f 1 10.48 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3 ZKN
10 f 1 10.27 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.5 IV WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2018 3 ZKN
11 f 1 10.03 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
12 f 1 9.89 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -0.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2018 3 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 42.28 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
2 f 1 40.19 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2 ZKN
3 f 1 36.22 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
4 f 1 35.36 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U18 WP III UNGER Krzysztof Z/5277/15 2018 3
5 f 1 35.26 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4
6 f 1 35.25 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
7 f 1 34.38 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP III WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2018 2 LDK!
8 f 1 33.77 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
9 f 1 33.10 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
10 f 1 31.78 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
11 f 1 31.23 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP IV GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
12 f 1 30.69 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
200 m M
1 f 1 21.54 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.7 I SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 f 1 21.77 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.7 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM
2 f 1 21.77 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.7 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
4 f 1 21.89 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 21.99 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.7 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 22.04 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP +1.7 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
7 f 1 22.04 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +1.7 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2 KN
8 f 1 22.12 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.7 II NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 f 2 21.78 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +2.2 I ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4
2 f 2 21.93 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +2.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
3 f 2 22.28 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +2.2 II B.D. Z/3853/18 2018
4 f 2 22.48 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +2.2 II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 4 LDK!
5 f 2 22.58 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +2.2 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN
6 f 2 22.60 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +2.2 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
7 f 2 22.70 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.2 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN
8 f 2 22.85 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
800 m M
1 f 1 1:52.65 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U18 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 2 LDK! KN
2 f 1 1:52.92 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN
3 f 1 1:53.74 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U18 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2 ZKN
4 f 1 1:54.36 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
5 f 1 1:54.83 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 1:55.09 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
7 f 1 1:57.89 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U18 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0785/15 2018
8 f 1 1:57.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 3 LDK!
1 f 2 1:56.38 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN
2 f 2 1:57.43 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/5646/15 , 2018 2 LDK! ZKN
3 f 2 1:57.91 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2018 3
4 f 2 1:58.34 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
5 f 2 1:59.33 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
6 f 2 1:59.83 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 2 2:00.92 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 01 U18 ZP III SZYCH Robert Z/5066/15 2018 3
  f 2 DNS ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.35 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.6 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2018 2 ZKN
2 3 e 1 14.50 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM +1.6 II WERNER Bernard Z/3149/16 2018 2 ZKN
3 9 e 1 14.87 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +1.6 II BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
4 13 e 1 15.05 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +1.6 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
5 14 e 1 15.07 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD +1.6 III KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN
6 15 e 1 15.16 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.6 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 2 e 2 14.38 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB +1.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2 ZKN
2 7 e 2 14.85 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 10 e 2 14.91 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 12 e 2 14.99 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP +1.3 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 16 e 2 15.22 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.3 III MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
6 19 e 2 15.82 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +1.3 IV SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ
7 20 e 2 15.89 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM +1.3 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 BEZ
  e 2 DNF ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +1.3 -- JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2018 3
1 4 e 3 14.55 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.6 II BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
2 5 e 3 14.60 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 6 e 3 14.66 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM +0.6 II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2018 2 LDK! ZKN
4 8 e 3 14.86 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.6 II JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
5 11 e 3 14.98 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.6 II LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
6 17 e 3 15.25 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.6 III KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
7 18 e 3 15.27 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.6 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
  e 3 DQ BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
1 f 1 14.33 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -0.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2 ZKN
2 f 1 14.37 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 14.39 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2018 2 ZKN
4 f 1 14.41 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.3 II BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 14.44 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -0.3 II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2018 2 LDK! ZKN
6 f 1 14.55 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -0.3 II WERNER Bernard Z/3149/16 2018 2 ZKN
7 f 1 14.79 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2018 4
8 f 1 14.89 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
1 f 2 14.89 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +1.7 II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
2 f 2 14.92 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.7 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 2 14.92 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +1.7 II BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
4 f 2 14.93 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.7 II LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
5 f 2 14.98 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 f 2 15.08 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD +1.7 III KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN
7 f 2 15.25 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.7 III MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
  f 2 DNF ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.7 -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4x400 m M
1 1 s 1 3:23.24 ŚLAZIŃSKI Adam
PIASECKI Ryszard
TRZÓSŁO Adrian
KSEPKA Jędrzej
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01
01
01
01
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0138/15
Z/0948/18
Z/0465/15
Z/3019/16
2018
2018
2018
2018
2
4
BEZ
2
2 2 s 1 3:24.40 BRONISZEWSKI Kacper
ZUBEL Krystian
WĘCLEWSKI Dawid
URBANIAK Sebastian
LIUKS Kruszwica 01
01
02
01
U18 KPO -- LUZAK Andrzej
KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
Z/3168/17
, Z/2401/16
Z/2610/16
Z/1938/15
2018
, 2018
2018
2018
4

3
2
3 3 s 1 3:25.67 JAROSZEWSKI Bartosz
LEWALSKI Błażej
FAFIŃSKI Paweł
KOZŁOWSKI Piotr
LKS Lubawa 02
01
01
01
U18 WMZ -- KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/3347/16
Z/5536/15
Z/5532/15
Z/5533/15
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
4

4 4 s 1 3:26.71 KOGUT Andrzej
LEWANDOWSKI Jan
WIECZOREK Kacper
PAWEŁCZYK Maciej
WLKS Wrocław 01
02
01
01
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
MARSZEWSKI Tomasz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/1613/15
Z/0970/17
Z/3684/15
Z/0693/18
2018
2018
2018
2018
4
3


5 5 s 1 3:26.75 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
MNICH Patryk
KS Podlasie Białystok 01
01
01
01
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
SIENKIEWICZ Karol
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
ZALEWSKI Jan
Z/3664/18
Z/2039/15
Z/2856/17
Z/2036/15
2018
2018
2018
2018
BEZ
4
BEZ
3
6 6 s 1 3:30.46 KORYCKI Jakub
MAŁECKI Adrian
KARWOWSKI Krystian
LISICKI Dominik
MKS Durasan Płońsk 02
02
02
01
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
WIŚNIEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/1029/17
, Z/2613/16
Z/0533/16
Z/1760/15
, 2018
, 2018
2018
2018
5
3
4
3
7 7 s 1 3:38.74 MAŃKIEWICZ Kamil
RATMAN Filip
WRONA Oskar
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary 01
01
01
01
U18 LBU -- SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
SKORUPA Krzysztof
Z/1930/15
Z/2988/16
Z/1922/15
Z/0486/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
BEZ
3
  8 s 1 DNS DOBRAK Filip
KINCZEWSKI Filip
KUCHARCZYK Jan
SZPANOWSKI Kacper
BKS Bydgoszcz 01
01
01
01
U18 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/2234/16
Z/0144/18
Z/3781/16
Z/5098/15
2018
2018
2018
2018
BEZ

3
2
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2018 2 ZKN
2 f 1 4.30 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2018 4 ZKN
3 f 1 4.20 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 4.10 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2018 2 LDK! KN GIM
5 f 1 4.10 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2018 3 ZKN
6 f 1 4.00 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U18 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2018 3
7 f 1 3.80 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2018 2 ZKN
7 f 1 3.80 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2018
9 f 1 3.60 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2018 4 ZKN
10 f 1 3.60 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS III B.D. Z/4123/15 2018 3 LDK! ZKN
11 f 1 3.20 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2018 BEZ
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
Trójskok M
1 f 1 14.62 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD +1.3 II SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN
2 f 1 14.25 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN +0.4 III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 14.09 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP +0.3 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 4 ZKN
4 f 1 14.00 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.0 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 13.90 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.2 III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
6 f 1 13.86 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN
7 f 1 13.56 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -0.1 III PROKOP Wojciech Z/5925/15 2018 LDK! ZKN
8 f 1 13.32 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.2 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
9 f 1 13.12 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.7 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2018 4 ZKN
10 f 1 13.12 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +1.6 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 3
11 f 1 12.96 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +1.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2018 BEZ
12 f 1 12.95 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -0.3 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 63.25 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 58.30 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 54.32 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
4 f 1 52.24 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 51.90 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP II MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
6 f 1 48.14 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 46.81 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
8 f 1 46.40 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
9 f 1 45.38 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II KRYSTOŃ Wojciech # Z/2724/15 2018 2 ZKN
10 f 1 45.28 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
11 f 1 41.73 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5782079696655 sekund