Kraków 02.09.2018
Małopolski mityng lekkoatletyczny
100 m K
1 1 s 1 13.48 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.7 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
2 2 s 1 13.51 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -0.7 IV SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
3 3 s 1 13.71 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.7 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
4 4 s 1 14.08 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK -0.7 V TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2018 5 LDK!
5 8 s 1 14.20 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.7 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
6 11 s 1 14.32 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK -0.7 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
7 12 s 1 14.51 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5 LDK!
1 6 s 2 14.13 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA 0.0 V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
2 7 s 2 14.18 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA 0.0 V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
3 10 s 2 14.30 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U16 MA 0.0 V DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2018 5
4 9 s 2 14.30 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA 0.0 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
5 13 s 2 14.55 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 14 s 2 14.72 WALUŚ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2018 5 LDK!
7 18 s 2 15.76 ŻAK Gabriela SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3690/17 2018 5 LDK! GIM
1 5 s 3 14.10 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +6.0 V BORA Piotr # Z/4006/18 2018 BEZ
2 15 s 3 14.92 SOWA Kalina LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +6.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/3921/16 2018 BEZ LDK! GIM
3 16 s 3 15.23 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA +6.0 -- KUBICZ Wojciech BEZ
4 17 s 3 15.27 CHOJECKA Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA +6.0 -- KUBICZ Wojciech
5 19 s 3 16.08 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA +6.0 -- B.D.
6 20 s 3 16.41 DUDEK Julia LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +6.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/4726/18 2018
7 21 s 3 16.43 SITEK Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +6.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4588/17 2018 LDK! GIM
1 1 s 4 13.91 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.7 V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
2 2 s 4 14.20 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U14 SK -0.7 V SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2018
3 3 s 4 14.37 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.7 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 s 4 14.38 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -0.7 V SOBCZYK Bogumiła BEZ LDK!
5 5 s 4 14.43 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.7 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
6 6 s 4 14.61 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.7 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
1 7 s 5 14.80 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata Z/2572/18 2018
2 8 s 5 15.03 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK -0.8 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/5280/18 , 2018 5 LDK!
3 9 s 5 15.15 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U14 MA -0.8 -- B.D. Z/5260/18 2018
4 10 s 5 15.20 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.8 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2018
5 12 s 5 15.73 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -0.8 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
6 13 s 5 16.01 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -0.8 -- SOBCZYK Bogumiła
7 17 s 5 16.96 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
1 11 s 6 15.34 CEESAY Nyima niest. Kraków 06 U14 MA +0.6 --
2 14 s 6 16.07 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
3 15 s 6 16.23 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 16 s 6 16.52 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +0.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
5 18 s 6 17.08 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10 U12 MA +0.6 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2018
6 19 s 6 17.47 KUŚNIERZ Amelia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3097/18 2018 BEZ
7 20 s 6 17.62 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA +0.6 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2567/18 2018
1 1 s 7 12.96 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.1 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 7 13.19 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -1.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
3 3 s 7 13.35 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -1.1 IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 7 s 7 13.91 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -1.1 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2018
1 4 s 8 13.41 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -2.5 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
2 5 s 8 13.87 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -2.5 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
3 6 s 8 13.90 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK -2.5 -- WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN
4 8 s 8 14.03 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -2.5 -- GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
5 9 s 8 14.52 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -2.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
6 10 s 8 14.72 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -2.5 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
200 m K
1 1 s 1 25.35 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.4 II PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 2 s 1 26.08 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.4 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 27.05 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK +1.4 III SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
4 4 s 1 27.32 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.4 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
5 5 s 1 27.42 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL +1.4 IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
6 6 s 1 27.55 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL +1.4 IV ROLAK Dorota Z/0792/17 2018 4
7 7 s 1 27.95 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.4 IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
1 8 s 2 28.02 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.2 IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
2 9 s 2 28.78 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +0.2 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
3 10 s 2 29.16 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
4 11 s 2 29.21 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA +0.2 V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
5 12 s 2 29.22 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA +0.2 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
6 13 s 2 30.46 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
300 m K
1 1 s 1 42.89 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 43.49 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2018 4 LDK!
3 3 s 1 43.57 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
4 4 s 1 44.24 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
5 5 s 1 45.27 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 04 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1220/18 , 2018 5 LDK!
6 6 s 1 45.91 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
7 7 s 1 46.76 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK V TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2018 5 LDK!
1 8 s 2 47.52 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
2 9 s 2 47.69 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2018 5
3 10 s 2 49.03 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
4 11 s 2 49.75 WALUŚ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2018 5 LDK!
5 12 s 2 50.11 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
6 13 s 2 53.53 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- B.D.
7 14 s 2 53.73 CHOJECKA Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
1 1 s 3 45.54 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
2 2 s 3 45.71 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
3 4 s 3 47.31 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U12 MA V SOBCZYK Bogumiła BEZ LDK!
4 5 s 3 48.72 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
5 7 s 3 50.99 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4912/18 2018
6 10 s 3 54.79 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2018 BEZ
1 3 s 4 46.85 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U14 SK V SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2018
2 6 s 4 49.08 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/5280/18 , 2018 5 LDK!
3 8 s 4 52.24 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
4 9 s 4 53.12 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2018 BEZ
5 11 s 4 56.03 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05 U14 MA -- WOJNA Anna Z/3460/18 2018 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.17 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
2 3 s 1 62.35 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
3 4 s 1 63.03 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2018 BEZ
4 5 s 1 63.10 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
5 6 s 1 64.38 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
1 2 s 2 62.24 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 7 s 2 65.15 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2018 BEZ
3 8 s 2 66.26 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
4 9 s 2 67.43 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.47 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 1:39.15 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018
3 3 s 1 1:40.40 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III B.D. Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 1 1:43.44 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
5 5 s 1 1:44.71 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:46.21 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 7 s 1 1:46.77 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
8 8 s 1 1:49.92 GAWROŃSKA Gabriela LKS Pszczyna 04 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/1824/18 2018
9 9 s 1 1:50.16 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2018 BEZ LDK!
10 10 s 1 1:57.07 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5283/18 2018 BEZ LDK!
11 11 s 1 2:04.52 KOPOŃKA Kinga WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4590/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 12 s 1 2:20.50 WASIK Nela UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2438/18 2018
1 1 s 2 1:50.87 ADAMCZYK Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
2 2 s 2 1:54.90 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3776/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 s 2 1:57.62 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
4 4 s 2 2:00.82 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05 U14 MA -- WOJNA Anna Z/3460/18 2018 LDK!
5 5 s 2 2:10.54 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2018
6 6 s 2 2:16.95 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:13.41 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
2 2 s 1 2:21.01 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 2:26.28 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
4 4 s 1 2:31.56 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 2:34.17 BIELECKA Aleksandra KKL Kielce 00 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0719/18 2018
6 6 s 1 2:37.91 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2018
7 7 s 1 2:43.96 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2018
8 8 s 1 3:03.98 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1791/16 2018 BEZ
  s 1 DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN
1000 m K
1 1 s 1 3:06.77 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
2 2 s 1 3:10.75 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 3:15.68 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2018
4 4 s 1 3:23.86 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/5229/18 2018 LDK!
5 5 s 1 3:36.77 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:43.10 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK II BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 4:57.06 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 5:03.87 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL IV BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
4 4 s 1 5:08.33 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/1703/17 2018 3
5 5 s 1 5:09.06 ŻÓŁTAK Anna LKB Rudnik 95 Sen SK -- KLEPACZ Anna Z/4740/17 2018
6 6 s 1 5:11.44 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0815/16 2018 5 LDK!
7 7 s 1 5:28.98 WALĘCIAK Weronika UKS Orzeł Dobryszyce 02 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/1151/16 2018 4
80 pł K
1 1 s 1 13.13 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.3 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 2 s 1 13.42 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 13.51 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.3 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
4 4 s 1 14.79 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -0.3 V WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 17.42 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -1.9 IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
  s 1 DNF KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -1.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
200 m pł K
1 1 s 1 30.12 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +1.7 II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 2 s 1 30.66 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA +1.7 II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 30.75 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +1.7 II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 5 s 1 32.98 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +1.7 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
5 6 s 1 35.17 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +1.7 V BORA Piotr # Z/3010/17 2018 5
1 4 s 2 30.77 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK -0.5 II SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2018 5 LDK!
2 7 s 2 39.05 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
3 8 s 2 40.20 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
4 9 s 2 44.34 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 10 s 2 49.61 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.40 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06 U14 MA V B.D. BEZ
2 f 1 1.35 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
3 f 1 1.30 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.30 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
5 f 1 1.25 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 1.20 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
7 f 1 1.10 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4911/18 2018
1 f 2 1.48 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
2 f 2 1.44 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
3 f 2 1.44 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
4 f 2 1.40 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0003/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 2 1.35 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
6 f 2 1.30 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
W dal K
1 f 1 5.18 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 4.88 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.3 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
3 f 1 4.86 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 f 2 4.91 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.5 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 2 4.85 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.9 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
3 f 2 4.61 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.2 V WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
4 f 2 4.54 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.2 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
5 f 2 4.48 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U16 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
6 f 2 4.46 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 2 4.38 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 2 4.18 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA +0.8 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
9 f 2 3.71 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -1.5 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3185/18 2018 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.60 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.45 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata Z/2572/18 2018
3 f 1 4.40 CEESAY Nyima niest. Kraków 06 U14 MA 0.0 --
4 f 1 4.28 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
5 f 1 4.20 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2018
6 f 1 4.18 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 4.12 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5260/18 2018
8 f 1 4.11 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4912/18 2018
9 f 1 3.81 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
10 f 1 3.76 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
11 f 1 3.73 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4911/18 2018
12 f 1 3.65 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07 U12 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła
13 f 1 3.55 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
14 f 1 3.49 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2567/18 2018
15 f 1 3.30 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2018
Kula (2) K
1 f 1 9.99 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 9.67 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5262/18 2018 BEZ
3 f 1 7.40 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2784/18 2018 LDK!
4 f 1 6.47 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.68 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/0390/16 2018 LDK!
2 f 1 11.06 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 9.96 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5623/18 2018
4 f 1 9.03 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
5 f 1 7.75 SIBIGA Marta UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0718/18 2018
1 f 2 11.86 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 2 10.10 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
Dysk (0.60) K
1 f 1 19.39 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5262/18 2018 BEZ
2 f 1 17.12 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
3 f 1 16.27 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2784/18 2018 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 36.76 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 1 36.09 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
3 f 1 34.85 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 31.33 FORYŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2018 4
5 f 1 27.63 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
Dysk (1) K
1 f 1 34.18 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4
2 f 1 30.84 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 34.85 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
2 f 1 33.25 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 32.22 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
4 f 1 25.92 KWAŚKIEWICZ Nelly MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0795/17 2018 BEZ
5 f 1 24.88 KOSĘDKA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2018 BEZ
6 f 1 22.23 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
7 f 1 20.13 BĘC Marcela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2018 BEZ
8 f 1 13.26 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/3064/18 2018
1 f 2 37.91 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 2 30.75 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
3 f 2 27.64 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
4 f 2 25.16 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 38.77 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2
100 m M
1 1 s 1 11.62 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +2.8 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 2 s 1 11.72 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +2.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
3 3 s 1 12.01 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +2.8 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
4 5 s 1 12.09 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +2.8 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
5 4 s 1 12.09 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +2.8 IV MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 12.19 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +2.8 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 12.33 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +2.8 V SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
8 11 s 1 12.55 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +2.8 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2018 4 LDK!
1 8 s 2 12.40 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -2.7 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
2 9 s 2 12.42 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -2.7 V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
3 10 s 2 12.51 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -2.7 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
4 12 s 2 12.55 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -2.7 V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
5 13 s 2 12.67 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03 U16 MA -2.7 V DZIEDZIAK Jerzy Z/3566/17 2018 5
6 14 s 2 12.71 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -2.7 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
7 21 s 2 13.33 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA -2.7 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
8 22 s 2 13.41 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -2.7 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
1 15 s 3 12.76 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 04 U16 SK -2.5 -- B.D. Z/5144/18 2018
2 16 s 3 12.83 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA -2.5 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2018 LDK!
3 17 s 3 12.94 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -2.5 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
4 18 s 3 13.13 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK -2.5 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
5 19 s 3 13.20 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -2.5 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
6 20 s 3 13.28 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -2.5 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
7 23 s 3 13.75 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -2.5 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
8 24 s 3 14.28 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -2.5 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 4 12.81 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -1.4 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
2 2 s 4 12.99 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -1.4 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 4 13.01 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL -1.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
4 4 s 4 15.49 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
5 5 s 4 16.01 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
6 6 s 4 16.37 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -1.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2018
1 2 s 5 11.34 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS -1.3 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
2 3 s 5 11.39 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.3 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 4 s 5 11.45 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -1.3 III B.D. Z/1746/15 2018 KN
4 5 s 5 11.55 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.3 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
5 10 s 5 11.68 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
6 11 s 5 11.69 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -1.3 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
7 13 s 5 11.74 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -1.3 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
1 1 s 6 11.30 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.5 II PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 6 s 6 11.56 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.5 III ZAPART Stanisław Z/0945/13 2018 BEZ
3 7 s 6 11.63 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.5 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
4 9 s 6 11.67 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
5 12 s 6 11.73 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
6 14 s 6 11.75 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA +0.5 III JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018
7 15 s 6 11.79 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.5 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
8 17 s 6 11.87 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
1 8 s 7 11.63 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.5 III PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 16 s 7 11.81 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK +0.5 IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
3 18 s 7 11.96 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL +0.5 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
4 19 s 7 12.02 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +0.5 IV TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
5 20 s 7 12.15 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.5 IV GIZA Maciej Z/1036/18 2018
6 21 s 7 12.16 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ
7 22 s 7 12.22 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
200 m M
1 1 s 1 22.49 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -2.0 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 s 1 22.77 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS -2.0 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
3 4 s 1 22.96 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -2.0 III B.D. Z/1746/15 2018 KN
4 7 s 1 23.21 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -2.0 III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
5 11 s 1 23.50 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -2.0 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
6 13 s 1 23.58 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -2.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
1 2 s 2 22.71 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.8 II PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 5 s 2 22.99 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.8 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 6 s 2 23.12 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK +0.8 III JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
4 8 s 2 23.24 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.8 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
5 10 s 2 23.40 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.8 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
6 14 s 2 23.58 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.8 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
7 15 s 2 23.66 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.8 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
1 9 s 3 23.34 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.2 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
2 12 s 3 23.51 SZCZYREK Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.2 III GIZA Maciej Z/1036/18 2018
3 16 s 3 24.29 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +1.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
4 19 s 3 24.85 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
5 21 s 3 24.95 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.2 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
6 22 s 3 25.02 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.2 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
7 24 s 3 26.25 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.2 -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
1 17 s 4 24.63 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA +1.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
2 18 s 4 24.79 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
3 20 s 4 24.88 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
4 23 s 4 25.91 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK +1.8 -- B.D. Z/5145/18 2018
5 25 s 4 26.26 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2018
6 26 s 4 26.57 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL +1.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
300 m M
1 1 s 1 37.04 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
2 2 s 1 38.30 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
3 3 s 1 39.24 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 39.64 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2018 4 LDK!
5 5 s 1 40.14 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
6 7 s 1 40.62 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
7 10 s 1 41.64 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
1 6 s 2 40.49 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2018 LDK!
2 8 s 2 40.97 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
3 9 s 2 41.11 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK V TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
4 11 s 2 41.90 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 12 s 2 42.38 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
6 13 s 2 45.74 SYGUŁA Jakub UKS Kusy Bukowno 04 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5028/18 2018
7 14 s 2 52.40 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2577/18 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 51.91 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
2 3 s 1 52.05 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
3 4 s 1 52.13 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III PAŚ Mariusz Z/2362/17 2018 4
4 5 s 1 52.82 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
5 7 s 1 54.50 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 2 s 2 51.99 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 LDK!
2 6 s 2 53.65 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
3 8 s 2 54.73 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy WOJTAS Tomasz # Z/3739/16 2018
4 9 s 2 55.31 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
5 10 s 2 58.60 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
600 m M
1 1 s 1 1:24.20 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
2 2 s 1 1:26.54 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2018 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 1:29.55 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
4 4 s 1 1:31.67 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
5 5 s 1 1:35.32 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
6 6 s 1 1:36.01 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 s 1 1:36.77 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V PAŚ Mariusz Z/4584/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 8 s 1 1:37.04 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA V
9 9 s 1 1:37.54 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 10 s 1 1:39.51 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 11 s 1 1:40.43 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/0098/17 2018 5
12 12 s 1 1:42.03 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4565/18 2018 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.16 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:58.27 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0525/13 2018
3 3 s 1 1:58.77 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
4 4 s 1 2:00.94 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
5 5 s 1 2:01.27 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
6 6 s 1 2:03.49 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
7 7 s 1 2:10.24 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2018 BEZ
8 8 s 1 2:10.77 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
1000 m M
1 1 s 1 2:49.93 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
2 2 s 1 2:54.66 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
3 3 s 1 2:59.98 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:00.70 ZIOBROWSKI Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2125/18 2018 LDK!
5 5 s 1 3:02.88 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/4583/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 3:13.51 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2018
1500 m M
1 1 s 1 4:03.42 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN
2 2 s 1 4:19.20 WOJTACHA Adrian KS Olkusz 97 U23 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/0732/13 2018 BEZ
3 3 s 1 4:23.21 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3731/16 2018 BEZ
4 4 s 1 4:25.62 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2018
5 5 s 1 4:38.61 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1453/16 2018 BEZ
6 6 s 1 5:07.14 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 18.04 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.4 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 18.94 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
3 s 1 19.55 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.17 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.4 IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 18.55 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA +0.4 -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
200 m pł M
1 1 s 1 29.52 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.9 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 30.38 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.9 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 30.61 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK +0.9 -- B.D. Z/5145/18 2018
4 4 s 1 32.84 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.9 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
5 5 s 1 38.03 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.9 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.55 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
2 f 1 1.55 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
1 f 2 1.35 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2783/18 2018 BEZ LDK!
2 f 2 1.30 ZIELIŃSKI Przemysław UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D. Z/5261/18 2018
1 f 3 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
2 f 3 1.85 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2018 3 ZKN
3 f 3 1.50 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
W dal M
2 f 1 6.45 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +2.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
3 f 1 6.22 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.2 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 f 1 6.05 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP -0.7 -- ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/2032/11 2018
5 f 1 5.95 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -0.7 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
6 f 1 5.68 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
7 f 1 5.52 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +3.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
8 f 1 5.19 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
9 f 1 5.08 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -2.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2688/18 2018
1 f 2 5.81 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.5 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
2 f 2 5.50 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA +0.5 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
3 f 2 5.19 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03 U16 MA +0.3 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3566/17 2018 5
4 f 2 5.17 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +1.1 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
5 f 2 5.12 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.0 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
6 f 2 4.85 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.6 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 4.83 ORSZULAK Kamil KKL Kielce 04 U16 SK +0.2 -- B.D. Z/5144/18 2018
8 f 2 4.72 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK +0.6 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
  f 2 NM SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
  6.31 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
W dal strefa M
1 f 1 4.44 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2783/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.41 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
3 f 1 4.02 ZIELIŃSKI Przemysław UKS Kobylanka 05 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5261/18 2018
4 f 1 3.83 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
5 f 1 3.69 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 U12 SL 0.0 -- BIELA Marek Z/2843/18 2018 LDK!
6 f 1 3.55 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2018
Kula (4) M
1 f 3 9.76 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef
Kula (5) M
1 f 1 12.81 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 1 10.90 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2018
3 f 1 10.70 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2018 5
4 f 1 10.06 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
5 f 1 9.46 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 9.21 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 8.36 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
8 f 1 6.78 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2018
1 f 2 12.52 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2018
2 f 2 10.81 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 15.33 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
2 f 1 11.18 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
3 f 1 10.64 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
4 f 1 9.94 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 13.43 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.87 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef
Dysk (1) M
1 f 1 52.51 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
2 f 1 42.03 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
3 f 1 38.32 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
4 f 1 33.72 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2018 5
5 f 1 33.33 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2018
6 f 1 32.13 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 04 U16 SL V ROLAK Dorota Z/0911/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.22 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
Dysk (1.75) M
1 f 1 36.27 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
2 f 1 24.19 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 45.28 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno 91 Sen SL II BEDNARCZYK Józef Z/4086/11 2018
2 f 1 45.17 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 24.76 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2018
Oszczep (600) M
1 f 1 37.52 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
2 f 1 37.48 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 35.53 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2018 5
4 f 1 33.14 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2018
5 f 1 31.70 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 28.63 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
Oszczep (700) M
1 f 1 39.65 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
Oszczep (800) M
1 f 1 45.58 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
2 f 1 40.04 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5849740505219 sekund