Warszawa 02.09.2018
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018
100 m K
1 1 e 1 12.34 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.3 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 2 e 1 12.79 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 3 e 1 12.80 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.3 III RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 12.90 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
5 5 e 1 12.92 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 2 ZKN
6 6 e 1 12.97 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.3 III MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
7 8 e 1 13.11 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
8 9 e 1 13.19 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.3 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
1 7 e 2 13.06 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +0.4 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2018
2 10 e 2 13.29 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
3 11 e 2 13.33 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U18 MZ +0.4 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2018 3
4 12 e 2 13.43 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
5 14 e 2 13.54 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ +0.4 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2018 4
6 15 e 2 13.56 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ +0.4 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
7 17 e 2 13.62 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.4 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
8 21 e 2 13.81 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN +0.4 V CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2018 5
1 13 e 3 13.45 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -0.7 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
2 16 e 3 13.60 ZABADAŁA Zuzanna MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -0.7 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0602/17 2018 3
3 25 e 3 13.69 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
4 23 e 3 14.05 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
5 24 e 3 14.10 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
6 20 e 3 14.15 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
7 33 e 3 14.47 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.7 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
8 48 e 3 15.20 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
1 26 e 4 14.15 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.7 V RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
2 28 e 4 14.19 BURDZIŃSKA Martyna UKS Filipides Teresin 03 U16 MZ -1.7 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2398/17 2018 5 LDK! GIM
3 29 e 4 14.21 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.7 V SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 LDK!
4 30 e 4 14.28 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -1.7 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2018
5 39 e 4 14.69 SOŚNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.7 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
6 42 e 4 14.95 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -1.7 -- BOROŃ Aldona Z/0500/18 2018 5
7 47 e 4 15.14 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
8 49 e 4 15.27 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -1.7 -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
1 27 e 5 14.19 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -0.7 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
2 37 e 5 14.62 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -0.7 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2018 LDK!
3 38 e 5 14.69 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.7 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
4 41 e 5 14.83 SZCZEŚNIAK Lena UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/4490/18 2018
5 43 e 5 14.96 OSTAS Marlena MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -0.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5081/18 2018
6 46 e 5 15.10 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
7 52 e 5 15.49 MAJEWSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- B.D. Z/3632/18 2018
1 18 e 6 13.67 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ -0.7 IV KONRAD Iwona ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0762/15 2018 BEZ LDK!
2 22 e 6 13.88 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -0.7 V REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna KOZIATEK Krzysztof , Z/5242/18 , 2018 LDK!
3 31 e 6 14.30 ŁUKASIK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -0.7 V B.D. Z/3272/17 2018 BEZ
4 32 e 6 14.31 ŻUK Weronika MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -0.7 V MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/18 2018
5 34 e 6 14.49 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -0.7 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/3282/17 2018
6 50 e 6 15.28 MRÓZ Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/4489/18 2018
7 51 e 6 15.32 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 05 U14 MZ -0.7 -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0059/18 2018
1 19 e 7 13.67 ZDUNEK Natalia MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.6 IV B.D. Z/5078/18 2018
2 35 e 7 14.61 LIS Paulina KS Zawkrze Mława 05 U14 MZ +0.6 -- ZEMBRZUSKA Justyna KOZIATEK Krzysztof , Z/5241/18 , 2018 LDK!
2 36 e 7 14.61 MAŁKIEWICZ Julia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.6 -- B.D. Z/5518/18 2018
4 40 e 7 14.72 WÓJCIK Karolina MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.6 -- B.D. Z/5246/18 2018
5 44 e 7 15.03 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2018 LDK!
6 45 e 7 15.05 KORECKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.6 --
7 53 e 7 15.81 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.6 -- B.D. MIERZEJEWSKI Marek , Z/2134/18 , 2018 LDK!
1 f 1 12.40 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 f 1 12.79 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.4 III MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
3 f 1 12.80 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 2 ZKN
4 f 1 12.85 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
5 f 1 12.97 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
6 f 1 13.03 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
7 f 1 13.15 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.4 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
8 f 1 13.43 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U18 MZ +0.4 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2018 3
200 m K
1 1 s 1 26.61 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -0.5 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
2 2 s 1 27.13 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.5 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
3 4 s 1 27.36 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
4 6 s 1 27.63 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
5 7 s 1 27.73 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.5 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
6 8 s 1 28.03 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.5 IV CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
7 9 s 1 28.10 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.5 IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
8 19 s 1 30.23 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -0.5 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
1 3 s 2 27.20 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.1 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
2 5 s 2 27.51 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +0.1 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2018 LDK! GIM
3 11 s 2 28.47 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
4 12 s 2 28.48 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
5 15 s 2 29.09 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 03 U16 MZ +0.1 V KALINOWSKA Paulina Z/0339/17 2018 4
6 17 s 2 29.38 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
1 10 s 3 28.12 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -0.4 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
2 13 s 3 28.52 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.4 V CZYŻ Maciej Z/2223/16 2018 5
3 14 s 3 28.98 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -0.4 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2018
4 16 s 3 29.14 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.4 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
5 18 s 3 29.86 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -0.4 V CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
6 s 3 31.25 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
2 s 4 27.60 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -0.1 IV PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
3 s 4 27.89 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ -0.1 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2018 4
4 s 4 28.44 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN -0.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2018 5
5 s 4 29.39 JASTRZĘBSKA Weronika WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -0.1 V ZIĘCINA Kazimierz Z/5093/18 2018
6 s 4 30.06 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.1 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
400 m K
1 1 s 1 61.61 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
2 2 s 1 61.63 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
3 3 s 1 62.05 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 1 62.19 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2018 LDK!
5 5 s 1 63.53 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
6 6 s 1 66.06 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 5
1 7 s 2 67.36 DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1873/18 2018 LDK!
2 8 s 2 68.72 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/3376/17 2018
3 9 s 2 69.06 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2018 BEZ
4 10 s 2 69.31 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
5 11 s 2 69.97 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0832/18 2018 LDK!
6 12 s 2 72.17 BORKOWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4758/18 2018
600 m K
1 s 1 1:36.31 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:39.40 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
3 s 1 1:42.28 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2018 5
4 s 1 1:43.10 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
5 s 1 1:46.45 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2018 LDK!
6 s 1 1:47.20 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 05 U14 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1866/18 2018 LDK!
7 s 1 1:53.15 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1178/18 2018
  s 1 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
1 s 2 1:45.69 MARCZUK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1418/17 2018 4
2 s 2 1:50.31 JAWOROWSKA Marianna SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1597/17 2018 LDK!
3 s 2 1:51.08 ŁUKASIK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -- B.D. Z/3272/17 2018 BEZ
4 s 2 1:51.92 PAPIS Maja OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2290/18 2018
5 s 2 1:52.12 KURCOŃ Julia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- B.D. Z/3281/17 2018 BEZ
6 s 2 1:54.55 BERENT Magdalena UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2018 BEZ
7 s 2 1:57.28 MYŚLIŃSKA Zofia MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -- ŻMUJDZIN Tadeusz MACIEJEWSKI Janusz , Z/3375/17 , 2018 LDK!
8 s 2 1:58.49 OLEKSIAK Aleksandra OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2271/18 2018
1 s 3 1:49.46 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05 U14 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/3565/18 2018 BEZ
2 s 3 1:50.41 WIERZBA Ewelina OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3393/16 2018 5
3 s 3 1:51.86 CATI Lidia ŚUKS Polna Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/4231/17 2018 4
4 s 3 1:53.18 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2018 BEZ
5 s 3 1:54.11 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 06 U14 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2018 LDK!
6 s 3 1:54.36 WITCZUK Oliwia Zofia MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/3515/17 2018
7 s 3 1:56.65 WÓJCIK Karolina OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2938/17 2018 BEZ
8 s 3 2:00.67 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2018 BEZ
9 s 3 2:02.20 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2018 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:18.09 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2018 3
2 2 s 1 2:18.62 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
3 3 s 1 2:24.87 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
4 4 s 1 2:40.25 JAKUBOWICZ Dorota UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- B.D. Z/5517/18 2018
5 5 s 1 2:40.63 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0060/18 , 2018 LDK!
6 6 s 1 2:44.23 SZKLARSKA Karolina UKS Melo Błonie 04 U16 MZ -- GAWRYJOLEK Slawomir Z/1106/18 2018
7 7 s 1 2:58.00 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0206/18 2018 LDK!
  s 1 DNF MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
1500 m K
1 1 s 1 4:42.41 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 5:23.87 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/5070/18 2018
3 3 s 1 5:26.07 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
4 4 s 1 6:10.49 AUGUSTOWSKA Natalia PTT Delta Płock 03 U16 MZ -- B.D. Z/5108/18 2018
80 pł K
1 1 e 1 12.46 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 e 1 12.51 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
3 3 e 1 13.02 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ +0.3 IV KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2018 4 LDK!
4 4 e 1 13.28 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.3 IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 LDK!
5 5 e 1 13.54 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.3 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 LDK!
6 6 e 1 13.95 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.3 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
7 7 e 1 15.46 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2018
1 f 1 12.33 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -0.9 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 12.53 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
3 f 1 12.90 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -0.9 III KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2018 4 LDK!
4 f 1 13.50 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -0.9 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2018 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.35 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.2 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 2 e 1 14.14 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.2 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
1 f 1 13.45 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 13.93 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 16.68 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ 0.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
400 m pł K K
1 3 m 1 71.03 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
4x100 m K
1 1 s 1 48.92 ZDUNEK Natalia
ZABADAŁA Zuzanna
OSTAS Marlena
JASTRZĘBSKA Karolina
MKS Pogoń Siedlce # 04
04
03
03
U16 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/5078/18
Z/0602/17
Z/5081/18
Z/3279/17
2018
2018
2018
2018

3

3
2 2 s 1 49.56 KS Zawkrze Mława #


brak daty MAZ --
3 3 s 1 52.28 MKS Pogoń Siedlce #


brak daty MAZ --
4 4 s 1 53.27 CHOJNACKA Klaudia
KWASIBORSKA Julia
ROSA Marlena
JAROSZEWSKA Aleksandra
MKS Durasan Płońsk # 03
04
03
03
U16 MAZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
MAJEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew
Z/1019/17
Z/2103/18
Z/3052/17
Z/3054/17
2018
2018
2018
2018




5 5 s 1 54.67 NOWAK Natalia
STARĘGA Karolina
GŁUCHOWSKA Małgorzata
JASTRZĘBSKA Weronika
WLKS Nowe Iganie # 04
03
04
03
U16 MAZ -- ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
ZIĘCINA Kazimierz
Z/4958/18
Z/5094/18
Z/5095/18
Z/5093/18
2018
2018
2018
2018




Wzwyż K
1 f 1 1.63 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ II PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
3 f 1 1.55 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 1.50 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
5 f 1 1.50 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
6 f 1 1.40 BRONISZ Katarzyna UKS Melo Błonie 04 U16 MZ V GAWRYJOLEK Slawomir Z/2702/17 2018 4
7 f 1 1.40 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 1.35 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 LDK!
9 f 1 1.35 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
10 f 1 1.25 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
11 f 1 1.20 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
  f 1 NM GRABOWSKA Urszula UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1179/18 2018
Tyczka K
1 f 1 3.70 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1 ZKN
2 f 1 3.00 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M
3 f 1 2.60 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
3 f 1 2.60 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
5 f 1 2.60 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2018
6 f 1 2.40 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 00 U20 SK IV WRONA Agnieszka Z/3229/17 2018 4
7 f 1 2.40 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ IV REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 2.40 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0142/17 2018 5 LDK!
W dal K
1 f 1 5.62 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.1 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1
2 f 1 5.41 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.3 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
3 f 1 5.11 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
4 f 1 5.06 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.3 IV GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 f 1 4.92 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.6 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
6 f 1 4.74 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ -0.4 V MIESZKOWSKI Piotr # Z/0609/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 4.70 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -0.3 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 4.69 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -0.6 V MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
9 f 1 4.68 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +0.3 V ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2018 LDK!
10 f 1 4.61 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ 0.0 V KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2018 LDK!
11 f 1 4.58 ZDUNEK Natalia MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -0.2 V B.D. Z/5078/18 2018
12 f 1 4.54 BRONISZ Katarzyna UKS Melo Błonie 04 U16 MZ 0.0 V GAWRYJOLEK Slawomir Z/2702/17 2018 4
13 f 1 4.39 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
14 f 1 4.38 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ +0.5 -- MARKOWSKI Michał Z/3374/17 2018
15 f 1 4.27 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
16 f 1 4.20 NOWAK Natalia WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.2 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/4958/18 2018
17 f 1 4.20 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2018 BEZ LDK! GIM
18 f 1 4.14 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.2 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2018
19 f 1 4.12 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.2 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2018
20 f 1 4.07 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.1 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
21 f 1 4.04 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2018 LDK!
22 f 1 4.00 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ 0.0 -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
23 f 1 3.96 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -1.0 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
24 f 1 3.90 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
25 f 1 3.87 SZCZEŚNIAK Lena UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/4490/18 2018
26 f 1 3.87 FILIPIAK Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +0.3 -- KOZERA Piotr Z/5211/18 2018
27 f 1 3.77 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.1 -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
28 f 1 3.69 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/0500/18 2018 5
28 f 1 3.75 MURACH Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.2 -- B.D. MIERZEJEWSKI Marek , Z/2134/18 , 2018 LDK!
30 f 1 3.24 MRÓZ Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4489/18 2018
  f 1 NM GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ 0.0 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5095/18 2018
Kula (3) K
1 f 1 10.55 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
2 f 1 9.61 FIGURSKA Weronika UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/4596/18 2018
3 f 1 9.55 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ V PIOTROWSKI Jacek MIESZKOWSKI Piotr # , Z/3457/18 , 2018 LDK!
4 f 1 8.96 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
5 f 1 8.48 KOBZA Wiktoria MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # Z/0614/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 6.27 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.43 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV SZUSTER Konrad Z/2730/18 2018 LDK!
2 f 1 28.46 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ IV PIOTROWSKI Jacek MIESZKOWSKI Piotr # , Z/3457/18 , 2018 LDK!
3 f 1 26.20 FIGURSKA Weronika UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/4596/18 2018
4 f 1 20.93 KOBZA Wiktoria MUKS Płock 03 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # Z/0614/17 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (500) K
1 f 1 27.70 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
2 f 1 22.08 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
3 f 1 18.18 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 16.46 BARTOSZEWICZ Oliwia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/3566/18 2018
5 f 1 13.86 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.57 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
2 f 1 26.21 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
Chód 3 km K
6 s 1 21:18.65 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.88 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB 0.0 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 2 e 1 10.97 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 3 e 1 11.02 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
4 4 e 1 11.09 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU 0.0 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
5 5 e 1 11.15 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ 0.0 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
6 7 e 1 11.28 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ 0.0 II ZIĘCINA Kazimierz Z/1120/18 2018
7 9 e 1 11.33 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ 0.0 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
8 20 e 1 11.77 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
1 10 e 2 11.39 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.8 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
2 11 e 2 11.44 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.8 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
3 12 e 2 11.48 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.8 III BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
4 13 e 2 11.57 KOZICZYŃSKI Karol PTT Delta Płock 01 U18 MZ +0.8 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2788/18 2018
5 14 e 2 11.66 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.8 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
6 18 e 2 11.77 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.8 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
7 22 e 2 11.82 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.8 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
1 15 e 3 11.67 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.9 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
2 16 e 3 11.68 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.9 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
3 17 e 3 11.72 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.9 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
4 19 e 3 11.77 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.9 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
5 21 e 3 11.79 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -0.9 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018
6 25 e 3 12.14 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
1 23 e 4 11.95 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -1.2 IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
2 24 e 4 12.13 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -1.2 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
3 26 e 4 12.22 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -1.2 -- KARPETA Beata WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/2998/16 , 2018 5 LDK! GIM
4 27 e 4 12.23 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -1.2 V RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2018 LDK!
5 34 e 4 12.66 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.2 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 39 e 4 12.87 NIDZGORSKI Maciej OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -1.2 -- GAWENDA Andrzej Z/1118/18 2018 LDK!
1 29 e 5 12.32 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.6 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
2 30 e 5 12.33 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.6 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
3 36 e 5 12.68 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.6 V MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 40 e 5 12.90 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.6 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
5 41 e 5 12.91 PILIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.6 -- KOZERA Piotr Z/4739/18 2018
6 43 e 5 13.05 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +1.6 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
7 46 e 5 14.98 JAWORSKI Tymoteusz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ +1.6 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/3729/18 2018 LDK!
1 6 e 6 11.18 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +0.9 II DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
2 8 e 6 11.32 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +0.9 III PARADOWSKI Wiesław 3 LDK!
3 35 e 6 12.68 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.9 V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5238/18 , 2018 LDK!
4 37 e 6 12.69 OSTROWSKI Dawid MAL-MKLA Mława 02 U18 MZ +0.9 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/3114/16 , 2017 LDK! GIM
5 44 e 6 13.18 PIOTROWSKI Rafał MUKS Płock 03 U16 MZ +0.9 -- MIESZKOWSKI Piotr # Z/1331/17 2018 BEZ
6 45 e 6 13.44 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.9 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2018
1 28 e 7 12.27 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U16 MZ +0.9 V B.D. Z/5554/18 2018
2 31 e 7 12.43 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.9 V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2018 LDK!
3 32 e 7 12.46 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.9 V MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2018
4 33 e 7 12.54 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.9 V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5243/18 , 2018 LDK!
5 38 e 7 12.84 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ +0.9 -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2018 LDK!
6 42 e 7 13.03 KLIMIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.9 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/5245/18 2018
1 f 1 11.05 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.7 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 f 1 11.07 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +0.7 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
3 f 1 11.14 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.7 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 f 1 11.16 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +0.7 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
5 f 1 11.33 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +0.7 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
6 f 1 11.43 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.7 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
7 f 1 11.48 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.7 III ZIĘCINA Kazimierz Z/1120/18 2018
8 f 1 11.62 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +0.7 III PARADOWSKI Wiesław 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.90 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ 0.0 III BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 23.02 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
3 3 s 1 23.10 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
4 4 s 1 23.11 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ 0.0 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
5 5 s 1 23.42 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ 0.0 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
6 6 s 1 23.67 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
7 7 s 1 23.75 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ 0.0 IV WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
8 9 s 1 24.45 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ 0.0 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
1 8 s 2 24.01 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ -1.0 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 BEZ
2 10 s 2 24.48 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ -1.0 V B.D. Z/4788/18 2018
3 11 s 2 24.72 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -1.0 V RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2018 LDK!
4 12 s 2 24.87 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ -1.0 V CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 4
5 13 s 2 25.15 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.0 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 15 s 2 25.27 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
7 16 s 2 25.29 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
1 14 s 3 25.19 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.2 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
2 17 s 3 25.33 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U16 MZ +0.2 V B.D. Z/5554/18 2018
3 18 s 3 25.47 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
4 19 s 3 25.91 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
5 20 s 3 25.95 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa 93 Sen MZ +0.2 -- B.D. B.D. , Z/3519/18 , 2018
6 21 s 3 26.66 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 50.94 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4261/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 52.29 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
3 4 s 1 53.04 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
4 5 s 1 53.46 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
5 7 s 1 54.54 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
6 8 s 1 54.57 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
7 9 s 1 55.62 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
8 10 s 1 57.76 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
1 3 s 2 52.45 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
2 6 s 2 54.16 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018
3 11 s 2 57.79 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2018
4 12 s 2 58.70 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2018 5 LDK! GIM
5 13 s 2 59.03 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3568/18 2018
6 14 s 2 59.83 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04 U16 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0058/18 2018 LDK!
7 15 s 2 60.23 CZERWOŃSKI Artur RK Athletics Warszawa 68 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/4419/18 2018
8 16 s 2 69.40 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
600 m M
1 s 1 1:24.06 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
2 s 1 1:24.41 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
3 s 1 1:24.57 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
4 s 1 1:24.68 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
5 s 1 1:25.03 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
6 s 1 1:25.84 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
7 s 1 1:27.23 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
8 s 1 1:27.63 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
9 s 1 1:31.17 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2018 4
10 s 1 1:34.06 MALUCHNIK Radosław KS Maków Biega 76 Weteran MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3604/18 2018
11 s 1 1:37.01 DOMAŃSKI Antoni MKS Lesznowola 02 U18 MZ -- B.D. Z/1486/17 2018 LDK!
1 s 2 1:25.16 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
2 s 2 1:26.17 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 -- B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
3 s 2 1:29.20 MUSZELIK Wiktor AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0899/17 2018 BEZ
4 s 2 1:30.46 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
5 s 2 1:32.70 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
6 s 2 1:33.43 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1049/16 2018 BEZ
7 s 2 1:36.90 WASZKIEWICZ Kacper KS Maków Biega 03 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0272/17 2018 5
8 s 2 1:43.91 MIŁKOWSKI Wiktor ŚUKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4232/17 2018 BEZ
9 s 2 1:46.11 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ -- BONIOWSKA Karolina Z/4501/18 2018
10 s 2 1:48.69 BORECKI Kasper ŚUKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4463/18 2018
  s 2 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
800 m M
1 1 s 1 2:05.17 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ IV KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
2 2 s 1 2:06.95 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
3 3 s 1 2:08.03 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2018 LDK!
4 4 s 1 2:09.38 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2018 LDK!
5 5 s 1 2:10.03 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
6 6 s 1 2:10.71 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
7 7 s 1 2:12.58 PHAN-GRUCHAŁA Marcel SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1487/17 2018 5 LDK! GIM
8 8 s 1 2:14.02 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018
9 9 s 1 2:17.83 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
10 10 s 1 2:24.64 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2018 LDK!
11 11 s 1 2:29.27 KLUSKA Szymon MUKS Płock 03 U16 MZ -- B.D. MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0610/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1500 m M
1 1 s 1 4:17.26 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
2 2 s 1 4:19.54 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
3 3 s 1 4:19.89 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
4 4 s 1 4:22.38 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 4
5 5 s 1 4:27.90 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
6 6 s 1 4:35.27 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 01 U18 MZ -- B.D. Z/5096/18 2018
7 7 s 1 4:40.47 CZAPSKI Kacper Paweł MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/4669/18 2018
3000 m M
1 1 s 1 8:17.75 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I BUSZTA Stanisław B.D. Z/1784/13 2018 1
2 2 s 1 8:24.17 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2018 2 KN
3 3 s 1 8:27.18 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
4 4 s 1 8:30.61 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2
5 5 s 1 8:34.83 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2018 2
6 6 s 1 8:36.71 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
7 7 s 1 8:52.34 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1 KN
8 8 s 1 9:05.89 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
9 9 s 1 10:09.14 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2018 BEZ
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
  s 1 DNF BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2018
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 16.87 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
2 2 e 1 19.40 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -0.4 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
3 3 e 1 20.38 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
  e 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.4 -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 f 1 16.32 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
2 f 1 16.60 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.3 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
  f 1 DQ PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.55 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
2 2 e 1 16.22 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +0.2 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
2 3 e 1 16.90 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
4 4 e 1 17.00 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
  e 1 DNF SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
1 f 1 15.75 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
2 f 1 16.17 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.1 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
3 f 1 17.05 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
  f 1 DNF JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.91 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
1 f 1 15.95 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł J MŁ M
1 2 m 1 57.72 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0638/18 2018 LDK!
400 m pł M
1 1 m 1 54.93 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.81 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
2 f 1 1.63 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2018 BEZ
3 f 1 1.55 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1018/17 2018 LDK! GIM
4 f 1 1.20 JAWORSKI Tymoteusz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/3729/18 2018 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.90 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
2 f 1 3.70 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # Z/1119/18 2018 5 LDK!
3 f 1 3.50 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
4 f 1 2.80 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 04 U16 SK V WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2018 5 LDK!
5 f 1 2.80 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
6 f 1 2.20 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2018
W dal M
1 f 1 6.81 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.1 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN
2 f 1 6.35 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.8 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
3 f 1 6.30 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -1.2 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2018 4
4 f 1 6.28 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ -0.5 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 BEZ
5 f 1 5.82 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 5.78 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +3.9 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
7 f 1 5.77 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
8 f 1 5.72 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
9 f 1 5.61 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.3 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 5.58 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -0.3 -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
11 f 1 5.56 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -1.0 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2018 LDK!
12 f 1 5.50 PILIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.5 -- KOZERA Piotr Z/4739/18 2018
13 f 1 5.47 OSTROWSKI Dawid MAL-MKLA Mława 02 U18 MZ +2.0 -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar # , Z/3114/16 , 2017 LDK! GIM
14 f 1 5.33 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 1 5.28 PIECHNA Wojciech AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- ŁATKO Barbara Z/2420/17 2018 BEZ
16 f 1 5.22 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +1.2 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2018 4
17 f 1 5.21 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
18 f 1 5.15 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.3 -- BOROŃ Aldona Z/0342/17 2018 5 LDK! GIM
19 f 1 5.12 PIOTROWSKI Rafał MUKS Płock 03 U16 MZ +2.0 -- MIESZKOWSKI Piotr # Z/1331/17 2018 BEZ
20 f 1 5.02 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.3 -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
21 f 1 4.96 SMARDZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.2 -- KOZERA Piotr Z/0529/16 2018 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 15.82 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 13.59 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 f 2 13.02 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 2 11.81 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2018 3
3 f 2 10.47 KOWALSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3904/17 2018 LDK! GIM
4 f 2 9.01 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
5 f 2 6.14 JAWORSKI Tymoteusz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/3729/18 2018 LDK!
6 f 2 5.53 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2306/17 2018 BEZ
7 f 2 5.35 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.02 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
2 f 1 10.76 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 40.99 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 38.82 KOWALSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3904/17 2018 LDK! GIM
3 f 1 33.33 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
4 f 1 31.50 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V B.D. Z/4856/18 2018
5 f 1 25.67 DYMKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5516/18 2018
6 f 1 25.67 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2018
7 f 1 23.27 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3675/18 2018
8 f 1 23.18 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.76 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 40.24 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.58 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
2 f 1 32.64 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 48.73 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018
Młot (5) M
1 f 1 36.43 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2018 BEZ
2 f 1 30.24 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 54.49 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
2 f 1 35.48 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 54.26 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 50.54 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2018 3
2 f 1 33.67 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
3 f 1 27.53 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2018
4 f 1 21.88 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 61.88 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2
2 f 1 61.11 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018
3 f 1 46.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2903048992157 sekund