Olecko 30.08.2018
Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
100 m K
1 s 1 13.21 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD +9.9 IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 s 1 13.33 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
3 s 1 13.52 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD +9.9 IV GRYGORUK Andrzej Z/0433/18 2018
4 s 1 13.63 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD +9.9 IV B.D. Z/1539/15 2018 3
5 s 1 13.91 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +9.9 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2018 LDK!
6 s 1 13.98 SOSNOWSKA Ida LKS Orkan Ostrzeszów 05 U14 WP +9.9 V NALEPA Marek
7 s 1 14.65 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +9.9 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2018 LDK!
1 s 2 14.23 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 V KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł , Z/5374/18 , 2018 LDK!
2 s 2 14.25 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola # 03 U16 PD +9.9 V BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2018 5 LDK!
3 s 2 14.39 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD +9.9 V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 2 14.51 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 14.63 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +9.9 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4807/18 2018
6 s 2 14.75 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD +9.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/0434/18 2018
1 s 3 13.45 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +9.9 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2643/17 2018 GIM
2 s 3 13.58 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +9.9 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1157/18 2018
3 s 3 13.71 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD +9.9 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/2839/15 2018 3
4 s 3 13.86 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD +9.9 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
5 s 3 14.05 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN +9.9 V NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
1 s 4 14.17 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +9.9 V NALEPA Marek Z/3363/18 2018
2 s 4 14.28 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +9.9 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2642/17 2018 GIM
3 s 4 14.41 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 05 U14 WN +9.9 V B.D. Z/0035/18 2018 5
1 s 5 14.02 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +9.9 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM
2 s 5 14.19 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN +9.9 V BRODOWSKI Wojciech Z/0067/18 2018 4
3 s 5 14.60 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN +9.9 -- MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2018 BEZ
4 s 5 14.99 DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD +9.9 -- DĄBKOWSKA Małgorzata GRYGO Paweł DĄBKOWSKA Małgorzata Z/1209/15 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 43.69 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 s 1 45.68 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD IV B.D. Z/1539/15 2018 3
3 s 1 46.29 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4807/18 2018
4 s 1 48.27 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 43.48 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
2 s 2 43.56 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2839/15 2018 3
3 s 2 45.19 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 s 2 47.78 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
  s 2 DNF DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata GRYGO Paweł DĄBKOWSKA Małgorzata Z/1209/15 2018 BEZ LDK!
1 s 3 45.05 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0067/18 2018 4
2 s 3 49.82 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0434/18 2018
3 s 3 52.59 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 05 U14 WN -- B.D. Z/0035/18 2018 5
1 s 4 48.29 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 06 U14 PD V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł BEZ LDK!
2 s 4 49.97 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2018 BEZ
3 s 4 53.14 GODUN Julianna LKS Sprinter Siemiatycze 05 U14 PD -- KOWALCZYK Paweł LDK!
4 s 4 59.57 MON Julia UKS Jedynka Bartoszyce 05 U14 WN -- FIGAT Kamil FIGAT Mirosław , Z/3526/18 , 2018 LDK!
5 s 4 67.44 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 07 U12 PD -- KOWALCZYK Paweł LDK!
600 m K
1 s 1 1:44.69 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U16 PD IV GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2018 LDK! GIM
2 s 1 1:49.02 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1324/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 1 1:49.17 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1325/18 , 2018 5 LDK!
4 s 1 1:54.72 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2018 LDK!
5 s 1 1:55.91 MALEWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/1280/17 2018 BEZ
6 s 1 2:00.32 DYLEWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 03 U16 PD --
7 s 1 2:04.72 DAWIDCZYK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5141/18 2018
8 s 1 2:11.00 KOC Wiktoria LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł Z/1584/18 2018 LDK!
1 s 2 1:51.61 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
2 s 2 1:56.19 MOTULEWICZ Patrycja MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 2 1:57.49 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/4127/18 2018
4 s 2 2:02.25 DĄBKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/5073/18 2018 LDK!
5 s 2 2:05.62 CHEŁSTOWSKA Patrycja OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/5072/18 2018 LDK!
6 s 2 2:05.98 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- TYSZKA Krzysztof Z/1099/18 2018 LDK!
1 s 3 1:39.73 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
2 s 3 1:40.20 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2018
3 s 3 1:49.64 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05 U14 PD V SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5014/18 , 2018 LDK!
4 s 3 1:52.10 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 06 U14 WN -- GARBINO Andrzej Z/1934/18 2018
5 s 3 2:00.78 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard SOWÓL Bogusław , Z/1332/18 , 2018 LDK!
6 s 3 2:01.14 MICKIEWICZ Kinga LKS Sprinter Siemiatycze 06 U14 PD -- KOWALCZYK Paweł LDK!
7 s 3 2:07.07 MAĆKOWIAK Oliwia LKS Sprinter Siemiatycze 06 U14 PD --
1000 m K
1 f 1 2:52.79 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD -- B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
2 f 1 3:13.96 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
3 f 1 3:29.10 KULIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4995/18 2018
4 f 1 3:30.16 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD V B.D. Z/3842/17 2018 5
5 f 1 3:34.22 SOBOLEWSKA Julia UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1328/18 , 2018 5 LDK!
6 f 1 3:35.89 JEROMIŃSKA Laura KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- B.D. Z/1821/18 2018
7 f 1 3:36.32 KLEJPS Ewelina UKS Technik Augustów 05 U14 PD -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław , Z/5013/18 , 2018 LDK!
8 f 1 3:36.95 WASZKIEWICZ Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł Z/1306/17 2018 BEZ LDK!
9 f 1 3:40.10 DĄBROWSKA Julia niest. Białystok 02 U18 PD --
10 f 1 3:44.66 SIKOROWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena Z/0661/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 3:57.25 CICHOCKA Anita Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł Z/1326/17 2018 BEZ GIM
12 f 1 4:05.87 HALICKA Elwira LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2534/17 2018 5 LDK!
  f 1 DNF DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Białystok 04 U16 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/1955/18 2018
80 pł K
1 s 1 13.54 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 13.85 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +9.9 V ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1230/18 , 2018 LDK!
3 s 1 14.66 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 V ROGUCKA Magdalena # Z/0659/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 1 15.03 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola # 03 U16 PD +9.9 -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2541/17 2018 5 LDK!
5 s 1 15.05 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +9.9 -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2018 LDK!
6 s 1 15.97 RUKŚCIŃSKA Julia UKS Technik Augustów # 04 U16 PD +9.9 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1326/18 , 2018 LDK!
7 s 1 17.14 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 -- SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
1 s 2 14.88 WIEPRZOWSKA Paulina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ +9.9 -- WITKOWSKI Bartosz Z/2731/18 2018 LDK!
2 s 2 15.02 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +9.9 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2018
3 s 2 15.63 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów # 05 U14 PD +9.9 -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5012/18 , 2018 LDK!
4 s 2 18.88 ORZEPOWSKA Gabriela LKS Sprinter Siemiatycze # 06 U14 PD +9.9 --
5 s 2 19.32 ORZEPOWSKA Patrycja LKS Sprinter Siemiatycze # 06 U14 PD +9.9 --
  s 2 DNF STACHELEK Klaudia KS Podlasie Białystok # 03 U16 PD +9.9 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3130/17 , LDK!
200 m pł K
1 s 1 32.71 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 IV SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
2 s 1 33.27 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +9.9 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1231/18 , 2018 LDK!
3 s 1 37.02 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 -- ROGUCKA Magdalena # Z/0659/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 1 37.85 RUKŚCIŃSKA Julia UKS Technik Augustów # 04 U16 PD +9.9 -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1326/18 , 2018 LDK!
5 s 1 38.26 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +9.9 -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2018 LDK!
1 s 2 35.92 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +9.9 V NALEPA Marek Z/3363/18 2018
2 s 2 37.01 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów # 05 U14 PD +9.9 -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5012/18 , 2018 LDK!
4x100 m K
1 s 1 52.95 GAŁKA Anna
KĘDZIOR Oliwia
ŁUKIANOWSKA Katarzyna
WALISZEWSKA Klaudia
LKS Orkan Ostrzeszów # 03
04
03
04
U16 WLP -- NALEPA Marek NALEPA Marek
NALEPA Marek
NALEPA Marek NALEPA Marek
NALEPA Marek NALEPA Marek
Z/1161/18
Z/3363/18
Z/2643/17
Z/1157/18
2018
2018
2018
2018




2 s 1 53.56 CHOROSZUCHA Amelia
MILEWSKA Elżbieta
SKRECZKO Julia
OSTAPCZUK Dominika
KS Podlasie Białystok # 04
03
03
03
U16 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
, Z/1490/18
Z/3129/17
Z/3161/16
, Z/0591/17
, 2018
2018
2018
, 2018

3
5
3
3 s 1 54.36 SADOWSKA Katarzyna
PIEKARSKA Julita
WOJEWNIK Izabela
MIKOŁANIS Karolina
UKS Technik Augustów # 04
04
03
03
U16 POD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
, Z/1327/18
, Z/1325/18
, Z/1297/17
, Z/0653/17
, 2018
, 2018
, 2018
, 2018

5
BEZ
4
4 s 1 55.06 STRZYŻEWSKA Inez
STANIEWICZ Gabriela
BUTKIEWICZ Gabriela
SŁABIŃSKA Julia
LUKS Hańcza Suwałki # 03
03
03
04
U16 POD -- ROGUCKA Magdalena
SIKORSKI Karol
SIKORSKI Karol
KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka
Z/0659/17
Z/2547/17
Z/2544/17
, Z/1231/18
2018
2018
2018
, 2018
5
4
3

5 s 1 55.58 DŁUGOZIMA Agata
KRAWCZYŃSKA Martyna
NIZIK Julia
STANKIEWICZ Ewelina
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03
04
03
04
U16 POD -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
, Z/4994/18
Z/4033/18
Z/4807/18
Z/2529/17
, 2018
2018
2018
2018




  s 1 DQ HALICKA Elwira
HOŚCIŁO Żaneta
SŁAWIŃSKA Kamila
ZAMOJSKA Aleksandra
LUKS Eurocentr Suchowola # 03
03
03
03
U16 POD -- BERNATOWICZ Jolanta
KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta
KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta
BERNATOWICZ Jolanta
Z/2534/17
, Z/2535/17
, Z/2540/17
Z/2541/17
2018
, 2018
, 2018
2018
5
4
5
5
Wzwyż K
1 f 1 1.55 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2535/17 , 2018 4 LDK!
2 f 1 1.50 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2018
3 f 1 1.50 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2018
4 f 1 1.50 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2540/17 , 2018 5 LDK!
5 f 1 1.35 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł , Z/5374/18 , 2018 LDK!
6 f 1 1.30 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2838/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 1.30 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2018 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.15 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.2 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1231/18 , 2018 LDK!
2 f 1 4.97 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.3 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2018 LDK!
3 f 1 4.76 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +2.4 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2018 LDK!
4 f 1 4.71 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.1 V DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
5 f 1 4.68 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +1.1 V WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 4.43 SOSNOWSKA Ida LKS Orkan Ostrzeszów 05 U14 WP +0.3 -- NALEPA Marek
7 f 1 4.41 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +1.1 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2018 BEZ LDK!
8 f 1 4.33 TOREBKO Gabriela MLKS Czarni Olecko 05 U14 WN +1.6 -- B.D. Z/4597/18 2018
9 f 1 4.33 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.1 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2642/17 2018 GIM
10 f 1 4.30 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.1 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2018 LDK!
11 f 1 4.18 DARDZIŃSKA Aleksandra LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +0.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1336/18 2018
12 f 1 4.05 SZUMOWSKA Monika LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +2.8 -- KOTOWSKI Jan Z/1337/18 2018 BEZ
13 f 1 4.02 SZCZEŚNIAK Wiktoria OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -0.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1045/17 2018 BEZ LDK! GIM
14 f 1 3.98 MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +2.8 -- KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2018
15 f 1 3.41 BAGIEŃSKA Maja MLKS Czarni Olecko 04 U16 WN -1.0 -- B.D. Z/3791/18 2018 LDK!
  3.95 SZUMOWSKA Monika LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.2 -- KOTOWSKI Jan Z/1337/18 2018 BEZ
  4.68 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.8 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2018 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.80 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02 U18 PD IV KRYSTOŃ Wojciech Z/3299/16 2018
2 f 1 10.59 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
3 f 1 9.99 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1493/18 2018 LDK!
4 f 1 9.98 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 9.77 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek
6 f 1 9.59 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0657/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 9.43 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
8 f 1 9.03 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
9 f 1 8.93 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2018 LDK!
10 f 1 8.24 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
11 f 1 7.86 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 7.64 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.40 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 27.34 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1493/18 2018 LDK!
3 f 1 25.50 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2018 LDK!
4 f 1 25.11 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
5 f 1 24.01 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 23.60 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
7 f 1 19.03 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 45.79 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
2 f 1 31.03 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V ROGUCKA Magdalena JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0657/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 30.80 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
4 f 1 28.60 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1230/18 , 2018 LDK!
5 f 1 26.61 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek
6 f 1 25.59 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 GIM
100 m M
1 s 1 12.29 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +9.9 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
2 s 1 12.37 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 V KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/0656/17 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 12.38 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +9.9 V KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2018 LDK!
4 s 1 12.44 GRYGO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 V JUTKIEWICZ Jaroslaw # Z/1225/18 2018 LDK!
5 s 1 12.53 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD +9.9 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
6 s 1 13.04 OLKOWSKI Kamil OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +9.9 -- WITKOWSKI Bartosz Z/5071/18 2018 LDK!
7 s 1 14.35 UŚCINIAK Marcin LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD +9.9 -- KOWALCZYK Paweł Z/1585/18 2018 LDK!
1 s 2 11.94 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +9.9 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 s 2 12.72 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 V SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan # , Z/3639/17 , 2018 5 LDK!
3 s 2 12.85 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U16 WN +9.9 -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2018
4 s 2 13.09 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +9.9 -- DUBICKI Piotr Z/1543/18 2018
5 s 2 13.18 OKRUSZKO Maksymilian KS Podlasie Białystok # 04 U16 PD +9.9 -- KALINOWSKI Paweł Z/5194/18 2018
6 s 2 13.48 RUSIECKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 --
1 s 3 11.81 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP +9.9 IV NALEPA Marek Z/2404/17 2018 4
2 s 3 11.91 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN +9.9 IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2018 3
3 s 3 11.98 SZWAJCA Norbert MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +9.9 IV B.D. Z/4575/18 2018 LDK!
4 s 3 12.04 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +9.9 IV BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/2834/16 2018 3 LDK! GIM
5 s 3 12.68 BIERNAT Kacper KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 V KALINOWSKI Paweł Z/5191/18 2018
6 s 3 12.91 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4260/17 , 2018 LDK! GIM
7 s 3 13.33 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN +9.9 -- ŁUKIAN Paweł Z/3347/18 2018 LDK!
1 s 4 11.28 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +9.9 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
2 s 4 11.35 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze # 02 U18 PD +9.9 III KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/3429/16 , 2018 4 LDK!
3 s 4 12.48 WILUK Szymon KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD +9.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/0859/17 2018
4 s 4 12.59 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok # 02 U18 PD +9.9 -- KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 4 LDK!
300 m M
1 s 1 37.05 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 s 1 39.30 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
3 s 1 39.52 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/0656/17 2018 4 LDK! GIM
4 s 1 39.92 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan # , Z/3639/17 , 2018 5 LDK!
  s 1 DNF PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- B.D. Z/5003/18 2018
1 s 2 41.76 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4659/18 2018
2 s 2 43.85 RUSIECKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD --
3 s 2 44.73 GRYGO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw # Z/1225/18 2018 LDK!
1 s 3 37.62 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2404/17 2018 4
2 s 3 37.87 MURAWSKI Kacper MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/2834/16 2018 3 LDK! GIM
3 s 3 39.93 JASZCZUK Michał MLKS Czarni Olecko 90 Sen WN -- B.D. Z/5087/18 2018
1 s 4 39.63 SZWAJCA Norbert MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- B.D. Z/4575/18 2018 LDK!
2 s 4 39.89 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/3012/16 2018
3 s 4 41.15 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok # 01 U18 PD -- MYDLARZ Jerzy ZALEWSKI Jan , Z/4811/18 , 2018
4 s 4 41.82 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2018 3
5 s 4 49.08 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 03 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4164/18 2018
600 m M
1 s 1 1:34.13 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV ZALEWSKI Jan Z/5318/18 2018
2 s 1 1:42.08 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DUBICKI Piotr Z/5319/18 2018
3 s 1 1:42.32 WALCZAK Dawid LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł Z/1305/17 2018 BEZ LDK!
4 s 1 1:46.92 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1323/18 , 2018 LDK!
5 s 1 1:52.09 AL-GHAZALI Adam KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna KALINOWSKI Paweł LDK!
6 s 1 1:55.32 MIŁASZEWSKI Marcel KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/3824/17 2018 BEZ GIM
1 s 2 1:30.12 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018
2 s 2 1:31.34 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2018
3 s 2 1:31.86 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III GRYGO Paweł Z/4032/18 2018
4 s 2 1:34.92 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1330/18 , 2018 LDK!
5 s 2 1:46.84 SYCEWICZ Jakub LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/4025/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 3 1:32.45 KŁOCZKO Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 03 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/5337/18 , 2018 4 LDK! GIM
2 s 3 1:32.73 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/0827/16 2018 BEZ
3 s 3 1:41.15 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2018
4 s 3 1:47.46 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2018
5 s 3 2:14.00 CZERNIEWSKI Karol UKS Jedynka Bartoszyce 05 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/3523/18 2018
6 s 3 2:16.85 ŁEMPIO Adam MLKS Czarni Olecko 06 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/5066/18 2018
1000 m M
1 f 1 2:46.04 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4 ZKN
2 f 1 2:48.41 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0853/16 2018
3 f 1 2:50.14 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 2:56.34 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2018 LDK!
5 f 1 2:59.90 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/1960/18 2018
6 f 1 3:01.06 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/4154/18 2018 LDK!
7 f 1 3:03.54 OLSZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena Z/4288/18 2018 LDK!
8 f 1 3:07.55 KŁOSKOWSKI Ignacy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3832/17 2018 BEZ
9 f 1 3:09.32 POMICHTER Jakub UKS Technik Augustów 03 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0655/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 DNF POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3992/17 2018
2000 m M
1 f 1 7:14.85 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- B.D. Z/5118/18 2018
2 f 1 7:56.28 JAŃCZAK Jakub MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD -- KUKLIŃSKI Paweł Z/2973/18 2018
110 m pł MŁ M
1 f 1 15.77 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 III KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 17.12 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02 U18 PD +9.9 -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/0592/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 17.26 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok # 02 U18 PD +9.9 -- KOWALCZYK Paweł KUBEŁ Stanisław , Z/3841/17 , 2017 4 LDK!
4 f 1 18.04 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +9.9 V KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
5 f 1 18.76 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +9.9 -- KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
6 f 1 21.59 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/5000/18 , 2018 LDK!
200 m pł M
1 s 1 27.10 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +9.9 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw # , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 28.77 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +9.9 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
3 s 1 30.24 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +9.9 V KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
4 s 1 31.75 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +9.9 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/5000/18 , 2018 LDK!
5 s 1 35.23 JABŁONOWSKI Emilian KS Podlasie Białystok # 04 U16 PD +9.9 -- KARŁUK Marek KALINOWSKI Paweł , Z/5192/18 , 2018 LDK!
1 s 2 30.86 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD +9.9 -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/1304/17 , 2018 BEZ LDK!
2 s 2 35.13 UŚCINIAK Marcin LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD +9.9 -- KOWALCZYK Paweł Z/1585/18 2018 LDK!
4x100 m M
1 f 1 46.12 LUKS Hańcza Suwałki


brak daty POD --
2 f 1 46.31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża


brak daty POD --
3 f 1 52.07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża


brak daty POD --
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.70 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/1097/18 , 2018 LDK!
3 f 1 1.60 ŚWITOŃ Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2652/17 2018 GIM
4 f 1 1.60 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.55 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 1.40 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.21 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.3 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2018 2 ZKN
2 f 1 5.67 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.5 V KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2018 BEZ LDK!
3 f 1 5.48 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN +1.2 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/2836/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 5.43 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +0.6 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
5 f 1 5.32 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.1 -- KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2018 LDK!
6 f 1 5.30 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.8 -- KOTOWSKI Jan Z/1334/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 5.20 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.4 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 5.09 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +1.1 -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2018 BEZ LDK!
9 f 1 5.08 OLKOWSKI Kamil OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +1.1 -- WITKOWSKI Bartosz Z/5071/18 2018 LDK!
10 f 1 5.08 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -1.1 -- DUBICKI Piotr Z/1543/18 2018
11 f 1 5.07 ŚWITOŃ Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +1.1 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2652/17 2018 GIM
12 f 1 4.85 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -0.4 -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/1304/17 , 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.81 HAJKOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.3 --
14 f 1 3.97 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN -0.1 -- ŁUKIAN Paweł Z/3347/18 2018 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.24 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 12.93 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
3 f 1 12.75 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 12.33 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
5 f 1 12.04 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2530/17 2018
6 f 1 10.83 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
7 f 1 10.53 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD V SIKORSKI Karol Z/2542/17 2018 5
8 f 1 10.03 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1232/18 2018 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 48.94 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 47.24 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD II KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
3 f 1 41.96 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD III SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 37.25 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
5 f 1 34.16 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
6 f 1 32.11 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- KRYSTOŃ Wojciech Z/2530/17 2018
7 f 1 16.97 JASTRZĄB Adam KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3127/17 , 2018 LDK! GIM
Oszczep (600) M
1 f 1 44.50 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2542/17 2018 5
2 f 1 42.84 TAŁAŁAJ Tomasz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV BAJKO Andrzej Z/4031/17 2018 5
3 f 1 42.50 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1232/18 2018 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2145500183105 sekund