Lublin 08.09.2018
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /LB i PL/
100 m K
1 1 s 1 12.98 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -1.9 III WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 13.03 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.9 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
3 3 s 1 13.27 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.9 IV ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
4 4 s 1 13.83 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -1.9 -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2018 BEZ
1 1 s 2 13.12 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -2.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 3 s 2 13.40 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU -2.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
3 8 s 2 13.80 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -2.0 IV DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
4 9 s 2 13.90 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD -2.0 V GRYGORUK Andrzej Z/0433/18 2018
5 12 s 2 14.07 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -2.0 V MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
6 19 s 2 14.38 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU -2.0 V NOWAK Wiesław Z/3421/18 2018 4 LDK!
7 20 s 2 14.44 MUCA Eliza KS Agros Zamość 03 U16 LU -2.0 V KUCHARSKI Marek Z/4199/18 2018 LDK!
1 4 s 3 13.66 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU 0.0 IV B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 10 s 3 14.00 DUDZIC Nicole LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU 0.0 V BERNAŚ Dorota Z/0037/17 2018 4
3 11 s 3 14.03 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU 0.0 V JĘDRYS Andrzej Z/4560/18 2018
4 13 s 3 14.14 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU 0.0 V WILCZEK Janusz Z/0826/18 2018 LDK!
5 23 s 3 14.55 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD 0.0 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw Z/3161/16 2018 5 LDK! GIM
6 24 s 3 14.58 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U16 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2018 LDK!
7 25 s 3 14.93 GOŁĘBIEWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD 0.0 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5345/18 2018
1 15 s 4 14.17 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.2 V KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł , Z/5374/18 , 2018 LDK!
2 17 s 4 14.34 KIEŁBANIA Kaja AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -1.2 V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4506/17 2018 LDK! GIM
3 18 s 4 14.35 KARWOWSKA Anastazja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -1.2 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/5289/18 2018
4 22 s 4 14.51 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -1.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2018 LDK!
5 26 s 4 14.94 BIAŁASZ Klaudia MKS Agros Chełm 03 U16 LU -1.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4931/18 2018 LDK!
6 27 s 4 15.53 WOŁOWIK Marcelina MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -1.2 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4525/17 2018 LDK! GIM
7 28 s 4 15.97 GROMADZKA Oliwia MKS Agros Chełm 04 U16 LU -1.2 -- MAZUREK Marek # Z/0888/18 2018 LDK!
8 29 s 4 15.99 MAŁYSKA Iga AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -1.2 -- LIBICH Henryk Z/3941/18 2018 BEZ
1 2 s 5 13.40 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD -2.1 IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 5 s 5 13.66 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD -2.1 IV B.D. Z/1539/15 2018 3
3 6 s 5 13.71 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -2.1 IV NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2018 5 LDK!
4 7 s 5 13.71 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU -2.1 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 2 LDK! GIM
5 14 s 5 14.15 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -2.1 V KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2018 LDK!
6 16 s 5 14.28 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -2.1 V MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 4
7 21 s 5 14.48 PRZYBYŁA Martyna KS Agros Zamość 04 U16 LU -2.1 V GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata Z/4561/18 2018 4 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.67 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.2 III ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
2 2 s 1 28.49 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -1.2 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2018 BEZ
  s 1 DNF DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.2 -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
300 m K
1 1 s 1 42.82 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
2 2 s 1 43.27 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 3 s 1 43.73 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2018 LDK! GIM
4 4 s 1 44.05 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD III B.D. Z/1539/15 2018 3
5 5 s 1 44.18 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U16 LU III BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2018 4 LDK! GIM
6 7 s 1 45.46 DUDZIC Nicole LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/0037/17 2018 4
7 9 s 1 45.88 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 4
1 6 s 2 45.00 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/0826/18 2018 LDK!
2 8 s 2 45.73 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV JĘDRYS Andrzej Z/4560/18 2018
3 10 s 2 45.91 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1297/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 11 s 2 47.54 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD V GRYGORUK Andrzej Z/0434/18 2018
5 12 s 2 47.66 ALACHAMOWICZ Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V ŁUKIANIUK Andrzej GRYGO Paweł , Z/1956/18 , 2018 LDK!
6 13 s 2 47.96 CZARECKA Julia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/3953/18 2018 LDK!
7 14 s 2 49.35 STANKIEWICZ Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2529/17 2018
8 15 s 2 49.75 TUROWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0979/17 2018 5 LDK! GIM
600 m K
1 1 s 1 1:39.84 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 5 LDK!
2 2 s 1 1:41.25 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
3 3 s 1 1:43.28 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2018 LDK! GIM
4 4 s 1 1:47.12 ULANOWSKA Julia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina JĘDRYS Andrzej , Z/3945/17 , 2018 5 LDK!
5 5 s 1 1:47.15 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1324/18 , 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:48.04 PRZYCZYNA Magdalena KS Agros Zamość 04 U16 LU V SWATOWSKI Wojciech Z/0993/18 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:49.50 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU V GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2018 LDK! GIM
8 8 s 1 1:49.52 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1325/18 , 2018 5 LDK!
9 9 s 1 1:49.61 CZUPRYN Agata AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4782/18 2018 LDK!
10 10 s 1 1:52.64 NIZIK Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4807/18 2018
11 11 s 1 1:53.91 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2018
12 12 s 1 1:55.44 MALEWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/1280/17 2018 BEZ
13 13 s 1 1:55.65 KOC Wiktoria LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł Z/1584/18 2018 LDK!
14 14 s 1 1:57.07 JAKUBSKA Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4924/18 2018
15 15 s 1 1:57.62 DZIURA Katarzyna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0603/18 2018 BEZ
16 16 s 1 1:58.69 SOŁOWIEJ Zuzana AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4505/17 2018 LDK! GIM
17 17 s 1 2:01.59 SADKOWSKA Gabriela AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/2161/18 2018 LDK!
18 18 s 1 2:03.61 LIPSKA Weronika MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/5266/18 2018 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.61 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2018
2 2 s 1 3:13.92 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2018 5 LDK!
3 3 s 1 3:18.97 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU IV NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 4 LDK!
4 4 s 1 3:29.14 TUŁAZIŃSKA Karolina UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1329/18 , 2018 LDK!
5 5 s 1 3:29.32 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2018 LDK!
6 6 s 1 3:29.36 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD V B.D. Z/3842/17 2018 5
7 7 s 1 3:32.16 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 8 s 1 3:36.67 JEROMIŃSKA Laura KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- B.D. Z/1821/18 2018
9 9 s 1 3:38.04 SAPKO Marta KS Agros Zamość 03 U16 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2018 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:53.68 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2018 LDK! GIM
2 2 s 1 7:15.68 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2018 LDK!
3 3 s 1 7:16.05 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 LDK!
4 4 s 1 7:18.72 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2018 BEZ
5 5 s 1 7:37.56 KULIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4995/18 2018
6 6 s 1 7:40.50 PILZAK Weronika KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4983/18 2018
7 7 s 1 7:41.16 SOBOLEWSKA Julia UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1328/18 , 2018 5 LDK!
8 8 s 1 8:43.17 KOBOSKO Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5347/18 2018
9 9 s 1 8:48.45 DAWIDCZYK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5141/18 2018
10 10 s 1 9:07.40 DOBROGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5387/18 2018
11 11 s 1 9:22.47 MIODUSZEWSKA Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5394/18 2018
80 pł K
1 1 s 1 11.86 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 2 s 1 12.67 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.4 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
3 3 s 1 13.08 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
4 6 s 1 13.86 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.4 V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 7 s 1 14.12 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +0.4 V KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2018 5 LDK!
6 8 s 1 14.39 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.4 V ROGUCKA Magdalena # Z/0659/17 2018 5 LDK! GIM
7 9 s 1 14.55 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +0.4 V B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2018 LDK!
1 4 s 2 13.62 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
2 5 s 2 13.63 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -1.4 IV ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1230/18 , 2018 LDK!
3 10 s 2 15.53 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -1.4 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5392/18 2018
4 11 s 2 15.88 WOŁOWIK Marcelina MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -1.4 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4525/17 2018 LDK! GIM
5 12 s 2 16.13 DĄBROWSKA Marzena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -1.4 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5343/18 2018
6 13 s 2 16.30 MOCARSKA Aleksandra LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -1.4 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/1338/18 , 2018 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.76 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -1.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
2 2 s 1 32.35 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.0 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
3 3 s 1 32.38 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.0 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2018 5 LDK!
4 4 s 1 33.70 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
5 5 s 1 33.79 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -1.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
6 7 s 1 36.09 STRZYŻEWSKA Inez LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -1.0 -- ROGUCKA Magdalena # Z/0659/17 2018 5 LDK! GIM
7 11 s 1 39.02 CĘKIEL Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4783/18 2018
1 6 s 2 36.03 DŁUGOZIMA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.8 -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/4994/18 , 2018 LDK!
2 8 s 2 36.39 KRAJEWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5392/18 2018
3 9 s 2 36.54 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.8 -- JĘDRYS Andrzej Z/0108/17 2018 BEZ GIM
4 10 s 2 36.75 KŁADŹ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.8 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0826/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 12 s 2 41.11 FRANIA Patrycja MKS Agros Chełm 04 U16 LU -0.8 -- MAZUREK Marek # Z/0891/18 2018 LDK!
6 13 s 2 41.35 KOŁPACZEWSKA Natalia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.8 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/0861/17 , 2018 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.96 KIEŁBANIA Kaja
TUSTANOWSKA Martyna
CZARECKA Julia
WÓJTOWICZ Emilia
AZS UMCS Lublin # 03
04
03
03
U16 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta
B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
Z/4506/17
, Z/4457/17
Z/3953/18
Z/4503/17
2018
, 2018
2018
2018

5


2 2 s 1 53.39 CZAPKA Oliwia
PRZYBYŁA Martyna
RAROT Roksana
WELCZ Aleksandra
KS Agros Zamość # 03
04
04
03
U16 LBE -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech
GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata
GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech
Z/0034/17
Z/4561/18
, Z/3396/17
Z/0116/17
2018
2018
, 2018
2018
4
4

5
3 3 s 1 55.43 CHOROSZUCHA Amelia
PIÓRKOWSKA Nikola
OSTAPCZUK Dominika
SKRECZKO Julia
KS Podlasie Białystok # 04
04
03
03
U16 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
, Z/1490/18
, Z/1545/18
, Z/0591/17
Z/3161/16
, 2018
, 2018
, 2018
2018


3
5
4 4 s 1 55.48 KARWOWSKA Anastazja
KRAWCZYŃSKA Martyna
DĄBROWSKA Marzena
GOŁĘBIEWSKA Aleksandra
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04
04
03
04
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
Z/5289/18
Z/4033/18
Z/5343/18
Z/5345/18
2018
2018
2018
2018




5 5 s 1 56.23 PIRÓG Aleksandra
BIAŁASZ Klaudia
KOGUT Nikola
BRONECKA Kalina
MKS Agros Chełm # 03
03
04
03
U16 LBE -- MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4932/18
Z/4931/18
Z/4923/18
Z/4926/18
2018
2018
2018
2018




6 7 s 1 58.32 MODZELEWSKA Wiktoria
SZUMOWSKA Monika
KOŁPACZEWSKA Natalia
MOCARSKA Aleksandra
LKS Narew Kurpiewski Łomża # 04
04
03
03
U16 POD -- KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
Z/5002/18
Z/1337/18
, Z/0861/17
, Z/1338/18
2018
2018
, 2018
, 2018

BEZ
BEZ

  s 1 DQ ALACHAMOWICZ Kamila
STANKIEWICZ Ewelina
TUROWSKA Patrycja
RAKOWSKA Iza
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04
04
03
03
U16 POD -- ŁUKIANIUK Andrzej GRYGO Paweł
KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKA Małgorzata
KORYTKOWSKI Andrzej
, Z/1956/18
Z/2529/17
Z/0979/17
Z/4661/18
, 2018
2018
2018
2018


5

1 6 s 2 57.20 SADKOWSKA Gabriela
SOŁOWIEJ Zuzana
CZERWONKA Aneta
CZUPRYN Agata
AZS UMCS Lublin # 04
03
03
04
U16 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
Z/2161/18
Z/4505/17
Z/3952/18
Z/4782/18
2018
2018
2018
2018




2 8 s 2 59.38 MAZUR Kamila
LIPSKA Weronika
ZAWROTNIAK Urszula
GROMADZKA Oliwia
MKS Agros Chełm # 03
04
03
04
U16 LBE --
MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian
MAZUREK Marek
Z/5266/18
Z/4927/18
Z/0888/18
2018
2018
2018



3 9 s 2 60.19 DOBROGOWSKA Julia
GROCHOWSKA Zuzanna
NIZIK Julia
MIODUSZEWSKA Małgorzata
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04
04
03
03
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/5387/18
Z/5388/18
Z/4807/18
Z/5394/18
2018
2018
2018
2018




4 10 s 2 62.87 SEJNOWSKA Natalia
KUPIDŁOWSKA Wiktoria
BORAWSKA Wiktoria
DARDZIŃSKA Aleksandra
LKS Narew Kurpiewski Łomża # 03
03
04
04
U16 POD -- GÓRSKI Andrzej
GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej
GÓRSKI Andrzej
KOTOWSKI Jan
Z/1340/18
, Z/5376/18
Z/5375/18
Z/1336/18
2018
, 2018
2018
2018




5 11 s 2 64.12 TRZONKOWSKA Daria
ŁAPSZYS Dominika
KULIGOWSKA Julia
STRZAŁKOWSKA Aleksandra
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04
04
04
04
U16 POD -- DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
DĄBKOWSKI Przemysław
, Z/5399/18
, Z/5393/18
Z/4995/18
Z/5479/18
, 2018
, 2018
2018
2018




6 12 s 2 71.08 DAWIDCZYK Małgorzata
DĄBROWSKA Monika
SKRODZKA Patrycja
KOBOSKO Natalia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04
03
04
03
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/5141/18
Z/5344/18
Z/5477/18
Z/5347/18
2018
2018
2018
2018




Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 2 f 1 1.45 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech BERNATOWICZ Jolanta , Z/2540/17 , 2018 5 LDK!
3 3 f 1 1.45 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 03 U16 LU IV LDK! GIM
4 4 f 1 1.40 ŁAPSZYS Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej , Z/5393/18 , 2018 LDK!
5 5 f 1 1.40 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2018
6 6 f 1 1.35 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- KALINOWSKI Paweł KALINOWSKI Paweł , Z/5374/18 , 2018 LDK!
7 7 f 1 1.30 KUPIDŁOWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/5376/18 , 2018 LDK!
8 8 f 1 1.25 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2018 BEZ LDK!
9 9 f 1 1.20 SEJNOWSKA Natalia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/1340/18 2018
W dal K
1 1 f 1 5.22 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.2 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
2 2 f 1 5.19 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.6 III DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
3 3 f 1 4.95 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +0.4 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2018 LDK!
4 4 f 1 4.79 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +1.1 V MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
5 5 f 1 4.74 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +1.3 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1490/18 , 2018 LDK!
6 6 f 1 4.62 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +1.5 V KOTOWSKI Jan Z/2525/17 2018 5 LDK!
7 7 f 1 4.54 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U16 LU +1.4 V KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2018 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.43 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD +1.9 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2018 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.35 MUCA Eliza KS Agros Zamość 03 U16 LU +0.9 -- KUCHARSKI Marek Z/4199/18 2018 LDK!
10 10 f 1 4.35 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.8 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/1545/18 , 2018 LDK!
11 11 f 1 4.27 MOZOŁA Małgorzata KS Agros Zamość 04 U16 LU +2.1 -- STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/5047/18 , 2018 LDK!
12 12 f 1 4.24 BRONECKA Kalina MKS Agros Chełm 03 U16 LU +2.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4926/18 2018 LDK!
13 13 f 1 4.18 SOBSTYN Aleksandra MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU +1.2 -- NOWAK Wiesław Z/4781/18 2018 BEZ LDK!
14 14 f 1 4.13 DARDZIŃSKA Aleksandra LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +2.0 -- KOTOWSKI Jan Z/1336/18 2018
15 15 f 1 4.00 RAKOWSKA Iza LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +0.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4661/18 2018
16 16 f 1 3.97 MODZELEWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.2 -- KOTOWSKI Jan Z/5002/18 2018
17 17 f 1 3.86 MICHNO Dominika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.3 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4520/17 2018 BEZ LDK! GIM
18 18 f 1 3.63 SZUMOWSKA Monika LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.5 -- KOTOWSKI Jan Z/1337/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 10.21 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
2 2 f 1 10.01 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 f 1 9.83 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
4 4 f 1 9.55 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
5 5 f 1 9.52 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1493/18 2018 LDK!
6 6 f 1 9.05 CWALINA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD V GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej Z/1339/18 2018
7 8 f 1 9.03 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
8 7 f 1 9.03 DWORAKOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/3888/17 2018 4
9 9 f 1 8.64 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2018 LDK!
10 10 f 1 8.63 PATYJEWICZ Iga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- B.D. Z/5046/18 2018
11 11 f 1 8.39 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
12 12 f 1 7.79 BORAWSKA Wiktoria LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/5375/18 2018
13 13 f 1 7.60 SKŁODOWSKA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5351/18 2018
14 14 f 1 7.28 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.73 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2018 4
2 f 1 30.25 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
3 f 1 27.07 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 26.26 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
5 f 1 24.77 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1493/18 2018 LDK!
6 f 1 24.71 PERKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5348/18 2018
7 f 1 24.44 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/3135/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 20.39 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2018 LDK!
9 f 1 19.61 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2018 LDK!
10 f 1 19.20 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
11 f 1 15.73 PATYJEWICZ Iga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- B.D. Z/5046/18 2018
12 f 1 13.13 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2018
  f 1 NM CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3947/18 , 2018 LDK!
  f 1 NM WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
Młot (3) K
1 1 f 1 44.64 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
2 2 f 1 37.88 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2018 5
3 3 f 1 35.39 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
4 4 f 1 33.36 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3947/18 , 2018 LDK!
5 5 f 1 32.44 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 6 f 1 25.02 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
7 7 f 1 24.62 SKŁODOWSKA Agata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5351/18 2018
8 8 f 1 21.09 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2018 4
9 9 f 1 19.39 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2018 BEZ
10 10 f 1 16.97 DĄBROWSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5344/18 2018
11 11 f 1 16.74 PERKOWSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5348/18 2018
Oszczep (500) K
  f 1 17.98 DĄBROWSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5409/18 2018
1 1 f 1 47.63 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD I SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
2 2 f 1 30.03 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1486/18 2018
3 3 f 1 29.51 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
4 4 f 1 27.26 RYBICKA Wanessa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5398/18 2018
5 5 f 1 25.73 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- ANESZKO Marta KOZŁOWSKA Agnieszka # , Z/1230/18 , 2018 LDK!
6 6 f 1 24.76 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2018 5
7 7 f 1 21.46 JANASZ Patrycja AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- B.D. Z/4835/18 2018
8 8 f 1 19.40 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2018 BEZ
9 9 f 1 18.22 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2018 LDK!
10 10 f 1 17.46 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1485/18 2018
11 11 f 1 14.88 TRZONKOWSKA Daria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej , Z/5399/18 , 2018 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:56.22 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2018 4 LDK!
2 2 s 1 19:43.60 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2018
3 3 s 1 20:09.47 SZPURA Julia MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0030/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 4 s 1 21:31.48 GROCHOWSKA Zuzanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5388/18 2018
5 5 s 1 23:59.84 SKRODZKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5477/18 2018
6 6 s 1 24:18.47 MACKIEWICZ Lucyna MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- B.D. Z/5408/18 2018
7 7 s 1 24:48.75 KACZOR Sylwia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- B.D. Z/5407/18 2018
8 8 s 1 26:00.13 STRZAŁKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/5479/18 2018
100 m M
1 s 1 11.37 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.6 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 11.55 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.6 III B.D. Z/3994/18 2018
3 s 1 11.55 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.6 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman # Z/6120/15 2018 3 LDK! ZKN
4 s 1 11.81 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.6 IV CHMIELEWSKI Marek Z/0352/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 s 1 12.05 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.6 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 4 LDK!
6 s 1 12.05 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.6 IV CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3 ZKN
7 s 1 12.12 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.6 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
8 s 1 12.34 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.6 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6108/15 2018 3
1 2 s 2 12.00 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -1.3 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 10 s 2 12.59 BIERNAT Kacper KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -1.3 V KALINOWSKI Paweł Z/5191/18 2018
3 14 s 2 12.85 KAMELA Jakub MKS Agros Chełm 03 U16 LU -1.3 -- MAZUREK Marek # Z/4982/18 2018 LDK!
4 15 s 2 12.91 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -1.3 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2018 LDK!
5 18 s 2 13.46 KLUJ Beniamin KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU -1.3 -- MAKARUK Tadeusz Z/5474/18 2018
6 19 s 2 13.71 STROJCZYK Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -1.3 -- KOTOWSKI Jan Z/5001/18 2018
1 1 s 3 11.90 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -3.7 IV HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz # , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
2 3 s 3 12.03 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -3.7 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
3 4 s 3 12.06 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU -3.7 IV NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3 GIM
4 5 s 3 12.19 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU -3.7 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2018 BEZ LDK!
5 6 s 3 12.27 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -3.7 V KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/0656/17 2018 4 LDK! GIM
6 8 s 3 12.46 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -3.7 V KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2018 LDK!
7 9 s 3 12.52 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD -3.7 V KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
8 17 s 3 13.05 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -3.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2018
1 7 s 4 12.30 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -0.8 V B.D. Z/4834/18 2018
2 11 s 4 12.61 KOSTRZEWICZ Kacper MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.8 V CHMIELARZ Mirosław Z/3955/18 2018 LDK!
3 12 s 4 12.67 BARTNIK Marcel MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -0.8 V B.D. Z/5016/18 2018
4 13 s 4 12.81 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -0.8 -- B.D. Z/5265/18 2018
5 16 s 4 12.92 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 22.49 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.1 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 23.05 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -1.1 III B.D. Z/3994/18 2018
3 3 s 1 24.06 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.1 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2658/18 2018 BEZ
4 4 s 1 24.34 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -1.1 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
5 5 s 1 25.30 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -1.1 -- B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 6 s 1 25.59 BEZMAN Mikołaj AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -1.1 --
300 m M
1 1 s 1 36.70 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 2 s 1 37.40 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 5 LDK! GIM
3 3 s 1 37.56 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3 GIM
4 4 s 1 38.34 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU III B.D. Z/4834/18 2018
5 5 s 1 38.42 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 39.26 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/5061/18 2018
7 9 s 1 39.59 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2018 BEZ LDK!
1 7 s 2 39.35 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2018 LDK! GIM
2 10 s 2 40.01 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/0656/17 2018 4 LDK! GIM
3 11 s 2 40.13 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2018 LDK! GIM
4 12 s 2 40.27 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan , Z/3639/17 , 2018 5 LDK!
5 13 s 2 40.60 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V B.D. Z/5265/18 2018
6 15 s 2 40.72 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU V GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2018 5
7 18 s 2 41.43 ŚWIDERSKI Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD V B.D. KOTOWSKI Jan , Z/2526/17 , 2018 4 LDK!
1 8 s 3 39.53 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV B.D. Z/5471/18 2018
2 14 s 3 40.64 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2018 LDK! GIM
3 16 s 3 41.09 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2018 LDK!
4 17 s 3 41.23 KAMELA Jakub MKS Agros Chełm 03 U16 LU V MAZUREK Marek # Z/4982/18 2018 LDK!
5 19 s 3 41.48 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V B.D. Z/5003/18 2018
6 20 s 3 42.15 KOSTRZEWICZ Kacper MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/3955/18 2018 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.91 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKI Piotr , Z/0115/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 1:29.02 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III GRYGO Paweł Z/4032/18 2018
3 3 s 1 1:31.91 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03 U16 PD III ZALEWSKI Jan Z/5318/18 2018
4 4 s 1 1:33.09 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1330/18 , 2018 LDK!
5 5 s 1 1:34.03 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/1957/18 2018
6 6 s 1 1:36.23 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2018
7 7 s 1 1:36.45 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek Z/4764/18 2018 LDK!
8 8 s 1 1:36.77 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2018 LDK!
9 9 s 1 1:39.61 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04 U16 PD V DUBICKI Piotr Z/5319/18 2018
10 10 s 1 1:40.18 ŁUĆKO Filip MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4519/17 2018 LDK! GIM
11 11 s 1 1:40.22 CHĘTNIK Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5478/18 2018
12 12 s 1 1:40.48 WALCZAK Dawid LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł Z/1305/17 2018 BEZ LDK!
13 13 s 1 1:42.02 MIELNICZUK Marek TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU -- FUS Mirosław Z/4928/18 2018
1000 m M
1 1 s 1 2:45.87 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2018 5 LDK! GIM
2 2 s 1 2:47.14 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 s 1 2:47.82 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018
4 4 s 1 2:48.46 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 BEZ GIM
5 5 s 1 2:49.35 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2018
6 6 s 1 2:53.84 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2018 LDK!
7 7 s 1 2:54.01 POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/3992/17 2018
8 8 s 1 2:56.69 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/4154/18 2018 LDK!
9 9 s 1 2:57.58 OLSZEWSKI Łukasz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD V ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena Z/4288/18 2018 LDK!
10 10 s 1 3:02.29 CIELNIAK Dawid TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0626/18 2018
11 11 s 1 3:02.79 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04 U16 LU -- KUZDRA Dariusz Z/1240/18 2018 LDK!
12 12 s 1 3:05.89 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- B.D. Z/5372/18 2018
13 13 s 1 3:07.93 CHMIELEWSKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4981/18 2018 LDK!
14 14 s 1 3:08.48 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0629/18 2018 BEZ LDK!
15 15 s 1 3:12.33 SYCEWICZ Jakub LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD -- KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/4025/17 , 2018 BEZ LDK!
16 16 s 1 3:14.81 IZDEBSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4516/17 2018 LDK! GIM
17 17 s 1 3:20.99 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2018 LDK! GIM
2000 m M
1 1 s 1 6:26.16 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U16 LU V KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2018 LDK!
2 2 s 1 6:27.96 GRUCHOŁA Marek AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta DZIDO Dariusz , Z/3677/18 , 2018 LDK!
3 3 s 1 6:30.07 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/1960/18 2018
4 4 s 1 6:34.43 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU V JAMROZ Mieczyslaw Z/0038/17 2018 BEZ
5 5 s 1 6:38.08 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 03 U16 PD V B.D. Z/5118/18 2018
6 6 s 1 6:39.43 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU V JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2018
7 7 s 1 6:40.52 OLSZEWSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4034/18 2018
8 8 s 1 6:42.97 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2018
9 9 s 1 6:51.19 CEGIEŁKO Maciej AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/0485/17 2018 LDK! GIM
10 10 s 1 6:51.55 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5352/18 2018
11 11 s 1 6:51.58 KŁOSKOWSKI Ignacy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/3832/17 2018 BEZ
12 12 s 1 6:54.24 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5342/18 2018
13 13 s 1 7:14.04 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5391/18 2018
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.63 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.8 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 16.76 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.8 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
3 4 s 1 18.43 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.8 V KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
4 8 s 1 21.53 POTĘGA Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5396/18 2018
5 9 s 1 22.28 KRUSZEWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.8 -- ZRADA Piotr NIWIŃSKI Andrzej , Z/5385/18 , 2018 LDK!
6 11 s 1 24.02 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.8 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5350/18 2018
1 3 s 2 16.92 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.5 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
2 5 s 2 20.03 PLONA Marcel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5395/18 2018
3 6 s 2 20.45 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.5 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/5000/18 , 2018 LDK!
4 7 s 2 20.77 ROGACZEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.5 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5397/18 2018
5 10 s 2 23.51 ROSZKOWSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.5 -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5349/18 2018
200 m pł M
1 1 s 1 26.29 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.4 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 27.71 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.4 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
3 3 s 1 28.51 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.4 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
4 4 s 1 29.36 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.4 V KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
5 5 s 1 29.43 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.4 V LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł Z/1327/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 30.17 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.4 V ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0985/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 s 1 30.23 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03 U16 PD -0.4 V KOWALCZYK Paweł KOWALCZYK Paweł , Z/1304/17 , 2018 BEZ LDK!
1 8 s 2 31.24 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 -- SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/5000/18 , 2018 LDK!
2 9 s 2 31.87 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD -0.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5400/18 2018
3 10 s 2 32.55 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -0.3 -- KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2018
4 11 s 2 32.84 PLONA Marcel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5395/18 2018
5 12 s 2 33.62 FIEDORUK Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/4262/17 2018 LDK! GIM
6 13 s 2 35.18 UŚCINIAK Marcin LKS Sprinter Siemiatycze 04 U16 PD -0.3 -- KOWALCZYK Paweł Z/1585/18 2018 LDK!
7 14 s 2 35.82 POTĘGA Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -0.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5396/18 2018
8 15 s 2 36.78 BANEL Jakub KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.3 -- BAJKO Andrzej Z/4029/17 2018 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 47.59 MROZIK Jakub
GÓRA Jakub
KRAWCZYK Mateusz
DI BRITA Nicola
KS Agros Zamość 03
03
03
04
U16 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
BIKOWSKI Wojciech
Z/3395/17
Z/3393/17
Z/3394/17
Z/4408/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
5
BEZ

2 2 s 1 48.14 BIERNAT Kacper
CHOMCZYK Dominik
FIEDORUK Jakub
KUKLEWICZ Jakub
KS Podlasie Białystok 03
03
03
03
U16 POD -- KALINOWSKI Paweł
JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz
LIPSKI Tomasz Eugeniusz
SIERBA Bogdan SIERBA Bogdan
Z/5191/18
, Z/4260/17
Z/4262/17
, Z/3639/17
2018
, 2018
2018
, 2018



5
3 3 s 1 48.27 SITAREK Wiktor
MAJ Paweł
KAMIŃSKI Mikołaj
GROŃSKI Oskar
AZS UMCS Lublin 04
04
03
03
U16 LBE -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
TUSTANOWSKA Jolanta
, Z/4713/17
, Z/4502/17
Z/3950/18
Z/5263/18
, 2018
, 2018
2018
2018




4 4 s 1 48.82 PIAŚCIK Paweł
POPŁAWSKI Piotr
JURAK Bartosz
ZALEWSKI Paweł
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
03
03
U16 POD -- ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
NIWIŃSKI Andrzej
, Z/0985/17
Z/5290/18
Z/4754/18
Z/3840/17
, 2018
2018
2018
2018
BEZ


BEZ
5 5 s 1 49.18 STROJCZYK Kacper
ŚWIDERSKI Wiktor
LEWKO Mateusz
ANTONIAK Maciej
LKS Narew Kurpiewski Łomża 04
03
03
04
U16 POD -- KOTOWSKI Jan
B.D. KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
Z/5001/18
, Z/2526/17
Z/1293/17
Z/1334/18
2018
, 2018
2018
2018

4
BEZ
BEZ
1 6 s 2 50.45 MIELNICZUK Marek
ŁASOCHA Szymon
ŚRÓTWA Aleksander
DACH Łukasz
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03
04
03
03
U16 LBE -- FUS Mirosław
WAWRZUSISZYN Tomasz
WAWRZUSISZYN Tomasz
WAWRZUSISZYN Tomasz
Z/4928/18
Z/0627/18
Z/2087/18
Z/4556/18
2018
2018
2018
2018




2 7 s 2 50.47 STACHURSKI Jakub
ZALEWSKI Hubert
BANEL Jakub
STRZESZEWSKI Piotr
KS Podlasie Białystok 04
03
03
04
U16 POD -- DUBICKI Piotr
FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan
BAJKO Andrzej
DUBICKI Piotr
Z/1543/18
, Z/3640/17
Z/4029/17
Z/5319/18
2018
, 2018
2018
2018

BEZ
BEZ

3 8 s 2 52.15 KŁOSKOWSKI Ignacy
BORAWSKI Szymon
POPŁAWSKI Jakub
CIECIERSKI Konrad
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03
03
03
03
U16 POD -- NIWIŃSKI Andrzej
GRYGO Paweł
KOZIARSKI Cezary
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/3832/17
Z/4032/18
Z/3992/17
Z/4647/18
2018
2018
2018
2018
BEZ



4 9 s 2 54.19 STEFAŃCZYK Jakub
CZARTOSZEWSKI Patryk
ROGACZEWSKI Jakub
JARY Oliwier
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04
04
04
04
U16 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/5352/18
Z/5342/18
Z/5397/18
Z/5389/18
2018
2018
2018
2018




Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
2 2 f 1 1.65 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1487/18 2018
3 3 f 1 1.60 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 3 f 1 1.60 JARY Oliwier LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5389/18 2018
5 5 f 1 1.60 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2018 LDK! GIM
6 6 f 1 1.55 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/2987/17 2018 BEZ
7 7 f 1 1.50 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1494/18 2018 LDK!
8 8 f 1 1.50 PIEŃKOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/5476/18 , 2018 LDK!
9 9 f 1 1.45 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.20 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -0.8 IV HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz # , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
2 2 f 1 5.64 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.1 V KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2018 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.62 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.5 V KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2018 LDK!
4 4 f 1 5.59 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan Z/1334/18 2018 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.55 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U16 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 6 f 1 5.50 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -1.1 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
7 7 f 1 5.35 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/2987/17 2018 BEZ
8 9 f 1 5.32 BARTNIK Marcel MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -1.2 -- B.D. Z/5016/18 2018
9 8 f 1 5.34 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.2 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2018
10 10 f 1 5.28 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU +0.1 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2018
11 11 f 1 5.22 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.6 -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł Z/1327/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 12 f 1 5.19 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -1.3 -- KOTOWSKI Jan Z/1293/17 2018 BEZ LDK!
13 13 f 1 5.16 DACH Łukasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU +0.1 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4556/18 2018
14 14 f 1 5.16 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -0.9 -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
15 15 f 1 4.96 POPŁAWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -0.8 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5290/18 2018
16 16 f 1 4.96 KOSIOR Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -0.2 -- LIBICH Henryk Z/3946/18 2018 BEZ
17 17 f 1 4.94 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.2 -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4260/17 , 2018 LDK! GIM
18 18 f 1 4.92 STACHURSKI Jakub KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.6 -- DUBICKI Piotr Z/1543/18 2018
19 19 f 1 4.77 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -2.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2018 LDK! GIM
20 20 f 1 4.60 KLUJ Beniamin KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU -0.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/5474/18 2018
21 21 f 1 4.53 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -1.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018
22 22 f 1 4.48 SZUBA Kamil AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -0.5 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4806/18 2018 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.51 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
2 2 f 1 13.47 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 3 f 1 12.88 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
4 4 f 1 12.14 STRYCZEK Marcin MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/3253/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 f 1 12.00 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
6 6 f 1 11.94 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
7 7 f 1 11.17 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2536/17 , 2018 4 LDK!
8 8 f 1 10.44 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
9 9 f 1 10.31 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4264/17 , 2018 LDK! GIM
10 10 f 1 10.15 MADRAK Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5062/18 2018
11 11 f 1 9.97 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -- SIKORSKI Karol Z/2542/17 2018 5
12 13 f 1 8.75 BANACH Michał MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3676/18 2018 LDK!
13 12 f 1 9.64 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2018 LDK!
14 14 f 1 7.92 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4263/17 , 2018 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 49.09 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD II SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
2 2 f 1 48.72 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD II KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
3 3 f 1 44.63 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 4 f 1 42.76 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
5 5 f 1 31.08 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2018
6 6 f 1 29.01 POWROŹNIK Jakub AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- KŁODA Witold Z/4557/18 2018
7 7 f 1 28.61 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/0982/17 2018 5
8 8 f 1 28.37 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2018
9 9 f 1 28.32 BANACH Michał MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3676/18 2018 LDK!
10 10 f 1 26.84 STRYCZEK Marcin MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/3253/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 11 f 1 26.49 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/0943/18 2018 LDK!
12 12 f 1 25.46 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2018
13 13 f 1 24.78 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4263/17 , 2018 LDK!
14 14 f 1 23.28 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2018
Młot (5) M
1 1 f 1 45.63 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
2 2 f 1 35.34 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V NIWIŃSKI Andrzej Z/0982/17 2018 5
3 3 f 1 31.85 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4264/17 , 2018 LDK! GIM
4 4 f 1 27.58 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5346/18 2018
5 5 f 1 26.51 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2018
6 6 f 1 23.53 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2018
7 7 f 1 21.52 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5350/18 2018
8 8 f 1 21.13 ROSZKOWSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5349/18 2018
9 9 f 1 21.08 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2018
10 10 f 1 19.27 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5341/18 2018
11 11 f 1 16.68 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek # Z/0943/18 2018 LDK!
12 12 f 1 15.89 WNOROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5386/18 2018
  f 1 NM KRUSZEWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- ZRADA Piotr NIWIŃSKI Andrzej , Z/5385/18 , 2018 LDK!
  f 1 NM MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 52.45 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2536/17 , 2018 4 LDK!
2 2 f 1 45.65 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2542/17 2018 5
3 3 f 1 43.90 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2018 LDK!
4 4 f 1 43.38 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 04 U16 PD IV NIWIŃSKI Andrzej Z/5346/18 2018
5 5 f 1 37.55 TAŁAŁAJ Tomasz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V BAJKO Andrzej Z/4031/17 2018 5
6 6 f 1 31.40 BERNACKI Michał AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- B.D. Z/5472/18 2018
7 7 f 1 31.38 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1494/18 2018 LDK!
8 8 f 1 27.69 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018
9 9 f 1 20.77 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2018 LDK! GIM
10 10 f 1 17.20 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- B.D. Z/5003/18 2018
11 11 f 1 14.12 WNOROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/5386/18 2018
12 12 f 1 14.10 MADRAK Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5062/18 2018
Chód 5 km M
1 1 s 1 34:14.68 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 2 s 1 34:23.31 MIŁASZEWSKI Marcel KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/3824/17 2018 BEZ GIM
3 3 s 1 35:47.50 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 4 s 1 40:42.46 WIESŁAWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- LIPSKI Tomasz Eugeniusz Z/3825/17 2018 BEZ GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7016379833221 sekund