Ostróda 22.09.2018
Lekkoatletyczna Perła Ostródy
200 m K
1 1 s 1 24.13 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL +3.2 I MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2018 MM KN
2 2 s 1 24.29 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +3.2 I NIED¬WIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
3 3 s 1 24.57 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +3.2 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN
4 4 s 1 25.17 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +3.2 II BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
5 5 s 1 25.76 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +3.2 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
1 6 s 2 26.04 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
2 7 s 2 26.18 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2 ZKN
3 8 s 2 26.80 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.7 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3 ZKN
400 m K
1 1 s 1 57.44 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0082/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 60.42 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 60.61 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM III RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
4 4 s 1 61.76 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2839/15 2018 3
5 5 s 1 62.77 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
600 m K
1 1 s 1 1:47.57 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018
2 2 s 1 1:52.46 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2018 BEZ
3 3 s 1 1:52.59 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 05 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:54.10 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
5 5 s 1 1:57.56 SOSNOWSKA Julia MLKS Ostróda 03 U16 WN -- B.D. Z/5336/18 2018
6 6 s 1 1:58.32 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 05 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2018
7 7 s 1 2:11.87 WŁODARSKA Hanna MLKS Ostróda 07 U12 WN --
8 8 s 1 2:13.41 WARZYŃSKA Zuzanna niest. Olsztyn 05 U14 WN --
9 s 1 2:16.60 GO¬DZICKA Olga OLA Lubuskie 06 U14 LB -- IDZIKOWSKI Marek LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:38.58 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95 Sen ZP II SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2018 MM KN
2 2 s 1 4:41.52 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD II DˇBROWSKI Tomasz Z/1252/11 2018 M KN
3 3 s 1 4:42.73 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 Sen PD II DˇBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2018 M
4 4 s 1 4:43.66 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2018 1 LDK! ZKN
5 5 s 1 4:44.92 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
6 6 s 1 4:48.15 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
7 7 s 1 4:51.50 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 4:56.24 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
9 9 s 1 4:57.85 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 3 ZKN
W dal K
1 f 1 6.05 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP 0.0 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN
2 f 1 5.74 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +1.8 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
3 f 1 5.40 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +1.6 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN
4 f 1 5.08 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN +3.3 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN
5 f 1 4.83 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +2.0 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
6 f 1 4.73 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +3.3 V MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 15.73 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2018 MM KN
2 f 1 14.81 MALU¦KIEWICZ Agnieszka O¦ AZS Poznań 89 Sen WP I NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2018 M
3 f 1 13.25 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
4 f 1 11.56 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN
Młot (3) K
1 f 1 75.63 FIODOROW Joanna O¦ AZS Poznań 89 Sen WP -- WOJTULEWICZ Malwina Z/2822/11 2018 MM KN
2 f 1 72.74 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- KOPRON Witold B.D. Z/4597/11 2018 MM KN
3 f 1 69.61 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
4 f 1 64.78 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP -- JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2018 M LDK! KN
5 f 1 55.71 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP I KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 42.87 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3155/17 2018 2 ZKN
7 f 1 33.42 KORZENECKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0050/15 2018 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.32 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.1 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN
2 2 s 1 21.45 HAMPEL Eryk O¦ AZS Poznań 97 U23 WP +1.1 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2018 M KN
3 3 s 1 21.77 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN +1.1 I KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
4 4 s 1 21.95 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
5 5 s 1 22.05 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +1.1 II BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
6 6 s 1 22.38 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +1.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
1 7 s 2 22.66 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN +1.9 II URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
2 8 s 2 23.06 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN +1.9 III PODOLAK Irena Z/1837/17 2018 3
3 9 s 2 23.11 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1477/16 2018 LDK! GIM
4 10 s 2 23.47 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +1.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2018 2 ZKN
5 11 s 2 24.36 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.9 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/3899/16 2018 3 LDK! GIM
400 m M
1 1 s 1 48.58 BORKOWSKI Mateusz RKS ŁódĽ 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2018 M KN
2 2 s 1 48.95 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2018 MM KN
3 3 s 1 49.36 BUZAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/3182/17 2018 2
4 4 s 1 51.09 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 4
5 6 s 1 51.99 WI¦NIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudzi±dz 00 U20 KP III SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2018 3
1 5 s 2 51.31 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN
2 7 s 2 56.80 ¦LAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0138/15 2018 2 ZKN
2000 m M
1 s 1 5:35.41 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 Sen MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2018 1 KN
2 s 1 5:40.25 WŁODARCZYK Adam AZS ŁódĽ 97 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
3 s 1 5:40.71 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2018 2
4 s 1 5:42.15 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WˇSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2
5 s 1 5:43.61 WIˇCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
6 s 1 5:47.34 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
7 s 1 5:50.50 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudzi±dz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2
8 s 1 5:51.78 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2018 LDK!
9 s 1 5:52.33 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
10 s 1 6:00.38 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
11 s 1 6:10.93 JASZCZUK Michał MLKS Czarni Olecko 90 Sen WN -- B.D. Z/5087/18 2018
12 s 1 6:15.39 RˇBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2018 3 LDK! ZKN
13 s 1 6:15.44 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2018
Wzwyż M
1 f 1 2.10 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2018 M KN
2 f 1 2.10 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U23 DS I MIKODA Lilla Z/0933/14 2018 1 KN
3 f 1 2.00 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2018 1 KN
4 f 1 1.95 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK! KN
5 f 1 1.90 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 21.00 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2018 MM KN
2 f 1 19.90 SZYSZKOWSKI Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 91 Sen DS MM KOTWICA Czesław Z/1690/11 2018 MM KN
3 f 1 16.57 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M KN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4221460819244 sekund