Bełchatów 22 - 23.09.2018
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego
100 m K
1 2 e 1 12.23 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +3.0 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 6 e 1 12.83 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU +3.0 III LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
3 8 e 1 12.90 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +3.0 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
4 10 e 1 12.98 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U16 ZP +3.0 III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 4 LDK!
5 15 e 1 13.08 STEMPKOWSKA Kamila KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN +3.0 III PRUSAKOWSKI Leon Z/5287/18 2018 LDK!
6 17 e 1 13.11 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +3.0 III FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2018 4 LDK!
7 18 e 1 13.11 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +3.0 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
1 1 e 2 12.18 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL +1.4 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 4 e 2 12.54 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP +1.4 II OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018
3 9 e 2 12.97 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +1.4 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 11 e 2 13.02 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD +1.4 III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 16 e 2 13.09 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM +1.4 III KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 19 e 2 13.26 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.4 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
7 20 e 2 13.48 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN +1.4 IV NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
1 3 e 3 12.45 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS -0.1 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2018 3 GIM
2 5 e 3 12.67 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.1 II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
3 7 e 3 12.86 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -0.1 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2018 3 LDK!
4 12 e 3 13.04 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2103/18 2018
5 13 e 3 13.05 ŁYSKOWKA Maja UKS 12 Kalisz 04 U16 WP -0.1 III KURZAJCZYK Robert Z/1052/18 2018 4 LDK!
6 14 e 3 13.06 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U16 DS -0.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2018 4 LDK! GIM
7 21 e 3 13.75 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.1 IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0378/17 , 2018 3 LDK! GIM
1 f 1 12.18 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 f 1 12.20 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL +0.2 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
3 f 1 12.50 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2018 3 GIM
4 f 1 12.54 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP +0.2 II OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018
5 f 1 12.62 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.2 II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
6 f 1 12.93 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.2 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
7 f 1 12.95 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS +0.2 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2018 3 LDK!
8 f 1 12.98 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.79 KARDASZ Maja MLKS Lubusz Barlinek 03 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech Z/2800/17 2018 3
2 2 s 1 1:35.72 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U16 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 LDK!
3 3 s 1 1:36.53 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK! GIM
4 4 s 1 1:38.09 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP II B.D. TYLAK Łukasz , Z/1531/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 1:38.58 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2018 2 LDK! GIM
6 6 s 1 1:38.88 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U16 PM II BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2018 4 LDK! GIM
7 18 s 1 1:42.33 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2018 5
1 8 s 2 1:40.28 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2018 4
2 9 s 2 1:40.73 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 10 s 2 1:40.87 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
3 10 s 2 1:40.87 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/0057/18 , 2018 LDK!
5 13 s 2 1:41.49 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2018 LDK! GIM
6 14 s 2 1:41.53 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 5 LDK!
7 15 s 2 1:41.84 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
1 7 s 3 1:40.24 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/3558/17 2018 4 LDK!
2 12 s 3 1:41.14 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2018 4 LDK!
3 16 s 3 1:42.06 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 19 s 3 1:42.47 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 21 s 3 1:43.70 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
6 23 s 3 1:44.90 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 04 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1220/18 , 2018 5 LDK!
1 17 s 4 1:42.18 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0149/17 2018 5
2 20 s 4 1:42.90 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU III WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2018 LDK! GIM
3 22 s 4 1:44.50 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/0996/15 2018 BEZ
4 24 s 4 1:45.66 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2018 LDK!
5 25 s 4 1:46.68 ULANOWSKA Julia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina JĘDRYS Andrzej , Z/3945/17 , 2018 5 LDK!
6 26 s 4 1:51.32 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1688/18 2018 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:41.55 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2018 3
2 2 s 1 6:41.97 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2018 LDK! GIM
3 3 s 1 6:51.06 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 1 6:54.82 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
5 6 s 1 6:57.09 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 4 LDK! GIM
6 8 s 1 6:59.24 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2018 5 LDK!
7 9 s 1 7:00.77 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 10 s 1 7:01.94 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2018 5 LDK! GIM
9 11 s 1 7:03.20 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2671/15 2018 5
10 12 s 1 7:03.23 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2018 BEZ
11 16 s 1 7:12.45 CATI Lidia ŚUKS Polna Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/4231/17 2018 4
12 19 s 1 7:16.87 BIELECKA Karolina UKS Jedynka Gostyń 03 U16 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1422/17 2018 BEZ
13 20 s 1 7:17.08 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1198/17 2018 3
14 23 s 1 7:19.80 BIELECKA Patrycja UKS Jedynka Gostyń 03 U16 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1423/17 2018 5
15 25 s 1 7:25.63 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/0316/18 2018 BEZ LDK!
16 26 s 1 7:32.29 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U16 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2018 4 LDK!
1 5 s 2 6:57.05 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- ŻAK Dariusz SZYJKA Beata SZYJKA Beata SZYJKA Beata , Z/1013/18 , 2018 5 LDK!
2 7 s 2 6:57.16 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2018 5
3 13 s 2 7:04.59 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 14 s 2 7:05.21 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0805/18 , 2018 BEZ LDK!
5 15 s 2 7:10.26 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
6 17 s 2 7:13.38 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2018 4
7 18 s 2 7:14.62 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2018 LDK!
8 21 s 2 7:18.46 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
9 22 s 2 7:18.76 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2018 4
10 24 s 2 7:23.79 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2018 3 LDK! GIM
11 27 s 2 7:33.23 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 28 s 2 7:48.58 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 LDK!
13 29 s 2 8:05.71 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2018 BEZ
  s 2 DNF KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2018 3 LDK! GIM
  s 2 DNF ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2018 4 LDK! GIM
200 m pł K
1 17 s 1 31.45 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2018 3
2 19 s 1 31.76 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.7 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2018 5 LDK!
3 22 s 1 32.27 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +1.7 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
4 24 s 1 32.37 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL +1.7 III B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 4 LDK!
5 26 s 1 32.88 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.7 IV BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2018
6 27 s 1 33.31 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +1.7 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
1 13 s 2 31.10 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK +1.5 II WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
2 21 s 2 31.93 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5
3 23 s 2 32.29 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U16 PM +1.5 III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK! GIM
4 25 s 2 32.60 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.5 IV LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2018 5 LDK!
  s 2 DNF CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.5 -- WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
1 4 s 3 30.16 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +1.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK! GIM
2 11 s 3 30.61 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS +1.3 II SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 12 s 3 30.66 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP +1.3 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2018 4
4 14 s 3 31.18 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA +1.3 II GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2018 3 LDK! GIM
5 15 s 3 31.18 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +1.3 II SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2018 3 LDK! GIM
6 28 s 3 33.38 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.3 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
1 7 s 4 30.38 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Dorota Z/1090/17 2018 2
2 8 s 4 30.59 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL +0.5 II FOJCIK Dorota Z/3619/16 2018 3 LDK! GIM
3 9 s 4 30.59 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.5 II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 10 s 4 30.60 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN +0.5 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM
5 16 s 4 31.37 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +0.5 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2018 3
6 20 s 4 31.79 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
1 1 s 5 28.99 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +2.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 2 s 5 29.31 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK +2.2 II SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2018 5 LDK!
3 3 s 5 29.77 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +2.2 II RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
4 5 s 5 30.22 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +2.2 II SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
5 6 s 5 30.29 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +2.2 II MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
6 18 s 5 31.46 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA +2.2 II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.45 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP +2.0 II WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2018 2 LDK! GIM
2 f 1 5.38 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP +2.5 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 5.37 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.6 III DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
4 f 1 5.34 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +1.0 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
5 f 1 5.22 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +5.7 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 5.21 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.5 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
7 f 1 5.12 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL +0.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 4
8 f 1 5.01 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.8 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
9 f 1 5.01 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.3 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 4.96 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD +1.7 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2018 3
11 f 1 4.94 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL +2.7 IV SITARSKI Michał Z/3624/16 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 4.93 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U16 WP +0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2018 4 LDK!
13 f 1 4.85 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD +1.7 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2018 LDK!
14 f 1 4.84 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS +0.6 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 4.83 DROBCZYŃSKA Kinga MLKS Krajna Sępólno 04 U16 KP -0.1 IV PATYNA Tomasz Z/0348/18 2018 BEZ
16 f 1 4.82 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 03 U16 DS +2.2 IV B.D. Z/5140/18 2018 IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 45.15 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U16 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018
2 f 1 41.68 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata Z/2178/17 2018 3
3 f 1 39.11 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
4 f 1 39.07 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2018 3
5 f 1 36.59 WOLDT Sandra GULKS Barwice 04 U16 ZP III KIELING Mariusz Z/3386/17 2018 3
6 f 1 36.57 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
7 f 1 35.69 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
8 f 1 35.64 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/1157/17 2018 4 LDK! GIM
9 f 1 34.29 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2018 LDK!
10 f 1 34.12 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
11 f 1 31.93 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK!
12 f 1 31.93 FORYŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2018 4
13 f 1 31.73 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 31.32 CHMIELEWSKA Aleksandra MKS Pułtusk 03 U16 MZ IV B.D. Z/4562/18 2018
15 f 1 31.27 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2018 4 LDK! GIM
16 f 1 29.49 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2018 4
17 f 1 29.13 STEFKO Katarzyna OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna , Z/1046/17 , 2018 4 LDK! GIM
18 f 1 27.64 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
19 f 1 26.41 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2018 4 LDK!
  f 1 NM ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0291/17 2018 LDK! GIM
Młot (3) K
1 f 1 50.07 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
2 f 1 49.04 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 03 U16 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2018 3
3 f 1 48.23 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U16 WP II PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2018 LDK!
4 f 1 46.91 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3027/17 2018 5
5 f 1 45.69 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
6 f 1 44.61 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2018 5
7 f 1 42.75 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2018 4
8 f 1 38.80 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2018
9 f 1 36.95 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
10 f 1 36.71 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/3641/17 , 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 36.63 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018
12 f 1 34.49 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2018 4 LDK! GIM
13 f 1 34.34 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 03 U16 DS V DRÓŻDŻ Tomasz Z/1451/15 2018 4
14 f 1 33.64 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2018 3 LDK!
15 f 1 22.43 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2018 5
  f 1 NM DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2018 5 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 15:48.71 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP II PODLEŚNY Jan Z/0930/18 2018 LDK!
2 s 1 15:48.71 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP II B.D. BIERŁA Dawid , Z/0007/18 , 2018 3 LDK!
3 s 1 15:52.98 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U16 PK II KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2018 3 LDK!
4 s 1 15:56.99 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2018 LDK! GIM
5 s 1 16:10.57 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2018 3
6 s 1 16:22.70 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/2591/17 2018 BEZ
7 s 1 16:26.25 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0701/17 2018 3
8 s 1 16:34.50 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2001/18 2018 LDK!
9 s 1 16:38.99 CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III GOŁAWSKA Agnieszka Z/4555/18 2018
10 s 1 16:52.18 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP III ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/1239/17 , 2018 LDK! GIM
11 s 1 17:18.05 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2018
12 s 1 17:32.16 WILK Weronika LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1227/17 , 2018 5 LDK! GIM
13 s 1 17:38.11 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1654/17 2018 BEZ
14 s 1 17:58.94 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2018 4 LDK!
15 s 1 18:00.91 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0791/17 2018 5
16 s 1 18:05.24 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP IV BIERŁA Dawid Z/0699/17 2018 4
17 s 1 19:14.54 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
18 s 1 19:55.21 FILIPIAK Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V KOZERA Piotr Z/5211/18 2018
19 s 1 20:54.12 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2018
100 m M
1 2 e 1 11.26 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +3.4 II SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018
2 3 e 1 11.29 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP +3.4 II WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 3 LDK!
3 7 e 1 11.38 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +3.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
4 12 e 1 11.48 KRUPIŃSKI Dawid MULKS Żeromski Sieradz 03 U16 LD +3.4 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2018
5 16 e 1 11.58 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP +3.4 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 21 e 1 11.76 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +3.4 IV WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
7 24 e 1 12.05 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +3.4 IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
1 5 e 2 11.37 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +3.7 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0566/18 2018 BEZ
2 6 e 2 11.37 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +3.7 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 LDK! GIM
3 11 e 2 11.44 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ +3.7 III MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
4 14 e 2 11.53 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU +3.7 III LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2018 BEZ LDK!
5 15 e 2 11.57 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS +3.7 III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2018 5 GIM
6 20 e 2 11.70 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +3.7 III KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
1 1 e 3 11.21 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U16 WP +1.4 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2018 3
2 13 e 3 11.51 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU +1.4 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
3 17 e 3 11.59 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U16 WP +1.4 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2018 LDK! GIM
4 18 e 3 11.63 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.4 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2018 LDK!
5 23 e 3 11.91 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +1.4 IV MARSZAŁEK Tomasz BIGUS Anna , Z/2213/17 , 2018 4 LDK!
  e 3 DQ ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL +1.4 -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2018 5
1 4 e 4 11.33 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +3.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
2 8 e 4 11.40 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +3.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
3 9 e 4 11.41 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +3.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # , Z/2970/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 10 e 4 11.42 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +3.0 III GOLEC Dominik Z/0461/18 2018 LDK!
5 19 e 4 11.67 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +3.0 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 22 e 4 11.89 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +3.0 IV SZOMBURG Tomasz Z/5139/18 2018 LDK!
1 f 1 11.01 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U16 WP +2.7 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2018 3
2 f 1 11.25 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +2.7 II WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
3 f 1 11.28 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +2.7 II SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018
4 f 1 11.30 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP +2.7 II WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 3 LDK!
5 f 1 11.37 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD +2.7 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
6 f 1 11.40 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +2.7 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0566/18 2018 BEZ
7 f 1 11.44 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +2.7 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
8 f 1 11.64 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +2.7 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 LDK! GIM
600 m M
1 1 s 1 1:22.02 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2018
2 2 s 1 1:23.10 WOŚKO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2018 2 LDK!
3 3 s 1 1:23.82 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
4 4 s 1 1:23.94 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS II JANECZEK Jarosław Z/0254/17 2018 2 LDK! GIM
5 5 s 1 1:24.29 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U16 PM II URBANEK Ryszard B.D. Z/2219/17 2018 3 LDK!
6 8 s 1 1:26.73 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/4771/17 2018 4 LDK!
7 9 s 1 1:26.91 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKI Piotr , Z/0115/17 , 2018 3 LDK! GIM
1 6 s 2 1:26.05 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0775/17 2018 2
2 10 s 2 1:28.02 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2018 3
3 12 s 2 1:28.65 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
4 13 s 2 1:28.66 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2012/18 2018 LDK!
5 15 s 2 1:28.77 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2634/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 17 s 2 1:28.91 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2018
7 18 s 2 1:28.96 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U16 ZP III CIELECKI Zbigniew Z/1700/18 2018 5
8 21 s 2 1:30.50 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4078/17 2018 LDK!
1 14 s 3 1:28.74 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 16 s 3 1:28.83 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2018 LDK!
3 19 s 3 1:29.70 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III GRYGO Paweł Z/4032/18 2018
4 20 s 3 1:30.16 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4270/17 2018 5
5 25 s 3 1:31.60 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 4
6 32 s 3 1:35.58 CHRUŚCIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
1 7 s 4 1:26.65 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
2 11 s 4 1:28.51 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018
3 23 s 4 1:30.68 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP III B.D. Z/1608/18 2018 4 LDK!
4 26 s 4 1:31.75 KŁOCZKO Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5337/18 , 2018 4 LDK! GIM
5 27 s 4 1:32.08 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP IV DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/3491/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 33 s 4 1:36.18 JASIŃSKI Szymon LKS Osuchów 03 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/2698/17 2018 3
1 22 s 5 1:30.58 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 03 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2018
2 24 s 5 1:31.34 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB III WISZ Mateusz # Z/4695/17 2018 5 LDK! GIM
3 28 s 5 1:32.86 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04 U16 LD IV KWAPKOWSKI Łukasz Z/1466/18 2018
4 29 s 5 1:33.37 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS IV B.D. Z/0965/17 2018 5 LDK! GIM
5 30 s 5 1:34.89 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
6 31 s 5 1:35.56 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2018 5 GIM
2000 m M
1 1 s 1 6:01.08 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP III PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2018 3 LDK!
2 2 s 1 6:03.47 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2018 3
3 3 s 1 6:04.05 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 4
4 4 s 1 6:04.41 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2018 5 LDK! GIM
5 5 s 1 6:06.60 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 6 s 1 6:08.08 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS III ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2018 5 LDK!
7 7 s 1 6:08.82 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2018 5 LDK! GIM
8 8 s 1 6:09.60 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 LDK!
9 10 s 1 6:10.91 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U16 WN IV NAGY Czesław Z/0050/17 2018 4
10 15 s 1 6:13.23 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1073/18 2018
11 16 s 1 6:13.34 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0696/17 2018 BEZ
12 17 s 1 6:14.11 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2018 BEZ LDK!
13 18 s 1 6:15.35 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
14 20 s 1 6:15.64 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/1182/17 2018 3 LDK!
15 24 s 1 6:21.82 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 5
16 25 s 1 6:26.13 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP V ROSIAK Robert Z/0003/18 2018
1 9 s 2 6:10.28 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03 U16 ZP IV SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2018 4
2 11 s 2 6:11.15 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
3 12 s 2 6:11.40 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1234/18 2018 BEZ
4 13 s 2 6:12.31 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2018 5 LDK! GIM
5 14 s 2 6:12.79 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U16 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2018 LDK!
6 19 s 2 6:15.54 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2018 BEZ LDK!
7 21 s 2 6:20.83 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2018 5
8 22 s 2 6:21.18 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 23 s 2 6:21.82 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/4942/18 2018
10 26 s 2 6:26.50 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU V JAMROZ Mieczyslaw Z/0038/17 2018 BEZ
11 27 s 2 6:26.82 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/3294/17 2018 BEZ
12 28 s 2 6:37.78 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 03 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2018
13 29 s 2 6:38.07 GRUCHOŁA Marek AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta DZIDO Dariusz , Z/3677/18 , 2018 LDK!
14 30 s 2 6:42.40 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2349/18 2018
  s 2 DNF KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2018 5 LDK! GIM
200 m pł M
1 20 s 1 28.72 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U16 LD +1.4 IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2018 BEZ LDK!
2 21 s 1 28.95 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.4 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2018 5
3 23 s 1 29.22 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.4 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 24 s 1 29.33 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U16 DS +1.4 V URBACKA-KACZOR Natalia Z/0130/16 2018 5
5 25 s 1 30.86 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.4 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
1 10 s 2 27.91 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.0 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
2 12 s 2 28.02 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK!
3 14 s 2 28.09 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN +1.0 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 15 s 2 28.18 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U16 WP +1.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2018 LDK! GIM
5 19 s 2 28.57 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN +1.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2018 BEZ
1 7 s 3 27.53 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.5 III KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
2 8 s 3 27.53 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U16 OP +1.5 III ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2018 5
3 9 s 3 27.89 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +1.5 III DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK!
4 11 s 3 28.00 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +1.5 III WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 17 s 3 28.25 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04 U16 KP +1.5 III LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej Z/4557/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 6 s 4 27.51 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +2.5 III RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2018 5 LDK! GIM
2 13 s 4 28.08 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU +2.5 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
3 16 s 4 28.19 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP +2.5 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/4023/17 2018 5 LDK! GIM
4 18 s 4 28.42 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U16 KP +2.5 IV LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 4 LDK! GIM
5 22 s 4 29.08 GŁOWACKI Sambor UKS-MOS Opole 03 U16 OP +2.5 IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2018 4 LDK!
1 1 s 5 25.67 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS +2.8 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 5 26.02 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +2.8 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 4
3 3 s 5 26.06 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +2.8 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 5 26.54 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U16 ZP +2.8 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 5 s 5 27.22 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +2.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2018 4 LDK! GIM
Wzwyż M
1 f 1 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.91 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U16 WP III CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2018 LDK!
3 f 1 1.85 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 03 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej , Z/2672/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 1.82 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/1097/18 , 2018 LDK!
5 f 1 1.75 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 03 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3470/16 , 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4
6 f 1 1.75 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2018 LDK!
8 f 1 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 1.70 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL V SITARSKI Michał Z/2296/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM V B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
9 f 1 1.70 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 03 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2018 LDK!
9 f 1 1.70 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 03 U16 LD V KUBIAK Robert Z/2157/17 2018 BEZ
13 f 1 1.70 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 03 U16 PM V GRECKA Ewa Z/1004/17 2018 BEZ
14 f 1 1.65 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2018 5 GIM
15 f 1 1.65 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda Śląska 03 U16 SL V SITARSKI Michał Z/3184/17 2018 5 LDK! GIM
15 f 1 1.65 ATLAK Mateusz MLKL Płock 03 U16 MZ V NISZTOR Kinga # Z/3525/17 2018 5
  f 1 NM ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław SIERBA Bogdan , Z/3640/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
Tyczka M
1 f 1 3.90 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2018 5 GIM
2 f 1 3.90 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2018 3 LDK!
3 f 1 3.85 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 3.80 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2018 5
5 f 1 3.70 PRAWUCKI Bartosz MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/2414/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 3.60 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP III FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2018 LDK! GIM
7 f 1 3.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0588/17 2018 4
8 f 1 3.40 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/2163/17 2018 5
9 f 1 3.20 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2018 BEZ
10 f 1 3.20 STOPA Michał MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP IV FERFET Marek Z/3358/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 3.20 KRUGER Filip UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP IV B.D. Z/0637/18 2018 BEZ
12 f 1 3.20 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2018 5 LDK!
13 f 1 3.00 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 04 U16 SK V WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2018 5 LDK!
14 f 1 3.00 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 14.59 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 14.57 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr Z/2519/16 2018 3 LDK!
3 f 1 13.45 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2018
4 f 1 13.42 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
5 f 1 13.30 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2018 5 LDK!
6 f 1 13.29 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 13.27 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2018 LDK!
8 f 1 12.68 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP IV B.D. Z/4273/18 2018 LDK!
9 f 1 12.52 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 5
10 f 1 12.39 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ V SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
11 f 1 12.23 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
12 f 1 11.92 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
13 f 1 11.80 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 11.54 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1385/17 2018 5
15 f 1 11.20 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/3656/17 2018 5 LDK!
16 f 1 9.55 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2018
Oszczep (600) M
1 f 1 58.63 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
2 f 1 55.54 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 03 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2800/16 2018 3
3 f 1 51.44 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2018 3
4 f 1 48.68 KOWALSKI Antoni MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP III ŚLIWKA Irena Z/2014/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 46.22 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD IV SIKORSKI Karol Z/2542/17 2018 5
6 f 1 45.58 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 04 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 44.94 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3549/15 2018 5
8 f 1 43.59 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2018 LDK!
9 f 1 42.84 PANASIEWICZ Filip UKS Skompensis Skępe 03 U16 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał Z/4758/17 2018 5
10 f 1 42.03 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
11 f 1 41.95 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
12 f 1 39.62 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS V B.D. B.D. , Z/4203/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 1 38.73 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2536/17 , 2018 4 LDK!
14 f 1 38.09 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2018 BEZ
15 f 1 37.68 KRAWCZYK Jakub MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/3367/17 2018 5
16 f 1 36.84 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 03 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2018 5
17 f 1 36.65 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 03 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3500/17 2018 BEZ
18 f 1 31.01 SAWA Filip UKS Sprint Legnica 03 U16 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1619/17 2018 5
Chód 5 km M
1 s 1 24:57.76 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U16 PK II KULIG Marzena Z/1742/17 2018 3
2 s 1 26:54.93 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ III GOŁAWSKA Agnieszka Z/3204/17 2018 5
3 s 1 27:08.82 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III KOWAL Piotr Z/4116/17 2018 BEZ
4 s 1 27:18.38 IELO Cristian LKS Stal Mielec 04 U16 PK III KULIG Marzena Z/0411/18 2018
5 s 1 28:24.10 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2018 4 LDK!
6 s 1 28:33.30 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/1598/18 2018
7 s 1 29:06.87 GRUBECKI Wiktor UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 04 U16 SL IV MAŁECKI Waldemar Z/4976/18 2018
8 s 1 30:31.68 JANKOWSKI-RIOS Carlos ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/1925/18 2018 BEZ LDK!
9 s 1 30:52.76 PIETRUSZEWSKI Damian UKS Filipides Teresin 03 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1016/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 s 1 32:04.06 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 s 1 33:16.06 JADACH Miłosz GSZS Nowogrodziec 03 U16 DS -- MAREK Dariusz Z/1610/17 2018 BEZ
  s 1 DQ MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP -- B.D. SZPAK Robert Z/4281/17 2018 BEZ LDK! GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3688440322876 sekund