Bełchatów 22 - 23.09.2018
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego
300 m K
1 28 s 1 44.42 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
2 29 s 1 44.46 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ III KˇPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2018 4
3 30 s 1 44.85 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
4 31 s 1 46.01 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
5 32 s 1 46.07 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2018
1 18 s 2 43.23 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK III TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
2 20 s 2 43.38 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3311/17 2018 5 GIM
3 22 s 2 43.52 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2018 3 LDK! GIM
4 24 s 2 43.77 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL III ROLAK Dorota Z/0792/17 2018 4
5 27 s 2 44.29 ¦LEMP Julia UKS Sprint Legnica 03 U16 DS III KUBERSKI Mirosław Z/1623/17 2018 3
1 2 s 3 41.28 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 6 s 3 42.23 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 LDK!
3 8 s 3 42.38 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD II B.D. KOWALSKI Robert , Z/2462/17 , 2018 4
4 14 s 3 42.89 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN II NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
5 16 s 3 43.15 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
6 19 s 3 43.24 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
1 13 s 4 42.84 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 15 s 4 43.02 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 17 s 4 43.22 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM
4 21 s 4 43.48 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
5 23 s 4 43.54 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
6 26 s 4 43.92 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
1 5 s 5 42.12 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2018 3 GIM
2 7 s 5 42.35 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
3 10 s 5 42.69 NAPIERAŁA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 04 U16 WP II CECH Aleksandra TYLAK Łukasz , Z/2658/17 , 2018 4 LDK!
4 11 s 5 42.73 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM
5 12 s 5 42.81 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2018 2 LDK!
6 25 s 5 43.79 PIERÓG Agata MKS Olimp Łobez 03 U16 ZP III MIKUL Kazimierz Z/3326/15 2018 2 LDK!
1 1 s 6 41.20 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 3 s 6 41.64 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB II LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/0946/18 2018 BEZ
3 4 s 6 41.66 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U16 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2018 2
4 9 s 6 42.46 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK II KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
5 33 s 6 78.35 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 3 LDK!
1000 m K
1 2 s 1 3:04.73 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 04 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2018
2 3 s 1 3:04.96 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2018 3 LDK! GIM
3 4 s 1 3:05.29 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2018 5
4 5 s 1 3:06.03 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
5 6 s 1 3:06.13 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U16 LB III BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2018 3 LDK! GIM
6 7 s 1 3:06.36 JAGU¦CIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 3
7 8 s 1 3:07.83 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2018 3
8 10 s 1 3:08.63 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2018 5 LDK!
9 16 s 1 3:11.37 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP III PODLE¦NY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2018 3 LDK!
10 26 s 1 3:25.35 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
1 9 s 2 3:08.10 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2018 5
2 11 s 2 3:08.75 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ III JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 4
3 13 s 2 3:08.96 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM III B.D. RADTKE Marek RADTKE Marek B.D. , Z/1926/17 , 2018 5 LDK!
4 14 s 2 3:10.14 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2018 3 LDK!
5 18 s 2 3:11.97 NOWAK Kamila OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0368/17 2018 4
6 21 s 2 3:13.88 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 04 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2018
7 22 s 2 3:16.33 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1739/18 2018 BEZ
8 24 s 2 3:16.93 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU IV NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 4 LDK!
  s 2 DNF CIE¦LIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS -- B.D. Z/5048/18 2018
1 1 s 3 3:04.15 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018
2 12 s 3 3:08.78 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP III NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2018 GIM
3 15 s 3 3:11.01 M¦CISZ Daria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 03 U16 DS III BIALIC Marek BIALIC Marek Z/0718/17 2018 4 LDK! GIM
4 17 s 3 3:11.58 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna KS Maków Biega 04 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2018
5 19 s 3 3:12.59 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0804/18 2018 BE LDK!
6 20 s 3 3:13.12 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2018
7 23 s 3 3:16.88 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp Łobez 03 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/3325/15 2018 4 LDK!
8 25 s 3 3:18.80 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2018 LDK!
80 pł K
1 2 e 1 11.71 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 5 e 1 12.05 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS -0.2 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 4 LDK!
3 15 e 1 12.52 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2018 3
4 16 e 1 12.62 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -0.2 III KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2018 4 LDK!
5 18 e 1 12.68 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -0.2 III SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 23 e 1 13.02 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.2 IV MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 25 e 1 13.68 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.2 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2018 5
1 1 e 2 11.66 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP +0.4 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 3 e 2 11.87 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK +0.4 II SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2018 5 LDK!
3 8 e 2 12.19 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP +0.4 II WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2018 2 LDK! GIM
4 17 e 2 12.63 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.4 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 20 e 2 12.74 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
6 21 e 2 12.88 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.4 III TOMCZYK Kazimierz Z/2786/17 2018 3
7 24 e 2 13.05 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.4 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
1 7 e 3 12.10 JÓ¬WIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.1 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 11 e 3 12.31 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +0.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK! GIM
3 12 e 3 12.32 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +0.1 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2018 3
4 13 e 3 12.36 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U16 KP +0.1 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17 2018 4
5 14 e 3 12.46 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.1 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
6 22 e 3 12.89 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +0.1 III WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
1 4 e 4 11.96 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP +0.8 II JUNIEWICZ Dorota Z/1090/17 2018 2
2 6 e 4 12.08 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.8 II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
3 9 e 4 12.23 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.8 II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 10 e 4 12.24 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.8 II SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2018 3 LDK! GIM
5 19 e 4 12.68 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.8 III ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
  e 4 DQ ¦WIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U16 WP +0.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
1 f 1 11.61 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP +0.7 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 11.66 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.7 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
3 f 1 11.91 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP +0.7 II JUNIEWICZ Dorota Z/1090/17 2018 2
4 f 1 12.06 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK +0.7 II SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2018 5 LDK!
5 f 1 12.08 JÓ¬WIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.7 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 12.09 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP +0.7 II WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2018 2 LDK! GIM
7 f 1 12.18 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS +0.7 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 4 LDK!
8 f 1 12.28 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.7 II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
Wzwyż K
1 f 1 1.67 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ II SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.67 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2018 3
3 f 1 1.62 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2018 3
4 f 1 1.58 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 1.58 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 1.58 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM
7 f 1 1.58 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 04 U16 OP III DZIUBA Jacek Z/2694/18 2018 LDK!
8 f 1 1.54 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2018 3
8 f 1 1.54 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2018 3
10 f 1 1.54 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 1.54 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
12 f 1 1.54 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
12 f 1 1.54 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ IV GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 3 LDK!
15 f 1 1.50 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2018 4 LDK! GIM
  f 1 NM WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0733/18 2018
Tyczka K
1 f 1 3.60 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U16 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2018 1
2 f 1 3.10 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2018 2
3 f 1 3.10 CZERNIAWSKA Julia SL Olimpia Poznań 03 U16 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2018 4
4 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
4 f 1 3.00 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz SZYMCZAK Edward , Z/1369/18 , 2018 4 LDK!
4 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ II MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
7 f 1 3.00 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2610/17 2018 2 LDK! GIM
8 f 1 3.00 STRZˇBAŁA Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK II WRONA Agnieszka Z/0150/17 2018 3 LDK!
9 f 1 2.90 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III B.D. Z/4399/18 2018
10 f 1 2.90 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2018 4
11 f 1 2.90 STˇPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 U16 WP III CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2018 4 LDK!
12 f 1 2.70 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
12 f 1 2.70 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
14 f 1 2.70 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2690/17 2018 4
15 f 1 2.70 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2461/17 2018 4
16 f 1 2.50 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 03 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1613/16 2018 4
Kula (3) K
1 f 1 13.63 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U16 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018
2 f 1 12.90 MA¦LANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 12.72 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
4 f 1 12.58 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2018 4
5 f 1 12.26 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
6 f 1 12.01 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U16 OP III GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2018 4
7 f 1 11.72 ANTOSZEWSKA Maja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/4239/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 11.66 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK!
9 f 1 11.44 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2018 3
10 f 1 11.14 POHL Natalia WKS ¦l±sk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STOLARSKA Magdalena , Z/0384/18 , 2018 LDK!
11 f 1 11.14 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM III GELO Krystyna Z/3827/17 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 11.04 WO¬NIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2018 LDK!
13 f 1 10.92 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1789/17 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 10.72 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 10.34 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Wrze¶nia 03 U16 WP IV PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2018 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 45.92 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
2 f 1 40.09 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 39.71 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 03 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2018 3
4 f 1 39.27 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2018 3
5 f 1 38.15 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 38.03 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 37.95 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2018 4
8 f 1 37.82 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2018 4
9 f 1 36.51 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 36.49 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
11 f 1 35.81 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 35.11 MARKIEWICZ Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0052/15 2018 LDK!
13 f 1 34.00 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 03 U16 PM IV B.D. Z/4922/18 2018
14 f 1 31.38 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM V WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 31.34 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 03 U16 SL V BONK Stanisław Z/3471/17 2018 5
16 f 1 31.29 MOSZCZYŃSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN V AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2556/17 , 2018 4
17 f 1 30.97 BORKOWSKA Agata LKS Lubawa 04 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3495/17 2018 BEZ LDK! GIM
18 f 1 30.88 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
19 f 1 29.27 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 04 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2499/18 2018 BEZ LDK!
20 f 1 27.78 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2018 3
300 m M
1 18 s 1 37.98 DˇBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018
2 27 s 1 38.62 KRUPIŃSKI Dawid MULKS Żeromski Sieradz 03 U16 LD III KU¦ Tomasz Z/4078/18 2018
3 29 s 1 38.83 SUDOŁ Kacper LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB III KACZMAREK Grzegorz Z/3999/17 2018 4
4 31 s 1 39.11 SOBCZYK Krystian UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
5 32 s 1 39.81 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB IV GRZE¦KOWIAK Jacek Z/4095/18 2018
1 21 s 2 38.16 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 5 LDK! GIM
2 22 s 2 38.29 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1435/18 , 2018 BEZ LDK!
3 26 s 2 38.53 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
4 30 s 2 38.91 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
1 11 s 3 37.36 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U16 LD II WASIAK Jarosław Z/1357/17 2018 4
2 14 s 3 37.56 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2018 LDK!
3 16 s 3 37.88 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK! GIM
4 20 s 3 38.13 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamo¶ć 03 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3 GIM
5 25 s 3 38.44 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK III KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
1 12 s 4 37.41 BOGACZYŃSKI Igor MKS Jedynka Jarocin 03 U16 WP II GO¦CINIAK Mateusz GO¦CINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2018 LDK!
2 13 s 4 37.46 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL II DĘBOWSKI Michał Z/3308/16 2018 3 LDK!
3 19 s 4 38.11 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 23 s 4 38.36 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP III ¦WITAŁA Aldona Z/0312/17 2018 4
4 23 s 4 38.36 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2018 5
6 28 s 4 38.63 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 5 LDK! GIM
1 5 s 5 36.68 WALASZCZYK Michał MLKS Lubusz Barlinek 03 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech Z/2801/17 2018 3
2 6 s 5 36.71 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1505/17 , 2018 2 LDK! GIM
3 7 s 5 36.73 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U16 WP II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2018 3
4 9 s 5 37.21 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN II ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 15 s 5 37.67 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 4
6 17 s 5 37.97 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U16 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
1 1 s 6 35.56 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U16 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2018 2
2 2 s 6 36.31 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
3 3 s 6 36.37 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP II WO¬NIAK Jacek Z/2750/16 2018 3 LDK!
4 4 s 6 36.46 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # , Z/2970/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 8 s 6 37.20 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
6 10 s 6 37.25 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U16 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
1000 m M
1 1 s 1 2:36.80 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbl±g 03 U16 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2018 3
2 2 s 1 2:37.30 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
3 3 s 1 2:38.05 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/0210/17 2018 3 LDK!
4 4 s 1 2:38.52 KOWALSKI Maciej O¦ AZS Poznań 03 U16 WP III GRENDA Jan Z/0605/18 2018 3
5 5 s 1 2:38.81 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL III ROLAK Dorota Z/0785/17 2018 4
6 6 s 1 2:41.16 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM
7 7 s 1 2:43.13 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/1344/17 2018 3 LDK!
8 8 s 1 2:43.55 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2018 LDK!
9 9 s 1 2:43.92 KAROLAK Wiktor LKS OSiR Pleszew 03 U16 WP IV WO¬NIAK Bernard Z/4128/18 2018
10 10 s 1 2:44.02 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
11 11 s 1 2:44.08 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
12 12 s 1 2:46.08 ŁAZARCZYK Kacper UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 03 U16 LB IV MAŁECKI Leszek Z/3741/17 2018 3
13 17 s 1 2:50.67 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2018
1 13 s 2 2:47.33 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 14 s 2 2:48.55 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/3750/17 2018 5
3 15 s 2 2:49.57 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0855/17 2018 4 LDK! GIM
4 16 s 2 2:50.24 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Kazimierz , Z/0027/18 , 2018 LDK!
5 18 s 2 2:51.16 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03 U16 LB V WISZ Mateusz Z/0527/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 19 s 2 2:51.20 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2919/17 2018 5
7 20 s 2 2:51.63 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U16 DS V B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2018 3 LDK! GIM
8 21 s 2 2:51.87 UŁAŃSKI Jakub MULKS MOS Sieradz 04 U16 LD V FIRLIT Roman Z/0033/18 2018
9 22 s 2 2:55.05 KUCA Miłosz LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK V GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0130/17 , 2018 BEZ LDK!
10 23 s 2 2:55.58 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK V WIĘCKOWSKI Jacek Z/3386/18 2018
11 24 s 2 2:58.96 ŻWIRKOWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/0032/17 2018 5 LDK! GIM
110 m pł MŁ M
1 3 e 1 15.12 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2018 3
2 8 e 1 15.73 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.3 II LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
3 9 e 1 15.88 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +0.3 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM
4 12 e 1 15.97 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP +0.3 III KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga , Z/4507/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 13 e 1 15.99 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK!
6 20 e 1 17.04 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2018 5 GIM
7 22 e 1 17.70 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.3 IV WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 23 e 1 18.67 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03 U16 MA +0.3 -- ¦WIERZOWSKI Tomasz ¦WIERZOWSKI Tomasz Z/1667/17 2018 5 LDK! GIM
1 1 e 2 14.86 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +1.7 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 4 e 2 15.17 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U16 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 6 e 2 15.63 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.7 II WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
4 7 e 2 15.64 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U16 OP +1.7 II ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2018 5
5 10 e 2 15.91 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.7 III KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka # Z/1226/18 2018 LDK!
6 11 e 2 15.92 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudzi±dz 03 U16 KP +1.7 III B.D. DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3629/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 16 e 2 16.46 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +1.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2018 5
1 2 e 3 15.09 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP -0.1 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 4
2 5 e 3 15.46 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS -0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 14 e 3 16.00 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM -0.1 III ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4
4 15 e 3 16.37 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.1 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
5 17 e 3 16.54 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.1 III WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2018 BEZ
6 18 e 3 16.78 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -0.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2018
7 19 e 3 16.97 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.1 III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
8 21 e 3 17.12 GŁOWACKI Sambor UKS-MOS Opole 03 U16 OP -0.1 IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2018 4 LDK!
1 f 1 14.66 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.1 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 14.80 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U16 WP +0.1 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 4
3 f 1 14.89 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN +0.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2018 3
4 f 1 15.13 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U16 ZP +0.1 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 15.53 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03 U16 OP +0.1 II ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2018 5
6 f 1 15.61 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS +0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM
7 f 1 15.72 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB +0.1 II WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
8 f 1 15.73 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.1 II LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
W dal M
1 f 1 6.35 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP +0.7 III GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 6.33 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -0.2 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
3 f 1 6.20 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U16 LD -0.2 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 BEZ
4 f 1 6.19 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Michał Z/1078/18 2018
5 f 1 6.18 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U16 KP +0.6 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 4 LDK!
6 f 1 6.10 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U16 KP +0.5 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 6.05 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +0.6 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 5
8 f 1 5.95 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U16 WP +0.2 IV GO¦CINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GO¦CINIAK Marcin GO¦CINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2018 LDK! GIM
9 f 1 5.88 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ +0.9 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 5.87 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS +0.5 V GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2018 3 LDK! GIM
11 f 1 5.82 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 5.80 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U16 WP +0.4 V ¦WITAŁA Aldona Z/0311/17 2018 5
13 f 1 5.76 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 03 U16 KP +0.1 V PATYNA Tomasz Z/0349/18 2018 BEZ
14 f 1 5.75 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP +0.1 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 5.74 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.0 V SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
16 f 1 5.71 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA +0.3 V JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
17 f 1 5.68 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -0.2 V KAŃSKI Ryszard Z/4653/17 2018 LDK!
18 f 1 5.66 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.2 V DĘBOWSKI Michał Z/3188/16 2018 BEZ LDK!
19 f 1 5.65 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U16 WP +0.3 V GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
20 f 1 5.46 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.6 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
Dysk (1) M
1 f 1 49.38 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 48.09 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2018 5 LDK!
3 f 1 47.35 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2018 LDK!
4 f 1 46.49 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD II SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 46.36 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP II NALEPA Marek Z/4324/18 2018
6 f 1 45.82 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 03 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr Z/2519/16 2018 3 LDK!
7 f 1 45.81 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2018 5
8 f 1 44.56 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2018 4 LDK! GIM
9 f 1 43.23 ZABIELSKI Jakub MKS Pułtusk 03 U16 MZ III B.D. Z/4563/18 2018
10 f 1 42.20 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
11 f 1 42.15 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech PO¦PIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
12 f 1 41.19 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2018 3
13 f 1 40.76 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2018 BEZ
14 f 1 40.61 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U16 SL IV B.D. Z/2960/17 2018 5 LDK! GIM
15 f 1 39.81 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2018
16 f 1 39.56 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2018 5
17 f 1 38.88 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
18 f 1 38.42 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
19 f 1 38.37 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2018 4
20 f 1 32.83 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -- DOMIN Adam SKRZYDLEWSKI Marek , Z/3212/17 , 2018 3 LDK! GIM
Młot (5) M
1 f 1 44.89 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
2 f 1 43.33 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 43.10 BAJER Mikołaj O¦ AZS Poznań 04 U16 WP IV BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2018 BEZ
4 f 1 41.01 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka KOWALSKI Zenon , Z/3737/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 39.06 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 38.96 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 03 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2018 LDK!
7 f 1 38.04 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0680/18 2018 LDK!
8 f 1 36.30 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2018 BEZ
9 f 1 36.28 LOBA Kryspin UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1120/17 2018 5
10 f 1 35.26 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/4965/18 2018
11 f 1 34.97 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 33.89 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS V WOCHNA Robert Z/2816/17 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 1 33.65 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK V MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2018 BEZ
14 f 1 32.05 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PASZTA Anna Z/3735/18 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4120221138 sekund