Warszawa 23.09.2018
Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2018
100 m K
1 1 s 1 12.45 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.7 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 2 s 1 13.02 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.7 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 13.24 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 4 s 1 13.38 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -0.7 IV RˇCZKA Paweł Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
5 5 s 1 13.40 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U18 MZ -0.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2018 3
6 7 s 1 13.51 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
7 16 s 1 14.47 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.7 V RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
1 6 s 2 13.46 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.5 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
2 9 s 2 13.55 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.5 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
3 8 s 2 13.55 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -0.5 IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
4 10 s 2 13.85 SIENKIEWICZ Marianna SSA Legia 1926 Warszawa 03 U16 MZ -0.5 V OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2018
5 11 s 2 13.89 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.5 V CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
6 13 s 2 14.26 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -0.5 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2018
7 15 s 2 14.34 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.5 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
8 17 s 2 14.48 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.5 V BOROŃ Aldona Z/0343/17 2018 BEZ GIM
1 12 s 3 14.13 BORKOWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.7 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4758/18 2018
2 18 s 3 14.53 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1490/17 2018 5 LDK! GIM
3 20 s 3 14.58 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0500/18 2018 5
4 21 s 3 14.66 SZCZE¦NIAK Lena UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/4490/18 2018
5 24 s 3 14.80 SO¦NIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
6 25 s 3 14.82 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
7 27 s 3 14.90 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.7 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
8 28 s 3 15.35 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.7 -- RADKIEWICZ Przemysław GAWENDA Andrzej # , Z/3465/18 , 2018 LDK!
1 14 s 4 14.31 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -1.3 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
2 19 s 4 14.57 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ -1.3 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
3 22 s 4 14.79 BˇBRYCH Marta OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.3 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3472/18 2018 LDK!
4 23 s 4 14.80 DˇBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2018 LDK!
5 26 s 4 14.90 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -1.3 -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
6 30 s 4 15.54 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -1.3 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
1 29 s 5 15.53 RUTKOWSKA Klaudia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -1.5 -- CZYŻ Maciej Z/0835/18 2018
2 31 s 5 15.88 DRĘŻEK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -1.5 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1493/17 2018 BEZ
3 32 s 5 16.01 ¦LIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -1.5 -- BOROŃ Aldona Z/0345/17 2018 BEZ GIM
200 m K
1 2 s 1 26.64 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.5 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
2 3 s 1 27.04 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -1.5 III RˇCZKA Paweł Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
3 4 s 1 27.11 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.5 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
4 5 s 1 27.53 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.5 IV OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
5 10 s 1 28.60 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -1.5 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK! GIM
1 1 s 2 26.62 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 2 ZKN
2 6 s 2 27.81 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -1.0 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2018
3 7 s 2 28.02 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.0 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
4 8 s 2 28.25 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -1.0 -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
5 9 s 2 28.48 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -1.0 IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
6 11 s 2 28.84 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.0 V JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 4
7 12 s 2 29.47 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -1.0 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/3456/18 2018
1 13 s 3 29.79 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
2 14 s 3 30.02 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -1.3 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 15 s 3 30.28 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -1.3 -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
4 16 s 3 30.67 SZCZE¦NIAK Lena UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -1.3 -- BOROŃ Aldona Z/4490/18 2018
5 17 s 3 31.08 BˇBRYCH Marta OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.3 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3472/18 2018 LDK!
1 s 4 28.15 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.7 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
2 s 4 28.99 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ -0.7 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 4 31.15 DˇBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2018 LDK!
4 s 4 31.37 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2018 BEZ GIM
5 s 4 32.03 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.7 -- RADKIEWICZ Przemysław GAWENDA Andrzej # , Z/3465/18 , 2018 LDK!
6 s 4 33.69 ¦LIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0345/17 2018 BEZ GIM
1 s 5 28.91 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.7 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
2 s 5 29.59 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.7 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 5 30.61 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0500/18 2018 5
4 s 5 31.32 ANDRZEJCZYK Marcelina AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.7 -- JENDRYCH Marek Z/3631/18 2018
5 s 5 31.48 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -0.7 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 59.52 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
2 s 1 62.26 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
3 s 1 62.50 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 1 65.21 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 5
5 s 1 66.17 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2223/16 2018 5
6 s 1 66.83 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
1 s 2 68.95 MARCINIAK Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1912/16 2018 BEZ
2 s 2 69.64 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
3 s 2 69.81 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1255/17 2018 BEZ
4 s 2 72.10 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018
5 s 2 72.40 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
6 s 2 74.22 BORKOWSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4758/18 2018
600 m K
1 1 s 1 1:43.63 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
2 2 s 1 1:49.56 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2895/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:57.73 GLIŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0374/17 , 2018 5 LDK! GIM
  s 1 DNF SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2018 BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:30.20 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/5070/18 2018
1000 m K
1 1 s 1 3:22.79 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2894/18 2018 5 LDK!
2 2 s 1 3:24.38 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0389/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 3 s 1 3:32.06 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
4 4 s 1 3:41.80 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 16.23 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -1.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2018
2 1 e 1 16.23 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -1.1 III KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
3 3 e 1 16.69 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 01 U18 PD -1.1 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
4 4 e 1 17.11 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.1 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
1 f 1 16.38 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 01 U18 PD -0.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
2 f 1 16.81 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2018
  f 1 DNF OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.4 -- TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
100 m pł K
5 5 e 1 18.37 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.1 -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
3000 m prz K
1 1 s 1 11:55.08 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
2 2 s 1 12:05.68 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
Wzwyż K
1 f 1 1.50 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
Tyczka K
1 f 1 3.10 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 2.40 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ IV REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2018 5 LDK! GIM
  f 1 NM SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2018
W dal K
1 f 1 5.34 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.2 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
2 f 1 5.32 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.7 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
3 f 1 4.97 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
4 f 1 4.82 ZAWADZKA Andżelika RLMKS Orlęta Radom 03 U16 MZ +1.4 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/3057/17 2018 5 LDK!
5 f 1 4.76 KO¦CIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.7 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
6 f 1 4.71 GˇSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +1.8 -- KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
7 f 1 4.69 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +0.2 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3
8 f 1 4.48 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +1.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0982/16 2018 LDK!
9 f 1 4.33 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2018
10 f 1 4.26 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 4.21 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK!
12 f 1 4.19 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
13 f 1 4.17 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.9 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
14 f 1 4.15 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/0343/17 2018 BEZ GIM
15 f 1 4.13 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1494/17 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 4.10 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.4 -- BOROŃ Aldona Z/0500/18 2018 5
17 f 1 3.79 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.8 -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
18 f 1 3.13 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
19 f 1 3.00 ¦LIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +2.0 -- BOROŃ Aldona Z/0345/17 2018 BEZ GIM
Trójskok K
1 f 1 10.02 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ +1.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK!
2 f 1 9.34 BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 8.76 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.2 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2018
Kula (3) K
1 f 1 9.45 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3 ZKN GIM
2 f 1 8.32 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
Kula (4) K
1 f 1 10.10 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
2 f 1 7.55 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 32.12 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3 ZKN GIM
Młot (3) K
1 f 1 17.68 PAWLIK Magdalena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/4195/15 2018 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 41.78 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 32.93 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
2 f 1 21.88 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 21.64 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 20.87 ANIOŁKIEWICZ Oliwia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/5610/18 2018
  f 1 NM GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 26.07 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
2 f 1 22.73 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
100 m M
1 1 s 1 11.16 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
2 2 s 1 11.35 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -0.5 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
3 3 s 1 11.46 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.5 III GRZE¦KOWIAK Jacek Z/1506/16 2018 4
4 4 s 1 11.62 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.5 III TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
5 7 s 1 11.70 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
6 8 s 1 11.72 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.5 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
7 9 s 1 11.86 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.5 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
8 12 s 1 11.99 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
1 5 s 2 11.67 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -1.0 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
2 6 s 2 11.68 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U20 MZ -1.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4261/15 2018 2 ZKN
3 11 s 2 11.90 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -1.0 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018
4 13 s 2 12.19 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ -1.0 IV RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
5 14 s 2 12.31 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ -1.0 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
6 15 s 2 12.39 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -1.0 V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2018 LDK!
7 16 s 2 12.54 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 BEZ
8 17 s 2 12.63 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.0 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
1 10 s 3 11.88 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2018 3
2 18 s 3 12.79 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -1.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2018
3 19 s 3 13.27 PĘKACKI Sebastian UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/0084/18 2018
4 20 s 3 13.86 BORECKI Kasper ¦UKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -1.0 -- B.D. Z/4463/18 2018
5 21 s 3 14.70 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -1.0 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2018
200 m M
1 1 s 1 22.61 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -0.9 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
2 2 s 1 23.35 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
3 3 s 1 23.39 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00 U20 MZ -0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4261/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 23.40 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.9 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
5 5 s 1 23.66 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
6 6 s 1 24.41 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.9 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
1 7 s 2 24.93 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -0.7 V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2018 LDK!
2 8 s 2 25.52 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.7 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
3 9 s 2 25.59 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -0.7 V JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018
4 10 s 2 26.17 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
5 11 s 2 26.23 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- RADKE Karol Z/2237/18 2018
6 12 s 2 26.41 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.7 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2018
1 s 3 24.03 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ -0.6 IV RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
2 s 3 27.83 PĘKACKI Sebastian UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.6 -- CZYŻ Maciej Z/0084/18 2018
3 s 3 28.18 DYMKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -0.6 -- BOROŃ Aldona Z/5516/18 2018
4 s 3 28.81 BORECKI Kasper ¦UKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -0.6 -- B.D. Z/4463/18 2018
5 s 3 30.49 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U14 MZ -0.6 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2018
400 m M
1 s 1 53.16 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
2 s 1 53.22 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
3 s 1 54.10 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
4 s 1 56.52 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2018
5 s 1 56.75 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
1 s 2 56.61 WOŁEK Dawid OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0367/17 2018 5
2 s 2 58.78 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
3 s 2 60.56 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 80 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2018
4 s 2 69.86 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
600 m M
1 s 1 1:30.50 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
2 s 1 1:30.91 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/0386/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 1 1:32.30 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
4 s 1 1:32.84 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U14 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2893/18 2018 BEZ LDK!
5 s 1 1:33.23 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
6 s 1 1:36.94 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur # Z/1552/18 2018 LDK!
7 s 1 1:39.40 BARTOSZ Daniluk UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ V RADKE Karol Z/4222/18 2018 LDK!
8 s 1 1:40.99 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2018 LDK!
9 s 1 1:41.83 OLIWKOWSKI Piotr UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta RˇCZKA Paweł , Z/4549/18 , 2018 LDK!
800 m M
1 6 s 1 2:04.30 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1595/17 2018 4 LDK!
2 7 s 1 2:04.58 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
3 9 s 1 2:05.55 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
4 11 s 1 2:05.83 LEC Dawid KS Polanik Piotrków Trybunalski 99 U20 LD IV TRALIŃSKA Justyna Z/1908/17 2018 4
5 12 s 1 2:11.02 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2018 BEZ
6 13 s 1 2:21.74 CZERWOŃSKI Artur RK Athletics Warszawa 68 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/4419/18 2018
1 1 s 2 1:53.84 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 KN
2 2 s 2 1:53.96 SZKUDLAREK Jakub RKS ŁódĽ 01 U18 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN
3 3 s 2 1:55.27 HASIURA Jędrzej RKS ŁódĽ 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2018 2 ZKN
4 4 s 2 1:58.25 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 III B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
5 5 s 2 2:02.08 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
6 8 s 2 2:04.78 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
7 10 s 2 2:05.68 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
  s 2 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
  s 2 DNF DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:48.82 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
2 s 1 2:55.52 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 01 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1049/16 2018 BEZ
3 s 1 3:04.21 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2865/18 2018 LDK!
4 s 1 3:05.76 MIŁKOWSKI Wiktor ¦UKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4232/17 2018 BEZ
5 s 1 3:05.92 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018
6 s 1 3:22.10 OLEJNIK Mikołaj BKS Wataha Warszawa 07 U12 MZ -- B.D. GALICZ Karol , Z/4456/18 , 2018
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.23 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -1.0 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
3 3 e 1 15.93 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.0 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
5 5 e 1 16.70 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2504/16 2018 3
1 f 1 14.15 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -0.9 I KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
4 f 1 16.20 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
5 f 1 16.69 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
2 2 e 1 14.71 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.0 II TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 15.96 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
  e 1 DNF BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.0 -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
2 f 1 15.87 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.9 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
3 f 1 15.94 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł M
1 2 s 1 58.34 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
2 4 s 1 65.06 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/2504/16 2018 3
  1 s 1 DQ KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
  3 s 1 DQ KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
2000 m prz M
1 s 1 6:15.14 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
2 s 1 6:26.79 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
3 s 1 6:33.35 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
4 s 1 6:33.84 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
5 s 1 6:50.40 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2018 5 LDK! GIM
Wzwyż M
1 f 1 1.60 DYMKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5516/18 2018
2 f 1 1.60 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
3 f 1 1.50 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
Tyczka M
1 f 1 4.20 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
W dal M
1 f 1 6.99 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
2 f 1 6.36 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.4 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
3 f 1 5.74 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 BEZ
4 f 1 5.69 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +1.2 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
5 f 1 5.45 PŁASKOWICKI Damian OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +0.9 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3952/15 2018 4
6 f 1 5.34 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 5.03 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.1 -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
8 f 1 4.72 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ +0.9 -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
Trójskok M
1 f 1 10.32 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 15.09 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 11.01 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 8.81 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
4 f 1 8.79 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
5 f 1 8.65 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018
6 f 1 8.25 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 16.02 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
2 f 1 14.11 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
3 f 1 11.39 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.41 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
2 f 1 23.78 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
3 f 1 22.77 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.41 NIED¬WIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
2 f 1 44.63 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
3 f 1 35.22 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
  f 1 NM BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
Młot (5) M
1 f 1 37.04 DZIOBA Jakub UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/4493/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 42.93 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 58.98 MAZUR Michał KS Agros Zamo¶ć 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 29.79 RUTA Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3629/18 2018
2 f 1 25.52 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2018
Oszczep (700) M
1 f 1 64.52 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP II WALCZAK Leszek Z/0033/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 40.19 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
3 f 1 38.95 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 32.15 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
5 f 1 31.43 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
6 f 1 25.04 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 64.68 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018
2 f 1 59.64 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U20 KP II WALCZAK Leszek Z/0021/15 2018 1 KN
3 f 1 59.58 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2
4 f 1 48.56 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9353029727936 sekund