Sosnowiec 04 - 05.10.2014 Finał Ligi Młodzików 2014 + jesienne wieloboje |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.93 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -2.0 | III | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 12.98 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -2.0 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.27 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -2.0 | IV | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 13.35 | GLEGOŁA Aldona | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | -2.0 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.40 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -2.0 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 13.61 | WOLSZCZAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -2.0 | IV | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 13.71 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | -2.0 | IV | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 13.89 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -2.9 | V | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 13.93 | MĘDRALA Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
3 | 12 | s | 2 | 14.08 | FIGURA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | -2.9 | V | |||||||||
4 | 17 | s | 2 | 14.21 | BIES Sandra | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U16 | MA | -2.9 | V | # | ||||||||
5 | 18 | s | 2 | 14.32 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -2.9 | V | |||||||||
6 | 54 | s | 2 | 16.13 | KUPCZAK Adrianna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | -2.9 | -- | # | ||||||||
1 | 11 | s | 3 | 14.05 | KAWECKA Agata | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | -3.5 | V | |||||||||
2 | 13 | s | 3 | 14.10 | SZKUDLAREK Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -3.5 | V | |||||||||
3 | 14 | s | 3 | 14.15 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | -3.5 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
4 | 15 | s | 3 | 14.18 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -3.5 | V | |||||||||
5 | 19 | s | 3 | 14.37 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -3.5 | V | |||||||||
6 | 23 | s | 3 | 14.49 | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U16 | SL | -3.5 | V | |||||||||
7 | 28 | s | 3 | 14.68 | RODENKO Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U14 | SL | -3.5 | -- | |||||||||
8 | 40 | s | 3 | 15.03 | KURA Weronika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -3.5 | -- | # | ||||||||
1 | 22 | s | 4 | 14.48 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -1.5 | V | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||
2 | 23 | s | 4 | 14.49 | PEŁKA Zuzanna | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -1.5 | V | |||||||||
3 | 25 | s | 4 | 14.65 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -1.5 | -- | |||||||||
4 | 26 | s | 4 | 14.66 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U14 | SL | -1.5 | -- | |||||||||
5 | 31 | s | 4 | 14.78 | GREŃ Joanna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2000 | U16 | SL | -1.5 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 33 | s | 4 | 14.80 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -1.5 | -- | |||||||||
1 | 21 | s | 5 | 14.47 | WOZNIAKOWSKA Oliwia | RMKS Rybnik | 2001 | U14 | SL | -2.1 | V | |||||||||
2 | 32 | s | 5 | 14.79 | METLERSKA Anna | MKS-MOS Katowice | 2001 | U14 | SL | -2.1 | -- | |||||||||
3 | 34 | s | 5 | 14.84 | ŁUPIEŻOWIEC Weronika | MOSM Tychy | 2001 | U14 | SL | -2.1 | -- | |||||||||
4 | 36 | s | 5 | 14.94 | FIL Justyna | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | -2.1 | -- | |||||||||
5 | 39 | s | 5 | 15.00 | ŁYSZKIEWICZ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U14 | SL | -2.1 | -- | # | ||||||||
6 | 41 | s | 5 | 15.10 | WOSIK Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -2.1 | -- | # | ||||||||
7 | 42 | s | 5 | 15.28 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -2.1 | -- | |||||||||
1 | 36 | s | 6 | 14.94 | KURA Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -3.6 | -- | # | ||||||||
2 | 44 | s | 6 | 15.29 | GUZY Vanessa | RMKS Rybnik | 2001 | U14 | SL | -3.6 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 46 | s | 6 | 15.41 | MROWIEC Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -3.6 | -- | JONDA Czesław # | Z/4241/15 | 2024 | 3 | |||||
4 | 47 | s | 6 | 15.46 | MAMZEROWSKA Weronika | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | -3.6 | -- | |||||||||
5 | 48 | s | 6 | 15.51 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | -3.6 | -- | |||||||||
6 | 50 | s | 6 | 15.69 | KOREPTA Ksenia | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -3.6 | -- | |||||||||
1 | 15 | s | 7 | 14.18 | GURGUL Agata | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -4.5 | V | |||||||||
2 | 42 | s | 7 | 15.28 | OLASEK Oliwia | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -4.5 | -- | |||||||||
3 | 49 | s | 7 | 15.66 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -4.5 | -- | |||||||||
4 | 52 | s | 7 | 15.99 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | -4.5 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||
5 | 57 | s | 7 | 16.53 | MARKER Sandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -4.5 | -- | # | ||||||||
6 | 58 | s | 7 | 16.62 | RYŁKO Kamila | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -4.5 | -- | DREJ Maciej # | LDK! | |||||||
7 | 59 | s | 7 | 16.63 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U14 | SL | -4.5 | -- | # | ||||||||
8 | 61 | s | 7 | 17.19 | ALEKSIEWICZ Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -4.5 | -- | |||||||||
1 | 26 | s | 8 | 14.66 | MUC Julia | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -3.4 | -- | # | ||||||||
2 | 30 | s | 8 | 14.77 | KUPCZAK Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U20 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
3 | 45 | s | 8 | 15.40 | GRĘDA Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
4 | 55 | s | 8 | 16.17 | BRAŃKA Martyna | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U14 | MA | -3.4 | -- | |||||||||
5 | 60 | s | 8 | 17.06 | ¦LĘCZEK Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -3.4 | -- | PASZTA Anna # | 3 | LDK! | ||||||
6 | 62 | s | 8 | 17.21 | ORZECHOWSKA Oliwia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
7 | 63 | s | 8 | 17.70 | ZGODA Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
8 | 64 | s | 8 | 17.84 | KIERZEK Magda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
1 | 10 | s | 9 | 13.98 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -2.8 | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | |||||
2 | 19 | s | 9 | 14.37 | GREŃ Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U20 | SL | -2.8 | -- | |||||||||
3 | 29 | s | 9 | 14.71 | SZCZYRBA Ewa | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.8 | -- | # | ||||||||
4 | 35 | s | 9 | 14.93 | KOWOLIK Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.8 | -- | # | ||||||||
5 | 38 | s | 9 | 14.95 | AMBROZIAK Oktawia | MOSiR Mysłowice # | 2000 | U16 | SL | -2.8 | -- | B.D. | ||||||||
6 | 51 | s | 9 | 15.76 | WAWEŁCZYK Irena | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.8 | -- | # | ||||||||
7 | 53 | s | 9 | 16.00 | MARCZAK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -2.8 | -- | |||||||||
8 | 56 | s | 9 | 16.41 | KU¦ Dominika | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U14 | MA | -2.8 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28.75 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U18 | LU | -2.4 | -- | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 29.19 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | -2.4 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 29.82 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | -2.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 27.54 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -0.5 | IV | B.D. | 3 | 668 | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 28.33 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.5 | IV | 605 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 28.49 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -0.5 | IV | 593 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.94 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | II | B.D. | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.84 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 42.39 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 42.94 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 10 | s | 1 | 43.91 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 42.30 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | II | # | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 42.47 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 43.63 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | B.D. # | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 44.42 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 13 | s | 2 | 44.68 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 14 | s | 2 | 44.72 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 11 | s | 3 | 44.09 | GRYGIEL Ilona | MKS Siechnice # | 1999 | U16 | DS | III | SOBCZYK Tomasz B.D. | Z/2517/15 | 2024 | |||||||
2 | 16 | s | 3 | 45.18 | WOJNOWSKA Kamila | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | IV | B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 18 | s | 3 | 45.25 | WÓJCIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 19 | s | 3 | 45.48 | RYNDAK Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | IV | LDK! | |||||||||
5 | 20 | s | 3 | 45.56 | LIGOCKA Marta | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | IV | ||||||||||
1 | 9 | s | 4 | 43.83 | ROIK Paulina | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 15 | s | 4 | 44.99 | SŁOMIŃSKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | # | LDK! | ||||||||
3 | 17 | s | 4 | 45.21 | WIATREK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 22 | s | 4 | 45.90 | TUCKA Dominika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U14 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 23 | s | 4 | 46.08 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | IV | ||||||||||
6 | 25 | s | 4 | 46.75 | WAŁĘGA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 21 | s | 5 | 45.77 | MERTA Sandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 27 | s | 5 | 47.71 | KWIECIŃSKA Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 32 | s | 5 | 48.39 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 35 | s | 5 | 48.77 | NAWROCKA Julia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 44 | s | 5 | 50.78 | ROGALA Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 26 | s | 6 | 46.96 | RUTKOWSKA Martyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 34 | s | 6 | 48.54 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | -- | B.D. # | 5 | ||||||||
3 | 40 | s | 6 | 49.21 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 41 | s | 6 | 49.38 | PAWLETA Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 45 | s | 6 | 51.08 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | B.D. | 4 | ||||||||
6 | 48 | s | 6 | 51.96 | DYMARZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 31 | s | 7 | 48.17 | NOWAK Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
2 | 33 | s | 7 | 48.53 | WĘGLARZ Daria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
3 | 39 | s | 7 | 49.17 | SIKORA Angelika | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
4 | 42 | s | 7 | 49.53 | FULAR Oliwia | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 29 | s | 8 | 47.90 | WAŁACH Julia | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
2 | 30 | s | 8 | 47.98 | PRYCIUK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 36 | s | 8 | 48.98 | MˇKOSA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 37 | s | 8 | 49.00 | BIAŁEK Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 46 | s | 8 | 51.10 | KROTLIŃSKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
6 | 56 | s | 8 | 57.57 | PACYNA Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 7 | s | 9 | 43.06 | KOWOLIK Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 38 | s | 9 | 49.16 | SIKORA Joanna | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. | Z/1438/15 | 2024 | |||||||
3 | 50 | s | 9 | 52.74 | GRUND Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 53 | s | 9 | 55.18 | MISIŃSKA Weronika | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 55 | s | 9 | 57.14 | PAGIEŁA Weronika | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 28 | s | 10 | 47.72 | ZWIAS Elżbieta | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 43 | s | 10 | 49.91 | KICZOROWSKA Magdalena | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
3 | 49 | s | 10 | 52.09 | MATEJA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | -- | LDK! | |||||||||
4 | 57 | s | 10 | 59.97 | WESOŁOWSKA Roksana | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | -- | ||||||||||
5 | 58 | s | 10 | 61.67 | BABKIEWICZ Dorota | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 24 | s | 11 | 46.40 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | IV | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 47 | s | 11 | 51.44 | WANAT Dominika | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 51 | s | 11 | 54.33 | PASOŃ Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 11 | 54.55 | BARGIEL Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
5 | 54 | s | 11 | 55.83 | KRAMARCZYK Kamila | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:38.15 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:42.05 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | III | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:42.47 | BOROWSKA Kamila | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:45.03 | SZYMALA Paulina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:46.21 | CYCOŃ Zuzanna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 1:52.32 | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 18 | s | 1 | 1:53.45 | ŁACHOWSKA Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:48.57 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 1:49.27 | ENGELMANN Weronika | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 1:49.68 | ŁACHOWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 1:50.10 | JAGIELSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 11 | s | 2 | 1:50.66 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 12 | s | 2 | 1:51.29 | SZUMAŁA Kamila | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 16 | s | 2 | 1:52.83 | MYSŁOWIECKA Laura | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 19 | s | 2 | 1:54.15 | MICHALIK Dominika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 20 | s | 2 | 1:54.79 | RAKUS Maria | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 22 | s | 2 | 1:55.60 | MICHALIK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 15 | s | 3 | 1:52.59 | PORĘBSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. # | Z/1432/16 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 3 | 1:53.21 | EBERT Natalia | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 21 | s | 3 | 1:55.04 | GAMROTEK Natalia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 3 | 1:56.60 | PASEK Anna | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 3 | 1:56.80 | SZULIERZ Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 26 | s | 3 | 2:01.99 | ZAKRZEWSKA Natalia | UKS Chromik Mysłowice # | 2002 | U14 | SL | -- | B.D. # | |||||||||
7 | 27 | s | 3 | 2:02.61 | FRANKOWSKA Marta | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 40 | s | 3 | 2:14.02 | NOCOŃ Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 25 | s | 4 | 2:00.08 | PU¦LEDZKA Karolina | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
2 | 28 | s | 4 | 2:02.65 | KRĘTOSZ Sabina | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4415/15 | 2015 | BEZ | ||||||
3 | 30 | s | 4 | 2:03.42 | PODSIADŁO Nikola | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4412/15 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | 31 | s | 4 | 2:03.43 | JANKOWSKA Aleksandra | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U14 | SL | -- | SZENDERA Józef | BEZ | ||||||||
5 | 34 | s | 4 | 2:06.79 | BRUDNY Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 36 | s | 4 | 2:12.27 | CEBRAT Paulina | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 41 | s | 4 | 2:19.10 | KRZYSTOLIK Alina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2003 | U12 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 6 | s | 5 | 1:48.00 | NOWAK Kamila | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 13 | s | 5 | 1:51.42 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | ||||||
3 | 29 | s | 5 | 2:03.04 | ROMANEK Dominika | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 32 | s | 5 | 2:04.34 | FERENC Elżbieta | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 33 | s | 5 | 2:05.74 | BULIK Ewelina | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U14 | SL | -- | ||||||||||
6 | 35 | s | 5 | 2:11.08 | GAWLIK Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 37 | s | 5 | 2:12.54 | KAROŃSKA Iza | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 38 | s | 5 | 2:12.55 | DUDA Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 39 | s | 5 | 2:12.72 | SZCZUREK Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1:44.11 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | 634 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1:51.33 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | 500 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 2:05.65 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | 279 | |||||
w | 1 | DNF | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | 0 | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:34.13 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | 642 | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:38.66 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | 588 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:40.09 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | 572 | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:05.65 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:06.85 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:07.15 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:07.16 | CISZEWSKA Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:08.56 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | III | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:10.17 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:12.87 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:14.47 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | ||||||
9 | 11 | s | 1 | 3:18.37 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
10 | 13 | s | 1 | 3:18.48 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 3:15.38 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki # | 1998 | U18 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz # | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 3:18.01 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 3:18.37 | WOJTYŁA Marcelina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 14 | s | 2 | 3:20.25 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | ||||||
5 | 15 | s | 2 | 3:23.59 | STOPYRA Natalia | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | V | CZECH Klaus | Z/1809/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 3:29.29 | GAŁA Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | V | CZECH Klaus | Z/1807/15 | 2020 | 3 | ||||||
7 | 17 | s | 2 | 3:34.42 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | B.D. | |||||||||
8 | 18 | s | 2 | 3:37.97 | BIERNAT Angelika | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
s | 2 | DNF | MAJCHEREK Kamila | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4408/15 | 2016 | 4 | ||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.63 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | -4.1 | III | B.D. # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.78 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -4.1 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.84 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -4.1 | IV | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 16.98 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -4.1 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 17.17 | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -4.1 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 17.33 | GRALIKOWSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -4.1 | IV | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 18.09 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -4.1 | V | # | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.56 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | 0.0 | III | 0 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.91 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | 0.0 | IV | 0 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 18.61 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | 0.0 | -- | 0 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 18.94 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | 0.0 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | 0 | ||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.25 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -0.9 | III | 684 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 17.78 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -0.9 | -- | B.D. | 3 | 511 | ||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 19.74 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.9 | -- | 324 | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.02 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.13 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | III | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 49.48 | ZIEMBICKA Julia | niestowarzyszona # | 2001 | U14 | III | B.D. CZYŻ Radosław # | , Z/2577/15 | , 2024 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 51.43 | KOMINEK Karina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 51.54 | TROSKA Dagmara | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 55.28 | OSTROWICZ Dominika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.63 |
SITEK Justyna KARA¦ Klaudia BARANEK Weronika GLEGOŁA Aldona |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 50.96 |
BARTOSZ Patrycja BORYS Katarzyna HRUZIK Patrycja SZCZEPANIK Klaudia |
GKS Piast Gliwice | 2000 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 52.31 |
WIATREK Natalia NOWAK Wiktoria KLĘBOWSKA Wiktoria STEFANOWICZ Magdalena |
MKS-MOSM Bytom | 2001 2001 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. |
Z/2776/15 Z/4569/15 |
2024 2024 |
1 |
|||||||
4 | s | 1 | 52.59 |
JASIK Karolina LEPA Klaudia DRAGAN Justyna ZAWRONEK Natalia |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1999 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 1 | 52.90 |
TOPOLNICKA Adrianna GRALIKOWSKA Katarzyna KORBUT Milena RYNDAK Wiktoria |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/3569/15 Z/2389/15 |
2024 2024 |
||||||||
6 | s | 1 | 53.95 |
KOMINEK Karina OSTYŃSKA Justyna MAREK Julia KRĘTOSZ Natalia |
LUKS Zabrzeg | 2000 2000 2001 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
1 | s | 2 | 53.84 |
METLERSKA Anna TOMANEK Olga PEŁKA Zuzanna KARPF Magdalena |
MKS-MOS Katowice | 2001 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 53.87 |
GRYGIEL Ilona LIGOCKA Marta SICHMA Agnieszka MITRĘGA Dominika |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 2001 2001 2001 |
U16 | SLK | -- |
SOBCZYK Tomasz B.D. |
Z/2517/15 |
2024 |
||||||||
3 | s | 2 | 54.29 |
WOJNOWSKA Kamila ZALEJSKA Monika OSTROWICZ Dominika UŁAMEK Urszula |
CKS Budowlani Częstochowa | 2000 1999 1999 2000 |
U16 | SLK | -- |
B.D. CIUK Marek |
Z/3899/15 |
2018 |
2 |
|||||||
4 | s | 2 | 55.05 |
RODENKO Magdalena ZWIAS Justyna WOJTYŁA Marcelina WRZESZCZ Magdalena |
LKS Pogórze Skoczów | 2001 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 55.27 |
BUGLA Martyna WAŁACH Julia PARZYCH Weronika SZYMURA Natalia |
RMKS Rybnik | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 56.53 |
KOREPTA Ksenia TROSKA Dagmara JAUERNIG Karolina MAMZEROWSKA Weronika |
TS AKS Chorzów | 2001 2000 1999 2000 |
U16 | SLK | -- |
ZIEMBA Dariusz |
Z/3187/15 |
2024 |
3 |
|||||||
1 | s | 3 | 54.01 |
MERTA Sandra KAWECKA Agata SŁOMIŃSKA Anna GREŃ Joanna |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
JUSTYNIAK Joanna |
BEZ |
|||||||||
2 | s | 3 | 54.62 |
KRYSZTOFORSKA Angelika WÓJCIK Angelika KIEPURA Monika SKIBIŃSKA Karolina |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. |
, Z/0884/15 |
, 2024 |
||||||||
3 | s | 3 | 54.63 |
KUCIA Jagoda OLSZEWSKA Katarzyna SZKUDLAREK Julia WAŁĘGA Natalia |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 3 | 56.84 |
HAJDUŁA Martyna PYKA Milena ROIK Paulina AMBROZIAK Oktawia |
MOSiR Mysłowice | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
PĘKALA Łukasz B.D. |
5 |
|||||||||
1 | s | 4 | 56.38 |
ŁACHOWSKA Agnieszka ENGELMANN Weronika SZULIERZ Kamila WĘGLARZ Daria |
MKS-MOSM Bytom | 1999 2001 2001 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 4 | 56.72 |
BOROWSKA Kamila BUL Julia GORZAWSKA Nicola ZASADZIAK Malwina |
GKS Piast Gliwice | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 4 | 58.78 |
KOŁODZIEJCZYK Paulina ROGALA Justyna ŁYSZKIEWICZ Klaudia TUCKA Dominika |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 2001 2001 2001 |
U14 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 4 | 60.10 |
WIKAREK Natalia NOGA Kamila OGÓROWSKA Wiktoria CHACIŃSKA Sandra |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 2001 2001 2001 |
U14 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.50 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | SICHMA Agnieszka | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | SIEDLACZEK Sara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.35 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.35 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.15 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.39 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | 502 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.48 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | 3 | 599 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.42 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | 534 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 2.76 | ALEKSIEWICZ Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | +1.7 | -- | |||||||||||
f | 1 | 3.08 | KWA¦NIK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | +1.2 | -- | |||||||||||
f | 1 | 3.50 | SZYMAŃSKA Dominika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | +1.9 | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | 3.83 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | +1.2 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.79 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U16 | SL | +2.1 | V | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.61 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | +1.5 | V | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.46 | SZYMURA Natalia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +4.7 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.42 | TOMANEK Olga | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.36 | PEŁKA Zuzanna | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | +1.0 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.27 | GREŃ Joanna | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2000 | U16 | SL | +1.6 | -- | JUSTYNIAK Joanna | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.26 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +2.5 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.25 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | +2.8 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.22 | NOWAK Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +0.8 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.19 | OLSZEWSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +2.4 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.08 | POSZWA Klaudia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | +0.2 | -- | # | LDK! | |||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.08 | BUGLA Martyna | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | +2.0 | -- | # | ||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.07 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | +4.5 | -- | B.D. # | 5 | |||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.97 | ŁUPIEŻOWIEC Weronika | MOSM Tychy | 2001 | U14 | SL | +1.5 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 3.95 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | +3.6 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.91 | KWA¦NY Daria | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | +0.4 | -- | |||||||||
17 | 17 | f | 1 | 3.78 | MANN Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | +0.3 | -- | # | ||||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.76 | SZYMAŃSKA Dominika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | +3.3 | -- | # | LDK! | |||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.68 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | +1.6 | -- | B.D. | 4 | |||||||
20 | 20 | f | 1 | 3.48 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U14 | SL | +1.9 | -- | # | ||||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.32 | KWA¦NIK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | +3.8 | -- | |||||||||
22 | 22 | f | 1 | 3.22 | KIERZEK Magda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | +1.5 | -- | |||||||||
23 | 23 | f | 1 | 2.96 | ALEKSIEWICZ Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | +4.7 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.10 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | 0.0 | -- | 331 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.65 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +1.2 | V | 466 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 4.80 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -0.1 | IV | B.D. | 3 | 506 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 4.38 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.4 | -- | 398 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 4.78 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | 0.0 | -- | 500 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 4.36 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | +0.2 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | 393 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 4.18 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | +0.8 | -- | 350 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.77 | MAKSYMOWICZ Sonia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.93 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.83 | ŻELAZOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.73 | NOWAK Aleksandra | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.28 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.12 | MITRĘGA Dominika | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.99 | MATEL Agata | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.61 | BAUTISTA-PASCUAL Arleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | w | 1 | 9.24 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | 480 | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 9.76 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | 514 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 8.82 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | 452 | |||||||||
2 | w | 1 | 9.04 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | 467 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 7.83 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | 388 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 5.83 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | 261 | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 1 | 9.80 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | IV | 516 | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.52 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | II | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 35.81 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 34.56 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 30.97 | CIE¦LOK Zuzanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 25.71 | MATEL Agata | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 24.62 | MODRZEJEWSKA Anna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 18.87 | OSTROWSKA Maja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 28.43 | TYMIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.10 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 27.17 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.16 | CZERW Magdalena | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.68 | SZCZYRBA Katarzyna | RMKS Rybnik # | 2000 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.71 | JAKUBOWSKA Marta | TS AKS Chorzów | 2000 | U16 | SL | V | GRUDZIEŃ Adam # | Z/4664/15 | 2019 | 4 | ||||||
f | 1 | NM | KONIECZNA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 31.50 | ŻELAZOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.48 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.37 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 26.78 | WASILEWSKA Nikola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 26.73 | KONIECZNA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 26.33 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 36.29 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 2 | 20.26 | KOWALIK Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 26.75 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | 415 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 19.83 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | 286 | |||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 26.98 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U20 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 28.85 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U20 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 21.60 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -- | 319 | |||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2027 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1582 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1565 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1538 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3778 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3679 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3185 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | IV | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:46.48 | MĘDROŃ Patrycja | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16:55.87 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | III | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 17:50.18 | LUBECKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0366/15 | 2016 | 4 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 18:00.54 | GROBARCZYK Natalia | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/4404/15 | 2016 | 4 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 18:19.21 | WACHOWSKA Victoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.31 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -3.1 | III | B.D. # | 3 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.80 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -3.1 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.85 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -3.1 | IV | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.85 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -3.1 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11.96 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | -3.1 | IV | |||||||||
6 | 8 | s | 1 | 12.15 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -3.1 | IV | |||||||||
7 | 9 | s | 1 | 12.19 | GIBAS Marcin | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -3.1 | IV | |||||||||
8 | 13 | s | 1 | 12.47 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U20 | -3.1 | -- | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 12.13 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | -2.5 | IV | B.D. | 3 | |||||||
2 | 10 | s | 2 | 12.24 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -2.5 | V | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 12.28 | JUZYSZYN Patryk | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -2.5 | V | |||||||||
4 | 14 | s | 2 | 12.48 | FLIEGERT Filip | UKS Czwórka Żory # | 1998 | U18 | SL | -2.5 | -- | |||||||||
5 | 15 | s | 2 | 12.49 | WÓJCIK Mateusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -2.5 | V | HOMA Wioleta | Z/4446/15 | 2015 | BEZ | |||||
6 | 16 | s | 2 | 12.50 | GÓRALSKI Karol | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -2.5 | V | |||||||||
7 | 18 | s | 2 | 12.60 | GWIŻDŻ Dawid | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -2.5 | V | |||||||||
1 | 12 | s | 3 | 12.46 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U16 | SL | -4.2 | V | # | ||||||||
2 | 19 | s | 3 | 12.74 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -4.2 | -- | # | ||||||||
3 | 22 | s | 3 | 12.85 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | -4.2 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | |||||
4 | 23 | s | 3 | 12.88 | GÓRCZYŃSKI Jonatan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -4.2 | -- | |||||||||
5 | 26 | s | 3 | 13.03 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -4.2 | -- | # | ||||||||
6 | 28 | s | 3 | 13.08 | SZOŁTYSEK Rafał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -4.2 | -- | # | ||||||||
7 | 30 | s | 3 | 13.09 | SADOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -4.2 | -- | |||||||||
1 | 27 | s | 4 | 13.07 | GAWRYSZ Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
2 | 28 | s | 4 | 13.08 | WIECZORKIEWICZ Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | -2.9 | -- | # | ||||||||
3 | 31 | s | 4 | 13.25 | IGNASZAK Jakub | MOSiR Mysłowice # | 2001 | U14 | SL | -2.9 | -- | SZENDERA Józef | BEZ | |||||||
4 | 33 | s | 4 | 13.27 | SKUPIEŃ Jakub | RMKS Rybnik | 2001 | U14 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
5 | 36 | s | 4 | 13.37 | KOZYRA Wiktor | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | -2.9 | -- | # | ||||||||
s | 4 | DQ | PTAK Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.9 | -- | # | ||||||||||
1 | 25 | s | 5 | 12.98 | DUDAR Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | # | ||||||||
2 | 38 | s | 5 | 13.54 | CHRZANOWSKI Maciej | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
3 | 39 | s | 5 | 13.61 | KIEŁPIŃSKI Jan | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | # | ||||||||
4 | 40 | s | 5 | 13.77 | DŁUŻNIAK Filip | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
5 | 41 | s | 5 | 13.79 | BEDNARZ Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | # | ||||||||
6 | 42 | s | 5 | 13.83 | PRZERADZKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
7 | 43 | s | 5 | 13.87 | MICHALIK Kamil | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 6 | s | 6 | 12.00 | PIGUŁA Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | -1.7 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
2 | 32 | s | 6 | 13.26 | HALUCH Dominik | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
3 | 37 | s | 6 | 13.41 | WOJTKOWIAK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
4 | 44 | s | 6 | 13.93 | STELMACH Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
5 | 46 | s | 6 | 13.94 | WIELAND Dawid | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
6 | 51 | s | 6 | 14.69 | ZWOLIŃSKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2001 | U14 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
7 | 52 | s | 6 | 15.12 | JASICZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2003 | U12 | SL | -1.7 | -- | # | LDK! | |||||||
8 | 54 | s | 6 | 15.56 | HALAMA Michał | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -1.7 | -- | |||||||||
1 | 17 | s | 7 | 12.51 | SŁOWIOK Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
2 | 44 | s | 7 | 13.93 | CHELIŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
3 | 48 | s | 7 | 14.34 | MAREK Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
4 | 49 | s | 7 | 14.40 | KRAWCZYK Damian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
5 | 50 | s | 7 | 14.55 | BAŃKOWSKI Olgierd | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
6 | 55 | s | 7 | 15.71 | ¦WIERCZYNA Kacper | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | -2.9 | -- | |||||||||
7 | 56 | s | 7 | 17.08 | KACZOR Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | -2.9 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 20 | s | 8 | 12.76 | CZAPROWSKI Rafał | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
2 | 21 | s | 8 | 12.78 | WELET Michał | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
3 | 24 | s | 8 | 12.95 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
4 | 34 | s | 8 | 13.34 | SOJKA Bartłomiej | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
5 | 35 | s | 8 | 13.35 | WIĘCEK Krzysztof | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
6 | 47 | s | 8 | 14.24 | KUCHARZ Michał | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -1.6 | -- | SZENDERA Józef | BEZ | |||||||
7 | 53 | s | 8 | 15.38 | KAZANECKI Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -1.6 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 11.53 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -1.7 | III | 746 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 11.81 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -4.8 | IV | 689 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 12.88 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -4.8 | -- | 488 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 11.87 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -1.7 | IV | B.D. # | 3 | 677 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 12.46 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -4.8 | -- | 563 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 13.27 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -4.8 | -- | 423 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 11.92 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -1.7 | IV | B.D. | 667 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 12.47 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -4.8 | -- | 562 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 12.55 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -1.7 | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 547 | ||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 36.16 | ROLLIK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 36.99 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | II | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 37.19 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 38.37 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 38.94 | GAŁUSZKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 7 | s | 1 | 39.50 | NIESYTKO Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 40.13 | MIZERA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | IV | ||||||||||
2 | 10 | s | 2 | 40.18 | KOSTELECKI Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 40.25 | KOWAL Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 40.47 | BORÓWKA Bartosz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 15 | s | 2 | 40.82 | PRZEDZIŃSKI Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 20 | s | 2 | 41.22 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | |||||||
1 | 8 | s | 3 | 39.77 | TURSKI Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | IV | CIUK Marek | Z/4339/15 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 15 | s | 3 | 40.82 | STOBIENIECKI Oskar | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 17 | s | 3 | 41.00 | GWIŻDŻ Dawid | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 22 | s | 3 | 41.54 | WOLNIK Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 24 | s | 3 | 41.75 | KOCHAN Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
6 | 28 | s | 3 | 42.37 | LISIECKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 40.68 | SOWA Karol | CKS Budowlani Częstochowa | 2001 | U14 | SL | V | CIUK Marek LAMCH Mariola # | Z/3837/15 | 2019 | 2 | LDK! | |||||
2 | 19 | s | 4 | 41.21 | SZYCHTA Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 22 | s | 4 | 41.54 | HULBÓJ Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
4 | 30 | s | 4 | 42.49 | FORAJTER Patryk | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 14 | s | 5 | 40.80 | CHMIELEWSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 21 | s | 5 | 41.51 | ANTOSZCZAK Kamil | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 25 | s | 5 | 41.79 | PARAFINIUK Mateusz | MKS-MOS Katowice | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
4 | 26 | s | 5 | 41.80 | STANISZEWSKI Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 29 | s | 5 | 42.40 | SLADEK Roland | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
6 | 34 | s | 5 | 43.73 | SIEKA Aleksander | MOSiR Mysłowice # | 2000 | U16 | SL | -- | SZENDERA Józef | BEZ | ||||||||
1 | 31 | s | 6 | 42.60 | PIEKARCZYK Patryk | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 33 | s | 6 | 43.70 | JANKÓW Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
3 | 35 | s | 6 | 43.74 | TOMASZEWSKI Szymon | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 38 | s | 6 | 44.45 | PAWLAK Adam | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 41 | s | 6 | 46.18 | NEJMAN Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 37 | s | 7 | 44.03 | KOZŁOWSKI Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 39 | s | 7 | 44.60 | KOZYRA Szymon | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 42 | s | 7 | 46.85 | WYLEZIK Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
4 | 43 | s | 7 | 47.30 | KAJDA Michael | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 18 | s | 8 | 41.04 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 2000 | U16 | SL | V | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 27 | s | 8 | 41.87 | KACHEL Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 36 | s | 8 | 43.80 | TRZECIAKIEWICZ Marek | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 44 | s | 8 | 48.56 | PIOTROWSKI Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
5 | 45 | s | 8 | 55.96 | SZCZYGIEŁ Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2003 | U12 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 4 | s | 9 | 37.95 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 32 | s | 9 | 43.03 | SALASTOWICZ Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 40 | s | 9 | 45.85 | SU¦LIK Radosław | UKS Chromik Mysłowice # | 2001 | U14 | SL | -- | SZENDERA Józef # | 4 | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.72 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.38 | DEC Mateusz | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 54.53 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 54.85 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U18 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 55.90 | MUCHNIEWSKI Jarosław | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 51.93 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | III | 728 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 52.10 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | III | 720 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 55.25 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 589 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 55.77 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 568 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 55.49 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 579 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 56.65 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 534 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 56.64 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 535 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:26.43 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
2 | 3 | s | 1 | 1:29.14 | SROKOSZ Denis | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 1:29.55 | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:30.39 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 1:30.66 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 1:31.52 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | JARCZOK Miłosz JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | ||||||||
7 | 9 | s | 1 | 1:31.70 | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
8 | 11 | s | 1 | 1:32.43 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
9 | 13 | s | 1 | 1:35.91 | CHWAŁEK Mikołaj | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
10 | 14 | s | 1 | 1:36.23 | LEWANDOWSKI Patryk | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
1 | 15 | s | 2 | 1:36.60 | GRADOWSKI Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
2 | 16 | s | 2 | 1:36.88 | SZASTAK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | V | MIREK Wacław B.D. # | Z/0896/15 | 2024 | |||||||
3 | 17 | s | 2 | 1:37.97 | GAJECKI Kacper | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
4 | 18 | s | 2 | 1:38.09 | GNIDA Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 19 | s | 2 | 1:38.80 | BEŁC Paweł | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
6 | 20 | s | 2 | 1:40.03 | BERGER Sebastian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
7 | 22 | s | 2 | 1:40.87 | KAPS Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
s | 2 | DNF | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||||
1 | 21 | s | 3 | 1:40.49 | GÓRSKI Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
2 | 23 | s | 3 | 1:44.77 | SZYMAŃSKI Piotr | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
3 | 24 | s | 3 | 1:45.43 | PAŁKA Krzysztof | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 25 | s | 3 | 1:45.58 | MAREK Marcin | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 3 | 1:46.31 | KUCHMAN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 28 | s | 3 | 1:46.90 | KRAUS Dominik | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | BEZ | ||||||||
7 | 29 | s | 3 | 1:47.00 | SKOWROŃSKI Mikołaj | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 30 | s | 3 | 1:47.06 | HAJDUK Norbert | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2003 | U12 | SL | -- | ||||||||||
9 | 31 | s | 3 | 1:50.21 | OLBRY¦ Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 2 | s | 4 | 1:26.89 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 5 | s | 4 | 1:30.11 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
3 | 10 | s | 4 | 1:32.35 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 12 | s | 4 | 1:35.02 | WITCZAK Filip | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 27 | s | 4 | 1:46.54 | CYROŃ Krystian | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | |||||||||
6 | 32 | s | 4 | 1:54.54 | KOTULA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2003 | U12 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 33 | s | 4 | 1:54.91 | BIELEWICZ Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 2002 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 34 | s | 4 | 1:58.84 | OMYŁA Robert | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U14 | SL | -- | ||||||||||
9 | 35 | s | 4 | 2:04.14 | MUSZAK Krystian | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
10 | 36 | s | 4 | 2:05.44 | HAJDUK Seweryn | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2004 | U12 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3733/17 | 2024 | 4 | ||||||
s | 4 | DQ | KOPICZKO Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2002 | U14 | SL | -- | # | LDK! | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:49.59 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | IV | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:53.81 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:56.51 | BORKOWSKI Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | V | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:56.87 | TWOREK Damian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U16 | SL | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:58.09 | WO¬NIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | LAMCH Czesław B.D. # | Z/3365/15 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:59.10 | FUCHS Maksymilian | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:59.80 | GRABARCZYK Bartłomiej | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:00.38 | BOŻEK Patryk | UKS Chromik Mysłowice # | 2000 | U16 | SL | -- | PĘKALA Łukasz | BEZ | ||||||||
9 | 10 | s | 1 | 3:06.14 | PROSKE Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | SZMYT Eryk | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 9 | s | 2 | 3:03.20 | KUPCZEWSKI Krystian | LUKS Zabrzeg | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 2 | 3:09.02 | MITRĘGA Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 2 | 3:09.74 | BATOR Szymon | MKL Szczecin # | 2000 | U16 | ZP | -- | B.D. # | Z/2605/15 | 2024 | |||||||
4 | 13 | s | 2 | 3:12.47 | SZYMAŃSKI Dominik | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 3:12.57 | MACIEJEWSKI Stanisław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1999 | U16 | SL | -- | B.D. B.D. | Z/13015/21 | 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 2 | 3:13.90 | BOSY Daniel | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 16 | s | 2 | 3:14.27 | WOJTYŁA Wojciech | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
8 | 17 | s | 2 | 3:15.53 | KUPCZEWSKI Arkadiusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 18 | s | 2 | 3:22.49 | LIZUREJ Kacper | RMKS Rybnik | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
10 | 19 | s | 2 | 3:34.61 | ROZWADOWSKI Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3:11.43 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -- | 557 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 3:14.31 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | 531 | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:37.79 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5:08.75 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | 510 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5:14.00 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 482 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 5:12.49 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 490 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 5:17.06 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 465 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 5:12.90 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 488 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 5:20.08 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 450 | |||||||||
4 | 4 | w | 1 | 5:13.38 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 485 | |||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:55.25 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | II | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:21.37 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | V | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||
s | 1 | DNF | OSTROWSKI Szymon | LKS Pszczyna | 1995 | U20 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0515/11 | 2017 | BEZ | ||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 17.64 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | 0.0 | IV | 559 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 17.67 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | 0.0 | IV | 556 | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 15.28 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | +0.1 | III | 816 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.10 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | +0.1 | IV | B.D. # | 3 | 722 | ||||||
3 | 3 | w | 1 | 17.19 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +0.1 | -- | B.D. | 605 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 17.31 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | +0.1 | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 592 | ||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 15.71 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | 0.0 | III | 766 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.63 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | 663 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 18.98 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | 0.0 | -- | 434 | ||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.94 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.48 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | II | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 47.25 | PALIWODA Tomasz | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 58.40 | ¦LIWKA Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.85 |
KALINOWSKI Kamil TURSKI Krzysztof KUBACKI Wojciech DZIUBA Szymon |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
WOJTKOWSKI Maciej |
Z/0703/15 |
2024 |
1 |
|||||||
2 | s | 1 | 46.86 |
GROMALA Grzegorz PAJˇK Rafał NIESYTKO Błażej WÓJCIK Mateusz |
LUKS Zabrzeg | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
HOMA Wioleta HOMA Wioleta B.D. HOMA Wioleta |
Z/4413/15 Z/0363/15 Z/4446/15 |
2016 2023 2015 |
BEZ BEZ |
|||||||
3 | s | 1 | 47.34 |
GADZIK Robert KOWAL Bartłomiej MIZERA Mateusz PRZERADZKI Kacper |
GKS Piast Gliwice | 1999 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 49.74 |
PIEKARCZYK Maciej KOZŁOWSKI Dominik KULPECKI Filip ROSÓŁ Sebastian |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
KRUPA Iwona B.D. |
Z/0754/15 |
2023 |
||||||||
5 | s | 1 | 50.80 |
SZYCHTA Krzysztof KOCHAN Kamil GÓRSKI Dominik SADOWSKI Kamil |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 49.19 |
SKUPIEŃ Jakub FORAJTER Patryk ¦WIST Jakub MAZUR Mateusz |
RMKS Rybnik | 2001 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 49.46 |
PRZEWOŻNY Mateusz PALIWODA Tomasz GWIŻDŻ Dawid BŁAŻKOWSKI Artur |
MKS-MOS Katowice | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 49.48 |
TURSKI Tomasz JAKUBOWSKI Adam BORKOWSKI Michał SOWA Karol |
CKS Budowlani Częstochowa | 1999 2000 2000 2001 |
U16 | SLK | -- |
CIUK Marek KASIŃSKI Marek CIUK Marek LAMCH Mariola |
Z/4339/15 Z/5242/15 Z/3837/15 |
2020 2024 2019 |
3 1 2 |
|||||||
4 | s | 2 | 49.72 |
LISIECKI Daniel OSTROPOLSKI Jakub OLESIŃSKI Marcin KOSTELECKI Wojciech |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 50.42 |
CYROŃ Krystian PAJˇK Jakub JARCZOK Bartosz SOJKA Bartłomiej |
LUKS Zabrzeg | 2001 2001 1999 2000 |
U16 | SLK | -- |
JARCZOK Miłosz JARCZOK Miłosz |
Z/0361/15 |
|||||||||
6 | s | 2 | 51.05 |
KWIECIEŃ Michał SZASTAK Mateusz GAJECKI Kacper PIEKARCZYK Patryk |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 2000 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
MIREK Wacław B.D. |
Z/0896/15 |
2024 |
||||||||
1 | s | 3 | 48.27 |
GAWRYSZ Aleksander ANTOSZCZAK Kamil JUZYSZYN Patryk GÓRCZYŃSKI Jonatan |
TS AKS Chorzów | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 49.72 |
CHWAŁEK Mikołaj GÓRALSKI Karol IGNASZAK Jakub TRZECIAKIEWICZ Marek |
MOSiR Mysłowice | 1999 1999 2001 1999 |
U16 | SLK | -- |
SZENDERA Józef |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 3 | 50.38 |
DUDAR Dawid KOZYRA Wiktor WIECZORKIEWICZ Aleksander HARĘZGA Kacper |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 3 | 50.44 |
WOJTKOWIAK Łukasz MICHALIK Kamil KORUS Kacper KIEŁPIŃSKI Jan |
MKS-MOSM Bytom | 2000 2000 2001 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | f | 1 | 1.75 | CHŁˇDZYŃSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U16 | SL | IV | B.D. | |||||||||
2 | 1 | f | 1 | 1.75 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | IV | B.D. | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.55 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
f | 1 | NM | ¦WIˇĆ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.65 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 504 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.74 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 577 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.53 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 411 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1.62 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | 480 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 1.41 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 324 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 1.56 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 434 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 1.50 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 389 | |||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 2.70 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 286 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 3.60 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | III | 509 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2.10 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 159 | |||||||||
w | 1 | NM | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 0 | |||||||||
w | 1 | NM | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 0 | ||||||||||
w | 1 | NM | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 0 | |||||||
w | 1 | NM | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 0 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 3.50 | NEUMAN Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | +1.2 | -- | GÓRECKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||||
f | 1 | 4.65 | SZYJA Dawid | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | +1.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 4.93 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +0.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 6.00 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | +1.3 | IV | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.21 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +5.0 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.27 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +3.8 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.10 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | +2.2 | IV | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||
4 | 4 | f | 1 | 5.63 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +4.0 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.44 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | +3.1 | -- | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.38 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +2.3 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.24 | ¦WIST Jakub | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +3.4 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.16 | PRZEWOŻNY Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +2.2 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.81 | PIEKARCZYK Maciej | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U16 | SL | +1.9 | -- | # | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.74 | SZYJA Dawid | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | +3.1 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.57 | NEUMAN Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | +5.5 | -- | GÓRECKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.39 | ¦WIERCZYNA Kacper | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U14 | SL | +2.6 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 3.33 | DULIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U12 | SL | +2.2 | -- | GÓRECKA Małgorzata | BEZ | LDK! | ||||||
f | 2 | 5.60 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | +1.3 | -- | |||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 5.74 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | +2.0 | V | 531 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 6.43 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +3.4 | III | 682 | ||||||||
1 | 1 | w | 1 | 6.61 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | +1.7 | III | B.D. # | 3 | 723 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 5.48 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.4 | -- | 477 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 5.97 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | +3.4 | IV | 580 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 6.35 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +1.2 | III | B.D. | 664 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 5.83 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | +2.7 | -- | 550 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 6.05 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | +4.5 | IV | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 597 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 5.69 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | +4.4 | -- | 521 | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.69 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.00 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.78 | ¦WIERCZYŃSKI Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.64 | GRĘDA Kacper | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.58 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 10.02 | CIELEBAN Paweł | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | PĘKALA Łukasz | BEZ | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.98 | KOCUR Szymon | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.93 | PODOGRODZKI Robert | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 9.72 | NAWROT Arkadiusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 9.12 | ZˇBKOWSKI Alan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3188/15 | 2020 | 3 | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 8.90 | SEGET Przemysław | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 8.89 | MAREK Andrzej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 10.08 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -- | 490 | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 11.60 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | 582 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 9.76 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | 471 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 9.94 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 482 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 9.89 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 479 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 8.44 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 392 | |||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 8.66 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 406 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 7.58 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 341 | |||||||||
3 | 2 | w | 1 | 8.33 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 386 | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.42 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | BONK Stanisław B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 34.69 | PYZA Maciej | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.81 | GRĘDA Kacper | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U14 | SL | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 32.05 | GODEK Bartosz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 31.53 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 30.48 | MAREK Andrzej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 29.97 | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 28.52 | ANDERS Oskar | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 27.25 | PODOGRODZKI Robert | MKS-MOS Katowice | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 23.94 | ZAWOJSKI Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | B.D. | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 20.61 | KOTALA Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2001 | U14 | SL | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.84 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | III | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 26.62 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | 398 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 21.84 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 307 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 20.93 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 290 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 20.83 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 288 | |||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 19.15 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 256 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 18.35 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 241 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 17.37 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 223 | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.22 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.33 | WˇSIK Jakub | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 25.29 | LURANC Bartłomiej | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.77 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 18.75 | WYPORKIEWICZ Mikołaj | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 48.64 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | 0 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 21.12 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | -- | 0 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 34.99 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | -- | 370 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 32.49 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | 334 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 27.80 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | 268 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 27.30 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | B.D. | 261 | ||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 27.21 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | 260 | |||||||||
2 | 2 | w | 1 | 27.07 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 258 | |||||||||
3 | 3 | w | 1 | 24.71 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | 226 | |||||||||
6-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3136 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 2691 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5660 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U18 | DS | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4684 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4640 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4137 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -- | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | ||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4630 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 4460 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3899 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 7.7399578094482 sekund |