Oregon (Eugene) 15 - 24.07.2022 18. Mistrzostwa Świata [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
3 | 11 | e | 7 | 11.07 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice | 1997 | Sen | SL | -0.1 | MM | KRUPA Iwona | Z/1069/13 | 2024 | MM | KN SKN | |||||
6 | 12 | p | 2 | 11.08 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice | 1997 | Sen | SL | -0.2 | MM | KRUPA Iwona | Z/1069/13 | 2024 | MM | KN SKN | |||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
4 | 11 | w | 1 | 24.65 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | +1.5 | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 919 | |||||
4 | 4 | w | 2 | 23.77 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | +1.4 | M | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 1003 | |||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
2 | 2 | e | 2 | 50.21 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | Sen | PD | MM | ROŻEJ Marek # | Z/1152/14 | 2024 | KN SKN | |||||||
1 | 4 | e | 6 | 50.63 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot | 1990 | Sen | PM | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław | Z/2684/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
3 | 8 | p | 1 | 50.65 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot | 1990 | Sen | PM | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław | Z/2684/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
5 | 15 | p | 2 | 51.34 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | Sen | PD | MM | ROŻEJ Marek # | Z/1152/14 | 2024 | KN SKN | |||||||
8 | f | 50.81 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot | 1990 | Sen | PM | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław | Z/2684/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
3 | 7 | e | 6 | 2:00.79 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | Sen | PK | MM | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
5 | 16 | p | 2 | 2:00.51 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | Sen | PK | MM | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
2 | w | 1 | 2:07.18 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | I | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 1006 | |||||||
8 | w | 1 | 2:15.36 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | II | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 888 | |||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
13 | + | 2:42.12 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | -- | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | ||||||||
12 | + | 2 | 2:47.70 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | -- | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | |||||||
8 | + | 3 | 2:45.56 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | -- | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | |||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||
4 | 4 | e | 3 | 4:03.52 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | MM | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | ||||||
5 | 14 | p | 2 | 4:05.17 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | MM | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | ||||||
5 | f | 4:01.43 | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | MM | SZYMANIAK Wojciech | Z/3838/11 | 2024 | MM | KN | ||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||
5 | 32 | e | 2 | 13.27 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Sen | MA | -0.4 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | KN SKN | |||||
1 | 8 | e | 4 | 12.70 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | +0.7 | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF KN SKN | ||||
4 | 10 | p | 2 | 12.62 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | -0.1 | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF KN SKN | ||||
7 | 15 | w | 1 | 14.19 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | +1.4 | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 952 | |||||
5 | 6 | w | 2 | 13.28 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | +0.7 | M | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 1083 | |||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||
6 | 11 | e | 1 | 43.19 |
STEFANOWICZ Magdalena KOTWIŁA Martyna POPOWICZ-DRAPAŁA Marika SWOBODA Ewa |
POLSKA | 2000 1999 1988 1997 |
Sen | POL | -- |
KOTUŁA Krzysztof B.D. JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof LEWANDOWSKI Jacek KRUPA Iwona |
Z/4569/15 Z/0634/15 Z/2191/11 Z/1069/13 |
2024 2024 2024 2024 |
MM MM |
|||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||
5 | 10 | e | 2 | 3:29.34 |
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna BAUMGART-WITAN Iga GACKA Kinga HOŁUB-KOWALIK Małgorzata |
POLSKA | 1992 1989 2001 1992 |
Sen | POL | -- |
MATUSIŃSKI Aleksander BAUMGART Iwona BAUMGART Iwona B.D. MAKSYMIUK Zbigniew |
Z/2913/11 Z/3124/11 Z/5030/15 Z/0286/11 |
2024 2024 2024 2024 |
MM MM |
|||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||
13 | 36 | e | 3 | 9:44.74 | KRÓLIK Kinga | UKS Azymut Pabianice | 1999 | Sen | LD | MM | WOŹNIAK Jerzy | Z/0966/15 | 2024 | 1 | KN SKN | ||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||
3 | 4 | e | 1 | 3:13.70 |
DUSZYŃSKI Kajetan BAUMGART-WITAN Iga ZALEWSKI Karol ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna |
POLSKA | 1995 1989 1993 1992 |
Sen | POL | -- |
WĘGLARSKI Krzysztof B.D. BAUMGART Iwona OGONOWSKI Jakub MATUSIŃSKI Aleksander |
Z/3203/11 Z/3124/11 Z/2480/11 Z/2913/11 |
2024 2024 2024 2024 |
M MM MM |
|||||||
4 | f | 3:12.31 |
ZALEWSKI Karol ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna DUSZYŃSKI Kajetan KACZMAREK Natalia |
POLSKA | 1993 1992 1995 1998 |
Sen | POL | -- |
OGONOWSKI Jakub MATUSIŃSKI Aleksander WĘGLARSKI Krzysztof B.D. ROŻEJ Marek |
Z/2480/11 Z/2913/11 Z/3203/11 Z/1152/14 |
2024 2024 2024 2024 |
MM M |
|||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
2 | 2 | w | A | 1.89 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | M | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 1093 | ||||||
8 | 9 | w | A | 1.77 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 941 | ||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
4 | 4 | w | A | 6.43 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | +0.8 | M | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 985 | |||||
5 | 11 | w | B | 5.88 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | +2.1 | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 813 | |||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 5 | w | A | 14.13 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | I | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 803 | ||||||
5 | 6 | w | B | 14.08 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 799 | ||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||
7 | 15 | e | B | 70.50 | KOPRON Malwina | KS Wisła Puławy | 1994 | Sen | LU | MM | KOPRON Witold | Z/4597/11 | 2024 | KN SKN | |||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
11 | 21 | e | B | 55.47 | ANDREJCZYK Maria | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | Sen | PD | M | B.D. # | Z/1412/12 | 2024 | M | KN SKN | ||||||
3 | 10 | w | A | 41.63 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | II | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | 699 | ||||||
6 | 6 | w | B | 45.89 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | I | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | 781 | ||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||
4 | f | RP | 6672 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz | 1999 | Sen | KP | MM | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | KN SKN | ||||||||
10 | f | 6093 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | Sen | PM | MM | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN SKN | |||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||
1 | + | 14:12 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
8 | + | 13:08 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
19 | + | 14:35 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | -- | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||
1 | + | 23:26 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
3 | + | 21:56 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
17 | + | 24:12 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | -- | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||
2 | + | 46:27 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | M | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
3 | + | 43:51 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | MM | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
15 | + | 48:22 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | I | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||
2 | + | 1:32:00 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | MM | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
15 | + | 1:37:00 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | MM | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
2 | 1:27:31 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | MM | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | |||||||||
Chód 30 km K | |||||||||||||||||||||
2 | + | 2:17.26 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | ||||||||
11 | + | 2:25.12 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | -- | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 35 km K | |||||||||||||||||||||
2 | 2:40.03 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | Sen | PK | MM | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | KN WCSS SKN | |||||||||
11 | 2:49.43 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | Sen | MZ | MM | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
7 | 32 | e | 2 | 46.57 | DUSZYŃSKI Kajetan | AZS Łódź | 1995 | Sen | LD | M | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | Z/3203/11 | 2024 | M | KN SKN | ||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
7 | 34 | e | 2 | 1:48.78 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | Sen | KP | I | SOBOWIEC Bartosz B.D. | Z/0064/14 | 2024 | 1 | KN | ||||||
6 | 30 | e | 3 | 1:47.61 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | Sen | MZ | M | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/0185/13 | , 2024 | KN SKN | |||||||
6 | 27 | e | 6 | 1:46.80 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin | 1994 | Sen | ZP | MM | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
10 | + | 2:22.30 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | |||||||||
14 | + | 1 | 2:28.98 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | ||||||||
5 | + | 2 | 2:23.40 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | ||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||
8 | 17 | e | 1 | 3:36.76 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | MM | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | |||||||
6 | 6 | p | 2 | 3:35.27 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | MM | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | |||||||
10 | f | 3:34.58 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | MM | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | KN SKN | |||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||
2 | 8 | e | 2 | 13.37 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | +0.4 | MM | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof | Z/3159/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||
4 | 6 | p | 3 | 13.22 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | +2.5 | MM | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof | Z/3159/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||
4 | f | 13.32 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | +1.2 | MM | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof | Z/3159/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||
3 | 6 | e | 2 | 3:02.51 |
KLEPACKI Maksymilian ZALEWSKI Karol RZEŹNICZAK Mateusz DUSZYŃSKI Kajetan |
POLSKA | 1998 1993 1998 1995 |
Sen | POL | -- |
NABIAŁEK Łukasz B.D. OGONOWSKI Jakub KOPEĆ Dominik B.D. WĘGLARSKI Krzysztof B.D. |
Z/1077/14 Z/2480/11 Z/0865/14 Z/3203/11 |
2024 2024 2024 2024 |
M |
|||||||
9 | f | 3:02.51 |
KLEPACKI Maksymilian ZALEWSKI Karol RZEŹNICZAK Mateusz DUSZYŃSKI Kajetan |
POLSKA | 1998 1993 1998 1995 |
Sen | POL | -- |
NABIAŁEK Łukasz B.D. OGONOWSKI Jakub KOPEĆ Dominik B.D. WĘGLARSKI Krzysztof B.D. |
Z/1077/14 Z/2480/11 Z/0865/14 Z/3203/11 |
2024 2024 2024 2024 |
M |
|||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
e | A | NM | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | Sen | KP | -- | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/1752/13 | 2024 | KN SKN | |||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
10 | 19 | e | A | 5.50 | LISEK Piotr | KMS Szczecin # | 1992 | Sen | ZP | M | SZCZEPAŃSKI Marcin | Z/1183/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
11 | 24 | e | B | 5.50 | SOBERA Robert | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | Sen | DS | M | ŁOŚ Dariusz | Z/4015/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
6 | 13 | e | A | 20.24 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | Sen | WN | MM | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
8 | 14 | e | B | 20.13 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | Sen | SL | MM | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | A | 80.09 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | Sen | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | KN SKN | |||||||
2 | 3 | e | A | 79.22 | NOWICKI Wojciech | KS Podlasie Białystok | 1989 | Sen | PD | MM | FIODOROW Joanna | Z/3138/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||
9 | 19 | e | A | 73.55 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 1996 | Sen | WP | M | NOWAK Grzegorz B.D. | Z/1594/12 | 2024 | 1 | KN SKN | ||||||
1 | f | 81.98 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | Sen | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||
2 | f | 81.03 | NOWICKI Wojciech | KS Podlasie Białystok | 1989 | Sen | PD | MM | FIODOROW Joanna | Z/3138/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||
11 | + | 21:03 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | -- | TOMALA Grzegorz | Z/2971/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
14 | + | 21:04 r | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola | 1985 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/0001/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||
11 | + | 41:42 r | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola | 1985 | Masters | PK | I | B.D. | Z/0001/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||
14 | + | 41:42 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | I | TOMALA Grzegorz | Z/2971/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 20 km M | |||||||||||||||||||||
17 | + | 1:24:05 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | MM | TOMALA Grzegorz | Z/2971/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 30 km M | |||||||||||||||||||||
22 | + | 2:08.47 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | -- | TOMALA Grzegorz | Z/2971/11 | 2024 | MM | KN SKN | ||||||||
Chód 35 km M | |||||||||||||||||||||
19 | 2:30.47 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | MM | TOMALA Grzegorz | Z/2971/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||
DQ | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola | 1985 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/0001/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.116133928299 sekund |