Słupsk 18.09.2022 9. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza. Zakończenie sezonu lekkoatletycznego [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.44 | KOZŁOWSKA Kinga | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | +2.7 | II | DMP U20 | CZUBAK Tomasz # | BEZ | LDK! | KN B | 137 | |||||
2 | e | 1 | 12.83 | ŻYLLA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | +2.7 | III | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/3017/23 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | e | 1 | 12.99 | RYNKIEWICZ Róża | KL Gdynia # | 2007 | U16 | PM | +2.7 | III | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/2412/19 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | e | 1 | 13.16 | KWAK Karina | KL Iskra Białogard | 2008 | U16 | ZP | +2.7 | III | RUDZIK Grzegorz | Z/2616/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 1 | 13.73 | BIERNAT Karina | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | +2.7 | IV | LDK! | ||||||||||
6 | e | 1 | 14.24 | KOPYŁEK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | +2.7 | V | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/0270/23 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 2 | 13.50 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | +1.8 | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/1172/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | e | 2 | 13.57 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U18 | PM | +1.8 | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/2346/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
3 | e | 2 | 13.72 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U14 | PM | +1.8 | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11406/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 2 | 13.77 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +1.8 | IV | DIAK Mateusz DIAK Mateusz | Z/3784/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | e | 2 | 13.87 | DOBKOWSKA Janina | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | +1.8 | V | CZUBAK Tomasz # | Z/13606/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | e | 2 | 14.07 | RECKA Julia | AML Słupsk # | 2008 | U16 | PM | +1.8 | V | DMP U20 | DIAK Mateusz | Z/5504/22 | 2024 | LDK! | 73 | |||||
7 | e | 2 | 14.13 | BARAN Natalia | KL Iskra Białogard | 2009 | U14 | ZP | +1.8 | V | RUDZIK Grzegorz | Z/8348/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 12.67 | KOZŁOWSKA Kinga | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | +1.4 | II | DMP U20 | CZUBAK Tomasz # | BEZ | LDK! | KN B | 126 | |||||
2 | f | 1 | 12.96 | ŻYLLA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | +1.4 | III | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/3017/23 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | f | 1 | 13.42 | RYNKIEWICZ Róża | KL Gdynia # | 2007 | U16 | PM | +1.4 | IV | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/2412/19 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 13.46 | KWAK Karina | KL Iskra Białogard | 2008 | U16 | ZP | +1.4 | IV | RUDZIK Grzegorz | Z/2616/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 13.79 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | +1.4 | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/1172/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | f | 1 | 13.96 | BIERNAT Karina | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | +1.4 | V | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 14.01 | KOSICKA Zofia | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +1.4 | V | DIAK Mateusz DIAK Mateusz | Z/3784/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 14.05 | DOBKOWSKA Janina | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | +1.4 | V | CZUBAK Tomasz # | Z/13606/21 | 2024 | LDK! | |||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.70 | RYNKIEWICZ Róża | KL Gdynia # | 2007 | U16 | PM | II | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/2412/19 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2 | s | 1 | 43.37 | KACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U18 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/2346/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
3 | s | 1 | 43.54 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/1172/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
4 | s | 1 | 45.24 | HARRINGTON Nellie | GKS Cartusia Kartuzy | 2007 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/12845/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 45.51 | KOSTUCH Maja | GKS Cartusia Kartuzy # | 2007 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/3438/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:42.13 | KRÓLAK Marta | SKLA Sopot | 2006 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0052/18 | 2024 | 5 | LDK! | OSU KN B | ||||||
2 | s | 1 | 2:08.67 | RYNKIEWICZ Lena | SKLA Sopot | 2009 | U14 | PM | -- | URBANEK Ryszard # | Z/0187/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:18.63 | SZENWALD Anna | KUKS Remus Kościerzyna | 2006 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | Z/0474/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | s | 1 | 3:21.60 | ŻÓRAWSKA Nikola | KL Iskra Białogard | 2009 | U14 | ZP | IV | RUDZIK Grzegorz | Z/0924/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 3:34.70 | PETKA Lucyna | SKL Filippides Starogard Gdański | 1976 | Masters | PM | -- | B.D. | Z/8084/21 | 2024 | |||||||||
4 | s | 1 | 3:47.91 | ENGLER Zuzanna | SKL Filippides Starogard Gdański | 2004 | U20 | PM | -- | PETKA Lucyna | Z/1835/19 | 2024 | |||||||||
5 | s | 1 | 3:48.47 | RYK Marta | SKL Filippides Starogard Gdański | 2007 | U16 | PM | -- | PETKA Lucyna | Z/0312/22 | 2024 | |||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:32.42 | SZCZEGIELNIAK Natalia | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | IV | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4189/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | U20 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. | Z/2544/18 | 2024 | KN B | |||||||||
s | 1 | DNF | ZINIEWICZ Nicola | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4374/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.03 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U14 | PM | 0.0 | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11406/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 13.21 | SARNOWSKA Agata | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | 0.0 | IV | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2740/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 13.59 | MATLAK Jagna | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | 0.0 | IV | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2358/22 | 2024 | LDK! | |||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.15 | SZYDERSKA Zofia | KL Iskra Białogard | 2009 | U14 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz | Z/0018/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | s | 1 | 49.13 | MODRZEJEWSKA Anna | UKS Lipusz | 2007 | U16 | PM | III | LDK! | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.51 | ROLBIECKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | IV | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/4155/23 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||||
4 | s | 1 | 50.27 | MATLAK Jagna | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | IV | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2358/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 50.62 | KACZMARCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U14 | PM | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/8269/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | s | 1 | 51.59 | SARNOWSKA Agata | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | IV | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2740/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
7 | s | 1 | 52.25 | SOSLER Lena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U14 | PM | V | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11405/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | IV | CZUBAK Tomasz # | Z/2345/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
1 | f | 1 | 1.50 | WOŹNIAK Martyna | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | IV | DMP U20 | KOPEĆ Bernadeta | Z/2547/20 | 2024 | LDK! | OSU | 92 | |||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.51 | TORLIŃSKA Julia | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # | Z/0610/19 | 2024 | LDK! | SKN | |||||||
2 | f | 1 | 3.11 | CZOSKA Katarzyna | KL Gdynia | 2007 | U16 | PM | II | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | , Z/2694/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 2.81 | ALEKSIAK Weronika | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | III | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2709/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.97 | ŚWIĄTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | +1.4 | IV | PROKOP Wojciech | Z/0699/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 5.19 | ŚWIĄTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | +2.7 | III | PROKOP Wojciech | Z/0699/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 5.06 | TOBIAŃSKA Maria | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | +1.1 | IV | B.D. | Z/4951/18 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 4.72 | STĘPIEŃ Julia | AML Słupsk | 2004 | U20 | PM | +1.0 | -- | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta | , Z/4735/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
4 | f | 1 | 4.03 | MISZCZAK Magdalena | KL Iskra Białogard | 2010 | U14 | ZP | +1.2 | -- | RUDZIK Grzegorz | Z/8350/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.67 | JĘCHOREK Kinga | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +0.5 | III | KOPEĆ Bernadeta | Z/4295/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 10.32 | OLKOWSKA Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2007 | U16 | PM | +0.2 | IV | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław | , Z/3567/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.11 | BENC Oliwia | MKS GALA Gdańsk | 2008 | U16 | PM | +1.8 | IV | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/11443/21 | 2023 | OSU | |||||||
4 | f | 1 | 9.96 | SKAPOWICZ Aleksandra | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +1.5 | V | KOPEĆ Bernadeta # | Z/0782/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.96 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +1.3 | V | CZUBAK Tomasz # | Z/2345/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | f | 1 | 9.86 | WINSZTAL Wiktoria | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +0.1 | V | LDK! | OSU | |||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.18 | GŁADIKOWSKA Melisa | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | III | B.D. WITEK Mirosław | , Z/4972/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
2 | f | 1 | 10.68 | JASZEK Julia | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | IV | LDK! | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.02 | SZEFLER Emilia | MMKS Gdańsk | 2007 | U16 | PM | IV | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 9.47 | LEWICKA Krystyna | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | V | ||||||||||||
5 | f | 1 | 9.43 | NEJMAN Aleksandra | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | V | NASZKO Andrzej | Z/0169/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 5.52 | JAŚKIEWICZ Dominika | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | ||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.00 | SZEFLER Emilia | MMKS Gdańsk | 2007 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 23.07 | SZYMAŃSKA Kinga | UKS Lipusz | 2008 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
3 | f | 1 | 22.98 | FIEREK Dominika | UKS Lipusz | 2009 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 20.34 | JANKE Natasza | UKS Lipusz | 2009 | U14 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6659/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 19.50 | JAŚKIEWICZ Łucja | UKS Lipusz | 2010 | U14 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6661/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 13.57 | OKSENIUK Maria | UKS Lipusz | 2010 | U14 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6668/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 12.76 | NAPIĄTEK Anna | UKS Lipusz | 2010 | U14 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6667/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 27.53 | TADDA Liliana | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 2006 | U18 | PM | IV | KOWNATKE Rafał | Z/1813/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.82 | ZWOLAK Oliwia | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/6205/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 24.85 | LABUDA Emilia | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 20.84 | ZIELIŃSKA Karolina | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/4847/22 | 2023 | |||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.10 | GŁADIKOWSKA Melisa | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | III | B.D. WITEK Mirosław | , Z/4972/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
2 | f | 1 | 36.42 | MICHALAK Karolina | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | IV | WITEK Mirosław B.D. | Z/0019/18 | 2024 | 5 | LDK! | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 32.52 | ŁYSZYK Cecylia | AML Słupsk # | 2006 | U18 | PM | IV | GRECKA Ewa | Z/2514/20 | 2024 | KN B | ||||||||
1 | f | 2 | 22.50 | ORZŁOWSKA Vanessa | UKS Lipusz | 2009 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
2 | f | 2 | 21.22 | ZIEGERT Magdalena | UKS Lipusz | 2009 | U14 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6738/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.66 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U23 | ZP | I | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | KNF KN SKN | ||||||||
2 | f | 1 | 42.01 | JASIŃSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | II | WALCZAK Leszek | Z/4636/19 | 2024 | KNF OSU KN B | ||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.49 | DYJAS Jakub | AML Słupsk | 2002 | U23 | PM | +2.6 | III | DIAK Mateusz | Z/5097/19 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 12.09 | WZIĄTEK Szymon | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +2.6 | IV | DIAK Mateusz DIAK Mateusz | , Z/2503/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 12.33 | NIEMCZYK Jakub | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | +2.6 | V | DIAK Mateusz | Z/12297/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 12.97 | LITWIN Szymon | UKS Lipusz | 2008 | U16 | PM | +2.6 | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.16 | BIAŁOSKÓRSKI Dariusz | niestowarzyszony # | 1959 | Masters | +2.6 | -- | ||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.56 | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | |||||||
2 | s | 1 | 39.62 | FRĄCZAK Błażej | LKB im. Braci Petk Lębork | 2008 | U16 | PM | IV | PILARSKA Klaudia B.D. | Z/13649/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 40.96 | ŁADA Nikodem | KUKS Remus Kościerzyna | 2007 | U16 | PM | V | POBŁOCKI Wojciech | Z/3440/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 43.93 | METERA Konrad | LKB im. Braci Petk Lębork | 2009 | U14 | PM | -- | PILARSKA Klaudia B.D. # | Z/3437/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:22.25 | MAKIŁA Karol | GKS Cartusia Kartuzy # | 2005 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/2250/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
2 | s | 1 | 1:26.09 | KOSICKI Kajetan | AML Słupsk | 2007 | U16 | PM | II | DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech | , Z/3785/19 | , 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 1:31.55 | KOZIEŁ Sebastian | KB Dziesiątka Białogard | 2005 | U18 | ZP | -- | B.D. | Z/1771/20 | 2024 | |||||||||
4 | s | 1 | 1:36.66 | WRÓBLEWSKI Jan | SKLA Sopot | 2007 | U16 | PM | V | LDK! | OSU | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:41.20 | TROJAK Jakub | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/0086/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | s | 1 | 2:00.83 | OSTROWSKI Konrad | SKL Filippides Starogard Gdański | 2010 | U14 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/5697/22 | 2024 | |||||||||
s | 1 | DNF | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:40.64 | GRABSKI Antoni | KB Dziesiątka Białogard | 2006 | U18 | ZP | -- | B.D. | Z/1770/20 | 2023 | KN B | ||||||||
2 | s | 1 | 2:43.72 | FIJAŁKOWSKI Mikołaj | SKLA Sopot | 2005 | U18 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0124/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
3 | s | 1 | 2:44.04 | DONAKIEWICZ Robert | KB Dziesiątka Białogard | 2004 | U20 | ZP | -- | B.D. | Z/3833/22 | 2024 | - | ||||||||
4 | s | 1 | 3:00.54 | SERKOWSKI Samuel | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | U14 | PM | -- | SERKOWSKI Wojciech # | Z/5389/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 3:03.35 | MIOTK Mateusz | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | U14 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/4969/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | s | 1 | 3:07.43 | SZEMIEL Miłosz | SKLA Sopot | 2004 | U20 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/2626/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
s | 1 | DNF | SERKOWSKI Wojciech | GKS Cartusia Kartuzy # | 1997 | Sen | PM | -- | B.D. KRÓL Krzysztof B.D. | , Z/1061/14 | , 2024 | ||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | KREFTA Kacper | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta | Z/14393/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2 | f | 1 | 1.65 | GDANIETZ Szymon | UKS Jedynka Reda | 2007 | U16 | PM | V | MYSZK Ilona | Z/0604/19 | 2022 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 1.40 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | GDANIETZ Dominik | UKS Jedynka Reda | 2009 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0625/19 | 2022 | LDK! | |||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.82 | ZŁOCH Konrad | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | III | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/5599/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.35 | UJMA Kacper | LKS Fenix Słupsk | 2005 | U18 | PM | +1.1 | -- | GRECKA Ewa | Z/4186/22 | 2022 | ||||||||
2 | f | 1 | 3.47 | GDANIETZ Dominik | UKS Jedynka Reda | 2009 | U14 | PM | +0.8 | -- | MYSZK Ilona | Z/0625/19 | 2022 | LDK! | |||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.06 | MAZUR Aleksander | MKS Sambor Tczew | 2007 | U16 | PM | +0.4 | III | |||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.92 | KOWALSKI Aleksander | LKS Fenix Słupsk | 2006 | U18 | PM | IV | GRECKA Ewa | Z/4185/19 | 2022 | KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 12.91 | WAWIEROWICZ Ignacy | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | IV | B.D. WITEK Mirosław | , Z/2797/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 10.58 | KALINOWSKI Kacper | UKS Jedynka Reda | 2006 | U18 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/1925/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 9.84 | WAWRZYNIAK Sebastian | LKS Jantar Ustka | 2005 | U18 | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/2741/22 | 2024 | |||||||||
1 | f | 2 | 12.09 | GRUSZEWSKI Jakub | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | V | DMP U20 | NASZKO Andrzej | Z/0168/21 | 2024 | LDK! | 90 | ||||||
2 | f | 2 | 11.35 | GRZENKOWICZ Olivier | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2007 | U16 | PM | V | KOWNATKE Rafał | Z/1046/21 | 2024 | |||||||||
3 | f | 2 | 5.83 | WOJTKOWIAK Oliwier | LKS Jantar Ustka | 2008 | U16 | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/1519/22 | 2024 | |||||||||
4 | f | 2 | 5.50 | GOLUBIEC Jakub | AML Słupsk | 2009 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/2270/22 | 2022 | |||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.87 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/5117/18 | 2024 | SKN KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 14.55 | ARMSTRONG Dominik | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2007 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/1045/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.95 | PODOLSKI Jerzy | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 2007 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/3530/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 42.87 | GRZENKOWICZ Olivier | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2007 | U16 | PM | III | KOWNATKE Rafał | Z/1046/21 | 2024 | |||||||||
3 | f | 1 | 42.72 | CYBULSKI Damian | UKS Lipusz | 2007 | U16 | PM | III | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.14 | WŁOSZCZYŃSKI Ignacy | AML Słupsk # | 2010 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/2354/23 | 2024 | |||||||||
5 | f | 1 | 19.36 | WOJTKOWIAK Oliwier | LKS Jantar Ustka | 2008 | U16 | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/1519/22 | 2024 | |||||||||
f | 1 | NM | ARMSTRONG Dominik | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2007 | U16 | PM | -- | KOWNATKE Rafał | Z/1045/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | SŁODKI Seweryn | UKS Lipusz | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. KRASKOWSKI Tomasz | , Z/6745/21 | , 2024 | LDK! | |||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 27.41 | WAWRZYNIAK Sebastian | LKS Jantar Ustka | 2005 | U18 | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/2741/22 | 2024 | |||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.59 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | II | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||
2 | f | 1 | 42.64 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U20 | PM | III | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/5117/18 | 2024 | SKN KN B | ||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.76 | SKWIERCZ Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1994 | Sen | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/3009/11 | 2024 | 2 | ||||||||
Oszczep (400) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 21.05 | KLINKOSZ Filip | AML Słupsk # | 2013 | U12 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/7564/23 | 2024 | |||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.24 | GDANIEC Antoni | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard # | Z/6658/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 49.66 | CYPRYAŃSKI Damian | AML Słupsk # | 2007 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/2033/22 | 2024 | |||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.76 | KULAS Gracjan | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | III | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | Z/3592/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
2 | f | 1 | 48.17 | PEPLIŃSKI Kacper | UKS Lipusz | 2006 | U18 | PM | IV | ||||||||||||
3 | f | 1 | 45.12 | MUSZYŃSKI Jan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U18 | PM | IV | POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek | , Z/5150/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
4 | f | 1 | 41.13 | PTASIŃSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U18 | PM | -- | WALCZAK Leszek | Z/2720/20 | 2024 | |||||||||
5 | f | 1 | 38.93 | KOWALSKI Aleksander | LKS Fenix Słupsk | 2006 | U18 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/4185/19 | 2022 | KN B | ||||||||
6 | f | 1 | 37.52 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||
7 | f | 1 | 28.10 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 27.90 | UJMA Kacper | LKS Fenix Słupsk | 2005 | U18 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/4186/22 | 2022 | |||||||||
f | 1 | NM | SIEŃKOWSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U18 | PM | -- | WALCZAK Leszek | Z/3644/19 | 2024 | ||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 77.00 | WEGNER Dawid | LUKS Start Nakło | 2000 | U23 | KP | M | WALCZAK Leszek | Z/0021/15 | 2024 | 1 | KNF KN SKN | |||||||
2 | f | 1 | 66.92 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | Sen | PM | I | B.D. # | Z/2503/11 | 2024 | MM | ||||||||
3 | f | 1 | 57.71 | STASIOŁEK Jan | AML Słupsk # | 2005 | U18 | PM | II | DMP U20 | GRECKA Ewa | Z/5626/18 | 2024 | LDK! | KN B | 129 | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.6682121753693 sekund |