Gdańsk 27.04.2013 Wojewódzkie Otwarcie Sezonu Lekkoatletycznego Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.94 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | +0.8 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.97 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | +0.8 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.28 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +0.8 | IV | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 13.77 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | +0.8 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.78 | SŁOWIKOWSKA Anna | WKS Flota Gdynia | 1989 | Sen | PM | +0.8 | -- | B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy | , Z/2990/11 | , 2021 | BEZ | ||||||
6 | s | 1 | 13.97 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.36 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.31 | CHYŁA Daria | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.42 | ZEMBRZUSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +1.8 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 16.29 | SMURZYŃSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 18.15 | RODA Adrianna | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.35 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U20 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.88 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.13 | HOLK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.37 | GREIG Sophie | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +1.9 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.57 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 15.55 | OFICJALSKA Marta | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 13.64 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.86 | KAŹMIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U14 | PM | +1.3 | V | # | |||||||||
3 | s | 4 | 15.07 | SZUPIŃSKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 15.35 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
s | 4 | DNF | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.3 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
1 | s | 5 | 13.29 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 13.74 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.29 | BOJANOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.42 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 15.01 | WOŹNICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | ||||||||
s | 5 | DQ | PLISZKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 13.51 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 6 | 14.20 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | +1.8 | V | # | LDK! | ||||||||
3 | s | 6 | 15.02 | BALCER Aleksandra | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 16.23 | JĘDRZEJEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | # | |||||||||
s | 6 | DQ | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 13.21 | TEYSSONNIERES Laure | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 7 | 13.92 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
3 | s | 7 | 13.97 | BELING Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
4 | s | 7 | 13.98 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 7 | 14.04 | CHOJNOWSKA Maria | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +2.0 | V | ADAMCZYK Dariusz # | |||||||||
6 | s | 7 | 14.15 | KAPINOS Daria | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 14.45 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.52 | POSZYTEK Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 44.10 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.52 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 46.29 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
5 | s | 1 | 47.46 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 50.47 | SKIBEROWSKA Weronika | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.44 | SŁOWIKOWSKA Anna | WKS Flota Gdynia | 1989 | Sen | PM | -- | B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy | , Z/2990/11 | , 2021 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 44.78 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 45.55 | NARLOCH Honorata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 48.98 | RĄBAŁA Wiktoria | UKS Dwójka Pelplin | 2001 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/5607/15 | 2015 | 2 | |||||||
5 | s | 2 | 49.39 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | |||||||
6 | s | 2 | 50.72 | JABŁOŃSKA Karolina | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 42.87 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 45.06 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 46.30 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 46.54 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 47.51 | PLISZKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 50.11 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 4 | 43.50 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 46.35 | SWAKOWSKA Marta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 46.91 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 47.06 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 4 | 48.05 | LIBAN Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 53.13 | WENTA Paulina | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 44.33 | POTASZNIK Alicja | RLTL GGG Radom # | 2000 | U14 | MZ | III | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 5 | 44.50 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 45.37 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U14 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.24 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 49.32 | KATOLIK Klementyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 44.66 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 6 | 45.34 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 6 | 47.29 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 6 | 48.06 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 6 | 51.55 | NIEMTZ Magdalena | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 6 | 51.58 | TARKA Angelika | MKS Truso Elbląg | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 6 | 53.48 | KALINOWSKA Kamila | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:45.21 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:54.96 | DUDIJ Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:58.95 | KNUT Agnieszka | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:00.32 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U16 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
5 | s | 1 | 2:00.86 | NIEMTZ Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:01.16 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:04.78 | BOJANOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:36.35 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:38.79 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:39.49 | KUKIEŁKO Tatiana | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 2 | 1:48.11 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:57.61 | NAGRABSKA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:58.23 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:01.33 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:13.47 | PANASIUK Emilia | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:45.69 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:50.27 | GLANDER Sandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:51.37 | GUBERNAT Weronika | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 1:52.51 | WARMINSKI Cathrin | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 1:55.48 | SZYMAŃSKA Agata | UKS Gimpas Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:03.21 | RENKE Maria | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 3 | 2:34.60 | RODA Maria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:40.00 | STOLTMANN Marta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 1:55.27 | KAIZER Karolina | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 4 | 2:00.80 | PASZKI Ewelina | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:01.27 | PIETRAS Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:04.22 | SIP Martyna | SKS Sokół Malbork | 2000 | U14 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | , Z/2025/15 | , 2015 | BEZ | |||||||
6 | s | 4 | 2:09.32 | KOWALSKA Katarzyna | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:02.70 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:07.01 | NIEĆKO Martyna | KS Wejher Wejherowo # | 1997 | U18 | PM | -- | ROLBIECKI Zbigniew | Z/0697/13 | 2015 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 3:08.93 | BIRYŁO Urszula | UKS Gimpas Pasłęk | 1995 | U20 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/5087/11 | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 3:11.52 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:11.66 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:14.20 | SZEWCZYK Daria | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:17.35 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:28.48 | SELWSKA Anna | GKS Żukowo | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:26.40 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:30.68 | TARKA Angelika | MKS Truso Elbląg | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:32.95 | DOBRZYŃSKA Monika | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | B.D. | 5 | |||||||||
12 | s | 1 | 3:36.85 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:44.74 | KASZUBA Marta | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.94 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 18.08 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 19.27 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 1 | 22.44 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 22.57 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | +2.0 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.76 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +2.0 | II | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 1 | 14.85 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +2.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.10 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +2.0 | III | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.21 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | +2.5 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.34 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +2.5 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 16.20 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +2.5 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.23 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +2.5 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.42 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +2.5 | III | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.31 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 53.08 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 58.84 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 58.78 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 68.12 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U20 | PM | III | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.45 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.30 | CIESIELSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.25 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.60 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.60 | STAROSZCZYK Magdalena | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.40 | JURKIEWICZ Wiktoria | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.40 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.30 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | WILK Anna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.00 | BARTEL Agata | SKLA Sopot | 2000 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.68 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.3 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.49 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.6 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | f | 1 | 5.41 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.30 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.23 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.7 | III | B.D. | 3 | ||||||||
6 | f | 1 | 5.22 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.03 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.02 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.89 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.6 | IV | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.86 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.9 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
11 | f | 1 | 4.80 | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||
12 | f | 1 | 4.68 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.9 | V | # | |||||||||
13 | f | 1 | 4.65 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.52 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | +0.9 | V | # | |||||||||
15 | f | 1 | 4.40 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | |||||||
16 | f | 1 | 4.39 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
17 | f | 1 | 4.26 | CHYŁA Daria | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.21 | KNUT Agnieszka | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.16 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
20 | f | 1 | 4.15 | WOŹNICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.1 | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | ||||||||
21 | f | 1 | 4.09 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
22 | f | 1 | 4.05 | KAPINOS Daria | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
23 | f | 1 | 4.05 | ZEMBRZUSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
24 | f | 1 | 4.02 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.94 | WOŻNIAK Jagoda | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
26 | f | 1 | 3.84 | GREIG Sophie | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
27 | f | 1 | 3.71 | JĘDRZEJEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.1 | -- | # | |||||||||
28 | f | 1 | 3.57 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
29 | f | 1 | 3.55 | SMURZYŃSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
30 | f | 1 | 3.52 | RYBANDT Agata | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
31 | f | 1 | 3.38 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
32 | f | 1 | 3.09 | RODA Adrianna | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
33 | f | 1 | 3.01 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.58 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 11.50 | SKIERSKA Joanna | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.01 | DOMBROWSKA Wiktoria | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.07 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
3 | f | 1 | 8.94 | SZCZEPAŃSKA Paulina | UKS Dwójka Pelplin | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 9.26 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.75 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.10 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.33 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 8.69 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.23 | ADAMCZYK Monika | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.55 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||
7 | f | 1 | 8.03 | SNARSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.07 | SZYMANOWSKA Daria | MTS Junior Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 7.41 | LEPAK Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 7.97 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 6.92 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 7.71 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 6.41 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | ||||||||
11 | f | 1 | 6.14 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 6.00 | WOŻNIAK Jagoda | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.72 | WOJEWSKA Natalia | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.93 | MULARCZYK Izabela | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 28.25 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 26.87 | BONIEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 26.76 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 21.81 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
6 | f | 1 | 20.65 | SKOWRONEK Agnieszka | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 31.31 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 34.04 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 28.97 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 24.34 | RINK Katarzyna | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.02 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 27.12 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 25.40 | LEPAK Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.32 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 49.52 | ANDREJCZYK Maria | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | U18 | PD | I | B.D. # | Z/1412/12 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 29.55 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 45.60 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 27.22 | RICHERT Olga | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 38.27 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 27.20 | FERGON Oliwia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 37.80 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.10 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 27.93 | TOPÓR Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 13.23 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.04 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | I | WITEK Mirosław B.D. B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 48.88 | MICKIEWICZ Aleksandra | LKS Polkowice # | 1995 | U20 | DS | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 41.85 | KARASIEWICZ Monika | MUKS Płock | 1995 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.11 | SEROCZYŃSKA Martyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 19:19.92 | LACH Adrianna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław | Z/1510/14 | 2015 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 21:38.06 | STANKIEWICZ Dominika | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | BEZ | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23:53.20 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | Sen | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.80 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.18 | CHABOWSKI Przemysław | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.28 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.48 | CHORAB Krystian | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | +1.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 12.76 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | +1.4 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 11.70 | LIS Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | +1.3 | III | B.D. B.D. # | |||||||||
2 | s | 2 | 11.81 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +1.3 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.45 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | +1.3 | V | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
4 | s | 2 | 12.47 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.3 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.48 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | Sen | PM | +0.3 | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 3 | 12.18 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | +0.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 12.31 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +0.3 | V | B.D. | |||||||||
4 | s | 3 | 12.45 | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | +0.3 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 12.51 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.3 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 13.22 | LEWANDOWSKI Dariusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.13 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +1.8 | II | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
2 | s | 4 | 12.12 | BUCHHOLC Dominik | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.48 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | +1.8 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.59 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.91 | MICHALEWSKI Marcin | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 13.18 | BOGUSZ Jan | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.08 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.12 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +2.0 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 5 | 12.55 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | # | |||||||||
4 | s | 5 | 12.59 | GRZEGOWSKI Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 5 | 13.15 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.95 | PŁOTKA Michał | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 18.15 | ARENDT Robert | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 11.69 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
2 | s | 6 | 12.26 | GINTER Jonasz | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U18 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 12.38 | ZBIERSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.7 | V | # | |||||||||
4 | s | 6 | 12.50 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | +0.7 | V | ||||||||||
5 | s | 6 | 12.79 | CZAJA Marcin | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 6 | 13.29 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
7 | s | 6 | 13.62 | MUDLAFF Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.7 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.41 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 38.07 | GABIS Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 39.47 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 39.59 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 40.14 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 35.41 | PRĄDZYŃSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 36.58 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 36.63 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | Sen | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
4 | s | 2 | 37.23 | FLAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 43.21 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.32 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.47 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 40.04 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 41.72 | WĘSIERSKI Sławomir | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 41.80 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 43.11 | BOGUSZ Jan | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 37.36 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 39.54 | GINTER Jonasz | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.93 | CHABOWSKI Przemysław | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 41.86 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 4 | 42.40 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 44.58 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
1 | s | 5 | 38.15 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 39.92 | BAZALIN Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 40.40 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 40.53 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 5 | 40.54 | KENSIK Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 41.49 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||
1 | s | 6 | 37.98 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | |||||||
2 | s | 6 | 38.44 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 39.44 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 39.98 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
5 | s | 6 | 40.32 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | s | 6 | 41.28 | GRZEGOWSKI Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 6 | 44.76 | PIĆ Dominik | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:30.91 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:36.47 | KOZIURA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:40.98 | KOTŁOWSKI Patryk | GKS Żukowo | 1996 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/0719/12 | 2014 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 2:42.46 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 2:44.02 | GARSKI Dawid | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | -- | GARSKI Dawid # | Z/0360/13 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 2:44.72 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork | 1996 | U18 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 3:20.65 | JUREWICZ Jakub | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:25.40 | TYSZKIEWICZ Robert | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:48.39 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:48.80 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:50.30 | MICHALSKI Wojciech | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof # | 3 | |||||||||
4 | s | 2 | 2:51.65 | CHABOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:52.77 | BIELAWSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:02.17 | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:02.86 | JASZEWSKI Michał | UKS Dwójka Pelplin | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | s | 2 | 3:05.82 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:06.18 | KARŁOWSKI Mikołaj | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:11.96 | ZIEGERT Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:52.55 | GRZYWIŃSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:54.67 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 3 | 2:54.87 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 2:55.74 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:58.99 | BAJUR Bartosz | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | V | SAJKOWSKI Norbert | Z/1315/14 | 2014 | BEZ | |||||||
6 | s | 3 | 2:59.92 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 3:02.82 | LEWANDOWSKI Aleks | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:12.10 | CHMURA Krystian | RKS Rumia | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | s | 3 | 3:15.36 | SINICKI Bartosz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 3:19.23 | HANDZEL Rafał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 3 | 3:24.63 | HEWELT Błażej | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 3 | 3:26.28 | MAZURCZYK Mikołaj | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 2:47.75 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 2:49.93 | JAŚNIEWSKI Daniel | UKS Dwójka Pelplin | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 4 | 2:51.85 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U14 | PM | V | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | ||||||||
4 | s | 4 | 2:51.86 | BERLIŃSKI Mariusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:52.33 | SOBIERAJSKI Karol | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:55.65 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
7 | s | 4 | 3:00.89 | JARZYNKA Mikołaj | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | DEMBIŃSKI Adam | 3 | |||||||||
8 | s | 4 | 3:07.52 | KOPANIA Michał | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 3:08.20 | RUTKOWSKI Arkadiusz | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 3:13.12 | WAŁDOWSKI Dawid | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 4 | 3:13.60 | PASTEWSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 4 | 3:14.81 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 5 | 2:45.71 | KARWIŃSKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 2:46.34 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 5 | 2:46.82 | LISOWSKI Dominik | LKS Zantyr Sztum | 1998 | U16 | PM | IV | GODLEWSKI Łukasz | 3 | |||||||||
4 | s | 5 | 2:46.86 | KAMIŃSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 2:48.04 | KOZŁOWSKI Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 2:53.66 | KNUREK Kamil | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 5 | 2:56.38 | KOTABA Władysław | UKS Gimpas Pasłęk | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 5 | 2:57.81 | GRUBA Mateusz | KS Wejher Wejherowo | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 5 | 2:59.14 | ŚCISŁOWSKI Dominik | MKS Sambor Tczew # | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 5 | 2:59.38 | ZDANKIEWICZ Cyprian | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 5 | 3:03.90 | KOPECKI Marcin | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 5 | 3:08.83 | GRUNWALD Daniel | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
s | 5 | DNF | NIECKARZ Aleksander | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | -- | SAJKOWSKI Norbert | Z/1317/14 | 2015 | BEZ | ||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:56.82 | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 6:00.67 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:12.20 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn # | 1993 | U23 | WN | -- | B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/1738/13 | , 2024 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 6:12.99 | PANKIEWICZ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 6:16.46 | BANULEWICZIUS Witalijus | SKLA Sopot | 1991 | U23 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 6:22.42 | WÓJCICKI Maciej | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 6:26.65 | JAŚNIEWSKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 6:48.32 | PLAWGO Jacek | MKS Truso Elbląg # | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 6:51.68 | KELLER Adam | niest. Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 16.56 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.70 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | +1.2 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.05 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.2 | IV | ||||||||||
s | 1 | DQ | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | +1.2 | -- | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 14.98 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.2 | II | ||||||||||
s | 1 | DQ | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | +1.2 | -- | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U23 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.85 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.65 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.65 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
f | 1 | NM | CIARKOWSKI Damian | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.80 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.60 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.30 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 3.00 | PIĆ Dominik | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.80 | BUI MINH Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.60 | KOWALCZUK Daniel | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.60 | SOWIŃSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 2.50 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 2.30 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.57 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.50 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.50 | RÓZGA Simon | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 6.27 | CHORAB Krystian | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | +1.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | f | 1 | 6.23 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 6.18 | REJMUS Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.00 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.85 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | V | KAŃSKI Ryszard # | |||||||||
9 | f | 1 | 5.83 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.6 | V | B.D. | 2 | ||||||||
10 | f | 1 | 5.66 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | +1.2 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
11 | f | 1 | 5.46 | BORKOWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.43 | TUODZIECKI Dorian | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 5.42 | DYKBAN Kacper | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 5.35 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | ||||||
15 | f | 1 | 5.28 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
16 | f | 1 | 5.18 | BUCHHOLC Dominik | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
17 | f | 1 | 5.10 | MARCINKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 5.03 | LEWANDOWSKI Dariusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
19 | f | 1 | 5.02 | CHRZONOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | # | |||||||||
20 | f | 1 | 4.99 | BIELAWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.6 | -- | # | |||||||||
21 | f | 1 | 4.62 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
22 | f | 1 | 4.12 | HEWELT Błażej | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U14 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.00 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | f | 1 | 18.49 | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.29 | DUCHNOWSKI Maciej | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.25 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.23 | WELENC Patryk | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.66 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.33 | CHILLA Krzysztof | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 12.18 | PIŁCZYŃSKI Wojciech | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.03 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 11.55 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.93 | STUBIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.57 | MAJSTEREK Michał | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.60 | ANGIELCZYK Michał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.36 | KUJOT Patryk | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.18 | RYNKUS Krzysztof | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 7.33 | KACZMARKIEWICZ Konrad | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 6.72 | STASIUK Łukasz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.29 | OLESZCZUK Kacper | KS Polonia Pasłęk | 1994 | U20 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2405/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 9.69 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.08 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | III | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 43.16 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 31.00 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 30.80 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | KOWNATKE Rafał B.D. # | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 29.75 | LANGOWSKI Wojciech | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 28.60 | WELENC Patryk | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 24.72 | RYNKUS Krzysztof | UKS Zaspa Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 20.81 | ANGIELCZYK Michał | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 13.55 | KUJOT Patryk | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.80 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.79 | ZIELIŃSKI Mikołaj | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 34.32 | GRZEGORCZYK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 26.42 | BIELAWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.92 | OLESZCZUK Kacper | KS Polonia Pasłęk | 1994 | U20 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2405/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 37.40 | SKWIERCZ Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1994 | U20 | PM | IV | KOWNATKE Rafał | Z/3009/11 | 2024 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 34.30 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 30.94 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 31.70 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.72 | GAJDA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 45.49 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | IV | B.D. | 1 | |||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.73 | WRZAŁKOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | II | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.19 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 47.29 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 44.55 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 38.49 | DOLNY Adrian | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.84 | PIŁCZYŃSKI Wojciech | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.26 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.55 | LEBIODA Piotr | LUKS Hańcza Suwałki | 1992 | U23 | PD | II | B.D. | Z/1328/14 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 32.92 | SOKOŁOWSKI Jakub | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:10.70 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 26:34.74 | MAŁAGOWSKI Adam | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1862/12 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 26:37.13 | STOINSKI Robert | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 28:24.36 | KOBUS Dawid | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.6988890171051 sekund |