Olsztyn 03.09.2023 3. Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.50 | TSIMANOUSKAYA Krystsina | KS AZS AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | +0.3 | M | DMP | WOJTKOWSKI Maciej B.D. | Z/3692/22 | 2024 | SKN KNS | 163 | |||||
2 | 3 | s | 1 | 11.62 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Masters | KP | +0.3 | M | LEWANDOWSKI Jacek | Z/2191/11 | 2024 | MM | SKN KNS | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 12.31 | RUTKOWSKA Wiktoria | LUKS Orneta | 2001 | U23 | WN | +0.3 | II | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/5768/15 | 2024 | SKN KN B | |||||||
4 | 5 | s | 1 | 12.86 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | +0.3 | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
5 | 6 | s | 1 | 12.96 | SOBCZYŃSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2007 | U18 | WN | +0.3 | III | OSTANEK Aneta | Z/12559/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | 7 | s | 1 | 13.09 | MALESZKA Patrycja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | +0.3 | III | NIESTATEK Szymon | Z/2716/20 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | 8 | s | 1 | 13.34 | ZIĘBA Natalia | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | +0.3 | IV | OSTANEK Aneta B.D. | Z/4265/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 2 | s | 2 | 11.51 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice | 2000 | Sen | SL | -0.4 | M | DMP | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/4569/15 | 2024 | SKN KNS | 163 | |||||
1 | 1 | s | 3 | 13.73 | ŁUŻYŃSKA Clara | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +2.0 | IV | TYKARSKI Marek | Z/8192/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 13.91 | KORZENIEWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U14 | WN | +2.0 | V | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/4563/23 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 14.54 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | +2.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 14.81 | PALUCH Zuzanna | UKS Sokół Węgorzewo | 2012 | U12 | WN | +2.0 | -- | PALUCH Krystian | Z/5542/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 3 | 14.93 | KULIG Paulina | KS Polonia Pasłęk | 2012 | U12 | WN | +2.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4153/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | 7 | s | 3 | 15.08 | NARWOJSZ Natalia | UKS Atos Woźnice | 2011 | U14 | WN | +2.0 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech | , Z/2373/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | 6 | s | 3 | 15.08 | KRUSZEWSKA Milena | LKS Lubawa | 2012 | U12 | WN | +2.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5274/23 | 2024 | LDK! | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 26.53 | KULIKOWSKA Julia | RKS Rumia | 2005 | U20 | PM | +1.0 | III | SZYMAŃSKI Maciej | Z/1787/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 26.58 | MALESZKA Patrycja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | +1.0 | III | NIESTATEK Szymon | Z/2716/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 9 | s | 1 | 27.07 | TARGOŃSKA Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | +1.0 | III | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0841/21 | 2024 | ||||||||
4 | 10 | s | 1 | 28.21 | SMOLICZ Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | +1.0 | IV | PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz | , Z/0396/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | 11 | s | 1 | 28.38 | ORZECHOWSKA Dorota | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U20 | WN | +1.0 | IV | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/1560/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 1 | 29.89 | STEYKA Alicja | KS Schulo Team Działdowo | 2007 | U18 | WN | +1.0 | -- | SCHULZ Łukasz | Z/5276/22 | 2024 | ||||||||
7 | 13 | s | 1 | 31.99 | OPAK Beata | W-MKLAM Olsztyn | 1965 | Masters | WN | +1.0 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0176/19 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 23.35 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Masters | KP | +0.8 | M | LEWANDOWSKI Jacek | Z/2191/11 | 2024 | MM | SKN KNS | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 23.35 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice | 2000 | Sen | SL | +0.8 | M | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/4569/15 | 2024 | SKN KNS | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 23.36 | TSIMANOUSKAYA Krystsina | KS AZS AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | +0.8 | M | WOJTKOWSKI Maciej B.D. | Z/3692/22 | 2024 | SKN KNS | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 26.14 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | +0.8 | II | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 26.18 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | +0.8 | II | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
6 | 8 | s | 2 | 26.59 | SOBCZYŃSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2007 | U18 | WN | +0.8 | III | OSTANEK Aneta | Z/12559/21 | 2024 | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 42.24 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics | 2008 | U16 | WN | II | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 6 | s | 1 | 44.16 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | U16 | PM | III | SZYMAŃSKI Maciej | Z/0628/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 44.57 | CHOJNOWSKA Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/2668/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 8 | s | 1 | 47.92 | MINTA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2006 | U18 | WN | -- | B.D. | Z/13729/21 | 2023 | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 37.94 | JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | -- | MAKSYMIUK Zbigniew B.D. | Z/1477/11 | 2024 | SKN KNS | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 38.41 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/2483/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 39.29 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | U16 | LD | II | GRABOLUS Marek | Z/2525/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU | |||||||
4 | 5 | s | 2 | 42.50 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
500 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:07.18 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok | 1998 | Sen | PD | -- | ROŻEJ Marek | Z/1152/14 | 2024 | SKN KNS | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:10.51 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | -- | OGONOWSKI Jakub | Z/0304/15 | 2024 | SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:12.92 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U20 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:13.30 | STRZEŻYSZ Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/5070/18 | 2024 | SKN KN B | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:15.99 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok | 1999 | Sen | PD | -- | JELSKA Justyna B.D. B.D. | Z/1051/15 | 2024 | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:21.32 | JELENIEWICZ Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | OSU KN B | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:29.65 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:01.03 | SARNA Angelika | KS AZS AWF Warszawa | 1997 | Sen | MZ | MM | DMP | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/0800/13 | 2024 | M | SKN KNS | 172 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:04.61 | WYCISZKIEWICZ Patrycja | OŚ AZS Poznań | 1994 | Sen | WP | I | DMP | KOSTRZEBA Jacek B.D. | Z/0658/11 | 2024 | MM | KNS | 149 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:05.68 | GAJDA Sylwana | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | I | DMP | B.D. WRONA Grzegorz | , Z/4775/19 | , 2024 | 142 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:06.20 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | Sen | PM | I | POBŁOCKI Wojciech B.D. | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | SKN KNS | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:06.60 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U20 | PD | I | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:07.87 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | I | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | , Z/3730/17 | , 2024 | KNF SKN | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:09.05 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | U20 | PM | I | PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. # | Z/0690/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
s | 1 | DNF | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | -- | OGONOWSKI Jakub | Z/0304/15 | 2024 | SKN | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:19.99 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U23 | PM | I | SZAŁACH Krzysztof B.D. | Z/3014/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 9:21.48 | CHORZĘPA Agnieszka | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | I | WOŁKOWYCKI Andrzej | Z/0482/17 | 2024 | KNF SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:22.20 | LISOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1990 | Sen | WN | I | WOSIEK Jacek | Z/3500/11 | 2024 | MM | SKN KNS | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 9:44.61 | KORYTKOWSKA Justyna | KS Prefbet-Sonarol | 1986 | Masters | PD | I | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/2255/11 | , 2024 | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 10:01.12 | BUDZIŁEK Martyna | UKS Siódemka Ostrołęka | 1996 | Sen | MZ | II | DĄBROWSKI Dariusz | Z/0397/12 | 2024 | 3 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.08 | BOKUN Magdalena | KS AZS AWF Katowice | 1996 | Sen | SL | +0.8 | I | DMP | RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | Z/0398/12 | 2024 | SKN KNS | 132 | ||||||
2 | f | 1 | 5.88 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U23 | KP | -0.4 | I | DMP | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/3343/17 | 2024 | KNF SKN | 118 | ||||||
3 | f | 1 | 5.83 | JĘDRASZAK Roksana | OŚ AZS Poznań | 2002 | U23 | WP | +0.9 | I | DMP | GOŚCINIAK Mateusz B.D. | Z/2912/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | 115 | |||||
4 | f | 1 | 5.38 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | -0.5 | III | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||||
5 | f | 1 | 5.29 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | +0.4 | III | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 5.00 | WĄDOŁOWSKA Wiktoria | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | +0.7 | IV | PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech | Z/0834/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
7 | f | 1 | 4.76 | JAROSZEWSKA Aleksandra | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U18 | WN | +1.3 | -- | B.D. | Z/1379/21 | 2023 | |||||||||
8 | f | 1 | 4.39 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.74 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk | 1995 | Sen | PM | MM | DMP | WITEK Mirosław B.D. B.D. | Z/4493/11 | 2024 | KNS | 171 | |||||||
2 | f | 1 | 51.26 | ANTONIAK Angelika | KS Podlasie Białystok | 2000 | Sen | PD | I | DMP | WOJNA Cezary B.D. | Z/2760/15 | 2024 | 141 | ||||||||
3 | f | 1 | 28.89 | BANASIEWICZ Magdalena | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U20 | WN | -- | PALUCH Krystian PALUCH Krystian | Z/0203/20 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 11.34 | MALINOWSKI Adrian | UKS Atos Woźnice | 2007 | U18 | WN | -0.2 | III | BRODOWSKI Wojciech | Z/2374/21 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
2 | 6 | s | 1 | 11.60 | KOSTYRA Dawid | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U18 | WN | -0.2 | III | PYTLARCZYK Paweł | Z/3154/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 1 | 12.18 | GRODZICKI Marcel | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -0.2 | IV | PYTLARCZYK Paweł | Z/3221/22 | 2023 | ||||||||
4 | 10 | s | 1 | 12.78 | DOMŻALSKI Patryk | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U18 | WN | -0.2 | -- | B.D. | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 13.16 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | -0.2 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 1 | 13.24 | PIOTROWICZ Michał | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U18 | WN | -0.2 | -- | B.D. | Z/1381/21 | 2023 | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 10.40 | KOPEĆ Dominik | KS Agros Zamość | 1995 | Sen | LU | +0.5 | M | DMP | GDAŃSKI Andrzej | Z/0859/11 | 2024 | MM | SKN KNS | 158 | ||||
2 | 2 | s | 2 | 10.54 | ŻOK Łukasz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U23 | LB | +0.5 | M | SASKA Tomasz B.D. | Z/3718/16 | 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 11.05 | JAROSZEWICZ Ernest | MKS Juvenia Białystok | 1999 | Sen | PD | +0.5 | II | B.D. DUDEK Bartosz | , Z/2454/20 | , 2024 | ||||||||
4 | 4 | s | 2 | 11.23 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok | 2000 | Sen | PD | +0.5 | II | B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2024 | ||||||||
5 | 7 | s | 2 | 11.68 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U23 | WN | +0.5 | III | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | ||||||||
6 | 8 | s | 2 | 11.73 | BIRBACH Wiktor | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | +0.5 | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0828/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 13.93 | MACHEL Michał | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1409/23 | 2024 | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 14.85 | BUSKA Antoni | KS Polonia Pasłęk # | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/6549/23 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 15.16 | DUCHNA Tomasz | UKS MOSiR Działdowo | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3390/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 15.23 | MUZYKA Miłosz | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | FIGAT Kamil | Z/6443/23 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 3 | 15.71 | KAMIŃSKI Bruno | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1410/23 | 2024 | ||||||||
6 | 6 | s | 3 | 16.17 | GRABOWSKI Maciej | GUKS Asy Dywity | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/5615/23 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 3 | 16.67 | SKONECZNY Marcel | UKS Jedynka Bartoszyce | 2012 | U12 | WN | -0.7 | -- | FIGAT Kamil | Z/1577/23 | 2024 | LDK! | |||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 16.40 | JAROSZEWICZ Ernest | MKS Juvenia Białystok | 1999 | Sen | PD | -- | B.D. DUDEK Bartosz | , Z/2454/20 | , 2024 | |||||||||
2 | 5 | s | 1 | 17.03 | BIRBACH Wiktor | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0828/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 6 | s | 1 | 17.22 | WAŚKIEWICZ Norbert | MKS Juvenia Białystok | 2000 | Sen | PD | -- | B.D. B.D. | , Z/2505/17 | , 2024 | |||||||||
4 | 7 | s | 1 | 17.72 | KOSTYRA Dawid | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3154/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 17.95 | SIECZCZYŃSKI Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/2993/22 | 2024 | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 15.34 | KOPEĆ Dominik | KS Agros Zamość | 1995 | Sen | LU | -- | GDAŃSKI Andrzej | Z/0859/11 | 2024 | MM | SKN KNS | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 15.51 | ŻOK Łukasz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2001 | U23 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/3718/16 | 2024 | KNF SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 15.54 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | OGONOWSKI Jakub | Z/2480/11 | 2024 | SKN KNS | ||||||||
4 | 8 | s | 2 | 17.86 | GRODZICKI Marcel | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3221/22 | 2023 | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 34.99 | KIJEWSKI Michał | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U20 | WN | -- | PALUCH Krystian PALUCH Krystian | Z/0910/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 35.40 | DUDEK Bartosz | MKS Juvenia Białystok | 1992 | Sen | PD | -- | DUDEK Bartosz | Z/3483/11 | 2024 | |||||||||
3 | 9 | s | 1 | 38.64 | SIECZCZYŃSKI Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/2993/22 | 2024 | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 41.84 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 33.00 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | OGONOWSKI Jakub | Z/2480/11 | 2024 | SKN KNS | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 34.08 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | Sen | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/0865/14 | 2024 | SKN KNS | ||||||||
3 | 4 | s | 2 | 35.17 | WÓJCIAK Adrian | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/1902/21 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||||
4 | 6 | s | 2 | 36.77 | MALINOWSKI Adrian | UKS Atos Woźnice | 2007 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/2374/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
5 | 7 | s | 2 | 37.47 | BIEŃKOWSKI Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/0039/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||||
6 | 8 | s | 2 | 37.74 | SKOCKI Piotr | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3076/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:17.34 | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn # | 2001 | U23 | PM | -- | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | KNF SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:18.44 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | Sen | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz B.D. | Z/0064/14 | 2024 | 1 | SKN KNS | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:20.75 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U23 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. | Z/0051/17 | 2024 | KNF SKN | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:21.68 | DUDEK Bartosz | MKS Juvenia Białystok | 1992 | Sen | PD | -- | DUDEK Bartosz | Z/3483/11 | 2024 | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:22.27 | KORTAS Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof | Z/2249/19 | 2024 | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:22.44 | KAZIMIERCZYK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0321/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:23.52 | URBANOWICZ Iwo | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | II | NIESTATEK Szymon | Z/7088/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:27.36 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U20 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:28.15 | KIENIGSMAN Jakub | MKL Jurand Szczytno | 2006 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # | , Z/0915/21 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 1:31.38 | KUC Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3659/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 1:32.45 | GŁOWACKI Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/3048/23 | 2024 | |||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:42.03 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | II | B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/1738/13 | , 2024 | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:43.13 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | II | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0282/19 | 2024 | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 8:49.60 | RODZIEWICZ Michał | MKS Truso Elbląg | 2005 | U20 | WN | III | NAGY Czesław | Z/0161/19 | 2024 | KN B | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 8:53.73 | SAWICKI Szymon | GUKS Asy Dywity | 1991 | Sen | WN | III | B.D. | Z/5031/22 | 2023 | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:55.65 | FLAGA Przemysław | KB Sporting Międzyzdroje | 1983 | Masters | ZP | III | KOZŁOWSKI Tomasz # | Z/3197/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 9:01.94 | JANICKI Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1369/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 10:08.33 | OLKOWSKI Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 1979 | Masters | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/5590/23 | 2024 | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20.39 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | Sen | SL | MM | DMP | B.D. | Z/0084/11 | 2024 | MM | SKN KNS | 189 | ||||||
2 | f | 1 | 20.15 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | Sen | WN | MM | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | SKN KNS | ||||||||
3 | f | 1 | 17.77 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Masters | PM | M | KOWNATKE Rafał | Z/5086/11 | 2024 | 1 | SKN | ||||||||
4 | f | 1 | 17.74 | ŁUKSZO Sebastian | AZS UMCS Lublin | 1994 | Sen | LU | M | B.D. | M | SKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 17.28 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno | 2001 | U23 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||||
6 | f | 1 | 16.68 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/5117/18 | 2024 | SKN KN B | |||||||||
7 | f | 1 | 15.66 | BORKOWSKI Jakub | MKL Jurand Szczytno | 2001 | U23 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. | Z/5618/15 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||||
8 | f | 1 | 14.96 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno | 2002 | U23 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | SKN KN B | ||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 81.46 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | Sen | LB | MM | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | KNS | ||||||||
2 | f | 1 | 76.31 | KRUKOWSKI Marcin | KS Warszawianka W-wa | 1992 | Sen | MZ | M | KRUKOWSKI Michał | Z/4887/11 | 2024 | MM | SKN KNS | ||||||||
3 | f | 1 | 68.65 | KWAŚNIEWSKI Mateusz | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | I | KRUKOWSKI Michał B.D. | Z/2300/11 | 2024 | SKN | |||||||||
f | 1 | NM | WEGNER Dawid | LUKS Start Nakło | 2000 | Sen | KP | -- | WALCZAK Leszek | Z/0021/15 | 2024 | 1 | SKN KNS | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 8.2978029251099 sekund |