Bielsko Biała 11.05.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.45 | LACH Teresa | UKS 5 Plus Rydułtowy # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 13.58 | RADWAŃSKA Sandra | LKS Pogórze Skoczów # | 1988 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.01 | STANEK Dorota | MOSM Tychy | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 43.42 | SKULSKA Anna | RMKS Rybnik | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 51.20 | DOBIJA Angelika | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1990 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 49.73 | FULBISZEWSKA Sonia | RMKS Rybnik | 1991 | U12 | SL | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:37.4 r | SZCZOTKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 1:42.7 r | CIEŚLAK Ewa | RMKS Rybnik | 1988 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:08.47 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory # | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
5 | 3:23.14 | KŁUSEK Katarzyna | RMKS Rybnik | 1991 | U12 | SL | V | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.67 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | II | # | ||||||||||||
2 | 1.65 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | II | |||||||||||||
3 | 1.56 | GEMSKA Magdalena | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 1.53 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 1.50 | OLECHOWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2.70 | BENEK Marzena | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U18 | SL | III | ||||||||||||||
2.80 | KŁAPTOCZ Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | III | ||||||||||||||
1 | 2.60 | KOŁEK Estera | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
1 | 4.00 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | M | |||||||||||||
2 | 3.70 | CZOK Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1984 | U20 | OP | I | # | ||||||||||||
3 | 2.80 | SZNYR Agata | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 2.30 | KOBAK Sylwia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.06 | KOCIMA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 10.56 | GOGLER Katarzyna | UKS Junior Kamesznica # | 1987 | U16 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 10.34 | DEPTA Małgorzata | UKS Junior Kamesznica # | 1989 | U14 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.66 | KRÓL Syntia | RMKS Rybnik | 1988 | U16 | SL | V | |||||||||||||
2 | 30.44 | ANTOŃCZYK Żaneta | RMKS Rybnik | 1987 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 26.29 | CHMIEL Edyta | RMKS Rybnik | 1987 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.24 | BYRSKA Iwona | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.68 | KORNOBIS Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 48.20 | KULAWIK Kornel | MOSM Tychy | 1990 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:28.66 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:43.99 | BARON Arkadiusz | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:17.10 | KUDLA Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 6:18.55 | PELAR Marcin | MKS-R Centrum Dzięgielów # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 6:23.65 | KOSTKA Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||||
2 | 1.70 | TARNOWSKI Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.90 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 4.17 | KOŁEK Samuel | WZSN Start Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | B.D. B.D. | , Z/2489/23 | , 2024 | ||||||||||
3 | 3.60 | PISKOREK Witold | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | III | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.54 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.03 | WACŁAWIK Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.81 | SKIBSKI Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
2 | 47.20 | WÓJTOWICZ Dawid | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 42.83 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
4 | 33.29 | PIERCHAŁA Tomasz | RMKS Rybnik | 1988 | U16 | SL | V | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.75323891639709 sekund |