Zielona Góra 04 - 05.10.2008 Jesienne mistrzostwa Zielonej Góry w wielobojach + mityng zakończenia sezonu |
||||||||||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 5.65 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | +1.8 | II | # | ||||||||||
2 | w | 5.30 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | +1.6 | III | # | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.33 | STAŃCZAK Kinga | MKS Piast Głogów # | 1992 | U18 | DS | 0.0 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.78 | HOŁOWNIA Katarzyna | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 38.07 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | III | # | |||||||||||
1 | w | 39.33 | BUJAK Aneta | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1993 | U16 | DS | III | # | |||||||||||
2 | w | 35.93 | DOBROWOLSKA Renata | LLKS Osowa Sień | 1992 | U18 | LB | III | # | |||||||||||
3 | w | 32.79 | DOBROWOLSKA Beata | LLKS Osowa Sień | 1992 | U18 | LB | IV | # | |||||||||||
4 | w | 29.50 | BOSEK Agnieszka | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1993 | U16 | DS | V | # | |||||||||||
5-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 2409 | CHUDA¦ Monika | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||||
2 | 2308 | RABURA Marietta | MUKS Szok Bojanowo # | 1993 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
3 | 2230 | ZAWADZKA Anna | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U16 | LB | V | |||||||||||||
4 | 1990 | WOLNY Daria | MLKS Echo Twardogóra # | 1993 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 1793 | MEJZA Sandra | MUKS Szok Bojanowo # | 1994 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
6 | 1593 | MILKO Ewelina | MUKS Szok Bojanowo # | 1993 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3860 | DOBROWOLSKA Renata | LLKS Osowa Sień | 1992 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
2 | 3412 | BIERNACKA Katarzyna | MKS Siechnice # | 1991 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||||
3 | 3382 | RAJEWSKA Marta | MKS MOS Wrocław # | 1991 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||||
4 | 3333 | DOBROWOLSKA Beata | LLKS Osowa Sień | 1992 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
5 | 3150 | BUJAK Aneta | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1993 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
6 | 3069 | SERAFIN Marcelina | AZS-PWSZ Gorzów | 1992 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 2888 | ZŁOTEK Marzena | SL GKS Olsza Olszyna # | 1992 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0005/11 | 2012 | 4 | |||||||||
8 | 2668 | BOSEK Agnieszka | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1993 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||||
9 | 2602 | KACZMAREK Marta | SL GKS Olsza Olszyna # | 1992 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/0003/11 | 2012 | BEZ | |||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
000 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||||
000 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U20 | MZ | -- | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | ||||||||||
1 | 4811 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U20 | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 3684 | BIERNACKA Małgorzata | KS AZS AWF Wrocław # | 1991 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
3 | 3153 | KASPRZAK Natalia | MKS MOS Wrocław # | 1990 | U20 | DS | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 17.36 | WOJTU¦ Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec # | 1993 | U16 | DS | 0.0 | IV | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 15.65 | KONOPSKI Radosław | MKS Osa Zgorzelec # | 1991 | U18 | DS | -2.4 | III | # | ||||||||||
2 | w | 16.00 | JASIŃSKI Patryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1991 | U18 | LB | -2.4 | IV | # | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 15.64 | GAWRONIAK Marcin | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1990 | U20 | DS | -2.9 | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | w | 15.94 | KULA Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | -2.9 | III | STANISLAWSKI Krzysztof # | 1 | |||||||||
3 | w | 16.45 | NAWROT Sławomir | MLKS Echo Twardogóra # | 1990 | U20 | DS | -2.9 | III | # | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | w | 16.01 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Sen | OP | -2.9 | III | |||||||||||
1 | w | 17.26 | SOBCZAK Jaromir | MLKS Echo Twardogóra # | 1989 | U20 | DS | -2.9 | IV | 597 | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U20 | KP | III | # | ||||||||||||
2 | 3.60 | SIUBA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
3 | 3.20 | CERBIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
4 | 5.98 | SZPACZYŃSKI Łukasz | AZS-PWSZ Gorzów | 1993 | U16 | LB | 0.0 | IV | WALCZAK Zygmunt B.D. # | Z/4076/11 | 2012 | |||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.80 | LUBIENIECKI Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.47 | RUDKOWSKI Olaf | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.04 | KOWAL Dawid | AZS-AWF Gorzów | 1983 | Sen | LB | III | |||||||||||||
8-bój MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 4178 | WOJTU¦ Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec # | 1993 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||||
2 | 3903 | WIERSZUŁA Adam | ZLKL Zielona Góra | 1993 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
3 | 3482 | CHMIELEWSKI Michał | MKS MOS Wrocław # | 1993 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
4 | 2934 | MIKUŁA Kamil | MLKS Echo Twardogóra # | 1993 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
8-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 4776 | JASIŃSKI Patryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1991 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
2 | 4444 | SZCZUREK Mateusz | MKS Piast Głogów # | 1991 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
3 | 4383 | KONOPSKI Radosław | MKS Osa Zgorzelec # | 1991 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||||
5 | 4076 | RYŻ Daniel | MKS Osa Zgorzelec # | 1992 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||||
6 | 3983 | HARASIMOWICZ Łukasz | AZS-PWSZ Gorzów # | 1992 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
7 | 3846 | DZIWNIEL Michał | ZLKL Zielona Góra | 1991 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 3690 | ROSZKOWSKI Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
9 | 3241 | WRÓBLEWSKI Michał | MUKS Szok Bojanowo # | 1993 | U16 | WP | V | # | ||||||||||||
10 | 3097 | TYLICKI Kamil | MUKS Szok Bojanowo # | 1993 | U16 | WP | V | |||||||||||||
11 | 2904 | PIOTROWICZ Krzysztof | MKS Piast Głogów # | 1991 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
12 | 2875 | KLISZKA Paweł | MKS Piast Głogów # | 1991 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
13 | 2851 | KRZYŻANOWSKI Arkadiusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1992 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
14 | 2523 | SEMIK Łukasz | MKS Piast Głogów # | 1991 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
15 | 2511 | BOCER Adrian | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
10-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
000 | CHMIELARSKI Maksymilian | MKS Piast Głogów # | 1989 | U20 | DS | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||||
000 | SZTUCZKA Rafał | MKS Piast Głogów # | 1990 | U20 | DS | -- | # | |||||||||||||
000 | MAZAN Bartosz | MKS Piast Głogów # | 1990 | U20 | DS | -- | ||||||||||||||
1 | 5869 | GAWRONIAK Marcin | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1990 | U20 | DS | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 5436 | NAWROT Sławomir | MLKS Echo Twardogóra # | 1990 | U20 | DS | III | # | ||||||||||||
3 | 5387 | PIS Paweł | MKL 12 Jelenia Góra | 1990 | U20 | DS | III | # | ||||||||||||
4 | 4632 | KULA Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1991 | U18 | OP | IV | STANISLAWSKI Krzysztof # | 1 | |||||||||||
5 | 4227 | MIREK Jakub | MUKS Szok Bojanowo # | 1991 | U18 | WP | -- | |||||||||||||
10-bój M | ||||||||||||||||||||
1 | 6330 | PLASKOTA Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | Sen | OP | I | |||||||||||||
2 | 5095 | SOBCZAK Jaromir | MLKS Echo Twardogóra # | 1989 | U20 | DS | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.61261010169983 sekund |