Białogard 04.05.2002 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
5 | 09.09 | BORZYSZKOWSKA Joanna | MLKS Baszta Bytów # | 1990 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 09.34 | GALIKOWSKA Aleksandra | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U14 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 08.62 | KUBAŃSKA Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||||
8 | 09.08 | DANILUK Zuzanna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U14 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||||
9 | 09.40 | STA¦KIEWICZ Patrycja | MLKS Baszta Bytów # | 1990 | U14 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.64 | GANIEC Monika | STS Pomerania Szczecinek # | 1985 | U18 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||||
2 | 13.04 | GANIEC Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek # | 1987 | U16 | ZP | +0.2 | III | ||||||||||||
2 | 13.39 | SZARZYŃSKA Katarzyna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||||
3 | 13.49 | NADAŁA Maja | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | +0.2 | IV | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 46.21 | TUBIELEWICZ Konstancja | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U14 | ZP | IV | # | ||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:43.26 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:59.57 | MACIEJONEK Kamila | STS Pomerania Szczecinek # | 1984 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
6 | 3:10.34 | FILANOWSKA Dominika | UKS Jedynka Szczecinek # | 1988 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.65 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.50 | DERLICKA Katarzyna | niest. Szczecin # | 1987 | U16 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.96 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U16 | PM | 0.0 | IV | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.06 | CZAJA Marta | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 10.58 | WENSIERSKA Renata | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
3 | 10.57 | ¦LED¬ Aleksandra | SKLA Słupsk | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.05 | DURSKA Ewa | UKS Barnim Goleniów # | 1977 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
2 | 12.07 | WOJTYŁA Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 41.92 | OSTROWSKA Małgorzata | LLKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 33.40 | DUNAL Agnieszka | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 31.10 | KORZEWSKA Emilia | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 27.24 | NIEGIERYSZ Karolina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
5 | 20.79 | WOJTYŁA Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.12 | MARCIUCH Monika | SKLA Słupsk | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 38.25 | URBICKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 37.24 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 34.86 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U16 | LB | III | |||||||||||||
5 | 33.00 | ZYCH Agata | MKS Junior Złocieniec # | 1986 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
4 | 07.86 | BRODZIAK Grzegorz | KL Bałtyk Koszalin # | 1987 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.19 | ROKICKI Łukasz | KL Iskra Białogard # | 1983 | U20 | ZP | 0.0 | II | B.D. # | Z/3085/18 | 2023 | BEZ | ||||||||
1 | 11.33 | WÓJCIK Tomasz | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1984 | U20 | SL | +0.2 | III | OPUCHLIK Tomasz | Z/2895/20 | 2023 | |||||||||
1 | 11.35 | OKUPSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin # | 1982 | U23 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 11.30 | KLIMECKI Michał | LKS Pomorze Stargard # | 1983 | U20 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.91 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:32.74 | DUDZIC Grzegorz | KL Bałtyk Koszalin # | 1983 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 2:34.40 | BARANOWSKI Marcin | UKS Jedynka Szczecinek # | 1984 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 2:35.55 | MATUŁA Adam | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1983 | U20 | KP | -- | DELIŃSKI Henryk # | Z/2192/11 | 2014 | 2 | |||||||||
7 | 2:42.44 | WNUK-LIPIŃSKI Jarosław | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
8 | 2:44.56 | LUDWINIAK Aleksander | MKS Hermes Gryfino # | 1987 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
9 | 2:45.89 | KWIECIŃSKI Błażej | KL Bałtyk Koszalin # | 1987 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.05 | KLINKOSZ Marcin | SKLA Słupsk | 1980 | U23 | PM | II | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.78 | HUZAREK Damian | MLKS Olimpia Bytów # | 1987 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.20 | GRZE¦KOWIAK Paweł | AZS-AWF Gorzów # | 1980 | U23 | LB | I | |||||||||||||
2 | 15.12 | MROZIK Andrzej | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U20 | ZP | I | GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4961/11 | 2013 | 1 | |||||||||
3 | 14.72 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1966 | Masters | ZP | I | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||||
4 | 13.92 | KRÓLIKOWSKI Arkadiusz | KL Iskra Białogard # | 1984 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.02 | MROZIK Andrzej | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U20 | ZP | I | GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4961/11 | 2013 | 1 | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.49 | POCZˇTEK Tomasz | LKS Pomorze Stargard # | 1986 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.70 | RÓŻYCZKA Marek | LLKS Pomorze Stargard # | 1975 | Sen | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 51.04 | GOŁDYN Bartosz | LLKS Pomorze Stargard # | 1984 | U20 | ZP | II | GOŁDYN Bartosz # | Z/3068/11 | 2019 | 1 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.07 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 71.00 | KORDA Bronisław | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1979 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
2 | 62.72 | MARCZEWSKI Michał | MKL Szczecin # | 1982 | U23 | ZP | I | |||||||||||||
3 | 52.00 | ZIELIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 50.47 | ŁOJEK Waldemar | MKS Junior Złocieniec # | 1984 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.54855895042419 sekund |