Chojnice 16.09.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.05 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U16 | PM | +1.8 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.71 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | +2.1 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 12.94 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1992 | U16 | KP | +2.1 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.79 | KUŚMIDER Marta | BKS Bydgoszcz | 1992 | U16 | KP | +1.7 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.15 | LACH Magdalena | LKS Jantar Ustka # | 1992 | U16 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.04 | ROSICKA Marika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +1.8 | III | # | |||||||||
1 | s | 5 | 12.81 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +2.4 | III | # | |||||||||
1 | f | a | 12.76 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +0.9 | III | # | |||||||||
2 | f | a | 12.76 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | +0.9 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | f | a | 12.80 | KUŚMIDER Marta | BKS Bydgoszcz | 1992 | U16 | KP | +0.9 | III | ||||||||||
4 | f | a | 12.92 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1992 | U16 | KP | +0.9 | III | ||||||||||
5 | f | a | 13.08 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U16 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
6 | f | a | 13.11 | ROSICKA Marika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +0.9 | III | # | |||||||||
1 | f | b | 12.89 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń | 1993 | U16 | KP | +3.7 | III | # | |||||||||
2 | f | b | 13.00 | LACH Magdalena | LKS Jantar Ustka # | 1992 | U16 | PM | +3.7 | III | ||||||||||
3 | f | b | 13.03 | BOBROWSKA Justyma | LKS Vectra Włocławek # | 1992 | U16 | KP | +3.7 | III | ||||||||||
4 | f | b | 13.07 | GRZEBIŃSKA Sabina | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | +3.7 | III | ||||||||||
5 | f | b | 13.17 | CHRAPIŃSKA Katarzyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +3.7 | III | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.31 | GRZEBIŃSKA Sabina | KS Wda Świecie # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 5 | 41.82 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 5 | 43.09 | LACH Magdalena | LKS Jantar Ustka # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 5 | 43.12 | KARAWAJ Anna | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:39.06 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1:40.04 | KRAKOWIAK Malwina | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:04.71 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 3:06.97 | POTOWSKA Sandra | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3:07.76 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 3:09.31 | ZALEWSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
5 | 3:10.02 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 3:10.20 | TERENDY Zuzanna | MKL Lider Malbork # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
7 | 3:12.47 | NOWICKA Alicja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.42 | PIĄTKOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +3.0 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 17.28 | TRZEBIATOWSKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | +3.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 15.16 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +1.6 | II | B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 15.52 | LANGOWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum # | 1993 | U16 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.66 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | +1.6 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 16.79 | KOLCZYŃSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +1.6 | IV | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.36 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 49.55 | KARAWAJ Anna | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 49.91 | BASIUKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 50.22 | TRZEBIATOWSKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | LANGOWSKA Alina | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.11 | KUCZMA Dorota | GKS Olimpia Grudziądz # | 1992 | U16 | KP | +1.5 | III | ||||||||||||
2 | 4.96 | MACHAŁA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.9 | IV | # | |||||||||||
3 | 4.95 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot # | 1992 | U16 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||||
4 | 4.86 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +2.0 | IV | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.22 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 10.94 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 10.94 | BARANOWSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 10.74 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 10.70 | LASZKOWSKA Milena | MMKS Gdańsk # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 10.60 | BOJANOWSKA Katarzyna | UKS Cyprianka | 1993 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 10.40 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 10.37 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | IV | B.D. | 1 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.17 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 32.36 | PRZYBYLSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 29.88 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 29.56 | GAJDAMOWICZ Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
5 | 29.45 | BARANOWSKA Aleksandra | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 29.31 | MICHALSKA Monika | UKS Cyprianka | 1992 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.18 | WITKOWSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 31.92 | ZAWADZIŃSKA Karina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
3 | 26.58 | PLUTOWSKA Alina | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.52 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 35.10 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 32.66 | WALKUSZ Dominika | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 30.65 | BERNACKA Adrianna | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 30.02 | GRABOWSKA Agata | LIUKS Kruszwica | 1992 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 29.95 | KULAS Aleksandra | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U14 | PM | V | |||||||||||||
7 | 29.19 | BEDNAREK Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | V | |||||||||||||
8 | 29.02 | ZUBEL Sara | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:14.47 | STASIEWICZ Marta | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | B.D. STASIEWICZ Mirosław # | , Z/2629/11 | , 2014 | BEZ | |||||||||
2 | 17:38.05 | KUŁDO Joanna | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 18:30.17 | ROKITA Sandra | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.48 | PAŁUBICKI Łukasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U18 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
1 | s | 1 | 11.60 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U16 | WP | +1.1 | III | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.44 | TWARDOWSKI Kamil | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.68 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | +1.2 | III | ||||||||||
1 | f | 11.24 | TWARDOWSKI Kamil | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +2.6 | II | |||||||||||
2 | f | 11.48 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U16 | WP | +2.6 | III | # | ||||||||||
3 | f | 11.87 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | +2.6 | IV | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.23 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U16 | WP | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 37.99 | WIERZBOWSKI Michał | MKL Toruń | 1992 | U16 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 37.38 | SZIMELPFENIG Zbigniew | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 37.70 | WESOŁOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:28.98 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 1:29.44 | KUZIAK Dawid | KS Wda Świecie # | 1992 | U16 | KP | III | |||||||||||||
3 | 1:30.49 | KIRYS Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
4 | 1:30.65 | BUREK Arkadiusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:41.81 | PUŚCIŃSKI Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1993 | U16 | KP | III | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/2637/11 | 3 | ||||||||||
2 | 2:42.31 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U16 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 2:42.36 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 2:44.56 | ROGIEWICZ Andrzej | KS Pro Athlete Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | IV | B.D. # | Z/0610/11 | 2024 | ||||||||||
5 | 2:45.28 | GOLENIEWSKI Mateusz | MKL Toruń | 1992 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
6 | 2:45.97 | BRZESKI Karol | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
7 | 2:46.81 | GUMIENNY Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:14.19 | BOGUCKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
2 | 6:15.86 | KASZEWSKI Zbigniew | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
4 | 6:18.18 | SIKORA Marcin | Olimpijczyk Pelplin | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 6:18.70 | ŻOCHOWSKI Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.75 | BĄCZKOWSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 18.16 | NOWAK Bartosz | SKS Wisła Sandomierz # | 1992 | U16 | SK | +1.7 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 15.89 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 16.24 | SUSZEK Kamil | UKB Szubin | 1993 | U16 | KP | +1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.74 | BODNAR Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +1.3 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 17.07 | MAMAJEK Karol | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.95 | CHMIELEWSKI Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 41.36 | WIERZBOWSKI Michał | MKL Toruń | 1992 | U16 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.88 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 45.59 | LIPIŃSKI Samuel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.17 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 42.44 | KOPCZYŃSKI Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.40 | TREDER Sebastian | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 42.35 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 43.73 | BODNAR Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 44.72 | BAŁAJDA Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1993 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.73 | KONIECZNY Bartosz | UKB Szubin | 1992 | U16 | KP | V | |||||||||||||
2 | 1.70 | FRYMARK Łukasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.05 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | II | # | ||||||||||||
2 | 3.75 | BRĄSZKIEWICZ Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | |||||||||||||
3 | 3.65 | SKWARA Krzysztof | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 3.05 | SEMRAU Paweł | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
5 | 3.05 | JANUCEWICZ Jan | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.29 | WRÓBEL Łukasz | BKS Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | +1.8 | IV | # | |||||||||||
2 | 6.12 | OSTROWSKI Łukasz | OKLA Ostrołęka # | 1989 | U20 | MZ | +1.6 | IV | ||||||||||||
3 | 5.98 | KRAWIEC Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | +1.5 | IV | # | |||||||||||
4 | 5.85 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||||
5 | 5.72 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz # | 1993 | U16 | KP | +2.0 | V | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.71 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 14.51 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
3 | 13.29 | KOENIG Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.91 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 46.13 | KOENIG Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 44.13 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 43.35 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 42.59 | ORCHOLSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U16 | KP | III | GASSOWSKI Janusz # | Z/2177/11 | 2014 | 1 | |||||||||
6 | 41.98 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
7 | 38.06 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.18 | GRAJEWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 34.70 | WEJWODA Michał | BKS Bydgoszcz | 1993 | U16 | KP | V | |||||||||||||
3 | 33.92 | GRUDZIŃSKI Patryk | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.15 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
1 | 55.15 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 48.40 | WRÓBEL Łukasz | BKS Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
2 | 48.40 | WRÓBEL Łukasz | BKS Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | III | # | ||||||||||||
3 | 47.81 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 47.81 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 45.38 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 45.38 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 44.57 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:38.47 | ŁOBACZEWSKI Andrzej | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław # | Z/4785/11 | 2015 | BEZ | |||||||||
2 | 24:38.95 | MOSTOWSKI Piotr | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | II | |||||||||||||
3 | 28:52.98 | PIETRZAK Krystian | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 29:37.36 | SITEK Karol | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 30:02.55 | ŻÓŁTAŃSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1992 | U16 | PM | V | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3159139156342 sekund |