Zielona Góra 27 - 28.09.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików (Mały Memoriał J. Kusocińskiego) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.21 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -0.1 | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 12.53 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -0.1 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||
3 | 7 | e | 1 | 12.60 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -0.1 | II | |||||||||
4 | 15 | e | 1 | 12.88 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -0.1 | III | |||||||||
5 | 17 | e | 1 | 12.92 | WSZELAKA Magdalena | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | -0.1 | III | KACZOR Adam # | Z/1815/16 | 2018 | 2 | |||||
6 | 22 | e | 1 | 13.23 | WOLSZCZAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -0.1 | IV | |||||||||
7 | 25 | e | 1 | 13.43 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | -0.1 | IV | PAZIEWSKI Janusz | 3 | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 12.41 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +1.3 | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | ||||||
2 | 11 | e | 2 | 12.68 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | +1.3 | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||
3 | 12 | e | 2 | 12.72 | SITEK Justyna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 | U16 | SL | +1.3 | II | |||||||||
4 | 16 | e | 2 | 12.91 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | +1.3 | III | B.D. | ||||||||
5 | 19 | e | 2 | 12.99 | OLEWIECKA Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 2000 | U16 | MZ | +1.3 | III | |||||||||
6 | 23 | e | 2 | 13.26 | BANAŚ Patrycja | Kraków Athletics Team # | 2000 | U16 | MA | +1.3 | IV | PAŚ Mariusz B.D. | Z/1745/15 | 2021 | ||||||
1 | 5 | e | 3 | 12.56 | KWASZCZ Dominika | niest. Wrocław # | 1999 | U16 | DS | +0.5 | II | B.D. # | Z/0719/15 | 2017 | 2 | |||||
2 | 10 | e | 3 | 12.65 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | +0.5 | II | |||||||||
3 | 13 | e | 3 | 12.79 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U16 | MZ | +0.5 | III | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||
4 | 14 | e | 3 | 12.80 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.5 | III | |||||||||
5 | 20 | e | 3 | 13.07 | MICHALSKA Julia | ZLKL Zielona Góra # | 2000 | U16 | LB | +0.5 | III | |||||||||
6 | 24 | e | 3 | 13.29 | OLSZAK Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +0.5 | IV | |||||||||
1 | 3 | e | 4 | 12.42 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | II | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | ||||||
2 | 6 | e | 4 | 12.59 | ZAREMBA Martyna | MLKS Sokół Lubin | 1999 | U16 | DS | -0.3 | II | |||||||||
3 | 8 | e | 4 | 12.62 | PIOTROWSKA Diana | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -0.3 | II | # | ||||||||
4 | 9 | e | 4 | 12.65 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | -0.3 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | ||||||
5 | 18 | e | 4 | 12.93 | RAJEWSKA Alicja | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -0.3 | III | # | ||||||||
6 | 21 | e | 4 | 13.12 | CZABAN Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -0.3 | III | |||||||||
1 | f | 1 | 12.11 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.9 | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 12.37 | KOTWIŁA Martyna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | +0.9 | II | JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof | Z/0634/15 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 12.42 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.9 | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 12.60 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +0.9 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
5 | f | 1 | 12.61 | KWASZCZ Dominika | niest. Wrocław # | 1999 | U16 | DS | +0.9 | II | B.D. # | Z/0719/15 | 2017 | 2 | ||||||
6 | f | 1 | 12.63 | PIOTROWSKA Diana | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | +0.9 | II | # | |||||||||
7 | f | 1 | 12.71 | ZAREMBA Martyna | MLKS Sokół Lubin | 1999 | U16 | DS | +0.9 | II | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.76 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 19 | s | 1 | 42.74 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||
2 | 24 | s | 1 | 43.69 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | PAZIEWSKI Janusz | 3 | ||||||||
3 | 25 | s | 1 | 43.79 | BANAŚ Patrycja | Kraków Athletics Team # | 2000 | U16 | MA | III | PAŚ Mariusz B.D. | Z/1745/15 | 2021 | |||||||
4 | 27 | s | 1 | 44.07 | SOBIERAJ Ludwika | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U16 | MZ | III | ||||||||||
5 | 29 | s | 1 | 44.78 | KRÓL Klaudia | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 2000 | U16 | LB | III | ||||||||||
6 | 30 | s | 1 | 45.08 | SZANIAWSKA Aleksandra | ULKS Gryf Rytwiany | 1999 | U16 | SK | IV | # | |||||||||
1 | 6 | s | 2 | 41.69 | PIOTROWSKA Diana | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | II | # | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 41.87 | KURLETO Klaudia | MKS MOS Wrocław | 2000 | U16 | DS | II | ||||||||||
3 | 14 | s | 2 | 42.37 | MALINOWSKA Marta | KS Agros Zamość | 1999 | U16 | LU | II | ||||||||||
4 | 21 | s | 2 | 43.03 | KALEMBA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U16 | PK | III | ||||||||||
5 | 22 | s | 2 | 43.52 | PŁATEK Aneta | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
6 | 23 | s | 2 | 43.54 | WOLSZCZAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
7 | 26 | s | 2 | 43.81 | GRZESZKIEWICZ Marta | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | III | ||||||||||
8 | 28 | s | 2 | 44.29 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 39.99 | ŁOZOWSKA Karolina | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/0304/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 40.94 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 41.22 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1999 | U16 | SL | II | B.D. | |||||||||
4 | 5 | s | 3 | 41.68 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U16 | LB | II | ||||||||||
5 | 8 | s | 3 | 41.77 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U16 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 3 | 42.54 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | II | # | |||||||||
7 | 18 | s | 3 | 42.57 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | II | B.D. | |||||||||
8 | 20 | s | 3 | 42.90 | STĘPIEŃ Magdalena | TL ROW Rybnik | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
1 | 4 | s | 4 | 41.52 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | |||||||
2 | 7 | s | 4 | 41.70 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
3 | 9 | s | 4 | 41.78 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | |||||||
4 | 11 | s | 4 | 42.19 | OSIECKA Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U16 | PK | II | ||||||||||
5 | 12 | s | 4 | 42.25 | SOBAŃSKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U16 | KP | II | ||||||||||
6 | 13 | s | 4 | 42.33 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda Śląska # | 2000 | U16 | SL | II | ||||||||||
7 | 15 | s | 4 | 42.37 | PACZYŃSKA Wiktoria | LUKS Start Nakło # | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
8 | 16 | s | 4 | 42.51 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | II | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9 | s | 1 | 1:40.99 | PŁATEK Sylwia | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
2 | 12 | s | 1 | 1:41.39 | LESIEWICZ Aleksandra | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U16 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0358/15 | 2015 | 3 | ||||||
3 | 13 | s | 1 | 1:41.44 | WITEK Paulina | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | III | # | LDK! | ||||||||
4 | 14 | s | 1 | 1:41.49 | MAKSYMIUK Julia | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U16 | MZ | III | MARKOWSKI Michał # | Z/2061/15 | 2018 | 2 | ||||||
5 | 21 | s | 1 | 1:42.25 | NIEKURZAK Karolina | ULKS Gryf Rytwiany | 2000 | U16 | SK | III | # | |||||||||
6 | 24 | s | 1 | 1:42.54 | MATEJKOWSKA Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/2443/15 | 2021 | |||||||
7 | 25 | s | 1 | 1:43.03 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U16 | MA | IV | ||||||||||
8 | 26 | s | 1 | 1:43.22 | ROTKO Aleksandra | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
9 | 30 | s | 1 | 1:45.28 | HAWRYLAK Katarzyna | UKS Sokół Węgorzewo # | 1999 | U16 | WN | IV | # | |||||||||
10 | 31 | s | 1 | 1:45.85 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U16 | WN | IV | ||||||||||
11 | 32 | s | 1 | 1:49.03 | DZIERGOWSKA Patrycja | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U16 | MZ | V | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:33.70 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 2 | 1:39.03 | SAMIŁO Agata | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | III | # | |||||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:39.54 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 1:40.33 | PYDA Aleksandra | LKS Znicz Biłgoraj | 2000 | U16 | LU | III | ||||||||||
5 | 8 | s | 2 | 1:40.89 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2000 | U16 | MA | III | KUZAK Piotr B.D. # | , Z/0109/15 | , 2024 | |||||||
6 | 10 | s | 2 | 1:41.00 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | ||||||
7 | 17 | s | 2 | 1:42.01 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
8 | 22 | s | 2 | 1:42.25 | GĘŚLA Martyna | AZS UMCS Lublin | 2000 | U16 | LU | III | ||||||||||
9 | 23 | s | 2 | 1:42.30 | STUDNIARZ Anna | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
10 | 27 | s | 2 | 1:43.53 | PAWŁOWSKA Magdalena | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | IV | ||||||||||
11 | 29 | s | 2 | 1:44.31 | WIDLIŃSKA Kinga | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | IV | B.D. | |||||||||
12 | 33 | s | 2 | 1:50.70 | MESZYŃSKA Anna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 3 | 1:38.05 | BERŁOWSKA Barbara | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | II | ||||||||||
2 | 5 | s | 3 | 1:39.63 | ŚWIACKA Anita | UKS Technik Augustów | 2000 | U16 | PD | III | LDK! | |||||||||
3 | 6 | s | 3 | 1:40.10 | GRYC Anna Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/3062/15 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 3 | 1:41.36 | NAWROCKA Weronika | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U16 | PM | III | # | |||||||||
5 | 15 | s | 3 | 1:41.57 | GÓROWSKA Patrycja | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | III | ||||||||||
6 | 16 | s | 3 | 1:41.76 | KIRSZ Ewelina | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U16 | KP | III | ||||||||||
7 | 18 | s | 3 | 1:42.10 | KOŚCIELNY Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
8 | 19 | s | 3 | 1:42.13 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | |||||||
9 | 20 | s | 3 | 1:42.16 | PAWŁOWSKA Natalia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | III | # | |||||||||
10 | 28 | s | 3 | 1:43.76 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1:43.66 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | 642 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 1:45.64 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | IV | # | 604 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 1:48.19 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | V | # | 556 | ||||||||
4 | 4 | w | 1 | 1:48.27 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | V | B.D. # | 555 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 1:49.60 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | V | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | 530 | ||||||
6 | 6 | w | 1 | 1:51.87 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | 490 | |||||
7 | 7 | w | 1 | 1:54.38 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | -- | # | 448 | ||||||||
8 | 8 | w | 1 | 1:56.19 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -- | 418 | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 3:00.44 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U16 | SL | II | B.D. # | |||||||||
2 | 6 | s | 1 | 3:04.67 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | III | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | |||||||
3 | 7 | s | 1 | 3:04.94 | CYBULSKA Klaudia | UKS Filipides Teresin # | 1999 | U16 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | Z/0389/15 | 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 1 | 3:05.44 | WARMINSKI Cathrin | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | III | # | |||||||||
5 | 11 | s | 1 | 3:05.58 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U16 | WP | III | OLSZYNA Waldemar # | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | |||||
6 | 13 | s | 1 | 3:06.12 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U16 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | Z/2514/15 | 2022 | |||||||
7 | 14 | s | 1 | 3:06.47 | STĘPNIK Julia | BKL Bełchatów | 1999 | U16 | LD | III | ||||||||||
8 | 15 | s | 1 | 3:06.52 | WOŁOWICZ Weronika | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
9 | 16 | s | 1 | 3:07.65 | NOWAK Jowita | MLUKS Tarnów | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
10 | 18 | s | 1 | 3:09.00 | KWAPISZ Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
11 | 20 | s | 1 | 3:09.29 | WIEDERA Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | III | ||||||||||
12 | 23 | s | 1 | 3:13.63 | LEŚNIEWSKA Daria | OLTS Opoczno Sport Team # | 2000 | U16 | LD | IV | WOJTAREK Jacek | Z/2270/15 | 2018 | 4 | LDK! | |||||
13 | 24 | s | 1 | 3:16.76 | KAMIŃSKA Jagoda | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | IV | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:55.68 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U16 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:57.77 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U16 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 2 | 3:02.31 | CYBULSKA Dagmara | UKS Filipides Teresin # | 1999 | U16 | MZ | II | ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # | Z/0388/15 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 2 | 3:03.15 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
5 | 8 | s | 2 | 3:05.17 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | III | JELSKA Justyna B.D. B.D. # | Z/1051/15 | 2024 | |||||||
6 | 10 | s | 2 | 3:05.47 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | III | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | |||||||
7 | 12 | s | 2 | 3:06.08 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | III | ||||||||||
8 | 17 | s | 2 | 3:08.54 | POLEWSKA Karolina | MKL Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
9 | 19 | s | 2 | 3:09.13 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U16 | WN | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ||||||
10 | 21 | s | 2 | 3:11.87 | HINZ Kamila | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | III | # | |||||||||
11 | 22 | s | 2 | 3:12.15 | BUCZYŁO Patrycja | MKS Żak Biała Podlaska | 2000 | U16 | LU | III | ||||||||||
s | 2 | DNF | POGODA Kamila | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1999 | U16 | LB | -- | B.D. # | |||||||||||
s | 2 | DNF | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda Śląska # | 2000 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.60 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -0.3 | II | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 15.40 | MORUSIEWICZ Weronika | LUKS Hańcza Suwałki | 1999 | U16 | PD | -0.3 | II | |||||||||
3 | 7 | e | 1 | 16.10 | GUL Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -0.3 | III | |||||||||
4 | 13 | e | 1 | 16.39 | KAMIŃSKA Julia | MLKS Agros Żary | 2000 | U16 | LB | -0.3 | III | LDK! | ||||||||
5 | 14 | e | 1 | 16.40 | PŁONKA Julia | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -0.3 | III | |||||||||
6 | 21 | e | 1 | 16.78 | MORAWSKA Agnieszka | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | IV | |||||||||
7 | 22 | e | 1 | 16.82 | MATYJA Klaudia | BKL Bełchatów | 1999 | U16 | LD | -0.3 | IV | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 15.02 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -1.1 | II | # | ||||||||
2 | 5 | e | 2 | 15.94 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U16 | MZ | -1.1 | III | # | ||||||||
3 | 8 | e | 2 | 16.16 | KAZIOR Maria | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -1.1 | III | B.D. | ||||||||
4 | 9 | e | 2 | 16.18 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U16 | PM | -1.1 | III | B.D. # | ||||||||
5 | 12 | e | 2 | 16.25 | KITA Patrycja | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | -1.1 | III | |||||||||
6 | 17 | e | 2 | 16.60 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | -1.1 | III | |||||||||
7 | 18 | e | 2 | 16.63 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | -1.1 | III | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||
1 | 3 | e | 3 | 15.09 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -0.4 | II | |||||||||
2 | 6 | e | 3 | 16.03 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo # | 2000 | U16 | WN | -0.4 | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
3 | 10 | e | 3 | 16.20 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -0.4 | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2024 | ||||||
4 | 11 | e | 3 | 16.21 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U16 | LB | -0.4 | III | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5083/15 | 2016 | 2 | |||||
5 | 15 | e | 3 | 16.50 | PRZYGODA Patrycja | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.4 | III | |||||||||
6 | 16 | e | 3 | 16.58 | REKIEL Anna | UKS-MOS Opole | 1999 | U16 | OP | -0.4 | III | B.D. | ||||||||
7 | 19 | e | 3 | 16.71 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -0.4 | III | |||||||||
8 | 20 | e | 3 | 16.72 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U16 | MA | -0.4 | III | |||||||||
1 | f | 1 | 14.45 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -1.7 | II | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 14.73 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -1.7 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 15.34 | MORUSIEWICZ Weronika | LUKS Hańcza Suwałki | 1999 | U16 | PD | -1.7 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.36 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -1.7 | II | ||||||||||
5 | f | 1 | 15.72 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U16 | MZ | -1.7 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 15.90 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo # | 2000 | U16 | WN | -1.7 | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 15.96 | KAZIOR Maria | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -1.7 | III | B.D. | |||||||||
8 | f | 1 | 16.27 | GUL Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -1.7 | III | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 14.85 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | 0.0 | II | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | 0 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 15.33 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | 0.0 | II | B.D. # | 0 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 15.49 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | 0.0 | II | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | 0 | ||||
4 | 4 | w | 1 | 15.52 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | 0.0 | III | B.D. # | 0 | |||||||
5 | 5 | w | 1 | 15.57 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | 0.0 | III | # | 0 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 15.89 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | 0.0 | III | # | 0 | |||||||
7 | 7 | w | 1 | 16.42 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | 0.0 | III | 0 | ||||||||
8 | 8 | w | 1 | 17.20 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | 0.0 | IV | # | 0 | |||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 16 | s | 1 | 47.82 | JĘDRASIK Natalia | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U16 | LD | III | ||||||||||
2 | 18 | s | 1 | 48.61 | RUDZKA Weronika | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U16 | LD | III | ||||||||||
3 | 22 | s | 1 | 50.43 | GŁÓD Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | IV | # | |||||||||
4 | 23 | s | 1 | 50.92 | SIBIŃSKA Natalia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U16 | LD | IV | ||||||||||
5 | 24 | s | 1 | 51.71 | ZABOROWSKA Magdalena | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
s | 1 | DQ | PFAJFER Jesika | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 13 | s | 2 | 47.31 | SAŃCZYK Adrianna | UKS 19 Bojary Białystok | 1999 | U16 | PD | III | SUTYNIEC Mieczysław | Z/2610/15 | 2016 | BEZ | ||||||
2 | 14 | s | 2 | 47.76 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | III | ||||||||||
3 | 17 | s | 2 | 48.14 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 19 | s | 2 | 48.80 | SZEWCZYK Klaudia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U16 | MA | III | # | |||||||||
5 | 20 | s | 2 | 48.98 | JANUS Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
6 | 21 | s | 2 | 49.56 | NYCZ Patrycja | KS Komunalni Sanok | 1999 | U16 | PK | IV | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 43.33 | WOSZTYL Natalia | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0635/15 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 44.35 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U16 | LD | II | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 44.88 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 45.33 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | II | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 45.76 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
6 | 10 | s | 3 | 46.76 | SMOLIŃSKA Izabela | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/0633/15 | 2024 | |||||||
7 | 12 | s | 3 | 47.31 | KOKOT Honorata | LKS Pszczyna | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 4 | 45.89 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | II | # | |||||||||
2 | 7 | s | 4 | 46.25 | RADZKA Paulina | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
3 | 8 | s | 4 | 46.36 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | II | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | ||||||
4 | 9 | s | 4 | 46.63 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
5 | 11 | s | 4 | 47.16 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
6 | 15 | s | 4 | 47.81 | MORUSIEWICZ Weronika | LUKS Hańcza Suwałki | 1999 | U16 | PD | III | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.79 |
SITEK Justyna KARAŚ Klaudia BARANEK Weronika GLEGOŁA Aldona |
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 50.48 |
MITEK Justyna MISIELAK Marcelina SŁYŚ Magdalena KANTOR Weronika |
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 2000 1999 2000 1999 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 50.54 |
SZCZEPANIK Klaudia BORYS Katarzyna BARTOSZ Patrycja HRUZIK Patrycja |
GKS Piast Gliwice | 2000 1999 2000 2000 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 50.62 |
ANDRUCH Oliwia GOZDOWSKA Kamila KALEMBA Wiktoria KAZIOR Maria |
CWKS Resovia Rzeszów | 1999 2000 2000 1999 |
U16 | PDK | -- |
B.D. |
||||||||||
5 | s | 1 | 50.95 |
BERKA Natalia PACZYŃSKA Wiktoria SUŁEK-SCHUBERT Adrianna ŻYWIECKA Julia |
SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | KPO | -- |
LEWANDOWSKI Jacek B.D. RZEPKA Marek LEWANDOWSKI Jacek |
, Z/0250/15 |
, 2023 |
3 4 |
|||||||
6 | s | 1 | 51.51 |
SOKOŁOWSKA Julia SZELENBAUN Wiktoria SOKAL Marta RADZKA Paulina |
AKL Ursynów Warszawa | 2000 1999 1999 1999 |
U16 | MAZ | -- |
B.D. KĘDZIORA Robert |
, Z/2324/15 |
, 2024 |
||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | PRZYBYŁ Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | II | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.62 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | II | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.59 | FERENC Kamila | UKS Orlica Domaniów | 2000 | U16 | DS | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.59 | SKOCZYLAS Patrycja | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | III | B.D. | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.55 | KWIECIEŃ Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.55 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | WERNER Bernard | Z/0128/15 | 2016 | 3 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.50 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U16 | MA | IV | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.50 | WILK Karolina | RLTL ZTE Radom | 2000 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.50 | AMBROZIAK Barbara | LKS Lubusz Słubice | 2000 | U16 | LB | IV | # | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.50 | SENDEREK Jagoda | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.45 | BRODKORB Kamila | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | IV | ROSIŃSKI Stanisław | Z/1014/15 | 2017 | 4 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.45 | ŁUPIŃSKA Karolina | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | IV | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 1.45 | DRZEWOSZ Adrianna | BKL Bełchatów | 2000 | U16 | LD | IV | LDK! | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.55 | OBERDA Julia | OKS Skra Warszawa | 2000 | U16 | MZ | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.20 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | II | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.20 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.10 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | II | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.10 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | II | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 3.00 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | II | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 2.90 | WRĘGA Paula | OSOT Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 2.80 | PŁONKA Agnieszka | MKS Ustroń | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.60 | DZIENDZIEL Klaudia | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 2.60 | PATELAK Angelika | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 2.40 | SIUDA Karolina | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | IV | ||||||||||
f | 1 | NM | KĘDZIERSKA Sylwia | MKS Ustroń | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.60 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin # | 2000 | U16 | ZP | -0.4 | II | # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.42 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U16 | KP | +0.6 | II | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.31 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | +0.4 | III | B.D. # | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.26 | MORAWSKA Agnieszka | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.3 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.26 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | 0.0 | III | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2024 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.23 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U16 | WP | -0.2 | III | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.18 | SZKUDLAREK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | +0.7 | III | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.12 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -0.5 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
9 | 9 | f | 1 | 5.11 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.5 | III | B.D. # | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.08 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +0.6 | IV | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.06 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | 0.0 | IV | # | ||||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.02 | BARGIELSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1999 | U16 | LU | 0.0 | IV | MAKARUK Tadeusz | ||||||||
13 | 13 | f | 1 | 5.00 | SZEWCZUK Patrycja | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | 0.0 | IV | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 4.98 | ŁUKASIEWICZ Wiktoria | AZS UMCS Lublin | 2000 | U16 | LU | +0.2 | IV | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.64 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +0.2 | V | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 5.23 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.6 | III | B.D. # | 623 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 5.09 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.9 | IV | # | 584 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 4.98 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -0.7 | IV | B.D. # | 554 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 4.94 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | -0.3 | IV | # | 543 | |||||||
5 | 5 | w | 1 | 4.85 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +0.6 | IV | 519 | ||||||||
6 | 6 | w | 1 | 4.72 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -0.1 | V | # | 485 | |||||||
7 | 8 | w | 1 | 4.69 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | +0.9 | V | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | 477 | ||||
8 | 7 | w | 1 | 4.69 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | +0.4 | V | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | 477 | |||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.98 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U16 | PD | II | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.96 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.87 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U16 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 12.72 | SZYPERSKA Agnieszka | MGLKS Grom Więcbork | 1999 | U16 | KP | III | PATEREK Przemysław | Z/0693/15 | 2015 | 1 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 12.58 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.66 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 11.51 | PŁAWSKA Wiktoria | OKLA Ostrołęka | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 11.51 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | III | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 11.03 | PIJANOWSKA Sylwia | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U16 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/2697/15 | 2017 | 3 | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 10.83 | MAZURKIEWICZ Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 10.77 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 9.78 | PRUS Katarzyna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | V | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 11.48 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | 627 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 10.93 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | IV | # | 591 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 10.54 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | IV | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | 565 | ||||||
4 | 4 | w | 1 | 10.04 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | IV | # | 532 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 9.35 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | V | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | 487 | |||||
6 | 7 | w | 1 | 8.74 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | V | B.D. # | 447 | ||||||||
7 | 6 | w | 1 | 8.93 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | 460 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 8.05 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | # | 403 | ||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.12 | RÓŻAŃSKA Ewa | KS Podlasie Białystok # | 2000 | U16 | PD | II | WOJTULEWICZ Malwina # | Z/3814/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 43.94 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 38.01 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | II | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.95 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 37.49 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 36.97 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 36.51 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U16 | MA | III | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 36.10 | ŚPIEWAK Marta | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 34.95 | MAZURKIEWICZ Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | III | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 33.88 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | III | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 33.77 | ŻUREK Gabriela | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | III | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 27.28 | LATUSZEK Katarzyna | GKS Wilga Garwolin | 1999 | U16 | MZ | V | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 41.14 | WIĘCKOWSKA Angelika | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | III | ||||||||||
2 | 9 | s | 1 | 37.48 | ŚLEDZIŃSKA Laura | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | IV | ||||||||||
3 | 10 | s | 1 | 36.71 | KRZYWAŃSKA Blanka | MLKS Echo Twardogóra | 1999 | U16 | DS | IV | ||||||||||
4 | 11 | s | 1 | 36.58 | TROFIMOWICZ Kinga | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
5 | 12 | s | 1 | 36.41 | DUL Patrycja | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | IV | ||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 35.93 | SKORUPIŃSKA Marta | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
7 | 17 | s | 1 | 32.90 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U16 | OP | V | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | ||||||
8 | 19 | s | 1 | 29.27 | KUSAK Karolina | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | B.D. | |||||||||
9 | 20 | s | 1 | 28.21 | TUJAK Dominika | UKS Błyskawica Domaniewice | 1999 | U16 | LD | V | ||||||||||
s | 1 | NM | PRZYBYŁA Ewa | BKS Bydgoszcz | 2000 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 54.63 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U16 | LD | I | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 51.23 | BŁASZCZYK Kamila | WLKS Wrocław # | 1999 | U16 | DS | II | B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 49.94 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 48.96 | OSIAK Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | II | B.D. | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 47.09 | OGROTNIK Karolina | MLKS Echo Twardogóra | 1999 | U16 | DS | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 2 | 41.57 | SZCZYRBA Katarzyna | RMKS Rybnik # | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
7 | 8 | s | 2 | 39.61 | KOZIEŁ Martyna | MLKS Echo Twardogóra | 2000 | U16 | DS | IV | WODNICKI Łukasz | |||||||||
8 | 13 | s | 2 | 36.38 | KOTWICA Agata | KKL Stal Stalowa Wola # | 2000 | U16 | PK | IV | ŁYP Jacek B.D. | Z/5848/15 | 2022 | |||||||
9 | 15 | s | 2 | 34.51 | KRZESIAK Klaudia | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | V | ||||||||||
10 | 16 | s | 2 | 34.11 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U16 | PM | V | ||||||||||
11 | 18 | s | 2 | 31.85 | MROZIK Anna | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
s | 2 | NM | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 44.25 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 44.06 | BAJOR Magdalena | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 43.79 | HAJDROWSKA Joanna | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | II | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 43.42 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | II | GRENDA Jan # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 42.17 | ANDERSOHN Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2000 | U16 | KP | III | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 38.64 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 37.99 | KUD Natalia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | III | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 35.20 | LATUSZEK Katarzyna | GKS Wilga Garwolin | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 33.82 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U16 | WP | IV | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 30.27 | KORCYPA Agnieszka | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | V | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 26.29 | GAJDA Klaudia | UKS Błyskawica Domaniewice | 1999 | U16 | LD | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 26.13 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 25.09 | KASPEREK Joanna | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2622 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 2434 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | II | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 2399 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | II | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 2310 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | II | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 2294 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2232 | NIEDŹWIECKA Magdalena | LKLA Krokus Astromal Leszno | 1999 | U16 | WP | III | PTAK Krzysztof | Z/0718/15 | 2017 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 2212 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 2061 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:35.60 | RAŚ Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2000 | U16 | PK | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:39.13 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:42.22 | MĄDRA Julia | LKS Stal Mielec | 2000 | U16 | PK | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 16:03.99 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 16:50.78 | JAKIMOWICZ Alicja | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/0625/15 | 2017 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 17:10.82 | MĘDROŃ Patrycja | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 17:10.98 | NAUMOWICZ Paulina | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U16 | ZP | III | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 17:20.29 | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 17:31.21 | HOPA Klaudia | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | 3 | ||||||||
10 | 10 | s | 1 | 17:46.59 | SKIBNIEWSKA Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U16 | PD | IV | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 17:57.02 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 18:21.24 | MOLENDA Alicja | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 19:21.19 | ZIELIŃSKA Małgorzata | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 20:14.34 | OLEJNIK Patrycja | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | V | ||||||||||
s | 1 | DQ | WIRWIŃSKA Olga | MKS Szerszeń Bogatynia | 2000 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.07 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | +0.1 | II | # | ||||||||
2 | 4 | e | 1 | 11.43 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | +0.1 | III | # | ||||||||
3 | 5 | e | 1 | 11.44 | MĄKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | +0.1 | III | |||||||||
4 | 10 | e | 1 | 11.55 | CZURYLIK Michał | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.1 | III | # | ||||||||
5 | 12 | e | 1 | 11.80 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
6 | 16 | e | 1 | 11.93 | ZAWISTOWSKI Paweł | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U16 | PD | +0.1 | IV | KOTOWSKI Jan | Z/2550/15 | 2018 | 3 | |||||
7 | 17 | e | 1 | 11.96 | WIŚNIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 1999 | U16 | WN | +0.1 | IV | # | ||||||||
1 | 2 | e | 2 | 11.12 | ĆWIK Kamil | LKS Polkowice # | 1999 | U16 | DS | +1.2 | II | # | ||||||||
2 | 3 | e | 2 | 11.36 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.2 | III | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
3 | 6 | e | 2 | 11.48 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +1.2 | III | |||||||||
4 | 7 | e | 2 | 11.48 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | +1.2 | III | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
5 | 8 | e | 2 | 11.50 | PAJĄK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | +1.2 | III | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
6 | 11 | e | 2 | 11.79 | WARCHOŁ Kacper | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U16 | PD | +1.2 | IV | |||||||||
7 | 18 | e | 2 | 11.97 | DECHNIK Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U16 | PK | +1.2 | IV | |||||||||
1 | 9 | e | 3 | 11.53 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U16 | MA | -0.9 | III | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | |||||
2 | 13 | e | 3 | 11.81 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -0.9 | IV | |||||||||
3 | 14 | e | 3 | 11.84 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -0.9 | IV | |||||||||
4 | 15 | e | 3 | 11.86 | SALAMONOWICZ Wiktor | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -0.9 | IV | # | ||||||||
5 | 19 | e | 3 | 12.05 | DZWONEK Wiktor | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -0.9 | IV | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/2553/15 | 2016 | 4 | |||||
6 | 20 | e | 3 | 12.08 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | -0.9 | IV | |||||||||
7 | 21 | e | 3 | 12.08 | GŁUCHOWSKI Kamil | MKS Pogoń Siedlce | 1999 | U16 | MZ | -0.9 | IV | MACIEJEWSKI Janusz # | Z/2209/15 | 2016 | 3 | |||||
1 | f | 1 | 10.95 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | +1.0 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 11.12 | ĆWIK Kamil | LKS Polkowice # | 1999 | U16 | DS | +1.0 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.24 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U16 | MA | +1.0 | II | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | ||||||
4 | f | 1 | 11.30 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +1.0 | II | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ||||||
5 | f | 1 | 11.36 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | +1.0 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 11.49 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | +1.0 | III | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.49 | MĄKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | +1.0 | III | ||||||||||
8 | f | 1 | 11.60 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | +1.0 | III | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 11.76 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +1.4 | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 699 | ||||
2 | 2 | w | 1 | 12.09 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +1.4 | IV | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 633 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 12.14 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | +1.4 | IV | # | 624 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 12.16 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | +1.4 | IV | # | 620 | |||||||
5 | 5 | w | 1 | 12.16 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.4 | IV | # | 620 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 12.34 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | +1.4 | V | 586 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 12.44 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | +1.4 | V | # | 567 | |||||||
8 | 8 | w | 1 | 12.59 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | +1.4 | V | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 540 | ||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 36.61 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
2 | 19 | s | 1 | 37.65 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 20 | s | 1 | 37.66 | WARCHOŁ Kacper | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U16 | PD | III | ||||||||||
4 | 23 | s | 1 | 37.88 | WUJDA Konrad | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U16 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/0359/15 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 26 | s | 1 | 38.70 | SOKOŁOWSKI Grzegorz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | III | ||||||||||
6 | 27 | s | 1 | 38.88 | OLSZEWSKI Daniel | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | III | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/4502/15 | 2018 | |||||||
7 | 28 | s | 1 | 39.61 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U16 | LD | IV | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | ||||||
1 | 9 | s | 2 | 37.03 | PIETRZAK Kacper | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | II | ||||||||||
2 | 15 | s | 2 | 37.57 | PIECHOWSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | III | ||||||||||
3 | 16 | s | 2 | 37.58 | MAKOWSKI Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | III | # | |||||||||
3 | 16 | s | 2 | 37.58 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | III | ||||||||||
5 | 21 | s | 2 | 37.67 | WOŹNIAK Szymon | BKL Bełchatów # | 1999 | U16 | LD | III | MANTYK Łukasz | Z/3248/15 | 2022 | |||||||
6 | 25 | s | 2 | 38.33 | DURA Dawid | MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn | 1999 | U16 | LB | III | # | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 35.54 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U16 | MA | II | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 36.59 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||
3 | 4 | s | 3 | 36.67 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | II | # | |||||||||
4 | 5 | s | 3 | 36.74 | PLUTA Konrad | MKS Pogoń Siedlce | 2000 | U16 | MZ | II | MACIEJEWSKI Janusz | Z/2064/15 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 6 | s | 3 | 36.75 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | II | # | |||||||||
6 | 7 | s | 3 | 36.77 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
7 | 8 | s | 3 | 36.87 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
8 | 10 | s | 3 | 37.04 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
1 | 11 | s | 4 | 37.04 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
2 | 12 | s | 4 | 37.47 | KONIECZNY Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | II | # | |||||||||
3 | 13 | s | 4 | 37.55 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | III | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
4 | 14 | s | 4 | 37.55 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | III | # | |||||||||
5 | 18 | s | 4 | 37.65 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | III | B.D. # | |||||||||
6 | 22 | s | 4 | 37.80 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U16 | SL | III | # | |||||||||
7 | 24 | s | 4 | 38.15 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 1:25.64 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U16 | WP | II | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 1:26.26 | TOMASIAK Piotr | UKS Budowlani Nowy Sącz | 2000 | U16 | MA | II | KLIMEK Józef # | Z/0911/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 1:26.64 | MOKWA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
4 | 9 | s | 1 | 1:27.92 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U16 | LU | II | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | |||||||
5 | 11 | s | 1 | 1:28.44 | SZYMCZAK Bartłomiej | MKS Piast Głogów | 1999 | U16 | DS | III | ||||||||||
6 | 15 | s | 1 | 1:30.54 | WOJCIECHOWSKI Dominik | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | III | # | |||||||||
7 | 17 | s | 1 | 1:30.79 | SEPIAŁ Remigiusz | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U16 | MA | III | ||||||||||
8 | 18 | s | 1 | 1:30.88 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | III | # | |||||||||
9 | 20 | s | 1 | 1:30.98 | PRZYDZIAŁ Jakub | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U16 | PK | III | LASSOTA Lesław B.D. # | Z/2667/15 | 2024 | |||||||
10 | 22 | s | 1 | 1:31.34 | ZAJĄCZKOWSKI Wojciech | MKS MOS Wrocław | 1999 | U16 | DS | III | # | |||||||||
11 | 23 | s | 1 | 1:31.38 | KRAKOWSKI Dawid | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | III | ||||||||||
12 | 24 | s | 1 | 1:31.61 | MAKOWIECKI Adrian | MKS Inowrocław | 1999 | U16 | KP | III | ||||||||||
13 | 25 | s | 1 | 1:32.25 | GRAJEWSKI Tomasz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U16 | PD | IV | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:24.95 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | II | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:25.53 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:25.82 | WISNIEWSKI Maciej | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 1:27.56 | DZIEWULSKI Dawid | MKS Agros Chełm | 1999 | U16 | LU | II | B.D. | |||||||||
5 | 8 | s | 2 | 1:27.58 | GAŁUSZKA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
6 | 10 | s | 2 | 1:28.02 | WALCZAK Marcin | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
7 | 12 | s | 2 | 1:28.56 | NOSEK Szymon | LUKS Boguszyce | 2000 | U16 | LD | III | # | |||||||||
8 | 13 | s | 2 | 1:29.07 | KAJDAS Adam | UKS Filipides Teresin | 1999 | U16 | MZ | III | LDK! | |||||||||
9 | 14 | s | 2 | 1:30.09 | SOBOLEWSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2000 | U16 | ZP | III | ||||||||||
10 | 16 | s | 2 | 1:30.71 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
11 | 19 | s | 2 | 1:30.94 | RADKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | III | ||||||||||
12 | 21 | s | 2 | 1:30.98 | SROKOSZ Denis | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
s | 2 | DNF | SOSIDKO Bartłomiej | MKS Żak Biała Podlaska | 1999 | U16 | LU | -- | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 2:41.60 | PIASECKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | III | ||||||||||
2 | 6 | s | 1 | 2:43.01 | WRÓBEL Sebastian | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
3 | 9 | s | 1 | 2:44.22 | BOGUCKI Norbert | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
4 | 10 | s | 1 | 2:44.62 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 13 | s | 1 | 2:45.35 | TYLKOWSKI Adam | LIUKS Kruszwica | 2000 | U16 | KP | IV | LUZAK Andrzej | Z/1936/15 | 2017 | 3 | ||||||
6 | 14 | s | 1 | 2:45.64 | ŚWIĄTEK Bartłomiej | OLTS Opoczno Sport Team # | 2000 | U16 | LD | IV | WOJTAREK Jacek # | Z/2265/15 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
7 | 16 | s | 1 | 2:46.09 | WIŚNIEWSKI Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
8 | 17 | s | 1 | 2:46.09 | KACZMAREK Mateusz | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | IV | ||||||||||
9 | 19 | s | 1 | 2:46.75 | PREDKO Łukasz | KS Podlasie Białystok # | 1999 | U16 | PD | IV | ||||||||||
10 | 20 | s | 1 | 2:49.91 | SOBECKI Adrian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
11 | 23 | s | 1 | 2:53.45 | BAJEK Wiktor | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | V | ||||||||||
12 | 25 | s | 1 | 3:00.03 | WEISE Adam | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | -- | # | |||||||||
s | 1 | DNF | JAKUBIK Marcin | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U16 | ZP | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:41.04 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:41.38 | JAŚNIEWSKI Daniel | UKS Dwójka Pelplin | 1999 | U16 | PM | III | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:41.49 | OLEJNICZAK Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U16 | LD | III | # | |||||||||
4 | 5 | s | 2 | 2:42.07 | MLECZKO Krystian | MLUKS Tarnów | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
5 | 7 | s | 2 | 2:43.21 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | IV | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | |||||||
6 | 8 | s | 2 | 2:43.32 | JATCZAK Łukasz | LKS Pszczyna | 2000 | U16 | SL | IV | HELBIK Joachim # | Z/0664/15 | 2023 | 3 | ||||||
7 | 11 | s | 2 | 2:44.74 | BISKUP Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | IV | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0201/15 | 2024 | |||||||
8 | 12 | s | 2 | 2:45.24 | CHARA Łukasz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | IV | ||||||||||
9 | 15 | s | 2 | 2:45.86 | PAWŁOWSKI Szymon | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
10 | 18 | s | 2 | 2:46.15 | MURAWSKI Jakub | MKL Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
11 | 21 | s | 2 | 2:50.04 | JAKUBOWSKI Jakub | MKS Inowrocław | 1999 | U16 | KP | V | ||||||||||
12 | 22 | s | 2 | 2:51.66 | WIDŁAK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | V | # | |||||||||
13 | 24 | s | 2 | 2:53.83 | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno # | 1999 | U16 | OP | V | B.D. B.D. # | , Z/1194/15 | , 2023 | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 2:49.28 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | IV | # | 773 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 2:54.44 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | V | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 720 | |||||
3 | 3 | w | 1 | 2:56.08 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | V | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 703 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 3:07.16 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | 596 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 3:08.23 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 586 | ||||||
6 | 6 | w | 1 | 3:11.44 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 557 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 3:15.11 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | 524 | |||||||||
8 | 8 | w | 1 | 3:25.52 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 436 | ||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 5:55.37 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | II | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
2 | 7 | s | 1 | 5:57.86 | ŁAWECKI Adrian | LLKS Osowa Sień | 1999 | U16 | LB | II | ||||||||||
3 | 13 | s | 1 | 6:07.88 | KRAWCZUK Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U16 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1195/15 | 2023 | 2 | ||||||
4 | 15 | s | 1 | 6:10.96 | ADAMSKI Daniel | RAZ Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | IV | MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # | Z/0436/15 | 2024 | |||||||
5 | 17 | s | 1 | 6:19.38 | TOMASZEWICZ Michał | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
6 | 18 | s | 1 | 6:20.38 | BURZYŃSKI Tobiasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | V | # | |||||||||
7 | 19 | s | 1 | 6:22.84 | JASKÓLSKI Mateusz | KS Łomżanie Łomża | 1999 | U16 | PD | V | # | |||||||||
8 | 20 | s | 1 | 6:23.22 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | V | ||||||||||
9 | 21 | s | 1 | 6:29.16 | WALCZYŃSKI Marcin | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | V | ||||||||||
10 | 22 | s | 1 | 6:33.31 | ZIENTALAK Mateusz | MKS Zduńska Wola | 1999 | U16 | LD | V | # | |||||||||
11 | 23 | s | 1 | 6:33.76 | JAKUBCZYK Szymon | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | V | ||||||||||
s | 1 | DNF | PAWLIKOWSKI Tomasz | MKS Agros Chełm | 1999 | U16 | LU | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 5:44.68 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U16 | MA | II | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 5:44.73 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | II | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 5:50.51 | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | II | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | |||||||
4 | 5 | s | 2 | 5:56.86 | WIŚNIEWSKI Mateusz | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | II | ||||||||||
5 | 6 | s | 2 | 5:57.72 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | II | # | |||||||||
6 | 8 | s | 2 | 6:00.75 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy # | 2000 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof # | Z/1155/15 | 2020 | 2 | ||||||
7 | 9 | s | 2 | 6:02.11 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | |||||||
8 | 10 | s | 2 | 6:02.16 | POGORZELSKI Rafał | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U16 | PD | III | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej # | , Z/0333/15 | , 2021 | |||||||
9 | 11 | s | 2 | 6:03.38 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | III | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | |||||||
10 | 12 | s | 2 | 6:05.47 | SZATAN Patryk | ULKS Jedlińsk | 1999 | U16 | MZ | III | ||||||||||
11 | 14 | s | 2 | 6:10.03 | SZCZEPANIUK Wojciech | UKS Liderek Chwiram | 1999 | U16 | ZP | IV | KOZIEJ Marcin | Z/0815/15 | 2015 | 4 | ||||||
12 | 16 | s | 2 | 6:15.06 | DĄBROWSKI Stanisław | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U16 | PM | IV | # | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 15.62 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -0.5 | II | # | ||||||||
2 | 3 | e | 1 | 15.63 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | -0.5 | II | |||||||||
3 | 9 | e | 1 | 16.20 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | -0.5 | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 13 | e | 1 | 16.76 | ZAJĄC Dawid | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1999 | U16 | OP | -0.5 | III | |||||||||
5 | 14 | e | 1 | 16.77 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -0.5 | III | |||||||||
6 | 17 | e | 1 | 17.06 | SCHOLL Maciej | KSLZS Kruszwica # | 1999 | U16 | KP | -0.5 | IV | B.D. GOTÓWKA Monika # | , Z/5573/22 | , 2024 | ||||||
1 | 5 | e | 2 | 15.86 | KOŁODZIEJ Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | -0.8 | III | |||||||||
2 | 6 | e | 2 | 15.95 | BUJNAROWSKI Seweryn | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | -0.8 | III | # | ||||||||
3 | 7 | e | 2 | 16.01 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -0.8 | III | |||||||||
4 | 10 | e | 2 | 16.22 | SIEROCKI Michał | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | -0.8 | III | SIEROCKI Michał B.D. B.D. # | Z/0724/15 | 2024 | ||||||
5 | 12 | e | 2 | 16.68 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.8 | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
6 | 15 | e | 2 | 16.94 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | -0.8 | III | # | ||||||||
7 | 16 | e | 2 | 16.97 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U16 | WP | -0.8 | III | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
1 | 1 | e | 3 | 15.39 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.4 | II | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | |||||
2 | 4 | e | 3 | 15.82 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -0.4 | III | # | ||||||||
3 | 8 | e | 3 | 16.06 | DĄBROWSKI Dawid Andrzej | UKS 19 Bojary Białystok | 1999 | U16 | PD | -0.4 | III | SUTYNIEC Mieczysław | Z/2199/15 | 2016 | 3 | |||||
4 | 11 | e | 3 | 16.64 | JACHYRA Dawid | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | -0.4 | III | ZIĘBA Julian | Z/0194/15 | 2018 | 3 | |||||
5 | 18 | e | 3 | 17.20 | WŁOSTEK Piotr | RKS Łódź | 2000 | U16 | LD | -0.4 | IV | B.D. | ||||||||
6 | 19 | e | 3 | 18.89 | FREJLISZEK Michał | LIUKS Kruszwica | 2000 | U16 | KP | -0.4 | -- | |||||||||
7 | 20 | e | 3 | 40.96 | PIECHOWIAK Dominik | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | -0.4 | -- | |||||||||
e | 3 | DNF | SALWA Mikołaj | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -0.4 | -- | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.60 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | +0.2 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 15.63 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | +0.2 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 15.65 | KOŁODZIEJ Adrian | MKL 12 Jelenia Góra | 1999 | U16 | DS | +0.2 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.90 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | +0.2 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 15.95 | BUJNAROWSKI Seweryn | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | +0.2 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 16.02 | DĄBROWSKI Dawid Andrzej | UKS 19 Bojary Białystok | 1999 | U16 | PD | +0.2 | III | SUTYNIEC Mieczysław | Z/2199/15 | 2016 | 3 | ||||||
7 | f | 1 | 16.24 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | +0.2 | III | # | |||||||||
8 | f | 1 | 16.45 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U16 | MZ | +0.2 | III | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
1 | 1 | w | 1 | 16.25 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | -1.2 | III | 705 | ||||||||
2 | 2 | w | 1 | 16.44 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -1.2 | III | # | 684 | |||||||
3 | 3 | w | 1 | 16.45 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -1.2 | III | # | 683 | |||||||
4 | 4 | w | 1 | 16.46 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | -1.2 | III | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 682 | ||||
5 | 5 | w | 1 | 16.80 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -1.2 | III | # | 645 | |||||||
6 | 6 | w | 1 | 16.97 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -1.2 | III | # | 627 | |||||||
7 | 7 | w | 1 | 17.35 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | -1.2 | IV | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 588 | ||||
8 | 8 | w | 1 | 18.52 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -1.2 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 475 | |||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 10 | s | 1 | 41.18 | POPŁAWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | II | ||||||||||
2 | 14 | s | 1 | 41.68 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U16 | MZ | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 23 | s | 1 | 43.48 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 25 | s | 1 | 44.40 | PROKOPIUK Marcel | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | IV | ZIĘBA Julian | Z/0195/15 | 2018 | 4 | ||||||
5 | 26 | s | 1 | 45.17 | NOWAK Sebastian | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
1 | 15 | s | 2 | 41.72 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2000 | U16 | LB | III | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5084/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 16 | s | 2 | 41.94 | KALISZEWSKI Jakub | KS Podlasie Białystok | 2000 | U16 | PD | III | B.D. # | |||||||||
3 | 18 | s | 2 | 42.21 | SALWA Mikołaj | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | III | # | |||||||||
4 | 19 | s | 2 | 42.30 | KUSICIEL Joel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | III | ||||||||||
5 | 20 | s | 2 | 42.37 | CHSZUSZCZ Adam | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | III | LDK! | |||||||||
6 | 22 | s | 2 | 42.97 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS Łódź | 1999 | U16 | LD | III | # | |||||||||
7 | 24 | s | 2 | 43.77 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | IV | B.D. | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 39.37 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U16 | LB | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 39.52 | MROCZEK Adam | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | II | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | s | 3 | 39.56 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 3 | 39.77 | MARCINIAK Cezary | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | II | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 40.44 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1999 | U16 | KP | II | ||||||||||
6 | 6 | s | 3 | 40.49 | JACHYRA Dawid | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | II | ZIĘBA Julian | Z/0194/15 | 2018 | 3 | ||||||
7 | 11 | s | 3 | 41.33 | GRABOWY Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U16 | LB | II | ||||||||||
1 | 7 | s | 4 | 40.57 | KARKOWSKI Bartłomiej | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | II | # | |||||||||
2 | 8 | s | 4 | 40.76 | ŚWIĄTKOWIAK Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | II | ||||||||||
3 | 9 | s | 4 | 41.10 | BUJNAROWSKI Seweryn | KS Podlasie Białystok | 1999 | U16 | PD | II | # | |||||||||
4 | 12 | s | 4 | 41.39 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U16 | OP | II | ||||||||||
5 | 13 | s | 4 | 41.48 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | II | ||||||||||
6 | 17 | s | 4 | 42.18 | MAŁEK Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | III | ||||||||||
7 | 21 | s | 4 | 42.82 | ONISK Bartłomiej | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U16 | MZ | III | # | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 44.14 |
KRAWCZYK Kamil WIERZBICKI Maciej PRZYGODA Michał SZTEJKOWSKI Damian |
LKS Polkowice | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | DOL | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 44.55 |
KUBACKI Wojciech TURSKI Krzysztof DZIUBA Szymon KALINOWSKI Kamil |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
WOJTKOWSKI Maciej |
Z/0703/15 |
2024 |
1 |
|||||||
3 | s | 1 | 44.67 |
DZIEDZIECH Miłosz KARNIA Kornel MĄKA Miłosz WIŚNIEWSKI Gracjan |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | KPO | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 46.06 |
JEDYNAK Kamil GRODZICKI Dariusz PLUTA Konrad GŁUCHOWSKI Kamil |
MKS Pogoń Siedlce | 1999 1999 2000 1999 |
U16 | MAZ | -- |
MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz |
Z/2207/15 Z/2064/15 Z/2209/15 |
2015 2019 2016 |
BEZ 2 3 |
|||||||
5 | s | 1 | 46.54 |
GÓRCZYŃSKI Jonatan SZWAGIERCZAK Maciej NOREK Jakub JUZYSZYN Patryk |
TS AKS Chorzów | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.99 | TOFIL Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | II | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.97 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.88 | KAŹMIERCZAK Krystian | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.85 | WALC Natan | CWKS Resovia Rzeszów # | 1999 | U16 | PK | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.82 | PICHOWICZ Wojciech | MKS Szerszeń Bogatynia | 1999 | U16 | DS | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.82 | MARCYNIUK Michał | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1999 | U16 | OP | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.79 | KOSTKIEWICZ Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | IV | ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # | Z/0505/15 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.79 | SIBILSKI Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.79 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | IV | B.D. | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.75 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | NIEMCZYN Dariusz # | Z/0688/15 | 2022 | 2 | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.70 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | V | B.D. | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.70 | BRZEZIŃSKI Alan | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | V | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 1.70 | TYCNER Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | V | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.65 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.60 | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.50 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U16 | LD | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.50 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.50 | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 3.20 | WESOŁOWSKI Krzysztof | OSOT Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | IV | B.D. # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 3.20 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | IV | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.10 | KOWALSKI Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | V | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.00 | TAMUL Kacper | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 1999 | U16 | LB | V | # | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.00 | KRZYSZCZAK Konrad | UKS 55 Łódź | 1999 | U16 | LD | V | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.00 | FRYDRYK Jakub | KS Żak Wałcz | 1999 | U16 | ZP | V | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 2.90 | PRZYBYŁ Mikołaj | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 2.70 | GAWŁOWSKI Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U16 | DS | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.74 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | +0.5 | III | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 6.67 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +1.0 | III | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.54 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.7 | III | # | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.35 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U16 | PD | +0.3 | III | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.22 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | +0.3 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.15 | WÓJCICKI Jakub | ULKS Gryf Rytwiany | 2000 | U16 | SK | 0.0 | IV | # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 6.15 | KOSIOR Dariusz | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | +0.4 | IV | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 6.10 | KLESZCZYŃSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | +0.2 | IV | # | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.84 | KRYSZTOFIAK Bartłomiej | BKS Bydgoszcz | 1999 | U16 | KP | +1.1 | V | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.82 | PIKORA Marcin | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | +1.6 | V | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.80 | GREMBLEWSKI Paweł | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | 0.0 | V | |||||||||
8 | w | 1 | 5.48 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -2.0 | -- | # | 477 | ||||||||
7 | w | 1 | 5.52 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | -0.5 | -- | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 485 | |||||
6 | w | 1 | 5.64 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | 0.0 | V | # | 510 | ||||||||
5 | w | 1 | 5.73 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -0.4 | V | # | 529 | ||||||||
4 | w | 1 | 5.73 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | +1.3 | V | 529 | |||||||||
3 | w | 1 | 5.89 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -0.1 | V | # | 563 | ||||||||
2 | w | 1 | 5.96 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.5 | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 578 | |||||
1 | w | 1 | 6.05 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | 0.0 | IV | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 597 | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.26 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.09 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U16 | MZ | III | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 14.08 | PRAJWOWSKI Kacper | UKS Cyprianka | 1999 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/0302/15 | 2021 | 2 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 13.84 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U16 | LU | III | B.D. # | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 13.81 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 13.65 | CZERWIŃSKI Karol | WLKS Wrocław | 1999 | U16 | DS | III | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 13.59 | HUCZEK Radosław | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 13.11 | WYRZYKOWSKI Jakub | UKS Skompensis Skępe # | 2000 | U16 | KP | IV | WYRZYKOWSKI Rafał # | Z/1820/15 | 2018 | 1 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 13.09 | PATRYCY Artur | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 13.09 | GOŚCIŁO Jarosław | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 12.96 | RUSINKO Michał | LKS Polkowice | 1999 | U16 | DS | IV | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 12.85 | BECHCIŃSKI Michał | AZS Łódź | 1999 | U16 | LD | IV | B.D. | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 12.64 | JÓŹWIAK Szymon | UKS Sokół Węgorzewo # | 2000 | U16 | WN | IV | # | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 12.22 | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | V | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 12.60 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | IV | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 643 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 11.49 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | V | # | 575 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 10.67 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | V | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 526 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 10.43 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 512 | ||||||||
5 | 5 | w | 1 | 9.85 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 477 | ||||||||
6 | 6 | w | 1 | 9.54 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | -- | 458 | |||||||||
7 | 7 | w | 1 | 9.14 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 434 | ||||||
8 | 8 | w | 1 | 9.12 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | 433 | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 56.40 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U16 | LU | II | B.D. # | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 55.50 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 52.09 | LEWOSZEWSKI Jakub | KS Agros Zamość | 2000 | U16 | LU | II | STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # | Z/5235/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 49.89 | BIAŁEK Piotr | KS Agros Zamość | 1999 | U16 | LU | II | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 49.89 | PATRYCY Artur | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | II | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 48.38 | FRĄCZEK Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | II | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 47.35 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 45.53 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 41.98 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 39.76 | KŁOSZEWSKI Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 38.90 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U16 | DS | IV | B.D. # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 37.24 | NOWAK Kamil | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U16 | LD | IV | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 33.65 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 31.16 | PYZA Maciej | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
f | 1 | NM | PYTLAK Piotr | LKS Górnik Wałbrzych | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.49 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.14 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 45.08 | BARTOSZEK Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2000 | U16 | KP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 44.68 | ZAGÓRSKI Bartosz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U16 | LB | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 43.08 | KOŹLICKI Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U16 | MZ | IV | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 42.93 | ODOLCZYK Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 42.18 | KWIATKOWSKI Szymon | LUKS Orkan Września | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 40.83 | BOMBA Błażej | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U16 | LD | IV | SZEWCZYK Tomasz | Z/4276/15 | 2019 | 2 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 39.90 | MIKOŁAJCZYK Michał | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 38.47 | SITO Patryk | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | V | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 37.90 | MARTYCHOWIEC Maksymilian | MKS Start Lublin | 1999 | U16 | LU | V | WIEJAK Izydor | BEZ | ||||||||
12 | 12 | f | 1 | 36.95 | FRONCZAK Albert | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U16 | PD | V | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 36.09 | BRZYSKI Kacper | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | V | # | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 32.82 | WĄSIK Jakub | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
f | 1 | NM | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 66.92 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | II | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 61.43 | STEC Dominik | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1999 | U16 | DS | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 59.84 | WABIK Dominik | RLTL ZTE Radom | 1999 | U16 | MZ | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 57.96 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | II | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 56.46 | MERTKA Jonasz | UKS Cyprianka | 1999 | U16 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward B.D. # | Z/4340/15 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 54.04 | BUDZISZEWSKI Damian | UKS Liceum sportowe Łomża # | 1999 | U16 | PD | III | TRZONKOWSKA Beata KORYTKOWSKI Andrzej # | Z/1402/15 | 2021 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 53.50 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | III | CZERNIAKOWSKI Wiesław # | LDK! | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 50.58 | WISZNIEWSKI Marcel | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U16 | ZP | III | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 48.86 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 48.32 | WRÓBLEWSKI Maksymilian | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U16 | LD | III | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 47.93 | SKAŁECKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 47.28 | KAMIŃSKI Dawid | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | IV | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 46.96 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | IV | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 45.68 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
15 | 15 | f | 1 | 44.76 | SIEMASZKO Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 2000 | U16 | LB | IV | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 47.38 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | IV | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | 0 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 46.18 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | IV | # | 0 | ||||||||
3 | 3 | w | 1 | 42.31 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | 0 | |||||
4 | 4 | w | 1 | 38.17 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | V | 0 | |||||||||
5 | 5 | w | 1 | 36.80 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | 0 | ||||||||
6 | 6 | w | 1 | 35.77 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 0 | ||||||||
7 | 7 | w | 1 | 34.82 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | -- | # | 0 | ||||||||
8 | 8 | w | 1 | 26.89 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | 0 | ||||||
6-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3713 | URBAN Paweł | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3681 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | II | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 3509 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U16 | LD | II | GOŹDZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 3235 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 3218 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U16 | DS | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 3146 | JANIAK Ernest | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 3091 | ROGOWSKI Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U16 | DS | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 2981 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | IV | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | ||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23:34.76 | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | II | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25:06.99 | STOSIK Michał | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | II | CZAJA Bogdan # | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25:27.28 | WIATER Michał | KS Agros Zamość | 1999 | U16 | LU | II | SWATOWSKI Wojciech | Z/4575/15 | 2018 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 27:20.79 | MACIĄG Krzysztof | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | III | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 27:42.27 | ŻAKOWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 27:58.10 | KUŻAWSKI Jakub | WLKS Nowe Iganie # | 1999 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 28:17.67 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | IV | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 29:04.00 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U16 | LB | IV | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 29:06.41 | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 30:13.84 | KULIG Maksymilian | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | ||||||||||
s | 1 | DQ | OBUCHOWICZ Jakub | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.2691340446472 sekund |