Białogard 03.09.2016 Mityng KL Iskra |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.01 | CEBULSKA Matylda | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | +0.3 | III | PIECYK Józef | Z/5332/15 | 2019 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 13.06 | SZKUDLAR Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | +0.3 | III | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.21 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.3 | IV | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 13.26 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +0.3 | IV | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.32 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | +0.3 | IV | B.D. # | LDK! | |||||||
6 | 8 | s | 1 | 13.64 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | +0.3 | IV | |||||||||
7 | 10 | s | 1 | 13.66 | GRUPA Martyna | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +0.3 | IV | # | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 2 | 13.43 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 13.62 | SZYNAL Patrycja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.1 | IV | # | LDK! | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 13.72 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | IV | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 13.73 | RYBIŃSKA Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.1 | IV | KRAUZE Jerzy | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 13.87 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.1 | V | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2024 | 3 | |||||
6 | 14 | s | 2 | 13.97 | ANDRZEJEWSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 17 | s | 2 | 14.05 | RÓŻAŃSKA Adrianna | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -0.1 | -- | # | ||||||||
8 | 18 | s | 2 | 14.07 | FRANK Ines | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | V | PIECYK Józef | Z/1782/16 | 2019 | 4 | |||||
1 | 15 | s | 3 | 13.98 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.5 | V | B.D. # | LDK! | |||||||
2 | 16 | s | 3 | 14.03 | MALICKA Paulina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.5 | V | KAMIŃSKI Ryszard | 4 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 3 | 14.21 | ŚLIWA Sylwia | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.5 | V | ŚLIWKA Irena | 5 | LDK! | ||||||
4 | 20 | s | 3 | 14.41 | PRABUCKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | -0.5 | V | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 22 | s | 3 | 14.43 | BUKOWIECKA Maria | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.5 | V | ŚLIWKA Irena # | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 23 | s | 3 | 14.53 | GAWŁAS Małgorzata | KL Iskra Białogard | 2003 | U14 | ZP | -0.5 | -- | RUDZIK Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
7 | 24 | s | 3 | 14.57 | FURMAN Klaudia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 21 | s | 4 | 14.42 | LENKIEWICZ Justyna | KL Iskra Białogard | 2003 | U14 | ZP | -0.3 | V | RUDZIK Grzegorz | 5 | LDK! | ||||||
2 | 25 | s | 4 | 14.57 | KAMIŃSKA Weronika | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | -- | RUDZIK Grzegorz # | 3 | LDK! | ||||||
3 | 27 | s | 4 | 14.75 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U14 | ZP | -0.3 | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | ||||||
4 | 28 | s | 4 | 14.79 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.3 | -- | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | ||||||
5 | 29 | s | 4 | 14.87 | LESZCZYSZYN Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
6 | 30 | s | 4 | 14.98 | IWANICZ Laura | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | -- | # | ||||||||
7 | 31 | s | 4 | 15.00 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 26 | s | 5 | 14.58 | PRZYBYSZ Katarzyna | MKS Kusy Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | -0.1 | -- | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 32 | s | 5 | 15.01 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.1 | -- | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | ||||||
3 | 33 | s | 5 | 15.06 | KAJZEREK Melisa | UKL Ósemka Police | 2004 | U14 | ZP | -0.1 | -- | OBERLAN Paulina # | 5 | LDK! | ||||||
4 | 34 | s | 5 | 15.08 | WIECZOREK Agnieszka | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 37 | s | 5 | 15.52 | STĘPIEŃ Wiktoria | KL Iskra Białogard | 2003 | U14 | ZP | -0.1 | -- | RUDZIK Grzegorz | 5 | LDK! | ||||||
6 | 40 | s | 5 | 15.89 | CZYŻAK Weronika | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2001 | U16 | ZP | -0.1 | -- | |||||||||
7 | 42 | s | 5 | 16.57 | GŁADEK Edyta | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | -0.1 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 6 | 13.66 | PIEROSZKIEWICZ Róża | UKS Sprinter Wolin | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | IV | WIELECHOWSKI Adam | Z/2891/16 | 2017 | 3 | |||||
2 | 35 | s | 6 | 15.17 | JASIAK Weronika | UKL Ósemka Police | 2007 | U12 | ZP | +0.1 | -- | OBERLAN Paulina # | 4 | LDK! | ||||||
3 | 36 | s | 6 | 15.45 | CICHOCKA Wiktoria | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | # | ||||||||
4 | 38 | s | 6 | 15.62 | KUCZYŃSKA Julia | UKS Sprinter Wolin | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/2889/16 | 2017 | BEZ | |||||
5 | 39 | s | 6 | 15.81 | PIWOWARCZYK Paula | MKS Olimp Łobez | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | |||||||||
6 | 41 | s | 6 | 16.06 | JASITCZAK Kornelia | KL Iskra Białogard | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.29 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | -0.5 | III | B.D. # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 27.48 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -0.5 | IV | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 28.12 | MŚCICHOWSKA Jessica | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | -0.5 | IV | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 28.23 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | -0.5 | IV | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 28.67 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.5 | V | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2024 | 3 | |||||
6 | 7 | s | 1 | 28.69 | RYBIŃSKA Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.5 | V | KRAUZE Jerzy | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 2 | 28.90 | KOROBEJKO Laura | UKL Ósemka Police | 1999 | U18 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 29.09 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 29.44 | OSEŁA Monika | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | V | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 2 | 29.95 | ANDRZEJEWSKA Natalia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | V | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 30.15 | ZASUWA Zofia | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | V | GOŁĘBIOWSKI Michał # | 5 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 2 | 30.51 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U14 | ZP | -0.2 | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | ||||||
1 | 12 | s | 3 | 30.08 | PASTUSZKA Oliwia | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | -0.6 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 15 | s | 3 | 30.36 | GNIEWKOWSKA Joanna | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 16 | s | 3 | 30.36 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.6 | -- | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 30.77 | BIECZYŃŚKA Blanka | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 22 | s | 3 | 31.35 | WIECZOREK Agnieszka | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.6 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 24 | s | 3 | 33.72 | GŁADEK Edyta | UKL Ósemka Police | 2000 | U18 | ZP | -0.6 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 4 | 28.30 | PIEROSZKIEWICZ Róża | UKS Sprinter Wolin | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | IV | WIELECHOWSKI Adam | Z/2891/16 | 2017 | 3 | |||||
2 | 14 | s | 4 | 30.31 | CUDNIK Kamila | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | +0.1 | -- | |||||||||
3 | 19 | s | 4 | 31.14 | GRODECKA Klara | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 20 | s | 4 | 31.18 | IWANICZ Laura | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | # | ||||||||
5 | 21 | s | 4 | 31.23 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | -- | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | ||||||
6 | 23 | s | 4 | 31.95 | CICHOCKA Wiktoria | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | # | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 44.06 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 44.53 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | III | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 45.60 | KALIBABKA Gracja | KS Hanza Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | IV | WALKOWIAK Piotr | Z/1729/18 | 2019 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 45.65 | MALICKA Paulina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | IV | KAMIŃSKI Ryszard | 4 | LDK! | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 47.01 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | V | B.D. # | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 46.42 | ZAŁĘSKA Natalia | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | IV | # | LDK! | ||||||||
2 | 9 | s | 2 | 48.18 | OLEJNICZAK Urszula | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 49.37 | KNAPE Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U14 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # | Z/1490/16 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 12 | s | 2 | 49.53 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 13 | s | 2 | 49.60 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 3 | 46.99 | KAMIŃSKA Weronika | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | V | RUDZIK Grzegorz # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 3 | 47.80 | CHEŁSTOWSKA Martyna | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | WIERZBICKA Sylwia B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 14 | s | 3 | 50.07 | ZARZYKA Zuzanna | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 16 | s | 3 | 51.63 | WINOWICZ Martyna | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 19 | s | 3 | 53.46 | MACKOWIAK Katarzyna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 4 | 49.21 | TOBIASZ Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2004 | U14 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2885/16 | 2023 | |||||||
2 | 15 | s | 4 | 50.51 | OLEJNICZAK Magdalena | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 17 | s | 4 | 52.09 | GLISZCZYŃSKA Wiktoria | MLKS Baszta Bytów | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 18 | s | 4 | 52.90 | KUCZYŃSKA Julia | UKS Sprinter Wolin | 2003 | U14 | ZP | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/2889/16 | 2017 | BEZ | ||||||
5 | 20 | s | 4 | 58.21 | FARTUSZNIAK Zuzanna | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.34 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | Sen | LU | M | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.33 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.73 | SARNECKA Oliwia | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | II | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 60.79 | MIŃCZUK Alicja | MKL Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | III | B.D. # | 1 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 62.73 | ŁUŻYŃSKA Patrycja | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 63.88 | NIESPOREK Weronika | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 65.15 | KACIUPA Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 2 | 65.70 | MAŁKIŃSKA Klaudia | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 66.49 | JABŁOŃSKA Joanna | LLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 69.75 | TEIS Magdalena | LŁKB Trucht Łobez | 2002 | U16 | ZP | -- | ROMEJ Elżbieta | Z/2511/15 | 2017 | 5 | LDK! | |||||
5 | 11 | s | 2 | 69.80 | CICHOSZ Natalia | MKS Olimp Łobez # | 2003 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 12 | s | 2 | 74.72 | PROBOLA Marika | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:40.09 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:45.37 | ZAJAC Joanna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U16 | ZP | IV | ŁAPIŃSKI Jerzy | Z/6394/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:45.72 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:47.84 | WIERZBICKA Agnieszka | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia | Z/1561/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 1:48.52 | MALAK Łucja | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | V | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:49.03 | KOWALIK Natalia | MKL Szczecinek | 2001 | U16 | ZP | V | SZYMAŃSKI Sylwester B.D. # | Z/0642/16 | 2024 | |||||||
7 | 8 | s | 1 | 1:50.00 | LEWANDOWSKA Wiktoria | MKS Olimp Łobez | 2003 | U14 | ZP | V | # | LDK! | ||||||||
8 | 9 | s | 1 | 1:50.11 | PENDER Natalia | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/5307/15 | 2017 | BEZ | ||||||
9 | 10 | s | 1 | 1:51.22 | RUDNIKOWICZ Aleksandra | ULKS Barwice | 1998 | U20 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0254/14 | 2017 | 3 | ||||||
10 | 11 | s | 1 | 1:51.61 | DZIMIDOWICZ Julia | KL Iskra Białogard | 2003 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
11 | 12 | s | 1 | 1:53.16 | JARZYNA Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U14 | ZP | -- | TARASZKIEWICZ Elżbieta | 5 | LDK! | |||||||
12 | 13 | s | 1 | 1:54.02 | WARDĘGA Angelika | ULKS Barwice | 2001 | U16 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0301/15 | 2019 | 5 | ||||||
13 | 14 | s | 1 | 1:54.89 | JARZĄBEK Joanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
14 | 15 | s | 1 | 1:57.44 | MATERA Małgorzata | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:49.59 | HARTUNG Wiktoria | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 16 | s | 2 | 1:58.55 | CICHOCKA Julia | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2006 | U12 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 17 | s | 2 | 2:00.08 | KONDRATIUK Zuzanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2005 | U12 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 18 | s | 2 | 2:02.55 | CZAJA Amelia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 19 | s | 2 | 2:02.68 | MACIEJCZYK Weronika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 20 | s | 2 | 2:02.95 | MACHALSKA Nikola | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 21 | s | 2 | 2:04.45 | VAN WIJGERDEN Tessa | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
8 | 22 | s | 2 | 2:06.81 | DROZDA Łucja | LŁKB Trucht Łobez | 2006 | U12 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2623/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 23 | s | 2 | 2:06.83 | KUREK Ewelina | LŁKB Trucht Łobez | 2004 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/2625/18 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
10 | 24 | s | 2 | 2:09.74 | SZYNAKA Oliwia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
11 | 25 | s | 2 | 2:11.97 | OMYŁA Marika | LŁKB Trucht Łobez | 2004 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/2624/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
12 | 26 | s | 2 | 2:17.64 | MOCZARSKA Natalia | ULKS Tychowo # | 2004 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
13 | 27 | s | 2 | 2:19.55 | WŁODARZ Maja | LŁKB Trucht Łobez | 2004 | U14 | ZP | -- | ROMEJ Elżbieta | BEZ | LDK! | |||||||
14 | 28 | s | 2 | 2:24.61 | BURZYŃSKA Aleksandra | LŁKB Trucht Łobez | 2006 | U12 | ZP | -- | ROMEJ Elżbieta | BEZ | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:07.00 | SZABAŁOWSKA Małgorzata | MKL Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/1598/14 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:15.23 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | -- | ROLBIECKI Janusz | Z/0526/14 | 2021 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:17.19 | PELA Magdalena | MLKS Baszta Bytów | 2001 | U16 | PM | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:30.19 | DOMARADZKA Olga | RAZ Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | V | B.D. | |||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:25.00 | LENARTOWICZ Eliza | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:29.87 | WIKTORCZYK Anna | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0666/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:35.81 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:37.20 | POTOMSKA Daria | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1276/15 | 2020 | 4 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:44.91 | WIKTORCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0665/14 | 2019 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:46.23 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/2514/15 | 2022 | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.81 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -0.3 | III | B.D. B.D. | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.49 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15.14 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 15.36 | LESZCZYSZYN Oliwia | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 5 | s | 2 | 15.37 | FLOREK Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | -- | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 16.48 | RAGAN Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.1 | -- | GIERASIMCZYK Anna | 4 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 17.65 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 33.62 | KOBIERECKA Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | IV | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 34.70 | STANKIEWICZ Nikola | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | V | # | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 35.06 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | V | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 36.06 | PĘKALA Zuzanna | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 4 | s | 2 | 35.37 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | +0.1 | V | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 36.14 | OLESIŃSKA Julia | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | +0.1 | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał | 4 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 36.97 | RAGAN Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | +0.1 | -- | GIERASIMCZYK Anna | 4 | LDK! | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | II | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.50 | SOJSKA Ewa | OSOT Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | KWIECIEŃ Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.45 | GAWRYCH Klaudia | MKL Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | IV | LESIUK Jacek | Z/3850/16 | 2016 | 3 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.45 | WAC Natalia | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.35 | FLOREK Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.30 | PIWOWARCZYK Paula | MKS Olimp Łobez | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.09 | KURZ Daria | AZS Łódź # | 1997 | U20 | LD | +0.1 | IV | B.D. # | 1 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.92 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.90 | RÓŻAŃSKA Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | -0.3 | IV | KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # | , Z/5260/15 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.60 | PARFIN Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.1 | -- | # | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.29 | PRABUCKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | -0.4 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.19 | URBAŃSKA Jagoda | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | ŚLIWKA Irena | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 3.98 | KAJZEREK Melisa | UKL Ósemka Police | 2004 | U14 | ZP | +0.3 | -- | OBERLAN Paulina # | 5 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.88 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.84 | KULIG Adrianna | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | CHOMICZ Zuzanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.12 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.4 | III | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.10 | RÓŻAŃSKA Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +0.1 | V | KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # | , Z/5260/15 | , 2024 | LDK! | |||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.95 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.13 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.08 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.31 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.95 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.66 | RAKOWSKA Amelia | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | V | # | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.85 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U23 | PM | I | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | |||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.56 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 27.87 | ŻYWICKA Amelia | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.45 | KOBIERECKA Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2001 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 18.77 | RAKOWSKA Amelia | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | -- | # | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.44 | PABIAN Angelika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.54 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | III | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.56 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | I | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.13 | SIENKIEWICZ Joanna | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.06 | WYSOCKA Adrianna | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.05 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 32.05 | SANDER Wiktoria | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | IV | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 55.14 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U23 | PM | M | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 35.69 | KALICKA Natalia | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | III | B.D. # | 2 | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.49 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U18 | MZ | +0.1 | III | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 11.77 | ANTONIK Bartosz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | +0.1 | IV | GRENDA Jan # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.86 | ADAMKIEWICZ Zbigniew | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | +0.1 | IV | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 11.96 | KOWALSKI Hubert | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | +0.1 | IV | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 12.09 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | +0.1 | IV | B.D. # | 1 | |||||||
6 | 9 | s | 1 | 12.11 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +0.1 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 12.05 | SURZYN Michał | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -0.3 | IV | # | ||||||||
2 | 8 | s | 2 | 12.09 | BOGDANOWICZ Mikołaj | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | IV | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 12.15 | BIESZKE Maciej | KL Iskra Białogard | 1999 | U18 | ZP | -0.3 | IV | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 12.24 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | V | # | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 12.34 | MYŚLIŃSKI Aleksander | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | V | SKRODZKI Dariusz | 4 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 2 | 12.34 | BUZUK Szymon | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
7 | 15 | s | 2 | 12.36 | PIETRUCZUK Iden | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
8 | 16 | s | 2 | 12.40 | SEMOŁONIK Jakub | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | V | |||||||||
1 | 17 | s | 3 | 12.52 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.4 | -- | |||||||||
2 | 18 | s | 3 | 12.53 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U14 | ZP | -0.4 | V | # | ||||||||
3 | 20 | s | 3 | 12.56 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | V | LDK! | ||||||||
4 | 22 | s | 3 | 12.83 | BORNY Nikodem | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | # | ||||||||
5 | 23 | s | 3 | 12.84 | ZEMBIK Jan | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.4 | -- | |||||||||
6 | 25 | s | 3 | 12.87 | KOŁMAKOW Michał | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | ŚLIWKA Irena | 4 | LDK! | ||||||
1 | 19 | s | 4 | 12.54 | KLESZCZYŃSKI Miłosz | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | -0.7 | V | WIELECHOWSKI Adam | Z/1493/16 | 2017 | BEZ | |||||
2 | 21 | s | 4 | 12.71 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | U23 | PM | -0.7 | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | |||||
3 | 27 | s | 4 | 13.04 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | -0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 31 | s | 4 | 13.18 | PABIN Krystian | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | -0.7 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 32 | s | 4 | 13.20 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | |||||||||
6 | 33 | s | 4 | 13.30 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||
7 | 35 | s | 4 | 13.57 | SARECKI Norbert | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.7 | -- | GIERASIMCZYK Anna # | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 36 | s | 4 | 14.00 | SAŁAPATEK Jakub | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 24 | s | 5 | 12.85 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 26 | s | 5 | 12.96 | LEŚNIEWSKI Hubert | UKS Sprinter Wolin | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/0559/16 | 2017 | 3 | |||||
3 | 28 | s | 5 | 13.10 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | -- | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | |||||
4 | 34 | s | 5 | 13.44 | BARANIECKI Łukasz | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | +0.2 | -- | |||||||||
5 | 37 | s | 5 | 15.44 | STACHOWIAK Michał | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | +0.2 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 6 | 11.87 | KOROBCZUK Michał | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
2 | 12 | s | 6 | 12.27 | MOSTOWSKI Sebastian | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U16 | LB | -0.1 | V | |||||||||
3 | 29 | s | 6 | 13.12 | POPOWICZ Marcel | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | -- | SKRODZKI Dariusz # | 5 | LDK! | ||||||
4 | 30 | s | 6 | 13.16 | LENKIEWICZ Bartosz | MKS Olimp Łobez | 2003 | U14 | ZP | -0.1 | -- | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.06 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U18 | MZ | -0.3 | III | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 23.45 | TAMIOŁA Kornel | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | III | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 23.73 | ADAMKIEWICZ Zbigniew | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -0.3 | IV | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 24.97 | SEMOŁONIK Jakub | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | V | |||||||||
5 | 7 | s | 1 | 25.16 | SURZYN Michał | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -0.3 | -- | # | ||||||||
1 | 8 | s | 2 | 25.28 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U14 | ZP | -0.2 | V | # | ||||||||
2 | 9 | s | 2 | 25.63 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | U23 | PM | -0.2 | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | |||||
3 | 10 | s | 2 | 25.92 | POGORZELSKI Wojciech | RAZ Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | ŚLIWKA Irena # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 26.79 | PABIN Krystian | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | -0.2 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 2 | 27.54 | WĘZKA Hubert | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
1 | 11 | s | 3 | 26.26 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | |||||
2 | 13 | s | 3 | 26.68 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
3 | 12 | s | 3 | 26.68 | LEŚNIEWSKI Hubert | UKS Sprinter Wolin | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/0559/16 | 2017 | 3 | |||||
4 | 16 | s | 3 | 27.53 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||
5 | 18 | s | 3 | 31.17 | SURDACKI Jerzy | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | -0.2 | -- | GIERASIMCZYK Anna | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 4 | 24.33 | KOROBCZUK Michał | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | +0.2 | IV | |||||||||
2 | 5 | s | 4 | 24.85 | MOSTOWSKI Sebastian | LKS Lubusz Słubice | 2001 | U16 | LB | +0.2 | V | |||||||||
3 | 15 | s | 4 | 26.85 | MALSKI Aleks | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | +0.2 | -- | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
4 | 19 | s | 4 | 33.08 | STACHOWIAK Michał | UKL Ósemka Police | 2003 | U14 | ZP | +0.2 | -- | KAMIŃSKI Ryszard # | 5 | LDK! | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.08 | BUZUK Szymon | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.87 | ZEMBIK Jan | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 42.22 | BRUDŁO Piotr | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1478/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 6 | s | 1 | 44.61 | SITARZ Sebastian | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 41.57 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 43.66 | KACPER Kranc | UKS Sprinter Wolin | 2003 | U14 | ZP | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/0804/17 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 48.24 | BARANIECKI Łukasz | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.88 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | IV | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.57 | KWIATKOWSKI Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.51 | DZIJAK Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 56.19 | KRYGIER Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 64.12 | SMOLIŃSKI Michał | KL Iskra Białogard # | 2003 | U14 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz | Z/0734/17 | 2023 | LDK! | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:26.91 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:27.51 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | II | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:28.04 | NIEWIADOMSKI Igor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1994 | U23 | ZP | -- | BARTA Franciszek B.D. | Z/3637/11 | 2022 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:29.91 | SOLDAT Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:31.64 | WRÓBEL Daniel | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:35.79 | MAZUREK Filip | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:36.47 | DZIĘCIOŁ Dawid | MLKS Lubusz Barlinek # | 2002 | U16 | ZP | V | SZYMANIAK Wojciech | Z/3387/17 | 2020 | 4 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:41.87 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
9 | 9 | s | 1 | 1:44.16 | GRODECKI Patryk | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena | 5 | LDK! | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:49.07 | STANKIEWICZ Olaf | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz | BEZ | LDK! | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:57.41 | KARASIEWICZ Szymon | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U20 | LB | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:00.98 | WIŚNIEWSKI Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:02.07 | WIECZOREK Alan | AML Słupsk | 2000 | U18 | PM | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:04.18 | ADAMSKI Daniel | RAZ Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | IV | MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # | Z/0436/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:06.34 | KACPRZAK Michał | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:09.04 | ZWIRANOWSKI Władysław | KB Dziesiątka Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | CICHOCKI Jarosław B.D. NOWAK Łukasz # | Z/0711/17 | 2018 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:09.81 | SZUBARTOWSKI Dominik | KL Iskra Białogard | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:10.16 | MAJCHER Przemysław | ULKS Tychowo | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:37.25 | GAWORSKI Damian | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:37.76 | ŁYSOŃ Marcel | WMLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:43.40 | TUSZYŃSKI Szymon | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:47.25 | PANKRATOW Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:48.01 | MIELEWCZYK Bartłomiej | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:48.08 | SOSZYŃSKI Patryk | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:49.28 | TROĆ Daniel | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:50.56 | ORŁOWSKI Paweł | KS Hanza Goleniów | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:54.95 | WARDĘGA Mateusz | ULKS Barwice | 1999 | U18 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0424/15 | 2019 | 4 | ||||||
s | 1 | DNF | KAŁUZIAK Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 3:02.25 | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U18 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | |||||||
2 | 11 | s | 2 | 3:03.41 | LEWANDOWSKI Bogdan | MKL Szczecinek | 2001 | U16 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester # | Z/0643/16 | 2019 | BEZ | ||||||
3 | 12 | s | 2 | 3:03.54 | PIETKIEWICZ Kacper | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 2 | 3:06.92 | GREGORUK Maciej | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | -- | # | |||||||||
5 | 14 | s | 2 | 3:14.70 | RAWLUK Adrian | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 2 | 3:19.45 | KASPROWICZ Krzysztof | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U14 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz # | Z/4739/17 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
7 | 16 | s | 2 | 3:29.83 | MOSTOWSKI Adrian | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
8 | 17 | s | 2 | 3:37.34 | MARSZAŁKOWSKI Wojciech | MLKS Baszta Bytów | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:51.45 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:57.09 | JAKUBIK Marcin | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:06.88 | BAKAN Piotr | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1271/15 | 2020 | BEZ | ||||||
s | 1 | DNF | KAŁUZIAK Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
s | 1 | DNF | GAWORSKI Damian | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.91 | BŁASZKOWSKI Przemysław | UKS Lipusz | 2001 | U16 | PM | -0.2 | III | |||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 31.06 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 31.75 | KLATKIEWICZ Bartosz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 33.43 | BORNY Nikodem | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | # | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | CZERNIAK Piotr | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | V | SKRODZKI Dariusz # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.55 | BAŃKOWSKI Kacper | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz B.D. # | LDK! | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.28 | GAŁGAŃSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.4 | IV | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.71 | WARNIEŁO Szymon | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -0.4 | -- | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.63 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | V | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 5.60 | WYROSTEK Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -0.6 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.56 | PIETRUCZUK Iden | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.54 | KLESZCZYŃSKI Miłosz | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | -0.3 | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/1493/16 | 2017 | BEZ | |||||
7 | 7 | f | 1 | 5.39 | ZACZYŃSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | ŚLIWKA Irena | 4 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.04 | LENKIEWICZ Bartosz | MKS Olimp Łobez | 2003 | U14 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.96 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.35 | SAŁAPATEK Jakub | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | -- | # | LDK! | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.62 | CZURAK Kamil | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -0.4 | IV | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.24 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.12 | MUSZYŃSKI Klaudiusz | UKS Sprinter Wolin | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.40 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | |||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.89 | SZCZEPAŃSKI Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 1985 | Sen | ZP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.27 | LEWANDOWSKI Maciej | MKL Szczecin # | 1994 | U23 | ZP | -- | B.D. B.D. | , Z/2188/22 | , 2024 | |||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.27 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | III | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.36 | SŁODKI Dawid | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.93 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | |||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.71 | KOLAŃCZYK Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | IV | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 34.17 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U20 | ZP | IV | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.28 | LEWANDOWSKI Maciej | MKL Szczecin # | 1994 | U23 | ZP | III | B.D. B.D. | , Z/2188/22 | , 2024 | |||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 30.30 | DEMBSKI Miron | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 61.40 | SIDEŁKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | II | JACEWICZ Edward B.D. | Z/2463/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 59.45 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.01 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | II | CZERNIAKOWSKI Wiesław # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 50.52 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | III | B.D. # | 1 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.5648229122162 sekund |