Białogard 26.08.2017 Mistrzostwa województwa U16 + mityng |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.94 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | -0.3 | III | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.13 | MAJEWSKA Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -0.3 | III | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.45 | SYC Ewelina | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | -0.3 | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/2054/16 | 2021 | 3 | |||||
4 | 4 | s | 1 | 13.52 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | -0.3 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.75 | MŚCICHOWSKA Jessica | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U18 | ZP | -0.3 | IV | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 13.94 | STUPAK Zofia | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 14.28 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.5 r | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +0.1 | -- | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||
2 | 3 | e | 1 | 13.0 r | SZYNAL Patrycja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 7 | e | 1 | 13.3 r | ADAMSKA Marta | MKL Szczecin # | 2004 | U14 | ZP | +0.1 | -- | MŁYNARCZYK Marta # | 3 | LDK! | ||||||
4 | 9 | e | 1 | 13.6 r | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U14 | KP | +0.1 | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 16 | e | 1 | 14.2 r | BOREJZA Martyna | UKL Ósemka Police | 2004 | U14 | ZP | +0.1 | -- | OBERLAN Paulina | 5 | LDK! | ||||||
6 | 27 | e | 1 | 16.1 r | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U14 | ZP | +0.1 | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
7 | 30 | e | 1 | 18.3 r | KALEMBA Weronika | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2006 | U12 | ZP | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 2 | e | 2 | 12.5 r | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.4 | -- | B.D. # | LDK! | |||||||
2 | 8 | e | 2 | 13.3 r | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
3 | 15 | e | 2 | 14.2 r | SOBOLEWSKA Marta | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 17 | e | 2 | 14.3 r | ŚLIWA Sylwia | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.4 | -- | ŚLIWKA Irena | 5 | LDK! | ||||||
5 | 18 | e | 2 | 14.5 r | WILK Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U14 | ZP | +0.4 | -- | |||||||||
6 | 26 | e | 2 | 15.9 r | KRUPA Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U16 | ZP | +0.4 | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1129/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 6 | e | 3 | 13.22 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | IV | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 12 | e | 3 | 13.85 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | V | B.D. # | LDK! | |||||||
3 | 20 | e | 3 | 14.75 | BARAN Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2003 | U16 | WP | +0.1 | -- | PTAK Krzysztof | Z/2452/17 | 2019 | 3 | |||||
4 | 21 | e | 3 | 14.82 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | ||||||
5 | 23 | e | 3 | 14.93 | IWANICZ Laura | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | -- | # | ||||||||
1 | 4 | e | 4 | 13.05 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | III | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ||||||
2 | 11 | e | 4 | 13.74 | SMOLSKA Aleksandra | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | IV | ŚLIWKA Irena # | 4 | LDK! | ||||||
3 | 13 | e | 4 | 14.02 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U14 | WP | -0.3 | V | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | ||||||
4 | 22 | e | 4 | 14.85 | KIEDAS Gabriela | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | -- | HANUSZKIEWICZ Monika # | 4 | LDK! | ||||||
5 | 24 | e | 4 | 15.06 | PROŚNIEWSKA Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | -- | KECLER Dorota GIZA Zdzisław # | , Z/1210/17 | , 2021 | LDK! | |||||
6 | 28 | e | 4 | 16.45 | LIPNICKA Julia | KL Iskra Białogard | 2005 | U14 | ZP | -0.3 | -- | RUDZIK Grzegorz | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 5 | e | 5 | 13.16 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | III | |||||||||
2 | 10 | e | 5 | 13.63 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | IV | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 14 | e | 5 | 14.09 | JAWORSKA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U16 | ZP | 0.0 | V | BARTA Franciszek # | Z/2735/17 | 2021 | 4 | |||||
4 | 19 | e | 5 | 14.65 | LENKIEWICZ Justyna | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | 0.0 | -- | RUDZIK Grzegorz | 5 | LDK! | ||||||
5 | 25 | e | 5 | 15.08 | JAWORSKA Aleksandra | IKS Olkusz | 2004 | U14 | MA | 0.0 | -- | CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 29 | e | 5 | 16.76 | KARWAN Marta | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U16 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.83 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +0.1 | III | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | |||||||
2 | f | 1 | 12.88 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | III | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 12.99 | NADŁONEK Joanna | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | III | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 13.07 | GRZYWIŃSKA Małgorzata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.35 | SZYNAL Patrycja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | IV | # | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 13.71 | SMOLSKA Aleksandra | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +0.1 | IV | ŚLIWKA Irena # | 4 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 13.78 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | +0.1 | IV | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.04 | PIERÓG Agata | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | II | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 42.55 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | II | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 44.54 | CHEŁSTOWSKA Martyna | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | III | WIERZBICKA Sylwia B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 44.92 | BORCHARDT Maja | AZS Łódź # | 2004 | U14 | LD | III | SADACH Aneta # | Z/1609/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 45.36 | FRANK Ines | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | IV | PIECYK Józef | Z/1782/16 | 2019 | 4 | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 45.67 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | IV | B.D. # | LDK! | ||||||||
1 | 6 | s | 2 | 45.04 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U14 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 46.21 | KUCHARSKA Bogumiła | UKL Ósemka Police | 2003 | U16 | ZP | IV | KAMIŃSKI Ryszard | 4 | LDK! | |||||||
3 | 13 | s | 2 | 46.33 | ZIÓŁKOWSKA Oliwia | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | IV | RUDZIK Grzegorz | 4 | LDK! | |||||||
4 | 14 | s | 2 | 46.76 | CICHOSZ Natalia | MKS Olimp Łobez # | 2003 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 47.65 | OSEŁA Monika | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | V | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 15 | s | 3 | 47.05 | OLEJNICZAK Magdalena | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | V | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 18 | s | 3 | 47.74 | TOBIASZ Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2004 | U14 | ZP | V | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2885/16 | 2023 | |||||||
3 | 19 | s | 3 | 48.03 | KALEMBA Wiktoria | AL Międzyzdroje # | 2003 | U16 | ZP | V | BŁOCIAN Rafał B.D. # | Z/5303/15 | 2022 | |||||||
4 | 20 | s | 3 | 48.30 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U16 | ZP | V | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | |||||||
5 | 22 | s | 3 | 49.16 | ŻMUDA Zofia | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -- | MILEWICZ Renata # | 4 | LDK! | |||||||
1 | 12 | s | 4 | 46.31 | ARCZEWSKA Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2005 | U14 | ZP | IV | WALKOWIAK Janusz # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 16 | s | 4 | 47.08 | KNAPE Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # | Z/1490/16 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
3 | 23 | s | 4 | 50.66 | PROŚNIEWSKA Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2003 | U16 | ZP | -- | KECLER Dorota GIZA Zdzisław # | , Z/1210/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
4 | 25 | s | 4 | 51.14 | KOWALCZYK Aleksandra | SKLA Sopot # | 2004 | U14 | PM | -- | ||||||||||
5 | 32 | s | 4 | 54.40 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U14 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 11 | s | 5 | 46.24 | PACAŁATY Julia | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | IV | LDK! | |||||||||
2 | 21 | s | 5 | 48.58 | KUREK Ewelina | LŁKB Trucht Łobez | 2004 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/2625/18 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
3 | 27 | s | 5 | 52.01 | ZARZYKA Zuzanna | LŁKB Trucht Łobez | 2003 | U16 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 28 | s | 5 | 52.07 | OMYŁA Marika | LŁKB Trucht Łobez | 2004 | U14 | ZP | -- | ORGANKA Bogusława | Z/2624/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 30 | s | 5 | 53.31 | LIPNICKA Julia | KL Iskra Białogard | 2005 | U14 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 31 | s | 5 | 54.25 | KARASEK Kaja | MKL Maraton Świnoujście | 2005 | U14 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz | , Z/3443/18 | , 2020 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 8 | s | 6 | 45.65 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U14 | WP | IV | REJEWSKI Robert # | Z/4946/18 | 2024 | |||||||
2 | 33 | s | 6 | 54.76 | WOŹNIAK Rozalia | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2004 | U14 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2120/16 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 36 | s | 6 | 57.93 | KRUPA Katarzyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1129/18 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 37 | s | 6 | 59.29 | KALEMBA Weronika | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2006 | U12 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 3 | s | 7 | 43.81 | SYC Ewelina | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/2054/16 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 24 | s | 7 | 51.12 | JAWORSKA Aleksandra | IKS Olkusz | 2004 | U14 | MA | -- | CEMBRZYŃSKA Izabela | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 26 | s | 7 | 51.41 | SZYMAŃSKA Hanna | AL Międzyzdroje # | 2006 | U12 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/0221/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 29 | s | 7 | 52.61 | WOŹNIAK Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U14 | ZP | -- | BARTA Franciszek # | Z/4666/18 | 2022 | BEZ | ||||||
5 | 34 | s | 7 | 56.52 | KARWAN Marta | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 35 | s | 7 | 57.78 | MURAWSKA Nikola | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.36 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | III | JACEWICZ Edward | Z/3119/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 64.59 | ZAJAC Joanna | MKL Maraton Świnoujście | 2001 | U18 | ZP | -- | ŁAPIŃSKI Jerzy | Z/6394/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 72.29 | PAŁEJKO Aleksandra | MLKS Ostróda | 2000 | U18 | WN | -- | NOWICKI Ryszard B.D. # | Z/1504/18 | 2018 | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:37.66 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U16 | PM | II | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:43.17 | KARDASZ Maja | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:44.10 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | IV | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:46.74 | KRÓLIKIEWICZ Julia | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U16 | ZP | V | GOŁĘBIOWSKI Michał | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:51.61 | JARZĄBEK Joanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:52.24 | KLIMOWSKA Eryka | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:52.25 | FILOCHA Weronika | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U14 | ZP | -- | TARASZKIEWICZ Elżbieta | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:53.54 | JAKUBCZYK Nikola | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz | 5 | LDK! | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:55.24 | JARZYNA Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U14 | ZP | -- | TARASZKIEWICZ Elżbieta | 5 | LDK! | |||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:55.88 | WILK Martyna | MKS Olimp Łobez | 2003 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 11 | s | 2 | 1:57.70 | STĘŻALSKA Amelia | UKS Barnim Goleniów # | 2005 | U14 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 12 | s | 2 | 1:58.18 | KONDRATIUK Zuzanna | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2005 | U14 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 13 | s | 2 | 2:02.05 | SABAT Izabela | KL Iskra Białogard | 2004 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 2:02.21 | KUREK Zuzanna | MKL Maraton Świnoujście | 2004 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 2 | 2:02.74 | SZULC Dominika | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ||||||||
7 | 16 | s | 2 | 2:03.68 | SZULINSKA Weronika | MKL Maraton Świnoujście | 2004 | U14 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
8 | 17 | s | 2 | 2:06.83 | CICHOCKA Julia | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2006 | U12 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1:47.83 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | V | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 563 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 1:55.60 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 427 | |||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:24.51 | KACIUPA Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U20 | ZP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:31.08 | LASKOWSKA Julia | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:50.12 | OLESIŃSKA Julia | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U18 | ZP | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał | 4 | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:02.81 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U16 | WN | III | # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:06.79 | HRYCYK Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U16 | ZP | III | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/1313/17 | 2022 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:07.71 | KAMIŃSKA Weronika | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:12.43 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | III | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:13.07 | MALAK Łucja | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | IV | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:21.15 | CHOCIANOWSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2004 | U14 | WP | IV | B.D. PTAK Krzysztof # | , Z/2453/17 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 3:26.55 | MOSLER Urszula | LŁKB Trucht Łobez | 2002 | U16 | ZP | V | ORGANKA Bogusława | Z/1800/16 | 2018 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 3:41.33 | RAGAN Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U16 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | 4 | LDK! | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:53.94 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U12 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:06.34 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda # | 2005 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | |||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.63 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | -0.1 | III | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
2 | 4 | s | 1 | 14.62 | STĘPIEŃ Wiktoria | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | -0.1 | V | RUDZIK Grzegorz | 5 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 14.88 | BIAŁY Zuzanna | UKS Barnim Goleniów | 2002 | U16 | ZP | -0.1 | -- | GOŁĘBIOWSKI Michał # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 15.33 | WINIARCZYK Wiktoria | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -0.1 | -- | MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # | , Z/2030/17 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||
5 | 7 | s | 1 | 16.82 | WOŹNIAK Rozalia | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2004 | U14 | ZP | -0.1 | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2120/16 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 2 | s | 2 | 13.45 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -0.3 | IV | REJEWSKI Robert # | LDK! | |||||||
2 | 3 | s | 2 | 14.29 | WEISS Ewelina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2002 | U16 | WP | -0.3 | V | PTAK Krzysztof | Z/3756/16 | 2018 | 4 | |||||
1 | 1 | w | 1 | 13.16 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | -0.3 | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 687 | ||||||
2 | 2 | w | 1 | 13.29 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -0.3 | IV | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 668 | ||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 32.18 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | 0.0 | III | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
2 | 4 | s | 1 | 37.89 | OBERLAN Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 41.08 | WIECZOREK Agnieszka | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 33.48 | SKOWROŃSKA Dominika | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | 0.0 | IV | REJEWSKI Robert # | LDK! | |||||||
2 | 3 | s | 2 | 37.51 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U16 | WN | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 5 | s | 2 | 38.07 | PAŃKA Wiktoria | AML Słupsk | 2004 | U14 | PM | 0.0 | -- | B.D. B.D. # | 4 | LDK! | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.90 |
NADŁONEK Joanna OSEŁA Monika SMOLSKA Aleksandra ŚLIWA Sylwia |
MKS Kusy Szczecin | 2003 2002 2003 2002 |
U16 | ZPO | -- |
ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena |
2 BEZ 4 5 |
||||||||
2 | 3 | s | 1 | 53.68 |
MALICKA Paulina OBERLAN Julia KOMOCKA Julia PRABUCKA Weronika |
UKL Ósemka Police | 2002 2002 2002 2003 |
U16 | ZPO | -- |
KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard |
4 BEZ BEZ 5 |
||||||||
3 | 4 | s | 1 | 53.89 |
KIEDAS Gabriela ZUBKO Michalina BIAŁY Zuzanna ZAKRZEWSKA Wiktoria |
UKS Barnim Goleniów | 2003 2002 2002 2003 |
U16 | ZPO | -- |
HANUSZKIEWICZ Monika GOŁĘBIOWSKI Michał GOŁĘBIOWSKI Michał |
4 BEZ BEZ |
||||||||
4 | 5 | s | 1 | 54.16 |
ZIÓŁKOWSKA Oliwia KALBARCZYK Jagoda JAKUBCZYK Nikola LENKIEWICZ Justyna |
KL Iskra Białogard | 2003 2003 2003 2003 |
U16 | ZPO | -- |
RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz |
4 3 5 5 |
||||||||
1 | 2 | s | 2 | 53.43 |
KLIMOWSKA Eryka HRYCYK Anna GRZYWIŃSKA Małgorzata JAWORSKA Karolina |
KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 2003 2002 2003 |
U16 | ZPO | -- |
ŻUROMSKI Kazimierz BARTA Franciszek |
Z/1313/17 Z/2735/17 |
2022 2021 |
2 4 |
||||||
2 | 6 | s | 2 | 56.54 |
GRYGOROWICZ Aleksandra ŁUKASIK Zuzanna PACHOLCZYK Weronika RAK Kinga |
GULKS Barwice | 2002 2002 2002 2002 |
U16 | ZPO | -- |
KIELING Mariusz KIELING Mariusz KIELING Mariusz |
Z/2806/16 Z/2804/16 Z/2808/16 |
2017 2018 2017 |
BEZ BEZ BEZ |
||||||
3 | 7 | s | 2 | 58.53 |
KUCHARSKA Bogumiła BOREJZA Martyna GŁADEK Edyta WIECZOREK Agnieszka |
UKL Ósemka Police | 2003 2004 2000 2002 |
U18 | ZPO | -- |
KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard |
4 5 BEZ BEZ |
||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.45 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | IV | B.D. B.D. | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.40 | LASEK Blanka | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | V | FERFET Marek | 4 | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.54 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 666 | |||||
2 | 2 | w | 1 | 1.51 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 632 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.06 | BARAN Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2003 | U16 | WP | +0.1 | IV | PTAK Krzysztof | Z/2452/17 | 2019 | 3 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.83 | SZLASKA Nikola | UKS Ekoludek Szczenurze | 2002 | U16 | PM | 0.0 | IV | B.D. | Z/2893/16 | 2017 | 4 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.82 | WEISS Ewelina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2002 | U16 | WP | -0.8 | IV | PTAK Krzysztof | Z/3756/16 | 2018 | 4 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.78 | PACAŁATY Julia | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | -0.4 | V | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.60 | KALBARCZYK Jagoda | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | V | RUDZIK Grzegorz | 3 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.42 | GRYGOROWICZ Aleksandra | GULKS Barwice | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | -- | KIELING Mariusz | Z/2806/16 | 2017 | BEZ | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.36 | LEWANDOWSKA Wiktoria | MKS Olimp Łobez | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.31 | PACHOLCZYK Weronika | GULKS Barwice | 2002 | U16 | ZP | -0.6 | -- | KIELING Mariusz | Z/2808/16 | 2017 | BEZ | |||||
9 | 9 | f | 1 | 4.09 | KONIECZKO Martyna | MLUKS Mokasyn Płoty # | 2005 | U14 | ZP | 0.0 | -- | PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon | , Z/3694/20 | , 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | w | 1 | 4.69 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | +0.4 | V | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 477 | ||||
2 | 2 | w | 1 | 4.48 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | 0.0 | -- | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 423 | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.15 | GŁADKOWSKA Kornelia | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | III | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.06 | BOROWSKA Natalia | GULKS Barwice | 2002 | U16 | ZP | IV | KIELING Mariusz | Z/2802/16 | 2018 | 4 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 9.05 | KUŚPIEL Monika | UKS Achilles Leszno # | 2002 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.57 | OSTROWSKA Natalia | KS Żak Wałcz | 2002 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/3309/17 | 2017 | BEZ | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.15 | BURBA Karolina | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.03 | DZIMIDOWICZ Julia | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | w | 1 | 7.30 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | -- | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | 354 | |||||||
2 | 2 | w | 1 | 6.05 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | 274 | |||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.31 | GŁADKOWSKA Kornelia | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | IV | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 32.00 | WOLDT Sandra | STS Pomerania Szczecinek # | 2004 | U14 | ZP | IV | JUNIEWICZ Jakub | Z/3386/17 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.44 | ŻYWICKA Amelia | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.22 | ŁUKASIK Zuzanna | GULKS Barwice | 2002 | U16 | ZP | IV | KIELING Mariusz | Z/2804/16 | 2018 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 28.31 | JAGIEŁKA Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | IV | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 27.59 | BOROWSKA Natalia | GULKS Barwice | 2002 | U16 | ZP | V | KIELING Mariusz | Z/2802/16 | 2018 | 4 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 24.12 | PRABUCKA Weronika | UKL Ósemka Police | 2003 | U16 | ZP | V | KAMIŃSKI Ryszard | 5 | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 23.62 | KARBOWNIK Barbara | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 22.38 | KAŁDUN Karolina | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 20.53 | KUŚPIEL Monika | UKS Achilles Leszno # | 2002 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 20.18 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.76 | JAGIEŁKA Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | III | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.25 | OSTROWSKA Natalia | KS Żak Wałcz | 2002 | U16 | ZP | IV | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/3309/17 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 25.62 | KAŁDUN Karolina | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 19.53 | KARBOWNIK Barbara | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | BEZ | LDK! | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.38 | KALINOWSKA Kornelia | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U18 | ZP | II | KOROL Andrzej | Z/2883/16 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.10 | PONDO Aleksandra | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | -- | RYTWIŃSKI Krzysztof # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 30.00 | BURYJ Natalia | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 26.84 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 36.72 | STASIOŁEK Kornelia | LKS Fenix Słupsk # | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. GRECKA Ewa # | , Z/0040/16 | , 2022 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 30.40 | ŻYWICKA Amelia | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 29.62 | GAWŁAS Małgorzata | KL Iskra Białogard | 2003 | U16 | ZP | V | RUDZIK Grzegorz | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 28.26 | HALECKA Patrycja | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | V | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 2 | 14.33 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.50 | KALICKA Natalia | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | II | B.D. # | 2 | ||||||||
5-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2659 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | III | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2512 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:39.00 | OSIŃSKA Marcelina | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:44.20 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | II | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3207/16 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 18:35.60 | WILCZYŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U14 | ZP | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 18:44.30 | SMOLIŃSKA Karolina | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.47 | CISZEWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard | 1995 | U23 | ZP | -0.1 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.67 | SEMOŁONIK Jakub | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -0.1 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.84 | KOROBCZUK Michał | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.92 | PYTEL Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11.93 | SURZYN Michał | MKS Junior Złocieniec | 2000 | U18 | ZP | -0.1 | IV | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 12.25 | KRYGIER Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | -0.1 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 12.44 | SAMORDAK Dawid | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | -0.1 | -- | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 12.48 | KUJDA Dominik | AL Międzyzdroje # | 2001 | U18 | ZP | -0.1 | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2119/16 | 2019 | 4 | |||||
1 | 3 | e | 1 | 12.04 | BOGDANOWICZ Mikołaj | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | IV | ŚLIWKA Irena | 3 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 1 | 12.13 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | IV | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 6 | e | 1 | 12.24 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -0.3 | V | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||
4 | 12 | e | 1 | 12.78 | KOWALSKI Kacper | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | -- | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 15 | e | 1 | 13.78 | ZWALIK Jakub | MKS Kusy Szczecin | 2004 | U14 | ZP | -0.3 | -- | |||||||||
6 | 18 | e | 1 | 15.00 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U14 | ZP | -0.3 | -- | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||
7 | 19 | e | 1 | 15.08 | PALUCH Marcel | AL Międzyzdroje # | 2004 | U14 | ZP | -0.3 | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4968/19 | 2019 | BEZ | |||||
1 | 1 | e | 2 | 11.54 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | +0.3 | III | LDK! | ||||||||
2 | 2 | e | 2 | 11.73 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | +0.3 | III | # | ||||||||
3 | 4 | e | 2 | 12.08 | OLSZEWSKI Jakub | MLKS Lubusz Barlinek | 2002 | U16 | ZP | +0.3 | IV | SZYMANIAK Wojciech | Z/3341/17 | 2019 | 3 | |||||
4 | 8 | e | 2 | 12.32 | POPOWICZ Marcel | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | +0.3 | V | SKRODZKI Dariusz # | 5 | LDK! | ||||||
5 | 9 | e | 2 | 12.34 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | +0.3 | V | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | |||||
6 | 13 | e | 2 | 13.00 | PIETRAS Mateusz | MKL Szczecin # | 2004 | U14 | ZP | +0.3 | -- | MŁYNARCZYK Marta # | 5 | LDK! | ||||||
7 | 20 | e | 2 | 15.93 | KARPIŃSKI Oliwier | MKS Święc Sławno | 2005 | U14 | ZP | +0.3 | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0514/18 | 2019 | BEZ | |||||
1 | 7 | e | 3 | 12.30 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | V | LDK! | ||||||||
2 | 10 | e | 3 | 12.44 | BRODACKI Igor | KL Bałtyk Koszalin | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | V | |||||||||
3 | 11 | e | 3 | 12.75 | HUBIN Viktor | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | V | FERFET Marek # | 5 | LDK! | ||||||
4 | 14 | e | 3 | 13.47 | WIŚNIEWSKI Adrian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | -- | |||||||||
5 | 16 | e | 3 | 14.84 | DWORNIK Kamil | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2117/16 | 2019 | 5 | |||||
6 | 17 | e | 3 | 14.95 | DUBAKO Konrad | AL Międzyzdroje # | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2116/16 | 2020 | BEZ | |||||
7 | 21 | e | 3 | 19.03 | SOBIERAJSKI Kacper | AL Międzyzdroje # | 2005 | U14 | ZP | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 11.49 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | III | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 11.62 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | +0.5 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.91 | OLSZEWSKI Jakub | MLKS Lubusz Barlinek | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | IV | SZYMANIAK Wojciech | Z/3341/17 | 2019 | 3 | ||||||
4 | f | 1 | 12.11 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | IV | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
5 | f | 1 | 12.14 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | IV | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 12.16 | SURZYN Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | IV | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 12.97 | BOGDANOWICZ Mikołaj | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | -- | ŚLIWKA Irena | 3 | LDK! | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 35.60 | CISZEWSKI Paweł | WMLKS Pomorze Stargard | 1995 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 36.41 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | II | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 37.30 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | II | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 39.56 | MALSKI Aleks | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | IV | ŚLIWKA Irena | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 40.51 | BRUDŁO Piotr | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1478/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 40.70 | POGORZELSKI Wojciech | RAZ Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | V | ŚLIWKA Irena # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 7 | s | 2 | 40.91 | BRZOZOWSKI Dominik | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | V | SKRODZKI Dariusz # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 2 | 42.49 | ŻAK Tomasz | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | V | MILEWICZ Magda | 4 | LDK! | |||||||
3 | 9 | s | 2 | 43.24 | ZAPART Michał | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U14 | ZP | -- | STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # | Z/2477/17 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 2 | 47.82 | DUBAKO Konrad | AL Międzyzdroje # | 2003 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2116/16 | 2020 | BEZ | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 47.91 | PALUCH Marcel | AL Międzyzdroje # | 2004 | U14 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4968/19 | 2019 | BEZ | ||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.24 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | III | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.52 | KAŁUZIAK Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U23 | ZP | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.85 | GAWORSKI Damian | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 55.08 | DZIJAK Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 55.39 | SZUBARTOWSKI Dominik | KL Iskra Białogard | 1999 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 56.23 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 56.33 | BARTCZAK Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 57.88 | KUJDA Dominik | AL Międzyzdroje # | 2001 | U18 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2119/16 | 2019 | 4 | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.42 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U16 | ZP | III | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:30.49 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:30.97 | WALASZCZYK Michał | MLKS Lubusz Barlinek | 2003 | U16 | ZP | III | SZYMANIAK Wojciech | Z/2801/17 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:34.73 | TATYS Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:35.91 | SMOLIŃSKI Michał | KL Iskra Białogard # | 2003 | U16 | ZP | V | RUDZIK Grzegorz | Z/0734/17 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:36.72 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:37.62 | GRODECKI Patryk | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | V | ŚLIWKA Irena | 5 | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:51.34 | DWORNIK Kamil | UKS Chrobry Międzyzdroje | 2003 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał # | Z/2117/16 | 2019 | 5 | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:59.22 | GÓRZYŃSKI Robert | KB Dziesiątka Białogard | 2001 | U18 | ZP | III | CICHOCKI Jarosław | Z/1714/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:59.78 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U18 | ZP | III | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:59.94 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U23 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:01.06 | WIŚNIEWSKI Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:01.79 | ADAMKIEWICZ Zbigniew | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U18 | ZP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:05.60 | ZWIRANOWSKI Władysław | KB Dziesiątka Białogard | 2000 | U18 | ZP | IV | CICHOCKI Jarosław B.D. NOWAK Łukasz # | Z/0711/17 | 2018 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:06.64 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | IV | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:07.46 | WRÓBEL Daniel | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U20 | ZP | IV | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:08.78 | PANKRATOW Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:09.99 | BAKAN Piotr | KS Hanza Goleniów | 2000 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr | Z/1271/15 | 2020 | BEZ | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:11.77 | SOSZYŃSKI Patryk | UKS Barnim Goleniów | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:39.02 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | III | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:47.09 | MATWIEJ Miłosz | MLKS Lubusz Barlinek | 2003 | U16 | ZP | IV | SZYMANIAK Wojciech | Z/2799/17 | 2020 | 4 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:48.60 | PIETKIEWICZ Kacper | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:48.86 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 2:53.22 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:55.77 | MARKOWSKI Tomasz | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:00.43 | DZIĘCIOŁ Dawid | MLKS Lubusz Barlinek # | 2002 | U16 | ZP | -- | SZYMANIAK Wojciech | Z/3387/17 | 2020 | 4 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:05.82 | RABIZA Wojciech | RAZ Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:07.51 | OGONOWSKI Filip | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U14 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota # | , Z/1717/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:21.73 | PIETRUSZKA Paweł | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:22.16 | MATUSZCZAK Natan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U16 | ZP | -- | SZPAK Robert # | 4 | LDK! | |||||||
1 | 1 | w | 1 | 3:25.49 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | 436 | |||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.15 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | III | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 17.12 | SKŁADANOWSKI Damian | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | IV | ŚLIWKA Irena # | 4 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 19.52 | PIETNICZKA Piotr | GULKS Barwice | 2004 | U14 | ZP | -0.2 | -- | KIELING Mariusz | Z/3382/17 | 2018 | BEZ | |||||
4 | 4 | s | 1 | 20.47 | KOLCZYŃSKI Kacper | GULKS Barwice | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | -- | KIELING Mariusz KIELING Mariusz | , Z/3383/17 | , 2018 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 1 | w | 1 | 20.79 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | 289 | ||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.80 |
POPOWICZ Marcel KOWALSKI Kacper POGORZELSKI Wojciech MALSKI Aleks |
MKS Kusy Szczecin | 2002 2003 2002 2003 |
U16 | ZPO | -- |
SKRODZKI Dariusz ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena ŚLIWKA Irena |
5 3 BEZ 3 |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.73 | BAŃKOWSKI Kacper | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | V | SKRODZKI Dariusz B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.60 | RACZYŃSKI Dawid | MKS Junior Złocieniec | 2002 | U16 | ZP | -- | RADZIMSKI Adam | BEZ | ||||||||
3 | 5 | f | 1 | 1.55 | PIETNICZKA Michał | GULKS Barwice | 2003 | U16 | ZP | -- | KIELING Mariusz | Z/3384/17 | 2018 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 1.55 | SROKA Gracjan | MKS Święc Sławno | 2004 | U14 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0511/18 | 2022 | 5 | ||||||
5 | 3 | f | 1 | 1.55 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U14 | ZP | -- | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.45 | PITUŁA Aleksander | MKS Święc Sławno | 2005 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.45 | KARPIŃSKI Maksymilian | MKS Święc Sławno | 2005 | U14 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0513/18 | 2021 | 5 | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.55 | ŁABUŃ Przemysław | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.45 | NOSAL Krzysztof | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
f | 2 | NM | KANIA Filip | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 1.51 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | 396 | |||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.30 | WARNIEŁO Szymon | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U20 | ZP | 0.0 | III | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.70 | KANIA Filip | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.64 | ŁABUŃ Przemysław | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.55 | NOSAL Krzysztof | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U18 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 6.30 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | +0.2 | III | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | |||||
2 | 2 | f | 2 | 5.88 | PIERŚCIONEK Kamil | PLMKS Chrobry Gryfice | 2002 | U16 | ZP | 0.0 | V | PRZYBYSZ Janusz | Z/0431/17 | 2018 | 4 | |||||
3 | 3 | f | 2 | 5.55 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U14 | ZP | 0.0 | -- | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 2 | 5.22 | BIEREŚNIEWICZ Krzysztof | PLMKS Chrobry Gryfice | 2003 | U16 | ZP | -0.1 | -- | PRZYBYSZ Łukasz PRZYBYSZ Janusz | , Z/0430/17 | , 2018 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 5 | f | 2 | 5.11 | WARNIEŁO Oliwer | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | 0.0 | -- | RÓŻYCZKA Marek | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 4.67 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U14 | ZP | +0.9 | -- | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 2 | 3.22 | KARPIŃSKI Oliwier | MKS Święc Sławno | 2005 | U14 | ZP | +0.5 | -- | KAPAŁA Leszek | Z/0514/18 | 2019 | BEZ | |||||
1 | 1 | w | 1 | 4.78 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | +0.7 | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | 341 | ||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.34 | FLORKÓW Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.62 | GÓRCZYŃSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.65 | SIEPKA Kacper | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 10.62 | GAWĘDA Wojciech | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | V | # | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 9.94 | SUBOCZ Michał | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.15 | LIS Damian | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 7.43 | SZWEJDA Paweł | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 1 | w | 1 | 8.03 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | 368 | |||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.19 | SUBOCZ Michał | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.90 | BŁASZKOWSKI Maciej | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | IV | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 34.56 | KOKOWICZ Michał | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | V | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/3353/17 | 2018 | 4 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 31.75 | ŁUKOWSKI Aleksander | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 22.38 | SZWEJDA Paweł | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 21.91 | KOWALEWSKI Hubert | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 17.51 | LIS Damian | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.10 | SIEPKA Kacper | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.26 | ŁUKOWSKI Aleksander | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U16 | ZP | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 20.60 | KOKOWICZ Michał | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/3353/17 | 2018 | 4 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 18.20 | KOWALEWSKI Hubert | LLKS Pomorze Stargard | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.71 | GAWĘDA Wojciech | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.89 | KOMOROWSKI Kacper | KL Bałtyk Koszalin | 2002 | U16 | ZP | IV | CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward | , Z/2896/16 | , 2022 | 3 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 45.06 | DAWID Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 43.55 | EBERTOWSKI Jan | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 41.81 | FICNER Łukasz | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | V | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 34.51 | DOMASZK Krystian | UKS Lipusz | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 33.81 | HUBIN Viktor | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek # | 5 | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 32.94 | KRACZUK Daniel | MKS Junior Złocieniec | 2003 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 26.06 | KOWALSKI Antoni | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 24.48 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo # | 2004 | U14 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.57 | SIDEŁKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. | Z/2463/15 | 2024 | |||||||
5-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1830 | BOŃCZASZEK Kacper | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/2435/17 | 2018 | 5 | ||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22:33.40 | SURDACKI Jerzy | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U16 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna | BEZ | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.6257710456848 sekund |