Kędzierzyn-KoĽle 04.09.2021 Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego U14 i U16 [DMP U16] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 13.90 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U18 | OP | +1.1 | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 6 | s | 1 | 14.32 | WI¦NIEWSKA Natalia | LUKS Namysłów | 2005 | U18 | OP | +1.1 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 7 | s | 1 | 15.04 | TKACZ Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U18 | OP | +1.1 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/0247/16 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 8 | s | 1 | 15.83 | BOCHEŃSKA Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U20 | OP | +1.1 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/1950/16 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 1 | s | 2 | 12.97 | BˇBEL Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U18 | SL | 0.0 | III | CHRIST Marek CHRIST Marek | Z/0814/18 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN | |||
2 | 2 | s | 2 | 13.35 | SZATNY Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | 0.0 | IV | # | LDK! | OSU | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 13.50 | GREGULEC Luiza | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | 0.0 | IV | # | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 13.90 | ŻYGADŁO Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U20 | OP | 0.0 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek B.D. | Z/2917/18 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 8 | s | 3 | 14.51 | KUCHARSKA Marta | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | -1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
2 | 10 | s | 3 | 14.71 | BARTOSZ Paulina | LUKS Podium Kup | 2008 | U14 | OP | -1.3 | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11760/21 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 13 | s | 3 | 15.41 | SIEŃCZEWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | -1.3 | -- | WESOŁOWSKA Mirela | Z/10877/21 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 14 | s | 3 | 15.45 | JAWORSKA Zofia | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | -1.3 | -- | WESOŁOWSKA Mirela | Z/10925/21 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 15 | s | 3 | 15.79 | HRYNCZYSZYN Zuzanna | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U14 | OP | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 16 | s | 3 | 15.94 | GIZA Antonia | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | -1.3 | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/13365/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 17 | s | 3 | 16.03 | NOWAK Nikola | NKS Start Namysłów | 2009 | U14 | OP | -1.3 | -- | KACPRZAK Arkadiusz # | Z/8963/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 5 | s | 4 | 13.91 | ZUZEL Hanna | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | +0.3 | V | # | LDK! | |||||||
2 | 7 | s | 4 | 14.34 | WOJTKOWIAK Julia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | +0.3 | V | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/4874/19 | 2022 | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 4 | 14.57 | ¦WIERCZEK Laura | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2007 | U16 | SL | +0.3 | -- | MORKA Piotr # | Z/3238/20 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 11 | s | 4 | 14.92 | RADOMSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2007 | U16 | OP | +0.3 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 12 | s | 4 | 15.20 | RAJCHEL Wiktoria | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 5 | 12.87 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +1.8 | III | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7269/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 5 | 13.82 | GALA Julia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | +1.8 | V | # | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 5 | 13.86 | KARMELITA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2007 | U16 | SL | +1.8 | V | CHRIST Marek | Z/1533/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 5 | 13.90 | SZAFARCZYK Emilia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | +1.8 | V | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/0526/20 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 5 | 14.02 | BŁAWICKA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U16 | OP | +1.8 | V | PIERÓG Paweł | Z/9269/21 | 2024 | LDK! | |||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.15 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U18 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2744/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 44.45 | GAŁKA Ada | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | -- | SZARZYŃSKA Barbara | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 44.90 | BURSAKOWSKA Oliwia | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | III | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7268/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 46.18 | GALA Julia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 47.02 | BˇBELEWSKA Daria | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | V | ZOK Roman | Z/3027/19 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
1 | 5 | s | 2 | 46.31 | ŻUK Magdalena | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | IV | PIERÓG Paweł | Z/0973/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 47.68 | ZUZEL Hanna | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 48.80 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | U14 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/12422/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 49.07 | BARTOSZ Paulina | LUKS Podium Kup | 2008 | U14 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11760/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 2 | 50.29 | KUCHARSKA Marta | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 11 | s | 2 | 51.23 | RADOMSKA Natalia | UKS-MOS Opole | 2007 | U16 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:42.82 | TYMAN Karolina | UKS Diament Godów | 2006 | U16 | SL | III | KALINOWSKI Stefan # | Z/2078/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.21 | BˇBELEWSKA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | V | ZOK Roman | Z/3028/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 1:46.63 | SZOPA Weronika | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U14 | OP | V | PIERÓG Paweł # | Z/9264/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:47.59 | TOMASZEWSKA Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:49.82 | GRUBIAK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:50.46 | JAWORSKA Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0866/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:53.71 | KOWALSKA Natalia | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2009 | U14 | OP | -- | WOLAK Magdalena # | Z/7021/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:58.68 | LISOWSKA Hanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | U14 | OP | -- | WOLAK Magdalena # | Z/0383/19 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:58.92 | OGRODNIK Alicja | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U16 | OP | -- | KOŁODZIEJ Tomasz | Z/10002/21 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:13.36 | MATYSEK Milena | UKS-MOS Opole | 2009 | U14 | OP | -- | JURCZYŃSKI Rafał # | Z/12249/21 | 2022 | LDK! | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:14.82 | ŁUCZKO Paulina | UKS-MOS Opole | 2009 | U14 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.01 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.6 | II | LACH Magdalena # | Z/4183/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 12.38 | JOŃSKA Natalia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | +0.6 | II | ZOK Roman | Z/3029/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 1 | 13.24 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.6 | IV | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 13.31 | BUSZKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.6 | IV | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 14.42 | KAMIENIK Hanna | UKS-MOS Opole # | 2007 | U16 | OP | +0.6 | V | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 14.44 | BUJAK Emilia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2008 | U14 | OP | +0.6 | V | SKRZYDLEWSKI Marek # | Z/0507/20 | 2023 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 17.27 | GRAJ Martyna | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U14 | OP | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.98 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U18 | OP | +0.9 | II | DOMIN Adam # | Z/2744/18 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | s | 1 | 15.12 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | +0.9 | II | MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4803/18 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
3 | s | 1 | 15.62 | PIˇTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | +0.9 | II | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | s | 1 | 16.45 | DZIAŁOWSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | +0.9 | III | # | LDK! | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.93 | JOŃSKA Natalia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | II | ZOK Roman | Z/3029/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 51.80 | BUSZKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | IV | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 51.83 | PALKA Agata | UKS-MOS Opole | 2007 | U16 | OP | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 53.41 | KAMIENIK Hanna | UKS-MOS Opole # | 2007 | U16 | OP | V | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 54.61 | BŁAWICKA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U16 | OP | V | PIERÓG Paweł | Z/9269/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 57.75 | JAWORSKA Zofia | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | -- | WESOŁOWSKA Mirela | Z/10925/21 | 2023 | LDK! | ||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 62.63 | BRZĘK Paulina | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | U23 | DS | II | B.D. B.D. | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 63.73 | GREINER Olivia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | LACH Magdalena # | Z/1145/20 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 70.51 | WOJTAS Marta | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | IV | LACH Magdalena | Z/2803/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 73.36 | TROSZYŃSKA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 54.47 |
BŁAWICKA Julia ŻUK Magdalena SKOWRONEK Oliwia KACZOR Amelia |
MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 2008 2008 2007 |
U16 | OPL | -- |
PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł |
Z/9269/21 Z/0973/21 Z/0200/19 |
2024 2024 2024 |
BEZ |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 59.15 |
SZAFARCZYK Emilia RAJCHEL Wiktoria WOJTKOWIAK Julia ¦WIERCZEK Laura |
MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 2007 2006 2007 |
U16 | OPL | -- |
SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek MORKA Piotr |
Z/0526/20 Z/4874/19 Z/3238/20 |
2024 2022 2024 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | ¦LUSARCZYK Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | IV | # | LDK! | ZKN OSU | ||||||||
2 | f | 1 | 1.50 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | IV | MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4803/18 | , 2024 | LDK! | ZKN OSU | ||||||
3 | f | 1 | 1.45 | PIˇTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | U18 | OP | IV | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 1.35 | DZIAŁOWSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 1.45 | KALICUN Wiktoria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2007 | U16 | OP | IV | OSIEWACZ Stefan KOMAR Patryk | Z/12741/21, Z/12741/21 | 2022, 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 1.40 | HOC Zuzanna | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | V | PIERÓG Paweł | Z/0377/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 1.35 | MAREK Joanna | LUKS Namysłów | 2008 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 1.35 | BUCZKOWSKA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U16 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/2778/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 1.30 | WOLF Amelia | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | -- | GŁOWACKI Leszek # | Z/8708/21 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 1.20 | CHIROWSKA Zuzanna | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | -- | GŁOWACKI Leszek | Z/8966/21 | 2023 | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.20 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U18 | SL | -0.2 | III | CHRIST Marek | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 4.74 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U18 | SL | +0.1 | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
3 | f | 1 | 4.66 | PABJANEK Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U18 | OP | +0.3 | -- | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 4.49 | GRACZ Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2005 | U18 | OP | -0.1 | -- | PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł | , Z/1401/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | f | 1 | 4.28 | KOSZYK Anna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U20 | OP | +0.9 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/1232/17 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
1 | f | 2 | 5.30 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.1 | III | LACH Magdalena # | Z/4183/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | f | 2 | 5.05 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +0.7 | IV | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7269/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 4.57 | MALARA Aleksandra | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2006 | U16 | OP | -0.1 | V | RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł | , Z/5605/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 4.53 | KARMELITA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2007 | U16 | SL | -0.3 | V | CHRIST Marek | Z/1533/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 4.18 | PRZYWARA Oliwia | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11759/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 4.15 | KACZOR Amelia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U16 | OP | -0.2 | -- | LDK! | |||||||||
7 | f | 2 | 4.02 | CHARUKIEWICZ Maja | UKS-MOS Opole | 2009 | U14 | OP | -0.2 | -- | LACH Magdalena # | Z/12422/21 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | f | 2 | 4.02 | SKOWRONEK Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -0.2 | -- | PIERÓG Paweł # | Z/0200/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
9 | f | 2 | 3.91 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.1 | -- | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
10 | f | 2 | 3.85 | DĘDYS Paulina | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2009 | U14 | OP | +0.1 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/12743/21 | 2022 | LDK! | ||||||
11 | f | 2 | 3.70 | CHIROWSKA Zuzanna | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | -2.0 | -- | GŁOWACKI Leszek | Z/8966/21 | 2023 | LDK! | ||||||
12 | f | 2 | 3.65 | NOWAK Nikola | NKS Start Namysłów | 2009 | U14 | OP | -0.3 | -- | KACPRZAK Arkadiusz # | Z/8963/21 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | f | 2 | 3.04 | KOLSZYCKA Hanna | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | -0.9 | -- | LDK! | |||||||||
Wieloskok K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 7.54 | DĘDYS Paulina | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2009 | U14 | OP | -0.3 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/12743/21 | 2022 | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 9.94 | KOSZYK Anna | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U20 | OP | +1.1 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/1232/17 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
2 | f | 1 | 9.50 | BUCZKOWSKA Marta | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U16 | OP | +0.8 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/2778/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
3 | f | 1 | 9.40 | BUJAK Emilia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2008 | U14 | OP | +0.2 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek # | Z/0507/20 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 9.20 | SIEŃCZEWSKA Zuzanna | UKS-MOS Opole | 2008 | U14 | OP | +0.2 | -- | WESOŁOWSKA Mirela | Z/10877/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 9.19 | DUDA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 2007 | U16 | SL | +0.6 | -- | CHRIST Marek | BEZ | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.11 | SZAFARCZYK Emilia | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | +0.2 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/0526/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 7.81 | DĘDYS Paulina | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2009 | U14 | OP | +2.2 | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/12743/21 | 2022 | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | PALKA Agata | UKS-MOS Opole | 2007 | U16 | OP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.94 | PODGÓRSKA Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2005 | U18 | OP | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/0524/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 8.93 | KOCUBA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
1 | f | 2 | 9.57 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2 | 9.19 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
4 | f | 2 | 8.42 | GIZA Weronika | LUKS Podium Kup | 2007 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11088/21 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.10 | KŁOSOWSKA Klaudia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 7.66 | WYPYCH Wiktoria | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2006 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/3779/20 | 2021 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 7.21 | STOLARCZYK Maja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2008 | U14 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/12259/21 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 6.30 | PUZIK Natalia | UKS-MOS Opole | 2006 | U16 | OP | -- | B.D. | Z/13319/21 | 2021 | LDK! | |||||||
9 | f | 2 | 6.09 | JABCON Julia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2007 | U16 | OP | -- | ROSIŃSKI Stanisław | Z/11789/21 | 2022 | LDK! | |||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 27.56 | KOCUBA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 26.89 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 21.96 | GIZA Weronika | LUKS Podium Kup | 2007 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11088/21 | 2022 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 19.56 | GOLEC Michalina | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 19.42 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 18.09 | SZUBIŃSKA Angelika | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2007 | U16 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/12742/21 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 18.09 | SMOTER Justyna | NKS Start Namysłów # | 2006 | U16 | OP | -- | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/8710/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.12 | HUZAR Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2005 | U18 | OP | -- | OSIEWACZ Stefan | Z/2779/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 23.40 | SZATNY Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | # | LDK! | OSU | ||||||||
1 | f | 2 | 36.90 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | IV | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 2 | 29.90 | SMOTER Justyna | NKS Start Namysłów # | 2006 | U16 | OP | V | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/8710/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 26.90 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/4183/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 2 | 20.76 | KŁOSOWSKA Klaudia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 20.37 | BUSZKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 17.34 | GOLEC Michalina | LUKS Namysłów | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 2 | 16.70 | GIZA Antonia | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/13365/21 | 2024 | LDK! | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.33 | GADŻAŁA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | Sen | OP | +0.5 | III | JASIŃSKI Cyprian | Z/3650/11 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.73 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U20 | OP | +0.5 | III | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 1 | 11.78 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2004 | U18 | OP | +0.5 | IV | SACZKO Andrzej | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
4 | 4 | s | 1 | 11.81 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | +0.5 | IV | # | LDK! | ZKN OSU | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.46 | MACEK Marcin | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U18 | OP | +0.5 | -- | PAŃKOWSKI Łukasz | Z/9758/21 | 2022 | ||||||
1 | s | 2 | 11.84 | MIKU¦KIEWICZ Emilian | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +1.9 | IV | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7266/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 12.63 | KOCHANOWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +1.9 | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/10831/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 13.35 | MIKU¦KIEWICZ Lucjan | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +1.9 | -- | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7267/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 15.06 | BEK Maksymilian | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2009 | U14 | OP | +1.9 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/2059/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | s | 2 | 15.13 | KOŁODZIEJ Wojciech | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | U14 | OP | +1.9 | -- | KOŁODZIEJ Tomasz | Z/5285/21 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 42.05 | KOCHANOWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/10831/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 47.76 | KLIN Rafał | LZS KL Kotwica Brzeg | 2007 | U16 | OP | -- | ZOK Patrycja # | Z/11035/21 | 2022 | |||||||
3 | 6 | s | 1 | 47.77 | SZCZEPAŃSKI Daniel | LZS KL Kotwica Brzeg | 2009 | U14 | OP | -- | PŁATEK Mateusz B.D. # | Z/10982/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 1 | 49.20 | KRAWCZYK Jakub | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11089/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 40.00 | HALUSHKO Dymytro | LUKS Podium Kup | 2005 | U18 | OP | -- | DZIUBA Jacek | Z/2737/18 | 2022 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
2 | 3 | s | 2 | 42.97 | JAROSIŃSKI Teodor | UKS-MOS Opole | 2006 | U16 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 4 | s | 2 | 44.74 | KADŁUCZKA Kacper | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2938/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:55.38 | KADŁUCZKA Kacper | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/2938/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 3:01.19 | JACHEĆ Grzegorz | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | -- | WALIDUDA Anna # | Z/3344/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 3:08.35 | GŁOWACKI Michał | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | -- | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/8328/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 3:13.60 | WRÓBEL Kacper | UKS-MOS Opole | 2006 | U16 | OP | -- | B.D. | Z/13318/21 | 2021 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 3:18.49 | WILMAN Jakub | MUKS Gim 2 Nysa | 2008 | U14 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:21.22 | KULIŃSKI Maciej | LZS KL Kotwica Brzeg | 2007 | U16 | OP | -- | ZOK Patrycja # | Z/10236/21 | 2022 | ||||||||
7 | s | 1 | 3:29.81 | KANSY Paskal | LZS Zawisza Stara KuĽnia | 2008 | U14 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.08 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | +0.5 | II | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 2 | s | 1 | 16.34 | DUK Aleksander | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2006 | U16 | OP | +0.5 | III | MEHLICH Ronald # | Z/2726/21 | 2023 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 20.90 | HARZ Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +0.5 | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0368/21 | 2024 | LDK! | |||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.73 | WIECZOREK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | +0.5 | III | PLASKOTA Krzysztof # | Z/4201/18 | 2024 | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 15.99 | ZAZULAK Sebastian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | +0.5 | IV | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.92 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | +0.5 | II | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ZKN OSU | |||||
2 | s | 1 | 16.53 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U20 | OP | +0.5 | IV | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | |||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 45.74 | KOCHANOWSKI Wiktor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/10859/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 48.30 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 48.57 | WIECZOREK Borys | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof # | Z/0208/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 41.21 | ZACHARA Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | II | PIERÓG Paweł | Z/1398/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 2 | 44.77 | MEHLICH Wojciech | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2006 | U16 | OP | V | MEHLICH Ronald B.D. | Z/1290/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 45.66 | DZAŁBA Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2007 | U16 | OP | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/10875/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 2 | 49.20 | MARKOWSKI Tomasz | UKS-MOS Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | LACH Magdalena | Z/1288/20 | 2024 | LDK! | ||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.33 | BRYLL Ignacy | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | III | LACH Magdalena # | Z/2804/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 65.67 | KRYNICKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | |||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.26 | KOŁBUC Grzegorz | MLKS Sokół Lubin | 2001 | U23 | DS | -- | B.D. | Z/3667/15 | 2024 | ||||||||
s | 1 | DNF | GADŻAŁA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | Sen | OP | -- | JASIŃSKI Cyprian | Z/3650/11 | 2024 | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.39 |
OLCHAWA Patryk KOWALSKI Jakub WINIARSKI Mateusz ZACHARA Jakub |
MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 2006 2008 2006 |
U16 | OPL | -- |
PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł |
Z/0867/20 Z/0199/19 Z/0702/22 Z/1398/18 |
2024 2024 2024 2024 |
BEZ |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 53.34 |
DUK Aleksander MEHLICH Wojciech MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Wojciech |
UKS Komar Strzelce Opolskie | 2006 2006 2006 2007 |
U16 | OPL | -- |
MEHLICH Ronald MEHLICH Ronald B.D. LACH Magdalena MEHLICH Ronald |
Z/2726/21 Z/1290/20 Z/1288/20 Z/1289/20 |
2023 2023 2024 2023 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | HARZ Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0368/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.60 | ROKOSZ Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | Z/0969/20 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 1.55 | RYDLEWSKI Adam | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2008 | U14 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0691/23 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.40 | JAROSIŃSKI Teodor | UKS-MOS Opole | 2006 | U16 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | STEFANEK Kuba | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.20 | GŁOWACKI Sambor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | +9.9 | -- | # | LDK! | ZKN OSU | |||||||
1 | f | 2 | 5.86 | MIKU¦KIEWICZ Emilian | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +9.9 | V | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7266/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 5.08 | ROKOSZ Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | +9.9 | -- | SACZKO Andrzej | Z/0969/20 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
3 | f | 2 | 4.87 | MIKU¦KIEWICZ Lucjan | NKS Start Namysłów | 2007 | U16 | OP | +9.9 | -- | CHOCHOROWSKI Jacek # | Z/7267/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 4.74 | RYDLEWSKI Adam | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 2008 | U14 | OP | +9.9 | -- | PIERÓG Paweł | Z/0691/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 4.70 | RINKE Łukasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +9.9 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/3654/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 4.69 | WINIARSKI Mateusz | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U14 | OP | +9.9 | -- | PIERÓG Paweł | Z/0702/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 2 | 4.46 | KRAWCZYK Jakub | LUKS Podium Kup | 2009 | U14 | OP | +9.9 | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11089/21 | 2024 | LDK! | ||||||
Wieloskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.17 | DUK Aleksander | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2006 | U16 | OP | +0.6 | III | MEHLICH Ronald # | Z/2726/21 | 2023 | |||||||
2 | f | 1 | 11.51 | HARZ Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +1.0 | IV | SACZKO Andrzej # | Z/0368/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 11.12 | ROKOSZ Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | +0.3 | V | SACZKO Andrzej | Z/0969/20 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 11.08 | STEFANEK Kuba | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | +0.6 | V | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 10.88 | KOCHANOWSKI Wiktor | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -0.2 | -- | JASIŃSKI Cyprian # | Z/10859/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 10.23 | RINKE Łukasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -0.5 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/3654/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 8.80 | MARKOWSKI Wojciech | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2007 | U16 | OP | +0.6 | -- | MEHLICH Ronald | Z/1289/20 | 2023 | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.14 | JATA Benedykt | LUKS Podium Kup | 2006 | U16 | OP | V | DOMIN Adam # | Z/2095/20 | 2021 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 11.58 | ¦WISTEK Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej # | Z/1917/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 11.33 | OLCHAWA Patryk | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | PIERÓG Paweł | Z/0867/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 10.45 | SZTUCKI Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.88 | HALEK Arkadiusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | Z/0366/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 8.54 | KOJDER Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 7.14 | BARTOSZEK Jan | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2008 | U14 | OP | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | Z/2062/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.35 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
2 | f | 1 | 15.31 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.07 | WALCZAK Marek | LUKS Sukces Komprachcice | 1980 | Masters | OP | III | B.D. | Z/11723/21 | 2024 | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.50 | ¦WISTEK Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U16 | OP | III | SACZKO Andrzej # | Z/1917/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 41.75 | KOWALSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | III | PIERÓG Paweł | Z/0199/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 38.55 | JATA Benedykt | LUKS Podium Kup | 2006 | U16 | OP | IV | DOMIN Adam # | Z/2095/20 | 2021 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 36.57 | HALEK Arkadiusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej # | Z/0366/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 35.09 | OLCHAWA Patryk | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | V | PIERÓG Paweł | Z/0867/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 30.63 | SZTUCKI Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 24.45 | KOJDER Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.14 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | I | BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.64 | MAJCHRZAK Jakub | MUKS Gim 2 Nysa | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 31.85 | SZTUCKI Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 21.62 | KOWALSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0199/19 | 2024 | LDK! | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.30 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | IV | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2024 | LDK! | ZKN KNF OSU | ||||||
2 | f | 1 | 33.50 | KRYNICKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.2118198871613 sekund |