Cali (COL) 01 - 06.08.2022 19. Mistrzostwa Świata U20 [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
2 | 17 | e | 3 | 23.78 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | 0.0 | M | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||
5 | 14 | p | 3 | 23.59 | NIEMCZYK Magdalena | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2003 | U20 | PK | -0.2 | M | KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek | Z/0352/17 | 2024 | 2 | LDK! | KNF KN SKN OSU | ||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||
4 | 11 | w | 2 | 14.32 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -0.3 | I | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | 934 | ||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||
2 | 9 | e | 4 | 58.90 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U20 | LU | M | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2024 | KNF SKN OSU KN B | |||||||
2 | 15 | e | 5 | 59.39 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U20 | LB | M | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
4 | 10 | p | 1 | 58.30 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U20 | LB | M | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | 8 | p | 3 | 58.28 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U20 | LU | M | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2024 | KNF SKN OSU KN B | |||||||
6 | f | 58.56 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U20 | LU | M | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2024 | KNF SKN OSU KN B | |||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||
8 | 17 | e | 1 | 10:44.72 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U20 | PM | I | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | |||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||
4 | 10 | e | 2 | 45.14 |
PUZIO Dorota PIOTROWSKA Aleksandra DZIAMSKA Julia NIEMCZYK Magdalena |
POLSKA | 2003 2004 2003 2003 |
U20 | POL | -- |
BENKOWSKI Henryk B.D. RATAJCZAK Maciej B.D. OSIK Tadeusz B.D. KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek |
Z/0251/17 Z/4615/17 Z/0868/15 Z/0352/17 |
2024 2024 2024 2024 |
2 |
|||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||
4 | 11 | e | 2 | 3:37.19 |
LESIEWICZ Kornelia GUZOWSKA Martyna WOŁCZAK Aleksandra TROCHOLEPSZA Martyna |
POLSKA | 2003 2003 2003 2004 |
U20 | POL | -- |
MATUSIŃSKI Aleksander PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian |
Z/0863/17 , Z/4476/15 Z/0727/17 , Z/0297/17 |
2024 , 2024 2024 , 2024 |
||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||
4 | 6 | e | 3 | 3:23.71 |
ZAZULA Remigiusz LESIEWICZ Kornelia SZCZEPANIAK Jakub TROCHOLEPSZA Martyna |
POLSKA | 2003 2003 2003 2004 |
U20 | POL | -- |
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian MATUSIŃSKI Aleksander ROŻEJ Marek GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian |
, Z/0091/17 Z/0863/17 Z/3273/17 , Z/0297/17 |
, 2024 2024 2024 , 2024 |
||||||||
5 | f | 3:22.52 |
ZAZULA Remigiusz WOŁCZAK Aleksandra SZCZEPANIAK Jakub TROCHOLEPSZA Martyna |
POLSKA | 2003 2003 2003 2004 |
U20 | POL | -- |
WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian ROŻEJ Marek GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian |
, Z/0091/17 Z/0727/17 Z/3273/17 , Z/0297/17 |
, 2024 2024 2024 , 2024 |
||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
11 | 22 | w | A | 1.54 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | IV | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | 666 | |||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
14 | 24 | e | A | 5.97 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -0.7 | I | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | |||||
3 | 6 | e | B | 6.22 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | +0.4 | M | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/3343/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||
5 | f | 6.31 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U20 | KP | +1.4 | M | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/3343/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | ||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
4 | 7 | e | A | 13.11 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +0.4 | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | |||||
10 | 18 | e | B | 12.74 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -0.1 | I | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | |||||
11 | f | 12.69 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń # | 2003 | U20 | KP | +0.6 | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/2460/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN KN B | |||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
3 | 6 | e | B | 15.51 | MAŚLANA Zuzanna | MLKL Płock | 2004 | U20 | MZ | I | NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław | Z/2308/17 | 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | f | 16.06 | MAŚLANA Zuzanna | MLKL Płock | 2004 | U20 | MZ | M | NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław | Z/2308/17 | 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
10 | 21 | e | A | 46.01 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | KNF SKN OSU KN B | ||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||
f | DNF | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U20 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU KN B | |||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||
19 | s | 1 | 49:54.33 | ŻELAZNA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U20 | LB | I | WOŹNIAK Agnieszka | Z/2001/18 | 2024 | 3 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
2 | 16 | e | 3 | 10.40 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | -0.6 | M | DMP U20 | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF SKN OSU | 181 | ||
8 | 23 | p | 1 | 10.68 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U18 | PM | +0.6 | I | DMP U20 | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF SKN OSU | 158 | ||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 1:48.59 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | I | NAGY Czesław B.D. | Z/0051/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
3 | 17 | e | 7 | 1:50.49 | KITLIŃSKI Bartosz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | I | KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. | , Z/0630/18 | , 2024 | LDK! | KNF KN B | ||||||
4 | 11 | p | 1 | 1:48.82 | KITLIŃSKI Bartosz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | I | KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. | , Z/0630/18 | , 2024 | LDK! | KNF KN B | ||||||
2 | 10 | p | 2 | 1:48.76 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | I | NAGY Czesław B.D. | Z/0051/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||
4 | f | 1:47.84 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U20 | WN | M | NAGY Czesław B.D. | Z/0051/17 | 2024 | KNF KN SKN OSU | |||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||
3 | 4 | e | 1 | 3:44.84 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | I | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
10 | f | 3:44.12 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U20 | OP | I | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||
21 | s | 1 | 15:23.03 | POGORZELSKI Konrad | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól | 2003 | U20 | LB | III | DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian | Z/1234/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU | |||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||
10 | 26 | e | 2 | 9:14.55 | MEGIER Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U20 | PM | II | SZAŁACH Krzysztof | Z/3068/20 | 2024 | KNF SKN OSU | |||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||
e | 1 | DQ |
SOBÓL Damian GRZĄKA Dawid GORZKOWICZ Michał KOZELAN Hubert |
POLSKA | 2003 2004 2005 2003 |
U20 | POL | -- |
LUDWICHOWSKA Bronisława WALCZAK Michał B.D. MARUSZEWSKI Piotr B.D. |
Z/0168/20 Z/5432/18 Z/2635/17 |
2024 2024 2024 |
2 4 |
|||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||
6 | 12 | e | 3 | 3:09.05 |
SZWED Maksymilian KADYŁO Adam SZCZEPANIAK Jakub ZAZULA Remigiusz |
POLSKA | 2004 2003 2003 2003 |
U20 | POL | -- |
WĘGLARSKI Krzysztof ROŻEJ Marek B.D. ROŻEJ Marek WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian |
Z/0459/19 Z/5139/18 Z/3273/17 , Z/0091/17 |
2024 2024 2024 , 2024 |
||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||
4 | 7 | e | B | 5.20 | GAWENDA Michał | KS Warszawianka W-wa # | 2005 | U18 | MZ | M | GAWENDA Andrzej | Z/1119/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
3 | f | 5.45 | GAWENDA Michał | KS Warszawianka W-wa # | 2005 | U18 | MZ | M | GAWENDA Andrzej | Z/1119/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
5 | 12 | e | A | 18.37 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U20 | OP | I | DOMIN Adam DOMIN Adam | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
12 | 20 | e | B | 17.62 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U20 | WP | I | PAWLAK Przemysław | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
10 | f | 18.31 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U20 | OP | I | DOMIN Adam DOMIN Adam | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
e | A | NM | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U20 | OP | -- | DOMIN Adam DOMIN Adam | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||||
7 | 14 | e | B | 55.54 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U20 | WP | I | PAWLAK Przemysław | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4415159225464 sekund |