60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.94 | 1 s5 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.23 | 2 s5 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +0.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.36 | 3 s2 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -3.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.49 | 2 s3 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 13.02 | 3 s3 | KASZUBA Ksawery | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | Z/1089/22 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.35 | 7 s3 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -2.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.36 | 1 s2 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 27.61 | 3 s2 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 37.94 | 1 s2 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 38.00 | 1 s3 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 40.33 | 3 s3 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 41.27 | 4 s2 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/1050/21 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | V | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:49.92 | 10 s2 | PAWŁOWSKI Alex | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 52.33 | 2 s1 | DZIRBA Szymon PAWŁOWSKI Alex KRAKOWSKI Mateusz STEINKE Tymoteusz |
ULKS Skoczek Pogórze | 10 10 12 09 |
U16 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.2640857696533 sekund |