60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.49 | 5 s2 | KADZIMIERZ Alex | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/7992/21 | U16 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.6 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.56 | 1 s9 | KOWAL Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/5579/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | +0.7 | V | |||||||||||||||||
3. | 12.82 | 7 s1 | KADZIMIERZ Alex | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/7992/21 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.13 | 8 s1 | KADZIMIERZ Alex | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/7992/21 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -3.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.14 | 2 s1 | ROSÓŁ Konrad | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/1409/20 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 39.01 | 1 s2 | ROSÓŁ Konrad | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/1409/20 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 41.89 | 6 s1 | KUTYBA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13530/21 | U16 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 42.11 | 5 s2 | KUTYBA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13530/21 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.08 | 5 s4 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2303/22 | U16 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 59.02 | 2 s6 | KUTYBA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13530/21 | U16 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 62.55 | 3 s6 | FURMANIUK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/6468/23 | U16 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:32.42 | 4 s1 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2303/22 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 1:35.16 | 2 s1 | KUTYBA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13530/21 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:35.24 | 4 s1 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2303/22 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | V | ||||||||||||||||||
4. | 1:37.78 | 5 s1 | FURMANIUK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/6468/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 1:38.11 | 7 s1 | FURMANIUK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/6468/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 1:56.25 | 5 s2 | ZACZYK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/3172/20 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:48.21 | 1 s1 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2303/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | IV | ||||||||||||||||||
2. | 2:51.50 | 11 s1 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2303/22 | U16 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | V | ||||||||||||||||||
3. | 3:01.57 | 5 s1 | FURMANIUK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/6468/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 3:22.81 | 8 s1 | BRZUSZEK Kuba | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/2588/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
Przełaj M pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :06:21 r | 1b1 | JANKOWSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
2. | :06:28 r | 2b1 | FURMANIUK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
3. | :07:29 r | 14b1 | TKACZ Dominik | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
4. | :07:31 r | 15b1 | KADZIMIERZ Alex | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
5. | :07:49 r | 19b1 | ZACZYK Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
6. | :07:58 r | 22b1 | KUTYBA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
7. | :10:09 r | 1b2 | OCHNIO Szymon | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.57 | 2 f3 | WRÓBLEWSKI Tymoteusz | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13687/21 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 5.21 | 6 | KOWAL Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2009 | Z/5579/23 | U16 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
3. | 5.03 | 3 | WRÓBLEWSKI Tymoteusz | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13687/21 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.77 | 2 | WRÓBLEWSKI Tymoteusz | MKS-MOSM Bytom | 2010 | Z/13687/21 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.02 | 13 | KOWAL Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-04 | +2.6 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.12 | 3 s1 | KUTYBA Kacper OCHNIO Szymon KADZIMIERZ Alex ROSÓŁ Konrad |
MKS-MOSM Bytom | 10 09 10 09 |
U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
DQ | KUTYBA Kacper OCHNIO Szymon KADZIMIERZ Alex ROSÓŁ Konrad |
MKS-MOSM Bytom (2) | 10 09 10 09 |
U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | |||||||||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.9671261310577 sekund |