60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.35 | 6 s2 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (M / E) | 2024-05-12 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.86 | 1 s2 | SALWA Maciej | KKL Kielce | 2010 | Z/0013/22 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.06 | 3 s2 | SALWA Maciej | KKL Kielce | 2010 | Z/0013/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.26 | 5 s2 | ROKITA Bartłomiej | KKL Kielce | 2010 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -1.3 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 14.88 | 5 s2 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.92 | 7 s2 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.47 | 4 s2 | SALWA Maciej | KKL Kielce | 2010 | Z/0013/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 27.61 | 2 s1 | ROKITA Bartłomiej | KKL Kielce | 2010 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -1.7 | -- | ||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.14 | 2 s1 | SALWA Maciej | KKL Kielce | 2010 | Z/0013/22 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 50.42 | 4 s2 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (M / E) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:32.74 | 2 s1 | SZWAJKOWSKI Tomasz | KKL Kielce | 2009 | Z/0501/21 | U16 | SK | Łódź (1 / F) | 2024-06-02 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 2:00.29 | 2 s1 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:09.77 | 1 s1 | SZWAJKOWSKI Tomasz | KKL Kielce | 2009 | Z/0501/21 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:45.96 | 6 s2 | SZWAJKOWSKI Tomasz | KKL Kielce | 2009 | Z/0501/21 | U16 | SK | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 3:34.68 | 13 s1 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:28.08 | 4 s2 | SZWAJKOWSKI Tomasz | KKL Kielce | 2009 | Z/0501/21 | U16 | SK | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
Przełaj M pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :11:04 r | 2b2 | SZWAJKOWSKI Tomasz | KKL Kielce | 2009 | U16 | SK | Łódź (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.19 | 8 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-03-23 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34.19 | 1 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 32.82 | 3 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 32.29 | 1 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-03-23 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 30.27 | 1 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 27.37 | 1 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 23.75 | 3 | KUTA Oliwier | KKL Kielce | 2009 | Z/0494/21 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
7. | 17.46 | 2 | KUTA Oliwier | KKL Kielce | 2009 | Z/0494/21 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.95 | 3 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (M / E) | 2024-05-12 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
2. | 42.00 | 2 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 41.39 | 3 f2 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 40.24 | 4 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 39.77 | 4 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-03-23 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 38.81 | 2 | KUTA Oliwier | KKL Kielce | 2009 | Z/0494/21 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
7. | 38.66 | 3 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
8. | 36.71 | 4 f2 | KUTA Oliwier | KKL Kielce | 2009 | Z/0494/21 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
9. | 35.21 | 5 | KUTA Oliwier | KKL Kielce | 2009 | Z/0494/21 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | V | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 21.66 | 7 | KOWALSKI Adam | KKL Kielce | 2010 | Z/3266/24 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 17.26 | 5 f2 | KOWALSKI Adam | KKL Kielce | 2010 | Z/3266/24 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35.08 | 2 | ŚLIWA Aleksander | KKL Kielce | 2009 | Z/2496/22 | U16 | SK | Kielce (1) | 2024-03-22 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.99 | 1 | JANUCHTA Dawid | KKL Kielce | 2010 | Z/3387/19 | U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 56.18 | 1 s1 | KRAWCZYK Jan JANUCHTA Dawid BEŁCZEW Igor KULIK Dawid |
KKL Kielce | 12 10 12 11 |
U16 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-05-19 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 8.6797659397125 sekund |