60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.01 | 1 s1 | URYNOWICZ Maja | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/6367/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.0 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.57 | 2 s3 | BURZYŃSKA Maja | MKS Juvenia Białystok | 2011 | Z/14400/21 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -0.1 | IV | |||||||||||||||||
3. | 14.13 | 1 s5 | BŁASZCZUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2835/24 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | 0.0 | V | |||||||||||||||||
4. | 14.24 | 1 s3 | GNIAZDOWSKA Lena Oliwia | KS Prefbet-Sonarol | 2012 | Z/1772/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.55 | 1 s7 | BOGUSZEWSKA Emilia | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0114/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.57 | 1 s2 | BIAŁASZEWSKA Oliwia | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6393/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.64 | 2 s1 | AMBROŻKO Hanna | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2692/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 14.65 | 3 s1 | ZAJKOWSKA Anna | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/4400/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 14.71 | 2 s7 | MARCHEL Kornelia | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0125/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 14.76 | 3 s7 | BAGIŃSKA Wiktoria | MKS Juvenia Białystok | 2011 | Z/3383/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.62 | 1 s6 | AMBROŻKO Hanna | KS Podlasie Białystok | 2011 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-03 | +2.4 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 47.93 | 1 s1 | BIAŁASZEWSKA Oliwia | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6393/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 48.07 | 1 s3 | GNIAZDOWSKA Lena Oliwia | KS Prefbet-Sonarol | 2012 | Z/1772/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 48.09 | 2 s1 | PAWELCZYK Lidia | KS Prefbet-Sonarol | 2012 | Z/4257/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 48.60 | 3 s1 | GLINIECKA Pola | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/1680/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 50.95 | 2 s3 | RZEMIENIECKA Maja | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/3049/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 51.10 | 1 s2 | JAKONIUK Joanna | KS Parkiet Hajnówka | 2011 | Z/0240/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 51.52 | 2 s2 | DMOCHOWSKA Adrianna | KS Prefbet-Sonarol | 2011 | Z/4473/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 51.59 | 4 s1 | SAWICKA Zofia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/14540/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 51.90 | 3 s3 | ZAJKOWSKA Anna | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/4400/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 52.48 | 5 s1 | AMBROŻKO Hanna | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2692/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:51.99 | 1 s1 | BURZYŃSKA Maja | MKS Juvenia Białystok | 2011 | Z/14400/21 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:53.18 | 2 s1 | CHABASIŃSKA Nikola | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/4311/23 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:54.49 | 1 s2 | WISZOWATA Julia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/5908/21 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:54.72 | 3 s1 | BAGIŃSKA Wiktoria | MKS Juvenia Białystok | 2011 | Z/3383/23 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 1:57.30 | 4 s1 | GLINIECKA Pola | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/1680/23 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 2:01.37 | 2 s2 | ROGOWSKA Zofia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2887/24 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 2:01.43 | 3 s2 | SAWICKA Zofia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/14540/21 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 2:01.83 | 4 s2 | KICZKAJŁO Nikola | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/14560/21 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 2:02.09 | 5 s1 | MASALSKA Laura | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/1679/23 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 2:02.40 | 6 s1 | PAWLUCZUK Milena | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/4079/23 | U14 | PD | Białystok (M / E) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:28.08 | 1 s1 | CHABASIŃSKA Nikola | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/4311/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:29.59 | 2 s1 | DROZDOWSKA Zuzanna | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/3381/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 3:41.89 | 2 s3 | WOJSZKO Aleksndra | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/4350/24 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 3:42.48 | 3 s1 | ZALEWSKA Julia | UKS Technik Augustów | 2011 | Z/3420/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 3:43.39 | 4 s1 | BŁASZKIEWICZ Aleksandra | UKS Technik Augustów | 2012 | Z/3421/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 3:44.48 | 4 s3 | ADAMSKA Natalia | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/2834/24 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 3:45.97 | 5 s1 | RAŹNIEWSKA Alicja | LUKS Hańcza Suwałki | 2012 | Z/4236/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 3:47.35 | 6 s1 | PAULAKOWSKA Maja | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6459/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 3:49.24 | 7 s1 | KICZKAJŁO Nikola | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/14560/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 3:49.63 | 8 s1 | KOWALCZYK Wiktoria | UKS Technik Augustów | 2012 | Z/4316/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.02 | 1 s1 | MALINOWSKA Wiktoria | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6032/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 14.46 | 2 s1 | SAWICKA Zofia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/14540/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.60 | 1 s2 | WISZOWATA Julia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/5908/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 16.92 | 3 s1 | SUCHOCKA Karolina | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2608/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 16.98 | 4 s1 | SIENKIEWICZ Magdalena | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0121/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 16.99 | 5 s1 | BAJERSKA Dominika | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/2648/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 17.67 | 2 s2 | WRÓBLEWSKA Hanna | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/4592/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 17.79 | 3 s2 | BYKUÆ Oliwia | GOKSiT Suchowola | 2012 | Z/7238/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 18.20 | 4 s2 | BUSŁOWSKA Patrycja | GOKSiT Suchowola | 2012 | Z/5618/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 18.61 | 5 s2 | KISZŁO Maja | GOKSiT Suchowola | 2012 | Z/7239/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.45 | 1 | MALINOWSKA Wiktoria | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6032/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.40 | 4 | GILEWSKA Joanna | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0115/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.40 | 2 | SKINDZIER Zuzanna | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6394/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.40 | 3 | WARAKOMSKA Joanna | LUKS Hańcza Suwałki | 2011 | Z/6403/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 1.35 | 6 | MARCHEL Kornelia | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0125/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 1.35 | 5 | SAWICKA Hanna | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0120/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 1.25 | 7 | BUSŁOWSKA Patrycja | GOKSiT Suchowola | 2012 | Z/5618/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 1.25 | 6 | ŻUKOWSKA Emilia | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0117/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 1.25 | 7 | KARWOWSKA Milena | LKS Narew Łomża | 2012 | Z/1060/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 1.20 | 8 | SIENKIEWICZ Magdalena | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/0121/23 | U14 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.18 | 1 f2 | URYNOWICZ Maja | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/6367/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.42 | 2 f2 | PAWELCZYK Lidia | KS Prefbet-Sonarol | 2012 | Z/4257/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.23 | 3 f2 | WISZOWATA Julia | KS Podlasie Białystok | 2011 | Z/5908/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.12 | 4 f2 | PAWLUCZUK Milena | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/4079/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.78 | 5 f2 | MOROZ Julianna Michalina | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/6395/22 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 3.75 | 6 f2 | BIEDRZYCKA Magdalena | KS Prefbet-Sonarol | 2011 | Z/1771/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.66 | 7 f2 | DOMORADZKA Wiktoria | LŁKS Prefbet Šniadowo Łomża | 2011 | Z/4369/21 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 3.59 | 8 f2 | CZARNECKA Amelia | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/3111/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 3.44 | 9 f2 | DROZDOWSKA Julia | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/2842/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 3.40 | 10 f2 | BUJNOWSKA Amelia | KS Podlasie Białystok | 2012 | Z/2847/24 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.27 | 1 | GRYSZKIEWICZ Beata | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/7241/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 6.43 | 2 | TUREL Natalia | GOKSiT Suchowola | 2011 | Z/1841/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17:18 r | 14 s1 | ROSZKOWSKA Lidia | UKS Hubal Białystok | 2011 | U14 | PD | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 17:55.03 mx | 1 s1 | KRYSTOWCZYK Anna | LKS Narew Łomża | 2011 | Z/1066/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 18:25.36 mx | 2 s1 | RYDZEWSKA Maja | LKS Narew Łomża | 2011 | Z/1067/23 | U14 | PD | Białystok (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.3469479084015 sekund |