1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:21.94 | 6 s1 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | Z/0051/17 | U23 | WN | Pliezhausen (GER) (M / D) | 2024-05-05 | -- | KNF | |||||||||||||||||
2. | 2:25.47 | 1 s1 | PIˇTEK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | Z/1831/18 | U23 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 2:25.64 | 11 s1 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów | 2000 | Z/1296/15 | Sen | ZP | Pliezhausen (GER) (M / D) | 2024-05-05 | -- | KNS | |||||||||||||||||
4. | 2:26.24 | 2 sA | ZACZYK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 2007 | Z/1407/20 | U18 | SL | Domazlice (CZE) (M / C) | 2024-05-08 | -- | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||||||||||
5. | 2:27.03 | 1 s1 | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | Z/2183/19 | U20 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | KNF | |||||||||||||||||
6. | 2:27.41 | 2 s1 | PRZYBYŁA Kamil | KS AZS AWF Wrocław | 2005 | Z/5452/19 | U20 | DS | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | KN B | |||||||||||||||||
7. | 2:27.42 | 1 s1 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | Z/1700/18 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
8. | 2:27.73 | 1 s1 | MAKIŁA Karol | GKS Cartusia Kartuzy | 2005 | Z/2250/19 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
9. | 2:27.81 | 3 sA | ŻYWKO Szymon | AZS UMCS Lublin | 1999 | Z/1224/16 | Sen | LU | Domazlice (CZE) (M / C) | 2024-05-08 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 2:28.08 | 1 s1 | BOROWSKI Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 | Z/2413/15 | Sen | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 2:28.73 | 2 s1 | KULESZA Robert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 | Z/0986/16 | Sen | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
12. | 2:29.53 | 3 s1 | PRZYBYLSKI Jakub | O¦ AZS Poznań | 2003 | Z/4274/18 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
13. | 2:29.72 | 1 s1 | SKIBIAK Kacper | WKS Ole¶niczanka Ole¶nica | 2000 | Z/2602/15 | Sen | DS | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
14. | 2:29.97 | 2 s1 | BU¦KO Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 2006 | Z/0101/20 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
15. | 2:30.11 | 2 s1 | CIERESZKO Alan | MKS Hermes Gryfino | 2006 | Z/4231/18 | U20 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
16. | 2:30.31 | 1 s1 | GAJDUS Michał | LKB im. Braci Petk Lębork | 2008 | Z/3545/22 | U18 | PM | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
17. | 2:30.42 | 3 s1 | GOLAŃSKI Stanisław | UKS Barnim Goleniów | 2003 | Z/4639/17 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
18. | 2:31.01 | 1 s1 | CZUBAK Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0927/19 | U20 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
19. | 2:31.19 | 3 s1 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk | 1999 | Z/0687/15 | Sen | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
20. | 2:31.26 | 4 s1 | BRUDŁO Hubert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | Z/4792/19 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | KN B | |||||||||||||||||
21. | 2:31.27 | 4 s1 | JAROSZ Antoni | WMLKS Pomorze Stargard | 2007 | Z/1615/18 | U18 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | OSU KN B | |||||||||||||||||
22. | 2:31.40 | 1 s1 | DˇBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol | 2003 | Z/0987/17 | U23 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
23. | 2:31.46 | 5 s1 | SZYNAKA Wiktor | O¦ AZS Poznań | 2001 | Z/2385/16 | Sen | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
24. | 2:31.50 | 3 s1 | MAREKWICA Jakub | MKS-MOS Katowice | 2006 | Z/1209/20 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
25. | 2:31.78 | 4 s1 | JANTA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | Z/2236/19 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
26. | 2:31.84 | 1 s1 | KOZŁOWSKI Wojciech | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | Z/1829/19 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
27. | 2:31.85 | 2 s1 | MAĆKOWIAK Wiktor | O¦ AZS Poznań | 1999 | Z/0863/15 | Sen | WP | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
28. | 2:31.90 | 2 s1 | FRˇCZAK Błażej | LKB im. Braci Petk Lębork | 2008 | Z/13649/21 | U18 | PM | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
29. | 2:32.03 | 2 s1 | ROMBERG Adrian | KS AZS AWF Katowice | 2003 | Z/1159/17 | U23 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
30. | 2:32.16 | 1 s1 | SZYDŁOWSKI Igor | UKS Żaczek Połaniec | 2006 | Z/2221/18 | U20 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
31. | 2:32.27 | 1 s1 | CHOINA Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 2007 | Z/1689/18 | U18 | LB | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
32. | 2:32.29 | 2 s1 | PIGIEL Jakub | LUKS Hańcza Suwałki | 2006 | Z/13110/21 | U20 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | KN B | |||||||||||||||||
33. | 2:32.46 | 3 s1 | OKRUCIŃSKI Aleksander | KS Wejher Wejherowo | 2008 | Z/2540/21 | U18 | PM | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
34. | 2:32.61 | 3 s1 | ŁAKOMIEC Łukasz | KKL Kielce | 2002 | Z/1398/17 | U23 | SK | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
35. | 2:32.76 | 5 s1 | ADAMSKI Daniel | RAZ Szczecin | 1999 | Z/0436/15 | Sen | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
36. | 2:32.90 | 1 s1 | MAĆKOWSKI Marcel | UKS Achilles Leszno | 2009 | Z/4276/19 | U16 | WP | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
37. | 2:33.20 | 2 s1 | NIJAKOWSKI Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | Z/0143/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
38. | 2:33.28 | 6 s1 | KOWALSKI Maciej | O¦ AZS Poznań | 2003 | Z/0605/18 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
39. | 2:33.44 | 4 s1 | MARCINIAK Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2007 | Z/0775/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | KN B | |||||||||||||||||
40. | 2:33.47 | 5 s1 | JASZEWSKI Kacper | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | Z/0265/19 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
41. | 2:33.64 | 5 s1 | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | Z/2043/19 | U20 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
42. | 2:33.72 | 6 s1 | ZAKRZEWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 2007 | Z/0121/19 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
43. | 2:33.95 | 7 s1 | SOKOŁOWSKI Ryszard | LKB im. Braci Petk Lębork | 1987 | Z/4670/19 | Masters | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
44. | 2:33.97 | 3 s1 | DUDEK Bartosz | MKS Juvenia Białystok | 1992 | Z/3483/11 | Sen | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
45. | 2:34.13 | 1 s2 | WINIARSKI Michał | ULKS Talex Borzytuchom | 2007 | Z/3806/20 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
46. | 2:34.27 | 2 s2 | KRÓL Dominik | SKLA Sopot | 2005 | Z/0845/22 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | OSU | |||||||||||||||||
47. | 2:34.34 | 6 s1 | LISIECKI Maksymilian | WMLKS Pomorze Stargard | 2007 | Z/1326/19 | U18 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
48. | 2:34.46 | 2 s1 | BˇK Karol | UKS Żaczek Połaniec | 2006 | Z/3077/19 | U20 | SK | Kielce (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
49. | 2:34.66 | 6 s1 | NOWAKOWSKI Igor | LKS Osuchów | 2005 | Z/2129/19 | U20 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
50. | 2:34.69 | 1 s2 | SZYMANIAK Kamil | MKL Toruń | 1990 | Z/11430/21 | Sen | KP | Chełmno (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
51. | 2:34.88 | 7 s1 | OSSOLIŃSKI Mateusz | MKS Hermes Gryfino | 2006 | Z/0109/20 | U20 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
52. | 2:34.98 | 3 s1 | SZAFRANEK Marcel | KS Energetyk Poznań | 2005 | Z/0076/23 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
53. | 2:35.13 | 8 s1 | DONAKIEWICZ Robert | KB Dziesi±tka Białogard | 2004 | Z/3833/22 | U23 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
54. | 2:35.17 | 8 s1 | JANTA Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | Z/0329/20 | U20 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
55. | 2:35.33 | 1 s1 | JANICKI Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | Z/1369/19 | U20 | WN | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
56. | 2:35.40 | 1 s1 | CZERWONKA Miłosz | MKL Chełm | 2005 | Z/4237/20 | U20 | LU | Biała Podlaska (M / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
57. | 2:35.65 | 1 s1 | BATOR Michał | Atelier Sportu Konopiska | 2007 | Z/5347/22 | U18 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | KN B | |||||||||||||||||
58. | 2:35.66 | 7 s1 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | Z/3155/16 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
59. | 2:35.80 | 4 s1 | JANIK Mikołaj | KS Stal Pleszew | 2003 | Z/3811/17 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ||||||||||||||||||
60. | 2:36.34 | 1 s1 | KUROWSKI Wiktor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/6505/22 | U18 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
61. | 2:36.41 | 4 s1 | TEREBUN Szymon | KS Podlasie Białystok | 2008 | Z/1937/22 | U18 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | OSU KN B | |||||||||||||||||
62. | 2:36.44 | 5 s1 | PAWŁOWSKI Franciszek | PLKS Gwda Piła | 2006 | Z/13434/21 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
63. | 2:36.52 | 1 s1 | KULPA Michał | KS Wda ¦wiecie | 1987 | Z/0781/11 | Masters | KP | Nakło nad Noteci± (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
64. | 2:36.54 | 4 s1 | KOSICKI Kajetan | AML Słupsk | 2007 | Z/3785/19 | U18 | PM | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
65. | 2:36.67 | 8 s1 | WOLSKI Jędrzej | O¦ AZS Poznań | 2004 | Z/3292/18 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
66. | 2:36.72 | 3 s2 | PACZOSKA Jakub | GKS Cartusia Kartuzy | 2007 | Z/6525/22 | U18 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
67. | 2:36.73 | 1 s1 | KOBZA Kacper | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | Z/5133/22 | U20 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
68. | 2:36.85 | 2 s1 | LIS Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | Z/2244/19 | U23 | OP | Jelenia Góra (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
69. | 2:37.04 | 1 s1 | WAWRZYNIAK Jakub | KS Energetyk Poznań | 2009 | Z/4872/22 | U16 | WP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
70. | 2:37.09 | 9 s1 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | Z/5216/21 | U18 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
71. | 2:37.13 | 2 s1 | GAWEŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3452/22 | U18 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
72. | 2:37.29 | 3 s1 | KILIAN Piotr | KS AZS AWF Kraków | 2005 | Z/6484/22 | U20 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KN B | |||||||||||||||||
73. | 2:37.47 | 2 s2 | PECYNA Dawid | OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie | 2007 | Z/3026/20 | U18 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
74. | 2:37.64 | 1 s1 | SERKOWSKI Samuel | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | Z/5389/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | II | LDK! | |||||||||||||||||
75. | 2:37.95 | 5 s1 | CZARNOCKI Maciej | KS Podlasie Białystok | 2006 | Z/3025/20 | U20 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
76. | 2:38.14 | 4 s1 | MENDRAK Olgierd | MKS-MOS Katowice | 2008 | Z/1301/20 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
77. | 2:38.19 | 1 s2 | KULPA Jakub | PLKS Gwda Piła | 2007 | Z/4863/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
78. | 2:38.19 | 6 s1 | ROGOZIŃSKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | Z/2353/15 | Sen | MZ | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
79. | 2:38.23 | 4 s1 | ŁUCZAK Wiktor | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/4086/20 | U20 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
80. | 2:38.25 | 7 s1 | ZALESKI Konrad | KS Prefbet-Sonarol | 2007 | Z/0473/22 | U18 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
81. | 2:38.44 | 2 s1 | KOWALCZYK Dominik | AZS UMCS Lublin | 2004 | Z/1098/18 | U23 | LU | Biała Podlaska (M / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
82. | 2:38.48 | 8 s1 | DZIADCZYK Antoni | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | Z/2850/19 | U23 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
83. | 2:38.67 | 2 s1 | ROGIŃSKI Tyberiusz | SKLA Sopot | 2009 | Z/5834/23 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
84. | 2:38.81 | 2 s2 | SKRZYPCZAK Jakub | UKS Jedynka Gostyń | 2006 | Z/1505/20 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | KN B | |||||||||||||||||
85. | 2:38.82 | 9 s1 | MURKOWSKI Wiktor | O¦ AZS Poznań | 2002 | Z/0923/16 | U23 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
86. | 2:38.97 | 10 s1 | NOWAK Michał | O¦ AZS Poznań | 2009 | Z/2384/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
87. | 2:39.04 | 9 s1 | DZICZEK Szymon | KS Czempion Warszawa | 1995 | Z/3054/22 | Sen | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
88. | 2:39.10 | 3 s2 | SIMLAT Szymon | UKL Feniks ¦widwin | 2007 | Z/12627/21 | U18 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
89. | 2:39.26 | 11 s1 | STANISŁAWIAK Wojciech | MKS-MOS ¦rem | 2009 | Z/9062/21 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | ||||||||||||||||||
90. | 2:39.30 | 8 s1 | BONDARUK Paweł | MKS Juvenia Białystok | 2006 | Z/13094/21 | U20 | PD | Białystok (1 / F) | 2024-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
91. | 2:39.31 | 1 s2 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | Z/1067/20 | U23 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
92. | 2:39.48 | 4 s2 | MARSZK Antoni | Akademia Biegowa Kartuzy | 2002 | Z/5746/19 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
93. | 2:39.50 | 2 s1 | LACHOWSKI Maciej | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | Z/2994/18 | U20 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
94. | 2:39.57 | 6 s1 | MARGOWSKI Hubert | PLKS Gwda Piła | 2007 | Z/3446/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
95. | 2:39.68 | 2 s1 | PIOTROWICZ Marcel | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | Z/3075/19 | U18 | WN | Olsztyn (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
96. | 2:39.89 | 1 s1 | BANIAK Miłosz | WMLKS Pomorze Stargard | 2009 | Z/5328/19 | U16 | ZP | ¦winouj¶cie (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | |||||||||||||||||
97. | 2:39.99 | 2 s1 | HAPEK Wiktor | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2009 | Z/3215/23 | U16 | OP | Opole (1 / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
98. | 2:40.10 | 3 s1 | CIĘSZCZYK Tomasz | AZS UMCS Lublin | 2007 | Z/0437/24 | U18 | LU | Biała Podlaska (M / F) | 2024-06-01 | -- | ||||||||||||||||||
99. | 2:40.17 | 7 s1 | WOJTCZAK Mikołaj | UKS 12 Kalisz | 2005 | Z/0245/20 | U20 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
100. | 2:40.20 | 3 s1 | POLOCZEK Kamil | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | Z/1546/20 | U18 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.028254032135 sekund |