100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.85 | 4 | SHATOVA Anastasiia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Z) | 2008 | Z/3203/24 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | +0.2 | III | |||||||||||||||||
2. | 13.17 | 7 s1 | CICHY Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/2407/17 | U23 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | +0.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.18 | 2 e1 | GŁUCH Malwina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3909/20 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | +0.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.32 | 3 e3 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -0.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 13.57 | 2 s5 | GROSS Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/10255/21 | U14 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | +0.4 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.59 | 5 s2 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | +0.4 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 13.60 | 4 s2 | SYCHLA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2147/20 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -0.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 13.71 | 4 s3 | SIMON Iga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/7396/23 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | +0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 13.81 | 4 e3 | WAŁĘGA Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | Z/3647/24 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | +1.0 | -- | |||||||||||||||||
10. | 13.86 | 5 e11 | ZAGAJSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U23 | SL | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -0.8 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 13.95 | 1 s4 | WÓJCIK Alicja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2497/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -0.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 14.51 | 4 s4 | PAUL Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | Z/3196/24 | U18 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-12 | 0.0 | -- | |||||||||||||||||
13. | 15.15 | 2 s9 | SZEREMETA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/3910/20 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 15.62 | 3 s9 | DUNAJEWSKA Ewa | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/5141/24 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -0.7 | -- | |||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.57 | 2 s5 | SHATOVA Anastasiia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Z) | 2008 | Z/3203/24 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -1.2 | -- | |||||||||||||||||
2. | 21.97 | 5 s4 | WAŁĘGA Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2007 | Z/3647/24 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -0.2 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.88 | 3 s11 | SHATOVA Anastasiia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Z) | 2008 | Z/3203/24 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-26 | +0.7 | III | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.02 | 1 s1 | SIMON Iga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/7396/23 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 44.06 | 1 s18 | GŁUCH Malwina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3909/20 | U16 | SL | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 44.70 | 3 s4 | ¦LIWA Iga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/7889/21 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 44.94 | 1 s7 | ZASTAWNY Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/1253/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 45.00 | 3 s2 | MI¦TA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3451/22 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
6. | 45.37 | 4 s1 | GROSS Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/10255/21 | U14 | SL | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 45.60 | 1 s10 | SYCHLA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2147/20 | U16 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 45.74 | 1 s2 | WÓJCIK Alicja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2497/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 46.17 | 4 s5 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
10. | 47.54 | 3 s8 | WÓJCIK Michalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/2496/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | V | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 49.78 | 1 s7 | SZEREMETA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/3910/20 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
12. | 51.04 | 3 s8 | DUNAJEWSKA Ewa | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/5141/24 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 65.02 | 4 s8 | ¦LIWA Iga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/7889/21 | U20 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:42.99 | 4 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1:44.92 | 6 s1 | MI¦TA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3451/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
3. | 1:47.73 | 1 s2 | ZIÓŁKOWSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2498/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:54.94 | 5 s2 | LASKOWSKA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/7395/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 1:57.39 | 5 s3 | SZEREMETA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/3910/20 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:18.36 | 9 s8 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/3735/17 | U23 | SL | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:29.22 | 8 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Kraków (1) | 2024-06-08 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:05.83 | 1 s1 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 3:08.42 | 2 s1 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/3090/18 | U20 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 3:09.41 | 5 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 3:14.80 | 3 s1 | MUSIK Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | Z/3438/24 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | IV | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
5. | 3:16.33 | 5 s1 | DUBIEL Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/11744/21 | U20 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:46.90 | 8 s6 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/3735/17 | U23 | SL | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:47.60 | 2 s1 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/3090/18 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 7:12.06 | 5 s1 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:51.13 | 2 s1 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/3090/18 | U20 | SL | Kraków (1) | 2024-06-08 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 11:22.59 | 4 s1 | DUBIEL Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/11744/21 | U20 | SL | Kraków (1) | 2024-06-08 | IV | ||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36:38.52 | 10 s1 | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/3735/17 | U23 | SL | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Przełaj K pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :10:15 r | 9b2 | MUSIK Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2010 | U16 | SL | Konopiska (1) | 2024-03-23 | ||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.98 | 1 s1 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 67.91 | 1 s3 | STEC Hanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/2179/18 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7:46.94 | 4 s1 | MALINA Otylia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3919/20 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 7:47.70 | 5 s1 | KUBISZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/5459/19 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
DNF | MALINA Rozalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | Z/3735/17 | U23 | SL | Kraków (1) | 2024-06-08 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12:01.99 | 2 s1 | DZIERŻEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/3090/18 | U20 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 12:19.81 | 3 s1 | DUBIEL Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/11744/21 | U20 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | III | ||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.49 | 3 | KWIATKOWSKA Lena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/5961/24 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 7.77 | 2 f2 | OLAS Lena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2805/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.00 | 4 | GREGORCZYK Martyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/2917/23 | U20 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -- | KN B | |||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.54 | 6 f2 | DRATWIŃSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3453/22 | U18 | SL | Ruda ¦l±ska (1 / F) | 2024-05-25 | IV | KN B | |||||||||||||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.80 | 1 | DREAS-WIDAJEWICZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/5140/24 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.72 | 1 | DRATWIŃSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3453/22 | U18 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | II | KN B | |||||||||||||||||
2. | 44.47 | 1 | OLAS Lena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/2805/23 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | III | ||||||||||||||||||
3. | 25.20 | 4 | KWIATKOWSKA Lena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2009 | Z/5961/24 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 25.03 | 5 | DREAS-WIDAJEWICZ Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2011 | Z/5140/24 | U14 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.63 | 1 | GREGORCZYK Martyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2006 | Z/2917/23 | U20 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | II | KN B | |||||||||||||||||
2. | 41.87 | 2 | DRATWIŃSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2008 | Z/3453/22 | U18 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-05-28 | III | KN B | |||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.21 | 2 s1 | SYCHLA Emilia GŁUCH Malwina GROSS Julia ZASTAWNY Agata |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 09 10 11 10 |
U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.8838629722595 sekund |