60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.65 | 1 s2 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | -0.6 | M | LDK! | KNF | |||||||||||||||
2. | 12.05 | 5 f2 | SOBCZYK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0493/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | +0.6 | I | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.14 | 1 e2 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/0711/19 | U23 | PM | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | I | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.36 | 3 e10 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | +0.5 | II | |||||||||||||||||
5. | 13.27 | 5 e10 | BYZDRA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/3115/19 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
6. | 13.55 | 4 e7 | URBANIAK Sara | RKS Rumia | 2004 | Z/0688/18 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.16 | 7 e5 | SUROWY Zuzanna | Uniwersytet Gdański | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 14.60 | 1 s2 | GADZIAŁA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4285/24 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -1.5 | -- | |||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.45 | 4 s14 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4615/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -1.6 | I | LDK! | KNF | |||||||||||||||
2. | 24.68 | 2 s10 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | +1.3 | I | |||||||||||||||||
3. | 25.25 | 2 s9 | SOBCZYK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0493/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.2 | II | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 25.80 | 3 w2 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | +1.5 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 26.91 | 4 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -3.4 | III | LDK! | KNF | |||||||||||||||
6. | 27.05 | 3 s6 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/1172/20 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.5 | III | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 27.66 | 1 s3 | BYZDRA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/3115/19 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -2.3 | -- | |||||||||||||||||
8. | 28.11 | 4 w1 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 28.66 | 5 s6 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | Z/3799/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.5 | -- | |||||||||||||||||
10. | 29.57 | 5 s4 | SUROWY Zuzanna | Uniwersytet Gdański | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.4 | -- | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.96 | 1 s9 | BELOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/0080/17 | U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 56.75 | 1 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 59.77 | 2 s7 | JAROCKA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/1172/20 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 64.30 | 3 s5 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | Z/3799/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 64.64 | 3 s1 | BIEGAJ Oliwia | KL Gdynia | 2004 | Z/0068/18 | U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 65.12 | 1 s1 | WĄŻ Anastazja | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
6. | 72.25 | 3 s1 | WOJNOWSKA Aleksandra | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2003 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | |||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:03.79 | 4 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Gorzów Wielkopolski (M / C) | 2024-05-24 | M | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 2:13.82 | 6 s1 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | Z/2544/18 | U23 | PM | San Diego, CA (USA) (1 / F) | 2024-03-23 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 2:18.31 | 4 w2 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 2:28.85 | 7 s6 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4413/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 2:32.58 | 10 s6 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 2:40.59 | 3 s1 | DUBICKA Aniela | Uniwersytet Gdański | 2004 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
7. | 2:44.64 | 6 w1 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:46.75 | 1 s1 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:20.05 | 1 s2 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | Z/2544/18 | U23 | PM | Des Moines, IA (USA) (M / B) | 2024-04-26 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 4:24.77 | 14 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
3. | 5:01.10 | 10 s5 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4413/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 5:12.71 | 5 s3 | KORNIAT Ludwika | AML Słupsk | 2003 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 5:14.46 | 11 s5 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy | 2002 | Z/1272/15 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9:07.98 | 1 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Pliezhausen (GER) (M / D) | 2024-05-05 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15:28.13 | 7 s2 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Karlsruhe (GER) (M / D) | 2024-05-11 | M | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 16:10.13 | 2 s3 | NOWAKOWSKA Katarzyna | AML Słupsk | 2003 | Z/2544/18 | U23 | PM | Azusa, CA (USA) (1 / E) | 2024-04-12 | I | KN B | |||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33:49.64 | 1 s1 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | Z/0096/17 | U23 | PM | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 33:49.64 | 2 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
3. | 38:03.99 | 11 s1 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | Z/0077/17 | U23 | PM | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 33:33 | 4 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Poznań (2) | 2024-03-17 | M | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.27 | 2 s1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | +1.6 | I | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 15.87 | 5 w1 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | +0.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 17.53 | 3 e3 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -1.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 18.18 | 7 e6 | SOCHA Natalia | WKS Flota Gdynia | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | +0.8 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 19.38 | 5 e3 | WĄŻ Anastazja | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -1.0 | -- | ||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 69.61 | 1 s3 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 70.98 | 2 s3 | WĄŻ Anastazja | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 72.96 | 3 s1 | BIEGAJ Oliwia | KL Gdynia | 2004 | Z/0068/18 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 74.74 | 5 s3 | SOCHA Natalia | WKS Flota Gdynia | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:34.29 | 15 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Pliezhausen (GER) (M / D) | 2024-05-05 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 7:00.71 | 1 s1 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | Z/0077/17 | U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:00.32 | 12 s1 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | Z/3014/16 | U23 | PM | Huelva (ESP) (M / C) | 2024-04-30 | M | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
DNF | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | Z/3826/18 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.70 | 1 | SOBCZYK Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/0002/17 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | I | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.68 | 1 w2 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.59 | 10 e1 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/0535/24 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.55 | 3 f3 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | Z/3724/17 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | III | ||||||||||||||||||
5. | 1.50 | 5 w2 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 1.36 | 4 | SALOMON Anna | Uniwersytet Gdański | 2004 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
7. | 1.31 | 6 | DAROSZEWSKA Maja | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.30 | 2 | OGIEGŁO Pola | WKS Flota Gdynia | 2002 | Z/3692/15 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | I | ||||||||||||||||||
2. | 3.20 | 4 | MAJEWSKA Martyna | WKS Flota Gdynia | 2003 | Z/4667/23 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | II | ||||||||||||||||||
NM | WOJNOWSKA Aleksandra | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2003 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.32 | 2 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | +0.6 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 5.21 | 10 e2 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2052/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -0.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 5.06 | 5 w2 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 5.00 | 3 | STÊPIEŃ Julia | AML Słupsk | 2004 | Z/4735/17 | U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.95 | 17 e2 | URBANIAK Sara | RKS Rumia | 2004 | Z/0688/18 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.88 | 21 e2 | PIETROŃ Monika | SKLA Sopot | 2002 | Z/2850/16 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 4.85 | 3 | SOBCZYK Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/0002/17 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 4.62 | 21 e1 | SALOMON Anna | Uniwersytet Gdański | 2004 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -0.9 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 4.57 | 25 e1 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/0535/24 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 4.54 | 27 e2 | DAROSZEWSKA Maja | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -1.8 | -- | ||||||||||||||||||
11. | 4.46 | 6 | GADZIAŁA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | Z/4285/24 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.51 | 2 w2 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | U23 | PM | Warszawa (M) | 2024-05-19 | +2.9 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.02 | 1 | KUBALA Amelia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2982/17 | U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | +0.7 | I | LDK! | KNF | |||||||||||||||
2. | 11.65 | 8 | PIETROŃ Monika | SKLA Sopot | 2002 | Z/2850/16 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-26 | -0.3 | II | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 11.62 | 6 e1 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot | 2003 | Z/2052/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | +1.9 | II | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 11.46 | 3 | STÊPIEŃ Julia | AML Słupsk | 2004 | Z/4735/17 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | +1.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 10.35 | 8 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | Z/3724/17 | U23 | PM | Człuchów (1 / F) | 2024-05-18 | +1.8 | -- | |||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.72 | 7 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/3175/17 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | I | KNF | |||||||||||||||||
2. | 12.13 | 4 w1 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-18 | II | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 10.97 | 4 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Słupsk (1 / F) | 2024-05-05 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 9.09 | 24 e1 | KOSCIANEK Izabela | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -- | |||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.66 | 6 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | Z/3175/17 | U23 | PM | Jerusalem (ISR) (M / B) | 2024-05-19 | I | KNF | |||||||||||||||||
2. | 26.39 | 2 e2 | KOSCIANEK Izabela | KU AZS Politechniki Gdańskiej | 2002 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | |||||||||||||||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44.77 | 1 w1 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | I | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 30.09 | 10 e2 | MAJEWSKA Martyna | WKS Flota Gdynia | 2003 | Z/4667/23 | U23 | PM | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 29.51 | 1 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5085 | 7 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 2002 | Z/0214/17 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
14.52(-4.1)-1.68-10.08-25.80(+1.5)-5.51(+2.9)-28.52-2:18.31 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 4499 | 12 | BAAS Marleen | SKLA Sopot | 2004 | Z/1200/20 | U23 | PM | Warszawa (M / B) | 2024-05-19 | II | LDK! | |||||||||||||||||
15.87(+0.4)-1.50-12.13-28.11(+0.7)-5.06(+1.0)-44.77-2:44.64 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.76 | 1 s2 | PIOTROWSKA Aleksandra SOBCZYK Kamila STEMPKOWSKA Kamila BELOWSKA Aleksandra |
AZS-AWFiS Gdańsk | 04 02 04 02 |
U23 | PM | Gdańsk (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 51.86 | 1 s1 | BYZDRA Julia BELOWSKA Aleksandra SUROWY Zuzanna SOBCZYK Kamila |
Uniwersytet Gdański | 04 02 02 02 |
U23 | PM | Gdańsk (2) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 9.1443600654602 sekund |