100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.44 | 1 e9 | ZIELIŃSKA Ewa | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0218/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +0.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.65 | 3 e12 | WAJS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0301/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -1.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.78 | 1 e10 | DOROŻAŁA Alicja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0296/23 | U16 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.80 | 2 e3 | CZARNECKA Iga | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/12443/21 | U16 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +2.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.13 | 3 e2 | KOTLIŃSKA Maria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0292/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +0.1 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.35 | 4 e6 | HRAB Milena | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0309/23 | U16 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.98 | 7 e14 | SZABAT Agata | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/4421/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 15.08 | 4 e7 | BORKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2012 | Z/1859/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 15.12 | 5 e8 | PRZYBYŁA Zuzanna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2012 | Z/1848/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -2.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 15.19 | 5 e4 | WALOSIK Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/4420/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -3.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.26 | 5 e14 | CZARNECKA Marianna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U18 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.8 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.45 | 1 s3 | WAJS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0301/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 46.43 | 4 s3 | CZARNECKA Iga | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/12443/21 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 46.90 | 4 s3 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 48.14 | 3 s4 | HRAB Milena | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0309/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 50.89 | 6 s4 | WALOSIK Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/4420/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 52.33 | 3 s12 | RATAJCZAK Julia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0306/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 55.18 | 2 s11 | KANIA Ewa | UMKS Iskra Wolsztyn | 2012 | Z/1849/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 66.01 | 2 s3 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 70.53 | 4 s5 | MRUGALSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0033/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:56.49 | 2 s4 | PRZYBYŁA Maria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2012 | Z/1854/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 2:07.62 | 4 w1 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 2:07.96 | 5 w1 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.76 | 1 w1 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 15.37 | 1 w2 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 56.14 | 2 s1 | CZARNECKA Iga | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/12443/21 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 56.97 | 3 s1 | HRAB Milena | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0309/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 75.55 | 6 s2 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.39 | 2 w2 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.30 | 4 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.06 | 1 w2 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.53 | 5 | DOROŻAŁA Alicja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0296/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.26 | 17 | ZIELIŃSKA Ewa | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0218/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.22 | 4 w2 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 4.16 | 20 | KOTLIŃSKA Maria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0292/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 4.12 | 6 f3 | MACIEJEWICZ Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/4766/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
7. | 3.91 | 37 | BORKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2012 | Z/1859/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.11 | 3 | JOKŠ Nadia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0028/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 9.49 | 8 f2 | CZARNECKA Marianna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/12419/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.94 | 4 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 8.96 | 15 | HRAB Milena | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0309/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.13 | 11 | PALUCH Patrycja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0307/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.60 | 3 w2 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 7.46 | 4 w2 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.26 | 6 f2 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/5148/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.79 | 1 | TOMYS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0035/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 44.79 | 6 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/5148/19 | U18 | WP | Stargard (1) | 2024-05-11 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 37.49 | 7 | CIEŠLA Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/10962/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 27.37 | 6 f2 | DUDZIAK Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/1856/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | V | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 26.41 | 7 f2 | BASIUK Patrycja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/1855/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 19.71 | 8 f2 | VASYLYEV Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/4419/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 16.33 | 9 f2 | GROCHOLSKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/1857/24 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.88 | 6 | WOJCIECHOWSKA Zofia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/0310/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 18.85 | 7 | HANDZEWNIAK Daria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2011 | Z/1846/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 30.17 | 3 | TOMYS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0035/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 27.52 | 1 f2 | KACZMAREK Estera | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | Z/0293/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 24.48 | 2 f2 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 24.48 | 3 f2 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.71 | 2 | KULUS Daria | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | Z/2828/19 | U20 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2448 | 1 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0298/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
12.76(+0.6)-1.39- 7.60-5.06(+1.9)-2:07.96 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 1697 | 7 | HAJDUK Anastazja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | Z/0299/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
15.37(-0.6)-1.21- 7.46-4.22(+1.2)-2:07.62 | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 53.85 | 3 s2 | DOROŻAŁA Alicja CZARNECKA Iga GUZMAN Maja HRAB Milena |
UMKS Iskra Wolsztyn | 10 10 10 09 |
U16 | WP | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:48.15 | 4 s1 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania MRUGALSKA Amelia ROSIŃSKA Amelia MACIEJEWICZ Maja |
UMKS Iskra Wolsztyn | 07 08 08 07 |
U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-02 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.3457539081573 sekund |