60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 50.89 | 2 s6 | KOWALCZYK Krzysztof | Kraków Athletics Team | 2001 | Z/3075/16 | Sen | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | ||||||||||||||||||
2. | 52.16 | 3 s2 | DˇBROWSKI Łukasz | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/5012/15 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | III | ||||||||||||||||||
3. | 52.23 | 3 s1 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/0312/15 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | III | ||||||||||||||||||
4. | 52.66 | 1 s3 | SKIMINA Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/0079/17 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | ||||||||||||||||||
5. | 54.18 | 5 s2 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/1694/17 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | ||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:20.21 | 3 s1 | KOWALCZYK Andrzej | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/1674/14 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | KNS | |||||||||||||||||
2. | 1:21.58 | 4 s1 | KOWALCZYK Krzysztof | Kraków Athletics Team | 2001 | Z/3075/16 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:22.54 | 5 s1 | DˇBROWSKI Łukasz | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/5012/15 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:24.11 | 1 s2 | PIˇTKOWSKI Piotr | Kraków Athletics Team | 1983 | Z/3636/22 | Masters | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:49.57 | 4 s4 | KOWALCZYK Andrzej | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/1674/14 | Sen | MA | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | I | KNS | |||||||||||||||||
2. | 1:54.56 | 2 s1 | KOWALCZYK Krzysztof | Kraków Athletics Team | 2001 | Z/3075/16 | Sen | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | II | ||||||||||||||||||
3. | 1:55.83 | 3 s1 | PIˇTKOWSKI Piotr | Kraków Athletics Team | 1983 | Z/3636/22 | Masters | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | II | ||||||||||||||||||
4. | 1:57.03 | 4 s1 | DˇBROWSKI Łukasz | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/5012/15 | Sen | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | III | ||||||||||||||||||
5. | 2:02.09 | 8 s6 | SKIMINA Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/0079/17 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 2:05.50 | 1 s1 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/1440/16 | U23 | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
DNF | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/0312/15 | Sen | MA | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | -- | ||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:39.88 | 8 s1 | KOWALCZYK Andrzej | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/1674/14 | Sen | MA | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | M | KNS | |||||||||||||||||
2. | 3:53.47 | 8 s9 | SUŁKOWSKI Rafał | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/2363/20 | Sen | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | II | ||||||||||||||||||
3. | 4:05.53 | 10 s7 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team | 2003 | Z/1154/17 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 4:08.65 | 6 s1 | BONDARCHUK Oleh | Kraków Athletics Team (Z) | 1996 | Z/1967/20 | Sen | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | III | ||||||||||||||||||
5. | 4:10.62 | 9 s1 | ZIMNICKI Adam | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/0133/20 | Sen | MA | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | ||||||||||||||||||
6. | 4:15.88 | 13 s1 | BACHLEDA Łukasz | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/2497/19 | Sen | MA | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:17.08 | 2 s1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | KNF | |||||||||||||||||
2. | 5:20.53 | 4 s1 | SUŁKOWSKI Rafał | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/2363/20 | Sen | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 5:42.43 | 5 s1 | BONDARCHUK Oleh | Kraków Athletics Team (Z) | 1996 | Z/1967/20 | Sen | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | ||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:16.10 | 2 s7 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | I | KNF | |||||||||||||||||
2. | 8:23.77 | 5 s7 | SUŁKOWSKI Rafał | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/2363/20 | Sen | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | II | ||||||||||||||||||
3. | 8:45.71 | 4 s5 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team | 2003 | Z/1154/17 | U23 | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 9:18.03 | 3 s1 | BACHLEDA Łukasz | Kraków Athletics Team | 1998 | Z/2497/19 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 9:33.12 | 4 s1 | ZIMNICKI Adam | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/0133/20 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | ||||||||||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14:06.90 | 1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Ciechanów (M / F) | 2024-06-01 | I | KNF | |||||||||||||||||
DNF | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team | 2003 | Z/1154/17 | U23 | MA | Ciechanów (M / F) | 2024-06-01 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15:02 | 4 | DOBAJ Szymon | Kraków Athletics Team | 1995 | Z/5219/11 | Sen | MA | Warszawa (M) | 2024-03-24 | II | ||||||||||||||||||
10000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29:26.64 | 3 s1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | KNF | |||||||||||||||||
2. | 30:24.73 | 8 s1 | SUŁKOWSKI Rafał | Kraków Athletics Team | 1999 | Z/2363/20 | Sen | MA | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | ||||||||||||||||||
10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:18 | 9 | ŁĘSKI Bruno | Kraków Athletics Team | 2003 | Z/1154/17 | U23 | MA | Kraków (M) | 2024-04-13 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.67 | 5 e2 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/1694/17 | Sen | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-24 | -1.3 | -- | |||||||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 61.70 | 1 s3 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/1694/17 | Sen | MA | Białystok (M / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:40.31 | 1 s1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | KNF | |||||||||||||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:41.89 | 9 s1 | ANTOSZ Wiktor | Kraków Athletics Team | 2002 | Z/2707/19 | U23 | MA | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | I | KNF | |||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.11 | 15 | RAPTA Paweł | Kraków Athletics Team | 2000 | Z/1694/17 | Sen | MA | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | ||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.988559961319 sekund |