60 m K
1.
9.20
6 s8
BRODA Jagoda
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2011
Z/6031/22
U14
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
+0.1
--
2.
9.37
3 s3
NAJDER Zofia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2013
Z/2459/24
U12
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
+1.2
--
3.
10.00
5 s15
KOŁODZIEJ Natasza
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2012
Z/2458/24
U14
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
+0.9
--
100 m K
1.
14.27
6 e6
KOZOK Tatiana
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2006
Z/5858/21
U20
SL
Ruda ¦l±ska (1 /
F
)
2024-05-25
-0.6
--
2.
14.51
4 s7
ŻYŁA Milena
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2009
Z/4742/24
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-0.5
--
3.
14.91
2 s5
GÓRA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2011
Z/6030/22
U14
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-0.5
--
4.
14.97
3 s5
BRODA Jagoda
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2011
Z/6031/22
U14
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-0.5
--
5.
15.40
8 s5
OLEJNIK Aleksandra
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2009
Z/2515/23
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-0.5
--
6.
15.85
7 s7
MILBAUER Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2009
Z/2462/24
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-0.5
--
7.
16.19
5 s9
KOŁODZIEJ Natasza
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2012
Z/2458/24
U14
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
-1.0
--
150 m K
1.
21.12
3 s3
KOZOK Tatiana
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2006
Z/5858/21
U20
SL
Sosnowiec (1 /
F
)
2024-05-04
+0.6
--
200 m K
1.
28.37
2 s4
KOZOK Tatiana
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2006
Z/5858/21
U20
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
+0.9
IV
2.
28.75
3 s10
MĘDRALA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2008
Z/4076/20
U18
SL
Ruda ¦l±ska (1 /
F
)
2024-05-26
+0.7
--
300 m K
1.
45.76
4 s2
ŻOCHOWSKA Bianka
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2008
Z/4079/20
U18
SL
Chorzów (1 /
F
)
2024-05-01
--
2.
47.37
3 s4
MĘDRALA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2008
Z/4076/20
U18
SL
Chorzów (1 /
F
)
2024-05-01
--
3.
49.14
5 s4
KATAN Matylda
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2012
Z/4709/22
U14
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
--
4.
49.43
1 s11
NAJDER Zofia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2013
Z/2459/24
U12
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
--
5.
51.01
4 s5
WOLAK Alicja
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2011
Z/4708/22
U14
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
--
400 m K
1.
66.56
5 s4
MĘDRALA Emilia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2008
Z/4076/20
U18
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
--
600 m K
1.
2:24.62
9 s3
SUROWIAK Nel
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2014
Z/2464/24
U12
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
--
400 m pł K K
1.
73.03
4 s1
ŻOCHOWSKA Bianka
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2008
Z/4079/20
U18
SL
Kraków (1 /
F
)
2024-05-12
--
W dal K
1.
4.34
0
KOZOK Tatiana
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2006
Z/5858/21
U20
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
-0.7
--
2.
4.19
6
SZOTA Agata
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2009
Z/2461/24
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
+0.6
--
3.
4.00
7
PIECHOTA Zofia
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2010
Z/2517/23
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
+1.0
--
W dal K z wiatrem
1.
4.52
10
KOZOK Tatiana
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2006
U20
SL
Bielsko-Biała (1)
2024-06-01
+3.3
W dal strefa K
1.
3.48
38
KOŁODZIEJ Natasza
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2012
Z/2458/24
U14
SL
Bielsko-Biała (1 /
F
)
2024-06-01
-1.7
--
W dal strefa K z wiatrem
1.
3.74
32
KATAN Matylda
MKS Pałac Młodzieży Katowice
2012
U14
SL
Bielsko-Biała (1)
2024-06-01
+3.7
4x100 m K
1.
57.33
4 s3
PIECHOTA Zofia
BRODA Jagoda
GÓRA Emilia
SZOTA Agata
MKS Pałac Młodzieży Katowice
10
11
11
09
U16
SL
Gliwice (1)
2024-05-11
--
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.6533460617065 sekund