60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.83 | 4 s1 | KO£ODZIEJ Nikodem | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9953/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 9.32 | 1 s2 | HYJEK Eryk | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/13832/21 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 9.42 | 2 s8 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.47 | 5 s2 | MROWIEC Filip | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9955/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 9.95 | 3 s4 | £YPIK Bartosz | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/0880/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 10.50 | 6 s4 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 10.72 | 1 s4 | JURCZAK Patryk | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/1415/24 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.31 | 4 e7 | MIGAS Marcin | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4989/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.65 | 5 e3 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.77 | 4 s2 | RUSIN Oliwier | SKL Sucha Beskidzka | 2007 | Z/0229/24 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +0.2 | -- | |||||||||||||||||
4. | 15.43 | 4 s5 | KUBAS Wiktor | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8218/21 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -4.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.38 | 3 s11 | MIGAS Marcin | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4989/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 27.74 | 4 s11 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-05-19 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.69 | 6 s7 | ZACHURA Pawe³ | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4708/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 46.08 | 4 s4 | K¡KOL Pawe³ | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4477/23 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 46.33 | 3 s4 | KO£ODZIEJ Nikodem | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9953/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:37.75 | 5 s1 | ZACHURA Pawe³ | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4708/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:45.50 | 9 s1 | FERDEK Mateusz | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/9948/21 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:56.01 | 2 s1 | £YPIK Bartosz | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/0880/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:58.82 | 7 s3 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:08.06 | 6 s2 | NOSAL Karol | SKL Sucha Beskidzka | 2005 | Z/3245/22 | U20 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:00.51 | 5 s1 | ZACHURA Pawe³ | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4708/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 3:10.29 | 9 s1 | FERDEK Mateusz | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/9948/21 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 3:17.41 | 2 s2 | K¡KOL Pawe³ | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/4477/23 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:29.97 | 2 s1 | GUZIK Mateusz | SKL Sucha Beskidzka | 2004 | Z/1776/23 | U23 | MA | Kraków (1) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
Maraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:51:04 | 33 | STEC £ukasz | SKL Sucha Beskidzka | 1983 | Z/7294/21 | Masters | MA | Kraków (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
Wzwy¿ M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.30 | 11 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.54 | 10 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 3.91 | 0 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.24 | 3 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +3.1 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.71 | 1 f2 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.21 | 6 | D£UGOSZ Bruno | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8558/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.13 | 2 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 3.76 | 10 | KUBAS Wiktor | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8218/21 | U14 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-11 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.66 | 4 | RUSIN Oliwier | SKL Sucha Beskidzka | 2007 | Z/0229/24 | U18 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | ||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.50 | 2 | WOLCZKO Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2010 | Z/6689/23 | U16 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 34.50 | 5 | KUBAS Wiktor | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8218/21 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 30.00 | 10 | KOVAL Vyacheslav | SKL Sucha Beskidzka (Z) | 2012 | Z/1590/24 | U14 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 29.50 | 4 | MROWIEC Filip | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9955/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 27.50 | 7 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.38 | 4 | RUSIN Oliwier | SKL Sucha Beskidzka | 2007 | Z/0229/24 | U18 | MA | Kraków (1) | 2024-06-08 | -- | ||||||||||||||||||
4x100 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.82 | 1 s4 | PITU£A Blanka BASIURA Sabina ZACHURA Pawe³ ¦PIEWLA Emilia |
SKL Sucha Beskidzka | 10 10 10 10 |
U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | -- | |||||||||||||||||||
bieg vertical M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:49:07 | 12 | SENDOR Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 1981 | Z/0655/24 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.384134054184 sekund |