60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.83 | 4 s1 | KO£ODZIEJ Nikodem | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9953/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 9.42 | 2 s8 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.1 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 9.47 | 5 s2 | MROWIEC Filip | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9955/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.95 | 3 s4 | £YPIK Bartosz | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/0880/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 10.50 | 6 s4 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.33 | 3 s4 | KO£ODZIEJ Nikodem | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9953/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:56.01 | 2 s1 | £YPIK Bartosz | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/0880/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 2:07.75 | 8 s2 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.91 | 0 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.24 | 3 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-04 | +3.1 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.13 | 2 | K¡KOL Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 2013 | Z/6627/23 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29.50 | 4 | MROWIEC Filip | SKL Sucha Beskidzka | 2014 | Z/9955/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 27.50 | 7 | BALCER Adam | SKL Sucha Beskidzka | 2015 | Z/9951/21 | U12 | MA | Kraków (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical M | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.2677021026611 sekund |