100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.95 | 1 f4 | RACHUTA Borys | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/4921/22 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | II | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 11.01 | 1 f3 | DOŁĘGA Szymon | SKS Feniks Siedlce | 2009 | Z/0520/22 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.4 | II | |||||||||||||||||
3. | 11.33 | 2 f3 | STASZEK Igor | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/5496/19 | U16 | MA | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 11.37 | 6 | WALCZAK Franciszek | AZS Łódź | 2009 | Z/0886/23 | U16 | LD | Łódź (1 / F) | 2024-06-08 | +1.3 | III | |||||||||||||||||
5. | 11.38 | 1 s7 | KOŁODZIEJ Wojciech | MUKS Gim 2 Nysa | 2009 | Z/5285/21 | U16 | OP | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +1.0 | III | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 11.46 | 1 f2 | NETZEL Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | Z/7555/21 | U16 | LD | Łódź (1 / F) | 2024-06-02 | -0.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 11.47 | 1 f2 | RAUHUT Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2009 | Z/3084/21 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 11.49 | 2 f4 | PRZEWOŹNIAK Piotr | UKS Achilles Leszno | 2010 | Z/6010/23 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 11.49 | 7 | JÓZEFIAK Ksawery | UKS 12 Kalisz | 2009 | Z/0399/24 | U16 | WP | Łódź (1 / F) | 2024-06-08 | +1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 11.50 | 1 e4 | HOMENIUK Michał | MLKS Agros Żary | 2009 | Z/5460/22 | U16 | LB | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | +1.6 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
11. | 11.51 | 8 | NOWAK Aleksander | AZS Łódź | 2009 | Z/0885/23 | U16 | LD | Łódź (1 / F) | 2024-06-08 | +1.3 | III | |||||||||||||||||
12. | 11.56 | 1 | OWCZARCZYK Oskar | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2009 | Z/4031/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | +1.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 11.58 | 1 e4 | STANIEWICZ Filip | ZLKL Zielona Góra | 2009 | Z/4342/22 | U16 | LB | Szprotawa (2) | 2024-05-11 | +1.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 11.58 | 2 f3 | FRĄSZCZAK Rafał | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2009 | Z/0452/24 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.4 | III | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 11.59 | 1 f2 | KURCEWICZ Patryk | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/3109/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
16. | 11.60 | 2 e7 | KMIEĆ Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | Z/0292/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.0 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
17. | 11.62 | 2 e4 | LEWANDOWSKI Mateusz | MLKS Agros Żary | 2009 | Z/4874/22 | U16 | LB | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | +1.6 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
18. | 11.62 | 2 | WRZOSEK Krzysztof | CTL ORLĘTA Częstochowa | 2009 | Z/5328/22 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | +1.1 | III | |||||||||||||||||
19. | 11.63 | 6 | ŚLIWIŃSKI Bartłomiej | AZS UMCS Lublin | 2009 | Z/2157/23 | U16 | LU | Lublin (1 / F) | 2024-06-08 | +0.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 11.64 | 3 e5 | SZUMEŁDA Olaf | KKL Stal Stalowa Wola | 2009 | Z/0219/22 | U16 | PK | Kraków (1) | 2024-06-08 | +0.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
21. | 11.67 | 4 f3 | SZCZEPANIK Kacper | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2009 | Z/2494/24 | U16 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.7 | III | LDK! | ||||||||||||||||
22. | 11.68 | 1 f2 | TARASIUK Hubert | SKS Feniks Siedlce | 2009 | Z/5857/24 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-06-02 | +0.8 | III | |||||||||||||||||
23. | 11.70 | 1 s3 | MYŚKÓW Igor | UKS Olimp Kozienice | 2009 | Z/6165/23 | U16 | MZ | Radom (1) | 2024-06-01 | +1.8 | III | LDK! | ||||||||||||||||
24. | 11.70 | 3 f4 | POTRYKOWSKI Artur | MKS Juvenia Puszczykowo | 2009 | Z/4869/22 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
25. | 11.70 | 4 f4 | NOWAK Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | Z/0183/22 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
26. | 11.70 | 2 s1 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | Z/0779/21 | U16 | PM | Chojnice (1) | 2024-06-04 | +1.1 | III | LDK! | ||||||||||||||||
27. | 11.71 | 5 f4 | JÓZEFOWIAK Bartłomiej | MUKS Szok Bojanowo | 2009 | Z/2425/20 | U16 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-06-01 | +1.2 | III | LDK! | ||||||||||||||||
28. | 11.71 | 3 e3 | KRAWCZYK Jakub | LUKS Podium Kup | 2009 | Z/11089/21 | U16 | OP | Tychy (1 / F) | 2024-06-09 | -0.3 | III | LDK! | ||||||||||||||||
29. | 11.72 | 3 f2 | KLUCHA Tymon | LKS MOSiR Sieradz | 2010 | Z/0640/22 | U16 | LD | Łódź (1) | 2024-05-25 | -0.5 | III | LDK! | ||||||||||||||||
30. | 11.72 | 5 e1 | STARYGA Oskar | BKL Bełchatów | 2009 | Z/0638/22 | U16 | LD | Łódź (1 / F) | 2024-06-08 | +0.2 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
31. | 11.73 | 3 | PYTKA Hubert | MKS-MOS Katowice | 2009 | Z/6346/23 | U16 | SL | Sosnowiec (1) | 2024-06-08 | +1.1 | III | |||||||||||||||||
32. | 11.74 | 1 s2 | CIEŚLAKIEWICZ Adam | LKS Vectra Włocławek | 2009 | Z/1497/24 | U16 | KP | Włocławek (1 / F) | 2024-06-07 | +1.6 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
33. | 11.75 | 1 e6 | ANDRZEJEWSKI Jan | RK Athletics Warszawa | 2010 | Z/3225/22 | U16 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | III | |||||||||||||||||
34. | 11.75 | 3 s3 | TWARDY Kacper | MLKS Agros Żary | 2009 | Z/14171/21 | U16 | LB | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -0.1 | III | LDK! | OSU | |||||||||||||||
35. | 11.78 | 3 s1 | MĄCZKOWIAK Adam | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | Z/0715/20 | U16 | WP | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | -0.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
36. | 11.78 | 2 s2 | SIUDA Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 2009 | Z/4419/23 | U16 | WP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -0.6 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
37. | 11.79 | 1 | ĆWIKŁO Szymon | KS AZS AWF Kraków | 2009 | Z/3038/19 | U16 | MA | Sucha Beskidzka (1) | 2024-06-09 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
38. | 11.82 | 3 s2 | PROCEK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | Z/0733/23 | U16 | KP | Bydgoszcz (1 / F) | 2024-05-25 | -0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
39. | 11.82 | 2 e4 | GRANAS Filip | AZS Łódź | 2010 | Z/0347/24 | U16 | LD | Łódź (1 / F) | 2024-06-08 | +1.2 | IV | |||||||||||||||||
40. | 11.84 | 1 e4 | WRĘGA Stanisław | MKL Szczecin | 2009 | Z/0768/24 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
41. | 11.84 | 2 e4 | KRAIŃSKI Klaudiusz | UKL Ósemka Police | 2009 | Z/0023/23 | U16 | ZP | Szczecin (1 / F) | 2024-06-09 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
42. | 11.85 | 3 e4 | MOSKAL Piotr | KS Podlasie Białystok | 2009 | Z/1066/24 | U16 | PD | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | +0.1 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
43. | 11.85 | 4 s7 | KLIMCZAK Nikodem | UKS Chromik Mysłowice | 2010 | Z/4139/23 | U16 | SL | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +1.0 | IV | |||||||||||||||||
44. | 11.86 | 1 e5 | PACHURA Ksawery | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2010 | Z/9263/21 | U16 | OP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | +1.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
45. | 11.86 | 5 e2 | STROJNY Jan | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2009 | Z/9170/21 | U16 | MA | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
46. | 11.87 | 2 s3 | CYGAN Gabriel | LKS Stal Mielec | 2010 | Z/4984/23 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +0.4 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
47. | 11.88 | 1 | MARKUSZEWSKI Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/1627/23 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-06-09 | +1.8 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
48. | 11.89 | 3 s3 | GRZYWACZ Aleksander | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2009 | Z/5748/21 | U16 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +0.4 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
49. | 11.89 | 5 s7 | MIKOŁAJCZAK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice | 2009 | Z/4060/20 | U16 | SL | Bielsko-Biała (1 / F) | 2024-06-01 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
50. | 11.89 | 2 s2 | BAJRASZEWSKI Wojciech | LKS Vectra Włocławek | 2009 | Z/0884/20 | U16 | KP | Włocławek (1 / F) | 2024-06-07 | +1.6 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.38 | 1 e4 | PRZEWOŹNIAK Piotr | UKS Achilles Leszno | 2010 | U16 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +3.3 | |||||||||||||||||||
2. | 11.41 | 1 s5 | FRĄSZCZAK Rafał | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2009 | U16 | MZ | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +3.0 | |||||||||||||||||||
3. | 11.43 | 2 | MĄCZKOWIAK Adam | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U16 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.5 | |||||||||||||||||||
4. | 11.58 | 3 | SIUDA Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | Leszno (1) | 2024-05-11 | +2.5 | |||||||||||||||||||
5. | 11.61 | 2 e2 | ŚLIWIŃSKI Bartłomiej | AZS UMCS Lublin | 2009 | U16 | LU | Lublin (1) | 2024-06-08 | +2.3 | |||||||||||||||||||
6. | 11.73 | 1 f2 | KRAIŃSKI Klaudiusz | UKL Ósemka Police | 2009 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +2.4 | |||||||||||||||||||
7. | 11.73 | 1 f2 | PRĘDKI Tobiasz | STS Pomerania Szczecinek | 2009 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +2.4 | |||||||||||||||||||
8. | 11.79 | 1 e2 | KIJO Antoni | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | +3.0 | |||||||||||||||||||
9. | 11.83 | 1 e8 | BOROWIEC Patryk | Akademia Biegowa Żary | 2010 | U16 | LB | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +3.7 | |||||||||||||||||||
10. | 11.85 | 2 e2 | KRAWCZYK Bartek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | +3.0 | |||||||||||||||||||
11. | 11.89 | 3 f2 | OMILIAŃCZYK Oskar | MKS Junior Złocieniec | 2009 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +2.4 | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.1056180000305 sekund |