100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.92 | 4 s3 | KOPYTO Oliwier | MLKS Rakowice | 2010 | Z/6532/23 | U16 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | -0.1 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.04 | 1 s4 | BARAŃSKI Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2009 | Z/6644/21 | U16 | DS | Lubawka (1 / F) | 2024-04-27 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.13 | 2 s2 | WILCZYŃSKI Patryk | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/1275/21 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.2 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.19 | 1 s6 | MARKUSZEWSKI Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | Z/1627/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 12.24 | 3 s2 | MIODYŃSKI Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/5077/22 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 12.32 | 3 f2 | KUBIK Filip | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/3270/24 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | -2.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 12.36 | 5 s2 | DZIUBA Aleksander | GKS Start Długołęka | 2009 | Z/0499/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.2 | V | OSU | ||||||||||||||||
8. | 12.36 | 1 s3 | HRECZUCH Gracjan | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | Z/5609/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 12.38 | 2 s3 | HRECZUCH Mateusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | Z/5610/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.8 | V | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 12.41 | 1 s7 | WIETESKA Wojciech | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2010 | Z/1299/23 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
11. | 12.41 | 1 e6 | RUDYK Bartosz | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | Z/5225/23 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 12.43 | 2 s7 | ŻYŁKIEWICZ Tymon | LKS Świeradów-Zdrój | 2009 | Z/1796/24 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 12.50 | 6 s2 | MYJKOWSKI Sebastian | RUN4FUN Oleśnica | 2010 | Z/0265/24 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.2 | V | |||||||||||||||||
14. | 12.53 | 3 s7 | MATIASZEWSKI Tomasz | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2009 | Z/6420/22 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | +0.5 | V | |||||||||||||||||
15. | 12.53 | 2 e6 | POKORA Hubert | WLKS Wrocław | 2010 | Z/4939/24 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.5 | V | LDK! | ||||||||||||||||
16. | 12.81 | 2 e3 | PYZIO Mateusz | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2010 | Z/3941/24 | U16 | DS | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +1.5 | -- | |||||||||||||||||
17. | 12.90 | 2 s6 | STOPCZYŃSKI Adrian | niest. Wrocław | 2010 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | -0.1 | -- | ||||||||||||||||||
18. | 13.01 | 4 e6 | CIELEŃ Dorian | MLKS Sokół Lubin | 2010 | Z/0806/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
19. | 13.05 | 1 e7 | WOŚ Maksymilian | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | Z/14756/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 13.11 | 2 e1 | GABRYELSKI Marcel | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2009 | Z/0725/23 | U16 | DS | Leszno (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
21. | 13.14 | 2 e7 | RUTKOWSKI Marcel | MLKS Sokół Lubin | 2010 | Z/6125/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
22. | 13.32 | 4 s2 | KANTECKI Wiktor | WKS Śląsk Wrocław | 2009 | Z/0834/23 | U16 | DS | Żary (1 / F) | 2024-05-18 | +0.3 | -- | |||||||||||||||||
23. | 13.39 | 3 e7 | PRZECHOĆKO Filip | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | ||||||||||||||||||
24. | 13.44 | 5 s7 | GRAB Seweryn | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2010 | Z/1298/23 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
25. | 13.71 | 4 s5 | SKOWROŃSKI Krzysztof | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | Z/1351/24 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
26. | 13.84 | 4 s3 | KRAWCZYK Hubert | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2010 | Z/4934/24 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
27. | 13.85 | 6 s5 | SŁABISZ Jakub | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2010 | Z/3326/22 | U16 | DS | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
28. | 13.87 | 3 e2 | JENCZELEWSKI Andrzej | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -3.4 | -- | ||||||||||||||||||
29. | 14.07 | 2 s5 | WOZNIAK Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | Z/0816/23 | U16 | DS | Oleśnica (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
30. | 14.31 | 5 e6 | BUDNIK Kuba | MLKS Sokół Lubin | 2010 | Z/13379/21 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
31. | 14.57 | 4 e7 | MAGOŃSKI Szymon | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | Z/5343/24 | U16 | DS | Świdnica (1) | 2024-05-26 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
32. | 14.58 | 4 e2 | MACIEJEWSKI Eryk | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2010 | Z/0506/22 | U16 | DS | Zgorzelec (1 / F) | 2024-05-19 | -3.4 | -- | |||||||||||||||||
33. | 32.72 | 5 s3 | DOLIŃSKI Natan | Frame Running Terenia Club Wrocław | 2010 | Z/3998/24 | U16 | DS | Słubice (1) | 2024-05-11 | +0.5 | -- | |||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.12 | 5 s4 | MIODYŃSKI Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.6 | |||||||||||||||||||
2. | 12.13 | 6 s4 | DZIUBA Aleksander | GKS Start Długołęka | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.6 | |||||||||||||||||||
3. | 12.26 | 7 s4 | ŻYŁKIEWICZ Tymon | LKS Świeradów-Zdrój | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.6 | |||||||||||||||||||
4. | 12.27 | 2 e4 | MATIASZEWSKI Tomasz | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2009 | U16 | DS | Leszno (1) | 2024-05-11 | +3.3 | |||||||||||||||||||
5. | 13.03 | 5 s5 | PIETRASZEK Wojciech | GKS Start Długołęka | 2009 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.6 | |||||||||||||||||||
6. | 13.34 | 7 s5 | PRZECHOĆKO Filip | GKS Start Długołęka | 2010 | U16 | DS | Jelenia Góra (1) | 2024-05-05 | +2.6 | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.6373610496521 sekund |