100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.59 | 1 f2 | KURCEWICZ Patryk | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/3109/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 12.17 | 2 e6 | RYBICKI Franciszek | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/3107/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 12.26 | 2 f2 | MACHNIO Sebastian | KS Polonia Pasłęk | 2009 | Z/6024/23 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 12.45 | 1 e6 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0347/21 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.2 | V | |||||||||||||||||
5. | 12.47 | 2 s9 | CICHOREK Szymon | KS Polonia Pasłęk | 2009 | Z/7452/23 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 12.54 | 3 s4 | BERG Jakub | LKS Masuria Jęcznik | 2010 | Z/4132/22 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | V | |||||||||||||||||
7. | 12.58 | 4 s4 | MIŁOWICKI Dominik | LKS Korab Olecko | 2009 | Z/6309/23 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 12.59 | 1 e5 | RAPCEWICZ Jakub | LUKS Orneta | 2009 | Z/4764/21 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 12.65 | 1 e8 | BAGIŃSKI Jakub | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/3113/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.7 | V | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 12.69 | 5 f2 | DUDEK Filip | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | Z/1272/24 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.4 | V | |||||||||||||||||
11. | 12.79 | 4 e6 | ŁOŃSKI Mateusz | LUKS Orneta | 2009 | Z/13345/21 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
12. | 12.87 | 1 s5 | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | Z/3574/19 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
13. | 12.88 | 1 e7 | LITVINOV Dmytro | UKS Jedynka Bartoszyce (Z) | 2010 | Z/6442/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
14. | 13.01 | 2 s5 | KAMIŃSKI Filip | KS Polonia Pasłęk | 2010 | Z/3333/22 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -1.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
15. | 13.06 | 2 e7 | BABSKI Jakub | LKS Lubawa | 2009 | Z/5294/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +1.7 | -- | |||||||||||||||||
16. | 13.15 | 3 e8 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0341/21 | U16 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
17. | 13.16 | 3 e7 | KACPROWICZ Miłosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0337/21 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +1.7 | -- | |||||||||||||||||
18. | 13.24 | 6 e6 | BOGDAN Michał | UKS Atos WoĽnice | 2010 | Z/3482/24 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +0.6 | -- | |||||||||||||||||
19. | 13.28 | 4 e7 | JAROSZEWSKI Jakub | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | Z/12169/21 | U16 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
20. | 13.30 | 3 e9 | SADOWSKI Aleks | MKL Jurand Szczytno | 2010 | Z/5622/23 | U16 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
21. | 13.35 | 4 s9 | KOZŁOWSKI Jacek | LUKS Orneta | 2009 | Z/2614/22 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
22. | 13.40 | 2 e5 | BUD¬KO Jan | LUKS Orneta | 2009 | Z/7134/23 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
23. | 13.57 | 1 e1 | BOGUCKI Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0336/21 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.4 | -- | |||||||||||||||||
24. | 13.60 | 3 e5 | KRUPSKI Szymon | Orka Iława Athletics | 2010 | Z/14518/21 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
25. | 13.61 | 4 s5 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0346/21 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -1.7 | -- | |||||||||||||||||
26. | 13.80 | 2 e8 | NARKOWICZ Adrian | UKS Jedynka Bartoszyce | 2010 | Z/1211/24 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
27. | 13.82 | 2 e3 | KRESIN Kamil | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/2819/24 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
28. | 13.86 | 2 s6 | PYTLARCZYK Jan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | Z/0647/21 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -2.1 | -- | |||||||||||||||||
29. | 13.86 | 3 s6 | CHOJECKI Lesław | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/2042/21 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -2.1 | -- | |||||||||||||||||
30. | 13.93 | 5 e7 | PAWŁOWSKI Piotr | UKS Atos WoĽnice | 2010 | Z/5143/24 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | +1.7 | -- | |||||||||||||||||
31. | 14.10 | 3 e8 | DRESZLER Marcel | LKS Lubawa | 2010 | Z/13396/21 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
32. | 14.38 | 3 e3 | PAWŁOWICZ Filip | UKS Jedynka Bartoszyce | 2010 | Z/2994/24 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
33. | 14.76 | 4 e5 | PIOTROWICZ Antoni | LKS Lubawa | 2010 | Z/4085/22 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
34. | 14.87 | 4 e8 | WOJTEL Przemysław | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | Z/0265/22 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
35. | 14.93 | 2 e7 | STEFANOWICZ Jakub | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0335/21 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.6 | -- | |||||||||||||||||
36. | 15.07 | 4 e3 | KONCEWICZ Krzysztof | UKS Jedyneczka Giżycko | 2010 | Z/2826/24 | U16 | WN | Szczytno (1 / F) | 2024-05-25 | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
37. | 15.10 | 5 e8 | WˇTORCZYK Kacper | UKS Atos WoĽnice | 2010 | Z/3272/22 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
38. | 15.13 | 4 e9 | GÓRNY Jan | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | Z/0638/21 | U16 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | +0.1 | -- | |||||||||||||||||
39. | 15.79 | 5 e8 | PRZYBYSZ Piotr | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | Z/3942/24 | U16 | WN | Dobre Miasto (1 / F) | 2024-05-11 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
40. | 16.22 | 3 s7 | TRUSZCZYŃSKI Szymon | LKS Lubawa | 2010 | Z/1260/22 | U16 | WN | Działdowo (1 / F) | 2024-05-01 | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.24 | 8 s1 | MACHNIO Sebastian | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +4.0 | |||||||||||||||||||
2. | 12.50 | 1 s2 | LITVINOV Dmytro | UKS Jedynka Bartoszyce (Z) | 2010 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +2.4 | |||||||||||||||||||
3. | 12.66 | 3 s5 | DUDEK Filip | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +3.0 | |||||||||||||||||||
4. | 12.78 | 4 s5 | BUD¬KO Jan | LUKS Orneta | 2009 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +3.0 | |||||||||||||||||||
5. | 13.59 | 4 s2 | CHOJECKI Lesław | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U16 | WN | Olsztyn (1) | 2024-05-05 | +2.4 | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.1556780338287 sekund |