100 m K
1.
12.21
2 s1
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
+0.7
II
LDK!
KN B
2.
12.82
1 s1
MANDELA Emilia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/1270/16
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
-0.9
III
LDK!
KNF
3.
13.56
4 e3
JASZCZAK Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/2201/17
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
-0.3
--
LDK!
4.
13.88
4 e5
KONDZIELA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12585/21
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
+1.0
--
LDK!
5.
14.14
5 e4
SZATNY Maria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
+1.0
--
LDK!
6.
14.68
5 s1
GROCHALSKA Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
Z/0747/16
U23
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
+0.7
--
LDK!
200 m K
1.
24.81
2
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Birstonas (LTU) (1 /
F
)
2024-05-18
-1.0
I
LDK!
KN B
2.
25.02
1 w2
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-18
+1.5
II
LDK!
KN B
3.
25.90
2 w1
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
+1.1
II
LDK!
OSU
KN B
4.
26.66
3 w1
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
+1.1
III
LDK!
KN B
5.
27.07
4 w1
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
+1.1
III
LDK!
OSU
KN B
6.
27.97
4 s7
JASZCZAK Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/2201/17
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-26
-0.1
--
LDK!
7.
28.66
4 s1
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
+0.2
--
LDK!
8.
29.48
3 s2
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
+0.1
--
LDK!
OSU
9.
29.88
6 s1
GROCHALSKA Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
Z/0747/16
U23
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
+0.2
--
LDK!
300 m K
1.
39.40
3 s1
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
--
LDK!
KN B
2.
41.77
1 s1
STOKŁOSA Nicola
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1998
Z/2011/16
Sen
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
3.
43.06
3 s1
GLATKI Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2744/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
OSU
KN B
400 m K
1.
55.48
1 s10
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-24
I
LDK!
KN B
2.
59.12
1 s1
ZIÓŁKOWSKA Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/6140/21
U20
OP
Łódź (1 /
F
)
2024-05-25
III
LDK!
KN B
3.
66.98
1 s3
PANCYLEJKO Ewelina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Kraków (2)
2024-05-09
--
LDK!
800 m K
1.
2:17.35
3 s7
STANEK Oliwia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
(LKS Victoria Olesno)
2004
Z/5886/21
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
II
LDK!
2.
2:23.65
5 s3
RAK Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2478/19
U20
OP
Olkusz (M /
F
)
2024-05-11
III
LDK!
OSU
3.
2:23.96
1 w2
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
III
LDK!
KN B
4.
2:31.93
3 w2
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
IV
LDK!
OSU
KN B
5.
2:36.44
8 w2
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-19
--
LDK!
KN B
6.
2:38.65
5 w2
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
OSU
KN B
7.
2:40.91
5 w1
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
8.
2:53.25
7 w1
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
OSU
1500 m K
1.
4:58.93
6 s1
RAK Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2478/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
IV
LDK!
OSU
10 km K
1.
35:27
12
PATAS Magdalena
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1990
Z/3301/20
Sen
OP
Poznań (2)
2024-03-17
I
Półmaraton K
1.
1:18:38
9
PATAS Magdalena
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1990
Z/3301/20
Sen
OP
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
I
100 m pł J MŁ K
1.
17.59
4 s1
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
+0.7
IV
LDK!
2.
18.20
7 w1
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
+1.3
--
LDK!
OSU
100 m pł K
1.
14.22
7 s2
MANDELA Emilia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/1270/16
U20
OP
Chorzów (M /
B
)
2024-05-18
-0.4
I
LDK!
KNF
2.
14.29
1 s1
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
-0.1
I
LDK!
OSU
KN B
3.
14.44
1 w1
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-18
+0.4
I
LDK!
KN B
4.
15.06
3 s1
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
+1.5
II
LDK!
KN B
5.
15.56
4 s1
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
+1.5
II
LDK!
OSU
KN B
6.
17.82
5 e4
PANCYLEJKO Ewelina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-26
-0.6
--
LDK!
100p K z wiatrem
1.
13.92
1 w1
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
U20
OP
Ruda Śląska (1)
2024-05-25
+2.2
2.
14.95
3 w1
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
U20
OP
Ruda Śląska (1)
2024-05-25
+2.2
3.
15.42
4 w1
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
U20
OP
Ruda Śląska (1)
2024-05-25
+2.2
300 m pł K
1.
43.64
1 s1
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
KN B
2.
46.69
2 s1
GLATKI Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2744/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
OSU
KN B
3.
48.21
3 s1
WOJTAS Marta
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2803/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
OSU
4.
55.06
6 s1
JENDRYCA Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/3784/22
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
400 m pł K K
1.
60.34
1 s1
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/1145/20
U23
OP
Kraków (1)
2024-06-02
I
LDK!
KN B
2.
62.30
3 s1
STOKŁOSA Nicola
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1998
Z/2011/16
Sen
OP
Kraków (1)
2024-06-02
I
3.
64.05
2 s1
GLATKI Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2744/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
II
LDK!
OSU
KN B
4.
67.43
1 s4
WOJTAS Marta
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/2803/18
U20
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
III
LDK!
OSU
5.
72.61
2 s1
WILGA Magdalena
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2000
Z/5266/24
Sen
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
--
6.
73.16
6 s6
PANCYLEJKO Ewelina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
Wzwyż K
1.
1.74
13
KOKOT Katarzyna
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/3892/17
U23
OP
Opole (M /
C
)
2024-05-26
I
LDK!
KNF
2.
1.72
1 w2
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
I
LDK!
OSU
KN B
3.
1.69
2 w2
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
II
LDK!
KN B
4.
1.58
3
KALICUN Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12741/21, Z/12741/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
III
LDK!
5.
1.54
3 w2
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
IV
LDK!
OSU
KN B
6.
1.53
3 w2
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-18
--
LDK!
KN B
7.
1.48
4 w1
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
IV
LDK!
OSU
8.
1.40
7
PANCYLEJKO Ewelina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Kraków (2)
2024-05-09
--
LDK!
9.
1.40
3
PIĄTEK Karolina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/3000/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
--
LDK!
10.
1.36
21 e2
GROCHALSKA Ewa
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
Z/0747/16
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-24
--
LDK!
11.
1.36
7 w1
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
12.
1.15
2 f2
JAGIEŁA Zuzanna
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2013
U12
OP
Opole (2)
2024-05-10
--
Tyczka K
1.
2.00
4
JENDRYCA Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/3784/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
W dal K
1.
5.70
2 w2
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
-0.4
II
LDK!
OSU
KN B
2.
5.62
3 w2
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
+1.1
II
LDK!
KN B
3.
4.72
5 w2
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
+0.5
--
LDK!
OSU
KN B
4.
4.38
7
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
0.0
--
LDK!
5.
4.33
8
KONDZIELA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12585/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
-0.9
--
LDK!
6.
4.16
7 w1
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
-0.3
--
LDK!
OSU
W dal K z wiatrem
1.
5.10
4 w2
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
U23
OP
Warszawa (M)
2024-05-19
+2.2
W dal strefa K
1.
3.24
5 f4
TĘCZAR Oliwia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2013
U12
OP
Opole (2)
2024-05-10
0.0
--
Trójskok K
1.
9.70
1
KONDZIELA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12585/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
-0.2
--
LDK!
Kula (3) K
1.
10.27
1
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
IV
LDK!
2.
8.12
7
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
--
LDK!
OSU
Kula (4) K
1.
10.79
1
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
III
LDK!
KN B
2.
10.11
1
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-19
III
LDK!
KN B
3.
9.78
18 e1
RANECKA Kamila
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-24
--
LDK!
4.
9.35
3 w1
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
IV
LDK!
OSU
KN B
5.
8.83
4 w1
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
OSU
KN B
6.
8.25
8 e2
POLAKOWSKA Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-24
--
7.
8.07
3
MANDELA Emilia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/1270/16
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
KNF
Oszczep (500) K
1.
23.56
3
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
2.
20.79
4
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
OSU
Oszczep (600) K
1.
44.05
1
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
I
LDK!
OSU
KN B
2.
35.97
7
RANECKA Kamila
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2002
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-26
III
LDK!
3.
35.26
5
RARÓG Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/0851/20
U20
OP
Warszawa (1 /
F
)
2024-05-11
III
LDK!
4.
31.64
10 w1
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-19
--
LDK!
KN B
5.
31.37
8 e1
POLAKOWSKA Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
--
6.
29.12
3
MANDELA Emilia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/1270/16
U20
OP
Opole (1 /
F
)
2024-05-11
--
LDK!
KNF
7.
27.74
3
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Jelenia Góra (1 /
F
)
2024-05-05
--
LDK!
OSU
KN B
8.
25.40
4 w1
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
KN B
9.
21.34
22 e1
SZATNY Maria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
U23
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
--
LDK!
10.
20.78
24 e1
LACH Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2000
Z/2655/15
Sen
OP
Białystok (M /
F
)
2024-05-25
--
7-bój J MŁ K
1.
3299
6
MUSIOŁ Aleksandra
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12583/21
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
IV
LDK!
18.04
(+1.3)
-1.36- 9.92-29.31
(+1.5)
-4.35
(+0.9)
-22.58-2:40.91
2.
2958
7
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
--
LDK!
OSU
18.20
(+1.3)
-1.48- 7.05-29.64
(+1.5)
-4.16
(-0.3)
-18.98-2:53.25
7-bój K
1.
4869
2
KLESZNO Maja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/4183/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
I
LDK!
OSU
KN B
13.92
(+2.2)
-1.72- 9.35-25.90
(+1.1)
-5.70
(-0.4)
-23.79-2:38.65
2.
4842
3
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2005
Z/4803/18
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
I
LDK!
KN B
14.95
(+2.2)
-1.69- 9.80-26.66
(+1.1)
-5.62
(+1.1)
-25.40-2:23.96
3.
4745
9
KROK Agnieszka
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2004
Z/4783/17
U23
OP
Warszawa (M /
B
)
2024-05-19
I
LDK!
KN B
14.44
(+0.4)
-1.53-10.76-25.02
(+1.5)
-5.10
(+2.2)
-31.64-2:36.44
4.
4402
4
LACH Alicja
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2006
Z/0206/19
U20
OP
Ruda Śląska (1 /
F
)
2024-05-26
II
LDK!
OSU
KN B
15.42
(+2.2)
-1.54- 8.83-27.07
(+1.1)
-4.72
(+0.5)
-38.35-2:31.93
4x400 m MIX
1.
3:32.79
3 s5
KUBASZKO Michał
KROK Agnieszka
BRYLL Ignacy
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
04
04
04
04
U23
OP
Lublin (M /
F
)
2024-05-30
--
bieg vertical K
1.
0:55:57
9
OBSTÓJ Karolina
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1990
Z/2496/19
Sen
OP
Szczawnica (M)
2024-04-19
--
bieg mountain classic K
1.
2:03:06
11
KUCHTA Maria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
1995
Z/3813/24
Sen
OP
Szczawnica (M)
2024-04-20
--
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 8.1691651344299 sekund