60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.28 | 4 s3 | SOLIŃSKI Jakub | LMKS Żak Pyrzyce | 2013 | Z/5862/24 | U12 | ZP | Szczecinek (1) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 10.71 | 4 e7 | LAMBRYCH Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2015 | Z/5863/24 | U12 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
60 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.15 | 3 e3 | SOLIŃSKI Jakub | LMKS Żak Pyrzyce | 2013 | U12 | ZP | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +4.3 | |||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.54 | 2 e7 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5235/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 13.01 | 4 e7 | JONASIK Wojciech | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5210/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 13.62 | 6 e5 | TUSZYŃSKI Bartosz | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5233/21 | U16 | ZP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.75 | 2 | RUSIN Jakub | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/3686/24 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +1.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.33 | 3 e2 | PLUTA Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/10813/21 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 16.30 | 3 s5 | GOŁĘBIOWSKI Kacper | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | U14 | ZP | Szczecinek (1) | 2024-05-01 | -1.6 | -- | ||||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.79 | 4 e8 | TUSZYŃSKI Bartosz | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1) | 2024-06-02 | +3.7 | |||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.18 | 1 s5 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5235/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 42.83 | 3 s2 | TUSZYŃSKI Bartosz | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5233/21 | U16 | ZP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 47.13 | 3 s1 | PLUTA Nikodem | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/10814/21 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:29.30 | 1 s4 | MADUZIA Piotr | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5220/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:33.21 | 4 s1 | ALLERT Olivier | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5237/21 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:33.80 | 6 s1 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5235/21 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:40.46 | 7 s2 | TUSZYŃSKI Bartosz | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5233/21 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 1:42.84 | 3 s2 | TUSZYŃSKI Szymon | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5234/21 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 1:43.37 | 4 s2 | ZIOBROWSKI Michał | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/0970/22 | U16 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 1:52.96 | 6 s1 | CIELEK Gracjan | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/4570/22 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 1:56.58 | 8 s1 | KAPŁON Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/4968/23 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 1:58.12 | 5 s2 | ANDRZEJEWSKI Jan | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/5865/24 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 2:08.43 | 2 s3 | SOLIŃSKI Jakub | LMKS Żak Pyrzyce | 2013 | Z/5862/24 | U12 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
11. | 2:12.97 | 4 s3 | OLEJNICZAK Ignacy | LMKS Żak Pyrzyce | 2013 | U12 | ZP | Szczecinek (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:37.09 | 9 s1 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | Z/5216/21 | U18 | ZP | Białogard (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:58.19 | 2 s1 | ALLERT Olivier | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5237/21 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 3:01.14 | 3 s2 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5235/21 | U16 | ZP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 3:14.74 | 4 s1 | ZIOBROWSKI Michał | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/0970/22 | U16 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:06.20 | 3 s1 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | Z/5216/21 | U18 | ZP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8:57.16 | 3 s1 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | Z/5216/21 | U18 | ZP | Ole¶nica (M / F) | 2024-05-22 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Przełaj M pomiar ręczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :06:54 r | 1b1 | MADUZIA Piotr | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
2. | :07:18 r | 7b1 | ALLERT Olivier | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
3. | :07:25 r | 11b1 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
4. | :10:52 r | 9b2 | JONASIK Wojciech | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U16 | ZP | Stargard (1) | 2024-03-16 | ||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.48 | 1 f3 | JONASIK Wojciech | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | Z/5210/21 | U16 | ZP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -0.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.80 | 2 f2 | PLUTA Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/10813/21 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.52 | 5 f2 | PLUTA Nikodem | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/10814/21 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.29 | 8 f2 | RUSIN Jakub | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/3686/24 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 4.24 | 2 f2 | ANDRZEJEWSKI Jan | LMKS Żak Pyrzyce | 2011 | Z/5865/24 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.95 | 13 f2 | CIELEK Gracjan | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/4570/22 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 3.94 | 14 f2 | KAPŁON Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | Z/4968/23 | U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.72 | 8 f2 | GOŁĘBIOWSKI Kacper | LMKS Żak Pyrzyce | 2012 | U14 | ZP | Szczecinek (1) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 3.30 | 2 f3 | LAMBRYCH Mateusz | LMKS Żak Pyrzyce | 2015 | Z/5863/24 | U12 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 3.22 | 7 | OLEJNICZAK Ignacy | LMKS Żak Pyrzyce | 2013 | U12 | ZP | Szczecinek (1) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.13 | 2 s1 | ANDRZEJEWSKI Jan PLUTA Nikodem PLUTA Mateusz RUSIN Jakub |
LMKS Żak Pyrzyce | 11 12 11 11 |
U14 | ZP | Międzyzdroje (1 / F) | 2024-06-02 | -- | |||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:13:16 | 23 U16 | MADUZIA Piotr | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | Z/5220/21 | U16 | ZP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 0:37:58 | 18 U18 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | Z/5216/21 | U18 | ZP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.4345481395721 sekund |