60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.10 | 2 | KOŚCIELNIAK Jakub | KKB MOSiR Krosno | 2006 | Z/13008/21 | U20 | PK | Kraków (1) | 2024-06-08 | +0.3 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 11.38 | 1 e2 | KULIŃSKI Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | Z/14456/21 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | +1.4 | III | |||||||||||||||||
3. | 11.59 | 1 s2 | SERAFIN Tomasz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/0214/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | III | |||||||||||||||||
4. | 11.84 | 6 s1 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/3339/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | -0.1 | IV | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 11.92 | 2 s2 | DROŻDŻ Łukasz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/0415/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +0.7 | IV | |||||||||||||||||
6. | 11.94 | 2 e5 | KACZKA Robert | KB Krościenko Wyżne | 2006 | Z/0580/24 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | +0.2 | IV | |||||||||||||||||
7. | 12.31 | 3 e3 | SZTUKA Igor | LKS Stal Mielec | 2006 | Z/3540/19 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | 0.0 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
8. | 31.38 | 5 sFR1 | GAWLAK Kacper | UKS Szóstka Rzeszów | 2005 | Z/5046/23 | U20 | PK | Tarnów (1) | 2024-05-04 | -0.5 | -- | |||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.58 | 5 s1 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | U20 | PK | Stalowa Wola (1) | 2024-05-11 | +3.5 | |||||||||||||||||||
2. | 13.06 | 7 s4 | BULANOWSKI Michał | KS Harpagan Tarnobrzeg | 2006 | U20 | PK | Stalowa Wola (1) | 2024-05-11 | +3.6 | |||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22.45 | 1 s1 | KOŚCIELNIAK Jakub | KKB MOSiR Krosno | 2006 | Z/13008/21 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | +0.9 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 22.64 | 1 s2 | KULIŃSKI Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | Z/14456/21 | U20 | PK | Kraków (1) | 2024-06-08 | +1.6 | II | |||||||||||||||||
3. | 23.32 | 1 s2 | CZUBA Emanuel | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | Z/0394/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | +1.7 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 23.50 | 5 s1 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/3339/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | +1.3 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 24.24 | 4 s1 | KOCHMAŃSKI Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | Z/2671/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-06-02 | -0.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 24.37 | 1 s4 | KACZKA Robert | KB Krościenko Wyżne | 2006 | Z/0580/24 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | -0.6 | IV | |||||||||||||||||
7. | 24.43 | 4 s2 | DROŻDŻ Łukasz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/0415/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | -0.9 | -- | |||||||||||||||||
8. | 27.53 | 6 s3 | BULANOWSKI Michał | KS Harpagan Tarnobrzeg | 2006 | Z/4454/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | +1.6 | -- | |||||||||||||||||
9. | 65.98 | 2 sFR2 | GAWLAK Kacper | UKS Szóstka Rzeszów | 2005 | Z/5046/23 | U20 | PK | Tarnów (1) | 2024-05-05 | -1.2 | -- | |||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.29 | 2 s1 | CZUBA Emanuel | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | Z/0394/18 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 51.65 | 3 s1 | SERAFIN Tomasz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/0214/24 | U20 | PK | Gliwice (M / D) | 2024-05-21 | III | ||||||||||||||||||
3. | 52.58 | 3 s1 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/3339/18 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 54.47 | 2 s2 | KOPEĆ Michał | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/4519/24 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | IV | ||||||||||||||||||
5. | 55.36 | 5 s1 | DROŻDŻ Łukasz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/0415/24 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:25.18 | 3 s3 | KLINGER Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | Z/0321/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1:26.21 | 4 s3 | DĄBEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | Z/4602/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1:29.35 | 1 s4 | KOPEĆ Michał | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/4519/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:58.15 | 1 s1 | KLINGER Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | Z/0321/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 1:59.01 | 2 s1 | DĄBEK Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 2006 | Z/4602/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 2:06.80 | 5 s1 | KOPEĆ Michał | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/4519/24 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | IV | ||||||||||||||||||
4. | 2:14.36 | 2 s2 | KNUREK Karol | KKB MOSiR Krosno | 2006 | Z/0347/20 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:02.59 | 7 s3 | KLINGER Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | Z/0321/18 | U20 | PK | Włocławek (1 / F) | 2024-06-07 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
DNF | BIEŃKO Mikołaj | KKB MOSiR Krosno | 2005 | Z/7465/23 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:39.67 | 9 s1 | PEMPUŚ Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | Z/0320/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:38.18 | 8 s1 | BIEŃKO Mikołaj | KKB MOSiR Krosno | 2005 | Z/7465/23 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | -- | ||||||||||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.73 | 1 s1 | CZUBA Emanuel | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | Z/0394/18 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | -0.6 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.52 | 1 s1 | CZUBA Emanuel | CWKS Resovia Rzeszów | 2005 | Z/0394/18 | U20 | PK | Kraków (1) | 2024-06-08 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 58.11 | 2 s1 | SAWUŁA Bartosz | UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 2006 | Z/3339/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
1000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz J MŁ M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9:49.36 | 5 s1 | PEMPUŚ Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | Z/0320/18 | U20 | PK | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2.08 | 1 f2 | PELC Patryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2005 | Z/0323/18 | U20 | PK | Opole (M / C) | 2024-05-26 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 2.00 | 3 | PANYŁO Patryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2006 | Z/5650/19 | U20 | PK | Przemyśl (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.91 | 1 | KRASOWSKI Jakub | KKL Stal Stalowa Wola | 2005 | Z/3183/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | III | KN B | |||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.28 | 4 | KRASOWSKI Jakub | KKL Stal Stalowa Wola | 2005 | Z/3183/18 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-06-02 | +1.6 | IV | KN B | ||||||||||||||||
2. | 5.72 | 5 | SZTUKA Igor | LKS Stal Mielec | 2006 | Z/3540/19 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +1.3 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.16 | 2 | SZTUKA Igor | LKS Stal Mielec | 2006 | Z/3540/19 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | +0.6 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 42.22 | 1 | RYDZIK Piotr | KKL Stal Stalowa Wola | 2006 | Z/2619/20 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | III | KN B | |||||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 43.48 | 1 | GROSIAK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2006 | Z/13446/21 | U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 3 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13:55.3 r | 8 +2 | GOŁĄBEK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/4687/18 | U20 | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 14:14.0 r | 11 +2 | ŁUC Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/1379/20 | U20 | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23:09.2 r | 9 +2 | GOŁĄBEK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/4687/18 | U20 | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 23:48.0 r | 12 +2 | ŁUC Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/1379/20 | U20 | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Chód 10 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 44:49 r | 42 | GOŁĄBEK Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/4687/18 | U20 | PK | Antalya (TUR) (M / GW) | 2024-04-21 | I | LDK! | KNF | ||||||||||||||||
2. | 47:55 r | 13 s2 | ŁUC Kacper | MKS Stal Nowa Dęba | 2005 | Z/1379/20 | U20 | PK | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Chód 20 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:36.32 | 1 s1 | SAWUŁA Bartosz KOPEĆ Michał DROŻDŻ Łukasz SERAFIN Tomasz |
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 06 06 06 06 |
U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-06-02 | -- | |||||||||||||||||||
100-200-300-400 M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:06.62 | 1 s1 | DROŻDŻ Łukasz KOPEĆ Michał SAWUŁA Bartosz SERAFIN Tomasz |
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa | 06 06 06 06 |
U20 | PK | Stalowa Wola (1 / F) | 2024-05-11 | -- | |||||||||||||||||||
bieg vertical M | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail M | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:36:52 | 11 U20 | BIEŃKO Mikołaj | KKB MOSiR Krosno | 2005 | Z/7465/23 | U20 | PK | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.9931359291077 sekund |