100 M
1. 10.87 2 s1 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 +2.0 I
2. 11.04 1 e1 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87-08-29 Z/0530/17 Sen LB Warszawa (1) 2018-05-12 -1.0 II
3. 11.29 3 f2 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01-04-19 Z/0486/16 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.4 II LDK!
4. 11.30 3 s1 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01-05-11 Z/2825/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +2.0 II
5. 11.31 1 e1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.7 III
200 M
1. 22.58 1 s3 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99-03-14 Z/1062/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.2 II
2. 23.61 1 s5 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01-04-21 Z/1923/15 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 IV LDK!
3. 23.82 2 s5 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01-09-07 Z/1930/15 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 IV
4. 24.79 4 s5 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 01-03-25 Z/0566/16 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 --
5. 24.89 2 s1 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03-02-24 Z/3880/16 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 V
300 M
1. 35.26 1 s1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
2. 36.38 1 s1 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01-04-19 Z/0486/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 -- LDK!
3. 36.46 1 s2 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-09-15 Z/5084/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
4. 36.76 3 s1 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01-04-13 Z/5591/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
5. 36.79 2 s1 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01-05-11 Z/2825/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
400 M
1. 50.91 1 s1 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01-05-11 Z/2825/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
2. 51.97 1 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III
3. 52.17 2 s1 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01-04-22 Z/2711/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III
4. 52.34 3 s1 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-08-23 Z/2934/15, Z/2934/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III
5. 52.36 2 s1 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01-04-13 Z/5591/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
600 M
1. 1:22.19 1 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Słubice (1) 2018-05-03 --
2. 1:23.86 2 s1 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01-04-22 Z/2711/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
3. 1:26.27 3 s1 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-08-23 Z/2934/15, Z/2934/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
4. 1:29.01 4 s1 ŁAZARCZYK Kacper UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 03-03-08 Z/3741/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5. 1:30.67 5 s1 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03-01-13 Z/0728/17 U16 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III LDK!
800 M
1. 2:01.39 2 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
2. 2:03.94 2 s1 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01-07-21 Z/2988/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
3. 2:04.02 4 s1 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98-02-20 Z/1659/15 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
4. 2:07.39 3 s1 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01-01-07 Z/1922/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
5. 2:11.70 4 s1 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01-10-12 Z/0932/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
1000 M
1. 2:35.18 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
2. 2:39.79 2 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
3. 2:42.10 3 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
4. 2:44.92 4 s1 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01-05-06 Z/1911/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 -- LDK!
5. 2:45.59 5 s1 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88-01-06 Z/2639/11 Sen LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
1500 M
1. 4:10.36 1 s1 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99-10-30 Z/1058/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
2. 4:13.51 2 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV
3. 4:24.46 3 s1 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02-10-17 Z/0569/16 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 -- LDK!
4. 4:31.94 4 s1 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01-05-07 Z/0571/16 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
5. 4:34.12 5 s1 NOWIŃSKI Rafał LLKS Osowa Sień 01-03-28 Z/0993/17 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3000 M
1. 8:34.55 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
2. 10:53.34 6 s1 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97-12-21 Z/0439/13 U23 LB Poznań (1) 2018-05-06 --
DNF MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88-01-06 Z/2639/11 Sen LB Poznań (1) 2018-05-06 --
Półmaraton M
1. 1:11:33 33  KAZIKOWSKI Karol niest. Z.Góra 88-01-01 Sen LB Warszawa (M) 2018-03-25 III
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:37 r 17b2 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 U20 LB Żagań (M) 2018-03-17
2. :09:38 r 6b1 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
3. :10:08 r 33b1 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01-01-07 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
4. :10:16 r 40b1 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01-05-07 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
5. :10:31 r 49b1 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01-07-21 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
1. 15.90 3 s1 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.9 III LDK!
110 (91.4) M
1. 14.81 1 s1 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.9 II
2. 14.92 2 s1 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 Z/2787/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.9 II
3. 14.97 2 s1 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-02-15 Z/5771/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 -1.5 II
4. 15.65 3 w1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.3 III LDK!
5. 16.11 4 s1 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01-09-07 Z/1930/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.9 IV
Wzwyż M
1. 2.12 1 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88-08-18 Z/3787/11 Sen LB Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
2. 1.97 1 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00-07-30 Z/0482/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 II
3. 1.85 2 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 99-07-20 Z/6504/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
4. 1.85 3 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 95-03-28 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
5. 1.83 2 w3 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 III LDK!
Tyczka M
1. 4.00 1 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00-01-18 Z/3982/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 II
2. 3.80 1 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-04-07 Z/5580/15 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
3. 3.40 3 CISEK Maciej LLKS Osowa Sień 83-02-11 Weteran LB Warszawa (M) 2018-05-19 --
4. 3.40 4 KACZOROWSKI Michał LLKS Osowa Sień 81-02-26 Weteran LB Warszawa (M) 2018-05-19 --
5. 2.80 6 FOKSIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 03-11-30 Z/3996/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 V LDK!
W dal M
1. 6.53 1 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99-10-11 Z/1239/18 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 +0.5 III
2. 6.11 1 w3 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 0.0 IV LDK!
3. 5.89 2 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02-04-04 Z/2868/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 +1.1 --
4. 5.82 3 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-08-17 Z/2872/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 +1.0 --
5. 5.79 4 WASILEWSKI Hubert UKS Ares Nowa Sól 01-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 +0.4 --
W dal M z wiatrem
1. 5.96 2 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-08-17 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +9.9
Kula (5) M
1. 13.94 1 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
2. 11.90 3 NISZCZOT Adam UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 02-02-16 Z/3742/17 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
3. 11.57 1 f2 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 V
4. 10.97 5 w1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 -- LDK!
5. 10.87 4 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 V LDK!
Kula (6) M
1. 16.65 1 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 Z/5262/15 U20 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 I
2. 15.12 1 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 14.65 2 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99-05-28 Z/0987/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
4. 12.71 4 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV
Kula (7.26) M
1. 15.58 1 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98-02-14 Z/0201/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
2. 13.67 4 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
3. 12.52 2 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98-11-21 Z/6501/15 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 III
4. 12.36 1 HOROSZKIEWICZ Łukasz LKS Lubusz Słubice 80-10-12 Z/3231/17 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5. 12.19 2 SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 75-09-30 Z/2992/17 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
Dysk (1) M
1. 46.08 1 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
2. 42.25 1 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
3. 39.80 1 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-26 Z/3628/18 U16 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 IV
4. 37.22 3 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03-03-12 Z/1235/18 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV
5. 31.18 4 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-03-20 Z/3737/17 U16 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 V LDK!
Dysk (1.5) M
1. 47.70 2 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64-06-10 Z/3898/18 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
2. 45.25 3 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 43.14 4 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
4. 39.26 7 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-07-26 Z/5411/15 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
5. 35.44 6 DUDZIK Norbert ZLKL Zielona Góra 01-02-07 Z/2619/18 U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 IV
Dysk (1.75) M
1. 48.29 1 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99-05-28 Z/0987/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 II
2. 42.92 2 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 Z/5262/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
3. 35.70 3 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 IV
Dysk (2) M
1. 49.84 4 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98-02-14 Z/0201/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
2. 45.00 5 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64-06-10 Z/3898/18 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
3. 41.68 1 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 80-06-01 Z/3834/11 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 II
4. 38.48 2 HOROSZKIEWICZ Łukasz LKS Lubusz Słubice 80-10-12 Z/3231/17 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5. 33.68 4 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 98-01-13 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 --
Młot (5) M
1. 66.50 2 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01-08-14 Z/3184/15 U18 LB Poznań (1) 2018-04-28 II
2. 53.67 2 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01-08-21 Z/3492/15 U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 III
3. 48.61 1 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
4. 41.35 2 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-03-20 Z/3737/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV LDK!
5. 39.59 3 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 V
Młot (6) M
1. 64.94 1 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00-01-03 Z/4629/15 U20 LB Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
2. 53.02 1 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99-09-27 Z/4691/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 II
3. 52.93 2 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-03-01 Z/5594/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
4. 51.77 3 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00-07-25 Z/5659/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
5. 45.55 4 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
Młot (7.26) M
1. 38.74 3 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-07-21 Z/1157/14 U23 LB Poznań (1) 2018-04-28 III
Oszczep (600) M
1. 26.84 4 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 59.04 1 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-07-26 Z/5411/15 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
2. 40.85 5 KORYTKO Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 02-07-12 Z/3036/16 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 38.56 4 w1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 -- LDK!
4. 28.01 10 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 --
Oszczep (800) M
1. 73.96 1 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95-07-16 Z/2300/11 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
2. 58.00 2 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00-04-24 Z/5474/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
3. 57.40 2 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96-10-08 Z/0904/12 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
4. 47.27 2 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 81-01-01 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5. 46.27 5 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98-09-04 Z/2197/15 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 --
5-bój U16 M
1. 2431 4 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-05-13 IV LDK!
  17.17/-0.2/-5.17/+0.5/- 8.11-1.60-3:09.69
10-bój U18 M
1. 5596 1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III LDK!
  11.78/+0.6/-6.11/0.0/-10.97-1.83-53.74-15.65/+1.3/-30.43-2.70-38.56-5:12.30
Chód 5 M
1. 23:44.28 1 s1 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 Z/5644/15 U18 LB Żerków (1) 2018-05-12 --
Chód 10 M
1. 47:57 r 1 1 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 Z/5644/15 U18 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II
2. 48:58 r 2 2 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99-11-01 Z/4456/15 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
3. 50:25 r 4 2 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99-02-12 Z/4455/15 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 4.8054370880127 sekund