60 M
1. 7.93 1 e1 MAC Szymon niest. Z.Góra 06-01-01 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
2. 8.02 2 e1 SUDA Orian SP 2 Wschowa 05-01-01 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
3. 8.15 2 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 05-12-05 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
4. 8.25 4 e1 MAZUR Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05-01-01 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
5. 8.51 1 e2 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 -- LDK!
100 M
1. 10.60 1 e7 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 M
2. 10.83 1 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87-08-29 Z/0530/17 Sen LB Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 I
3. 10.89 5 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01-04-19 Z/0486/16 U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I LDK!
4. 11.30 3 s1 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01-05-11 Z/2825/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 +2.0 II
5. 11.31 1 e1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.7 III
100 M z wiatrem
1. 10.59 2 e2 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
200 M
1. 21.69 1 s10 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 I
2. 21.81 1 s1 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87-08-29 Z/0530/17 Sen LB Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 I
3. 22.43 1 s2 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01-04-19 Z/0486/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.7 II LDK!
4. 22.51 2 s10 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 II
5. 22.58 1 s3 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99-03-14 Z/1062/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.2 II
200 M z wiatrem
1. 21.44 1 e1 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 +3.6
2. 22.28 5 e3 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
300 M
1. 35.26 1 s1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
2. 36.38 1 s1 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01-04-19 Z/0486/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 -- LDK!
3. 36.46 1 s2 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-09-15 Z/5084/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
4. 36.72 2 s1 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U18 LB Piła (1) 2018-05-26 --
5. 36.76 3 s1 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01-04-13 Z/5591/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --
400 M
1. 50.37 1 s1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Piła (1) 2018-05-26 II
2. 50.45 1 s1 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99-03-14 Z/1062/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-19 II
3. 50.91 1 s1 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01-05-11 Z/2825/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
4. 51.19 5 s8 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99-01-06 Z/4518/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 III
5. 51.36 1 s1 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01-04-22 Z/2711/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
600 M
1. 1:22.19 1 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Słubice (1) 2018-05-03 --
2. 1:23.86 2 s1 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01-04-22 Z/2711/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
3. 1:26.27 3 s1 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-08-23 Z/2934/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
4. 1:29.01 4 s1 ŁAZARCZYK Kacper UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 03-03-08 Z/3741/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5. 1:29.19 1 s1 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-04-07 Z/0951/17 U18 LB Słubice (1) 2018-06-14 -- LDK!
800 M
1. 1:54.54 7 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Wrocław (M) 2018-06-13 II
2. 2:01.19 2 s6 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99-01-06 Z/4518/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 III
3. 2:01.39 2 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
4. 2:03.20 1 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
5. 2:03.78 1 s2 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 Z/2728/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
1000 M
1. 2:35.18 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
2. 2:39.79 2 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
3. 2:42.10 3 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
4. 2:44.92 4 s1 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01-05-06 Z/1911/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 -- LDK!
5. 2:45.59 5 s1 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88-01-06 Z/2639/11 Sen LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
1500 M
1. 4:01.44 3 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Białogard (1) 2018-07-14 II
2. 4:03.12 1 s3 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 Z/2728/17 U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III
3. 4:06.44 2 s1 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-03-12 Z/4077/11 Sen LB Żary (1) 2018-06-02 III
4. 4:10.36 1 s1 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99-10-30 Z/1058/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
5. 4:10.58 2 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Leszno (1) 2018-05-26 III
2000 M
1. 6:27.48 1 s1 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 Z/0972/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 V LDK!
2. 6:37.05 2 s1 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03-03-06 Z/1234/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 V
3. 6:44.76 4 s1 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 03-03-10 Z/1906/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 --
4. 7:09.32 5 s1 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 04-08-27 Z/4694/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 -- LDK!
5. 7:12.46 6 s1 SIWEK Jan MLKS Agros Żary 04-01-02 Z/4690/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 -- LDK!
3000 M
1. 8:34.55 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
2. 8:47.49 1 s1 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 Z/2728/17 U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 III
3. 9:01.79 4 s1 KĘSY Marcin AZS-AWF Gorzów (AZS-AWF GorzówKB Maniac Poznań) 85-04-06 Sen LB Poznań (1) 2018-06-17 III
4. 9:07.20 3 s2 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01-05-06 Z/1911/15 U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 III LDK!
5. 9:19.69 1 s1 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02-10-17 Z/0569/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-06-23 IV LDK!
5000 M
1. 15:09.03 9 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 II
2. 17:11.40 9 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Słubice (M) 2018-06-10 --
10000 M
1. 31:52.64 5 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
Półmaraton M
1. 1:11:33 33  KAZIKOWSKI Karol niest. Z.Góra 88-01-01 Sen LB Warszawa (M) 2018-03-25 III
2. 1:21:22 20  MOCZEK Tomasz LLKS Osowa Sień 78-06-29 Weteran LB Alicante (ESP) (M) 2018-05-18 --
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:37 r 17b2 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 U20 LB Żagań (M) 2018-03-17
2. :09:38 r 6b1 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
3. :10:08 r 33b1 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01-01-07 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
4. :10:16 r 40b1 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01-05-07 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
5. :10:31 r 49b1 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01-07-21 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
1. 15.90 3 s1 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.9 III LDK!
2. 16.56 4 s1 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03-02-24 Z/3880/16 U16 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.7 III
3. 17.85 4 s4 MACIOŁEK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 04-05-03 Z/1799/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 -0.4 V LDK!
4. 18.43 5 s5 DĄBROWSKI Mateusz UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 03-08-21 Z/3740/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 -0.4 V
110 (91.4) M
1. 13.96 1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U18 LB Warszawa (1) 2018-06-17 -0.4 I
2. 14.54 1 s2 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-02-15 Z/5771/15 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II
3. 14.64 2 s2 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 Z/2787/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II
4. 14.68 3 s2 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II
5. 15.65 3 w1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.3 III LDK!
110 (91.4) M z wiatrem
1. 13.55 2 p1 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 U18 LB Győr (HUN) (M) 2018-07-06 +2.4
110 (91.4) M pomiar ręczny
1. 14.2 r 1s1 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +1.0
110 (99.1) M
1. 14.99 4 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-01-01 Z/4394/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 -0.3 II
200p M
1. 28.07 1 s1 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03-01-13 Z/0728/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 III LDK!
2. 28.91 2 s1 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 IV LDK!
3. 30.02 3 s1 MACIOŁEK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 04-05-03 Z/1799/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 V LDK!
4. 30.74 4 s1 DĄBROWSKI Mateusz UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 03-08-21 Z/3740/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 --
5. 31.83 5 s1 GRZEGOCKI Klaudiusz PG Strzelce Krajeńskie 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 --
400p (83.8) M
1. 55.39 1 s1 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01-04-13 Z/5591/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
2. 58.23 2 s1 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02-05-23 Z/3273/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 III
3. 59.87 3 s1 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 Z/2787/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 IV
4. 61.17 1 s1 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 02-02-01 Z/3062/17 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 --
5. 63.05 2 s1 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01-09-07 Z/1930/15 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 --
400p M
1. 56.27 1 s1 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-09-15 Z/5084/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
DNF JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp () 91-04-12 Sen LB Żary (1) 2018-06-02 --
2000p M
1. 6:07.85 1 s1 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 II
2. 6:16.37 1 s1 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99-10-30 Z/1058/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-19 III
3. 6:29.52 3 s1 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98-02-20 Z/1659/15 U23 LB Słubice (1) 2018-05-19 --
4. 6:33.21 5 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Białogard (1) 2018-06-02 --
5. 6:49.08 3 s1 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01-05-07 Z/0571/16 U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 IV
3000p M
1. 9:46.07 8 s1 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98-02-20 Z/1659/15 U23 LB Sieradz (M) 2018-06-30 III
2. 9:49.66 9 s1 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98-02-22 Z/1661/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-06-30 III
3. 9:53.01 12 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 M
1. 43.88 1 s1 MAŃKIEWICZ Kamil
MURIAS Mateusz
ZABAWA Maciej
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary 01-09-07
02-01-18
01-04-21
01-04-19
U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 --
2. 44.64 5 s1 PAWLACZYK Nikodem
SEMENYSZYN Jacek
RADZEWICZ Jędrzej
NAUS Kacper
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-03-12
01-01-11
01-02-15
01-08-23
U18 LB Warszawa (1) 2018-06-17 --
3. 46.80 6 s2 BOGUCKI Norbert
WRÓBEL Sebastian
PUCZKO Michał
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99-10-30
99-01-06
99-07-30
99-03-14
U20 LB Suwałki (M) 2018-06-01 --
4x400 M
1. 3:31.71 3 s1 DEJNEKO Kamil
PĘKAŁA Patryk
OSTROWSKI Norbert
KUBIŚ Eryk
AZS-AWF Gorzów 01-03-28
01-04-13
01-02-03
01-04-22
U18 LB Warszawa (1) 2018-06-17 --
2. 3:32.32 7 s2 PUCZKO Michał
WRÓBEL Sebastian
BOGUCKI Norbert
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99-07-30
99-01-06
99-10-30
99-03-14
U20 LB Suwałki (M) 2018-06-01 --
3. 3:32.63 1 s1 MURIAS Mateusz
RATAJCZYK Jakub
RATMAN Filip
WRONA Oskar
MLKS Agros Żary 02-01-18
01-04-19
01-07-21
01-01-07
U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 --
4. 3:34.37 2 s1 NAUS Kacper
PAWLACZYK Nikodem
REJ Dawid
LASKOWSKI Adrian
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-08-23
02-03-12
02-04-10
02-04-07
U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 --
Wzwyż M
1. 2.15 2 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88-08-18 Z/3787/11 Sen LB Kutno (M) 2018-06-15 I
2. 2.04 1 f2 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00-07-30 Z/0482/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
3. 1.85 2 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 99-07-20 Z/6504/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
4. 1.85 3 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 95-03-28 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III
5. 1.85 2 f2 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99-04-16 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
Tyczka M
1. 4.10 1 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-04-07 Z/5580/15 U18 LB Poznań (1) 2018-06-16 II
2. 4.00 1 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00-01-18 Z/3982/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 II
3. 3.80 3 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03-02-24 Z/3880/16 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
4. 3.70 4 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01-12-13 Z/4620/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
5. 2.80 6 FOKSIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 03-11-30 Z/3996/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 V LDK!
W dal M
1. 6.76 7 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99-10-11 Z/1239/18 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 +2.0 III
2. 6.42 1 f2 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +0.5 III LDK!
3. 6.08 2 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-08-17 Z/2872/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.4 IV
4. 6.07 2 POLACZYK Wiktor ZLKL Zielona Góra 00-09-13 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 -1.9 IV
5. 5.92 3 f2 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02-04-04 Z/2868/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 -1.4 IV
W dal M z wiatrem
1. 6.84 5 e1 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99-10-11 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 +2.6
2. 6.31 2 f2 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-08-17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +2.2
W dal strefa M
1. 5.15 1 SUDA Orian SP 2 Wschowa 05-01-01 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
2. 3.78 2 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 07-01-01 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 -- LDK!
3. 3.69 3 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07-01-01 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
4. 2.64 4 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10-01-01 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
NM MAZUR Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05-01-01 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
Trójskok M
1. 13.27 2 f2 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-02-15 Z/5771/15 U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 -1.0 III
2. 12.91 6 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99-10-11 Z/1239/18 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 +0.2 IV
3. 12.55 2 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00-01-18 Z/3982/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +1.9 --
4. 12.37 2 f2 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01-08-17 Z/2872/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +1.0 --
5. 11.99 3 f2 SOŁTYSIAK Daniel niest. Z.Góra 01-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +0.3 --
Kula (5) M
1. 14.35 1 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
2. 12.65 1 NISZCZOT Adam UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 02-02-16 Z/3742/17 U18 LB Sulęcin (1) 2018-06-16 IV
3. 12.60 2 MORAWSKI Norbert Gimnazjum 1 Lubsko 01-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
4. 12.32 3 BARANOWSKI Jakub LLKS Gubin 01-08-18 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
5. 12.23 2 BLATKIEWICZ Tomasz GZSN START Gorzów Wlkp. 72-11-28 Weteran LB Sulęcin (1) 2018-06-16 --
Kula (6) M
1. 17.15 1 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 Z/5262/15 U20 LB Żary (1) 2018-06-02 I
2. 15.12 1 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 14.65 2 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99-05-28 Z/0987/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
4. 14.24 3 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99-04-16 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
5. 12.71 4 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV
Kula (7.26) M
1. 15.72 1 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98-02-14 Z/0201/14 U23 LB Słubice (M) 2018-06-10 I
2. 13.67 4 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
3. 13.52 4 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98-11-21 Z/6501/15 U23 LB Słubice (M) 2018-06-10 II
4. 12.91 9 s1 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95-04-23 Z/1626/12 Sen LB Lublin (M) 2018-05-27 III
5. 12.36 1 HOROSZKIEWICZ Łukasz LKS Lubusz Słubice 80-10-12 Z/3231/17 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
Dysk (1) M
1. 46.08 1 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
2. 42.25 1 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
3. 41.15 2 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-26 Z/3628/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 III
4. 37.22 3 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03-03-12 Z/1235/18 U16 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV
5. 33.60 3 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 00-01-07 U20 LB Kraków (M) 2018-06-23 --
Dysk (1.5) M
1. 47.70 2 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64-06-10 Z/3898/18 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
2. 46.12 1 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
3. 45.25 3 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68-02-14 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
4. 40.24 2 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-07-26 Z/5411/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
5. 35.67 3 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 01-03-14 Z/4586/18 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
Dysk (1.75) M
1. 52.81 2 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99-05-28 Z/0987/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 I
2. 43.44 2 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 Z/5262/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
3. 39.95 3 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
4. 30.11 4 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00-04-24 Z/5474/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
5. 24.51 5 SZYNKARCZYN Wojciech LO Nowa Sól 00-01-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
Dysk (2) M
1. 49.84 4 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98-02-14 Z/0201/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
2. 46.10 4 BURCZYŃSKI Grzegorz ZLKL Zielona Góra 76-04-24 Weteran LB Żary (1) 2018-06-02 I
3. 45.00 5 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64-06-10 Z/3898/18 Weteran LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
4. 41.68 1 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 80-06-01 Z/3834/11 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 II
5. 38.48 2 HOROSZKIEWICZ Łukasz LKS Lubusz Słubice 80-10-12 Z/3231/17 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
Młot (5) M
1. 66.50 2 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01-08-14 Z/3184/15 U18 LB Poznań (1) 2018-04-28 II
2. 54.22 2 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01-08-21 Z/3492/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
3. 48.61 1 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
4. 41.35 2 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-03-20 Z/3737/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV LDK!
5. 39.59 3 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 V
Młot (6) M
1. 64.94 1 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00-01-03 Z/4629/15 U20 LB Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
2. 59.46 3 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-03-01 Z/5594/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 II
3. 56.02 5 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00-07-25 Z/5659/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 II
4. 53.02 1 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99-09-27 Z/4691/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 II
5. 50.43 7 e2 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99-01-22 Z/0988/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 III
Młot (7.26) M
1. 41.97 4 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-07-21 Z/1157/14 U23 LB Słubice (M) 2018-06-09 III
Oszczep (600) M
1. 30.34 1 WÓJCIK Dominik niest. Z.Góra 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 --
2. 29.97 2 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 -- LDK!
3. 29.90 3 FURMAŃSKI Mariusz niest. Z.Góra 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 --
4. 26.84 4 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 61.88 1 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-07-26 Z/5411/15 U18 LB Leszno (1) 2018-05-26 II
2. 40.85 5 KORYTKO Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 02-07-12 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 40.14 2 SKALNIAK Jan OLA Lubuskie 02-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 -- LDK!
4. 38.60 3 MAZUR Marcel PG Czarnowice 02-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
5. 38.56 4 w1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 -- LDK!
Oszczep (800) M
1. 74.61 1 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95-07-16 Z/2300/11 Sen LB Żary (1) 2018-06-02 M
2. 59.61 1 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00-04-24 Z/5474/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
3. 57.40 2 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96-10-08 Z/0904/12 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
4. 48.01 2 GROCHOLEWSKI Patryk CKZiU Międzyrzecz (CKZiU Miedzyrzecz) 99-01-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
5. 47.27 2 RADZISZEWSKI Daniel LKS Lubusz Słubice 81-01-01 Weteran LB Słubice (1) 2018-05-03 III
5-bój U16 M
1. 2431 4 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-05-13 IV LDK!
  17.17/-0.2/-5.17/+0.5/- 8.11-1.60-3:09.69
10-bój U18 M
1. 5596 1 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02-01-18 Z/0490/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III LDK!
  11.78/+0.6/-6.11/0.0/-10.97-1.83-53.74-15.65/+1.3/-30.43-2.70-38.56-5:12.30
2. 4095 5 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01-04-21 Z/1923/15 U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 -- LDK!
  12.12/+1.3/-5.28/+0.7/- 8.57-1.53-57.51-16.87/0.0/-20.13-1.90-25.60-5:20.87
Chód 5 M
1. 23:44.28 1 s1 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 Z/5644/15 U18 LB Żerków (1) 2018-05-12 --
Chód 10 M
1. 47:57 r 1 1 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 Z/5644/15 U18 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II
2. 48:58 r 2 2 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99-11-01 Z/4456/15 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
3. 50:03.56 6 s1 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99-02-12 Z/4455/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 6.9021098613739 sekund