60 M
1. 6.98 1 e12 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Warszawa (1) 2018-02-03
2. 7.03 1 f2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (M) 2018-02-10
3. 7.10 1 e1 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
4. 7.16 4 e12 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89-12-26 Z/2256/11 Sen PD Spała (M) 2018-01-28
5. 7.18 2 f2 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01-06-17 Z/1540/15 U18 PD Łódź (1) 2018-01-20
6. 7.23 5 f2 MISZKIEL Marcin UKS 19 Bojary Białystok 01-05-25 Z/0427/16 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
7. 7.25 5 e8 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Toruń (M) 2018-02-10
8. 7.30 6 e3 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01-07-20 Z/0146/18 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
9. 7.35 3 e5 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-02-03
10. 7.37 6 s3 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Toruń (1) 2018-01-06
200 M
1. 22.19 1 e11 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (M) 2018-02-10
300 M
1. 40.38 1 s6 ZYSKOWSKI Oliwier OLA Podlaskie 04-04-04 Z/1330/18 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
2. 41.08 4 s7 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U16 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
3. 47.90 1 s2 ZASŁONA Szymon OLA Podlaskie 06-03-31 U12 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
4. 48.94 4 s4 ROMANOWSKI Piotr OLA Podlaskie - Łomża 05-12-16 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
600 M
1. 1:26.28 2 s2 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Spała (M) 2018-02-04
800 M
1. 2:39.23 1 M65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2017-12-17
1000 M
1. 2:31.01 4 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Spała (M) 2018-02-04
2. 2:36.93 5 s2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Spała (M) 2018-02-04
3. 2:44.84 1 s2 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-01-13
4. 3:07.25 6 s4 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Toruń (2) 2017-11-18
5. 3:09.91 5 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-11
6. 3:39.96 6 s2 TOMCZAK Stanisław OLA Podlaskie 05-03-17 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
7. 4:27.96 6 s1 TOMCZAK Wojciech OLA Podlaskie 07-05-06 U12 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
1500 M
1. 4:11.33 9 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Toruń (M) 2018-02-10
2000 M
1. 5:34.28 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Spała (M) 2018-01-28
2. 5:48.32 3 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-01-13
3. 5:49.32 3 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Warszawa (1) 2018-02-03
4. 5:52.10 2 s2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
5. 6:04.92 7 s1 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99-12-03 Z/2159/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-02-03
3000 M
1. 8:30.05 4 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Toruń (M) 2018-02-11
2. 11:40.23 1 M65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2017-12-17
60p(91.4/8.9) M
1. 10.82 9 s1 PRAWDZIK Kacper OLA Podlaskie 04-08-09 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
60p(91.4) M
1. 8.44 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-11
60p(99.1) M
1. 8.17 1 e2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Spała (M) 2018-01-28
60p M
1. 7.70 3 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Ostrava (CZE) (M) 2018-01-25
Wzwyż M
1. 2.08 5 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Toruń (M) 2018-02-17
2. 1.84 2 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
3. 1.60 4 3 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U16 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
4. 1.55 4 4 OLSZYŃSKI Jakub OLA Podlaskie 04-01-02 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
5. 1.15 5 2 ZASŁONA Jakub niest. Białystok 06-03-31 U12 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
Tyczka M
1. 3.30 4 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-11
W dal M
1. 7.25 5 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Toruń (M) 2018-02-18
2. 7.00 3 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-02-03
3. 6.85 3 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-02-03
4. 6.17 2 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
5. 5.49 1 3 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-04-26 Z/1334/18 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
W dal strefa M
1. 4.30 6 2 POPŁAWSKI Jan OLA Podlaskie 05-03-21 U14 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
2. 4.04 5 1 JANICKI Miłosz OLA Podlaskie 06-10-21 U12 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
Trójskok M
1. 14.18 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Toruń (M) 2018-02-11
Kula (5) M
1. 14.45 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-10
2. 10.86 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
7-bój U18 M
1. 4645 1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Toruń (M) 2018-02-11
  7.45-6.17-14.45-1.84- 8.44-3.30-3:09.91
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.1554019451141 sekund