60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.59 | 2 e1 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 7.66 | 2 e1 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 7.78 | 5 e1 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 8.78 | 1 e11 | KANDZIORA Adrianna | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 2003 | U23 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | ||||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.37 | 2 s1 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 24.47 | 1 s2 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 25.12 | 1 s4 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 25.92 | 1 s5 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 26.84 | 4 s1 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 27.38 | 4 s3 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.09 | 3 s2 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 43.22 | 2 s4 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.91 | 2 s4 | WÓJCIK Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/0065/17 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 58.58 | 3 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 61.86 | 4 s3 | HETMAŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0693/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:36.31 | 2 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:13.07 | 4 s1 | HAJDUK Zuzanna | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/2054/18 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 2:28.77 | 2 s2 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | |||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:56.42 | 1 s1 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 3:02.06 | 6 s1 | WˇSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
3. | 3:05.69 | 11 s1 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:38.30 | 8 s1 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 4:42.41 | 11 s1 | WˇSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-17 | KN B | ||||||||||||||||||
3. | 4:49.73 | 4 s1 | SIEDLARZ Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0557/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:03.21 | 13 s1 | WˇSIK Maja | KS SportWise Kraków | 2004 | Z/6451/22 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-18 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 10:08.56 | 4 s1 | KICILIŃSKA Paulina | ULKS Lipinki | 2003 | Z/3915/16 | U23 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.02 | 4 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | Z/0239/16 | U23 | MA | Toruń (M) | 2024-02-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 8.27 | 7 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków | 2003 | Z/5293/15 | U23 | MA | ŁódĽ (M) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 8.28 | 1 | OLSZAK Maja | KS AZS AWF Kraków | 2004 | Z/1799/17 | U23 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.41 | 9 | KANDZIORA Adrianna | KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie | 2003 | U23 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | ||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.3355209827423 sekund |