60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.86 | 4 e8 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/4916/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
2. | 8.11 | 4 | GRUCHLIK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2008 | Z/0847/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | GRUCHLIK Bartłomiej | 0 | 0 | Z/0847/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K400 m ) | ||||||||||
3. | 8.29 | 6 e9 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/13945/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 48 | 169 | Z/13945/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (K100 m ) |
||||||||||
4. | 8.30 | 4 e2 | SKÓRZAK Natalia | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/0313/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | KUKLA Rafał | 0 | 0 | Z/0313/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (W dal) 2024- (KW dal ) |
||||||||||
5. | 8.33 | 6 e3 | BASTER Maja | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/0821/21 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | SKOCZEŃ Marcin | 41 | 153 | Z/0821/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K300 m pł ) | ||||||||||
6. | 8.34 | 1 e5 | KLECKA Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/0520/24 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/0520/24 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
7. | 8.36 | 1 e1 | ŁUKASIK Marta | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2751/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/2751/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
8. | 8.37 | 1 f3 | TRUCHAN Milena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/5548/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/5548/23 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
9. | 8.40 | 4 e3 | KLĘK Julia | KS AZS AWF Kraków (SAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/5716/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 157 | Z/5716/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
10. | 8.41 | 2 e6 | KRYSTYAN Laura | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/5431/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WÓJCIK Teodor | 48 | 165 | Z/5431/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
11. | 8.43 | 6 e1 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | KNF KN B | ŁYSEK Tadeusz | 0 | 0 | Z/3274/19 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (KW dal ) | |||||||||||
12. | 8.44 | 1 e9 | PACZEŚNIAK Sonia | KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/3997/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 164 | Z/3997/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (Wieloskok) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
13. | 8.48 | 8 e1 | SĘK Alessandra | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2008 | Z/9935/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | PERUCKA Kamila | 0 | 0 | Z/9935/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
14. | 8.51 | 7 e3 | WIEJA Karolina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/10079/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/10079/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
15. | 8.51 | 1 e4 | ŻUK Daria | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4167/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/4167/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m ) | ||||||||||||
16. | 8.57 | 5 e3 | LALEWICZ Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3142/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/3142/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
17. | 8.57 | 2 e4 | HUETTER Barbara | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/9163/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/9163/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K300 m pł ) | ||||||||||
18. | 8.63 | 5 e2 | DYMEK Jagoda | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/1480/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WÓJCIK Teodor | 47 | 159 | Z/1480/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
19. | 8.65 | 2 e11 | DIAKUN Kateryna | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/5714/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | GUJA Marta | 49 | 161 | Z/5714/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
20. | 8.66 | 4 e3 | NOGA Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/6357/23 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/6357/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m ) | ||||||||||||
21. | 8.67 | 1 e6 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | KN B | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/3193/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (80 pł) 2023- (W dal) 2024- (KW dal ) |
|||||||||||
22. | 8.67 | 6 e2 | SPÓLNIK Karina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1275/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/1275/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m pł J MŁ ) | ||||||||||||
23. | 8.73 | 2 e3 | DĄBROWSKA Łucja | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4998/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/4998/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
24. | 8.75 | 3 e9 | TYTARENKO Karina | SAS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/1562/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | SIEMIEŃSKA BarbaraGUJA Marta, GUJA Marta | 00, 46 | 00, 159 | Z/1562/22 | MAŁOPOLSKIE | , , | 2023- (Wieloskok) | |||||||||||
25. | 8.79 | 3 e4 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
26. | 8.83 | 3 e10 | ZĘBALA Laura | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/0845/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ZAPART Stanisław | 44 | 158 | Z/0845/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
27. | 8.84 | 4 e8 | FLUDER Zofia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2749/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/2749/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
28. | 8.86 | 5 e4 | PIETRZYK Aleksandra | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/3498/19 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | WÓJCIK Teodor | 49 | 169 | Z/3498/19 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
29. | 8.86 | 2 e7 | BEDNARZ Wiktoria | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2008 | Z/1397/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | BUŹNIAK Arkadiusz | 0 | 0 | Z/1397/24 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
30. | 9.51 | 3 e7 | PRASOL Uliana | Kraków Athletics Team (Z) | 2007 | Z/6256/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | SOBCZYK Bogumiła | 0 | 0 | Z/6256/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
31. | 9.98 | 3 e9 | WALA Aleksandra | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/0962/24 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | SIERKA Ewa | 45 | 180 | Z/0962/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 22.31 | 2 s3 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (2) | 2023-12-09 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2. | 22.50 | 4 s4 | KARCZ Klaudia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/3025/22 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (2) | 2023-12-09 | LDK! | SIERKA Ewa | 48 | 170 | Z/3025/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.57 | 1 s3 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/4916/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
2. | 26.16 | 2 s3 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/2698/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m pł MŁ) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
3. | 26.36 | 2 e5 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/1273/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł J MŁ ) |
|||||||||||
4. | 27.03 | 3 e3 | LALEWICZ Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3142/20 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/3142/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
5. | 27.27 | 3 s2 | GRUCHLIK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2008 | Z/0847/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | GRUCHLIK Bartłomiej | 0 | 0 | Z/0847/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K400 m ) | ||||||||||
6. | 27.50 | 1 s3 | KRYSTYAN Laura | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/5431/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WÓJCIK Teodor | 48 | 165 | Z/5431/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
7. | 27.51 | 3 s4 | PACZEŚNIAK Sonia | KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/3997/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 164 | Z/3997/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (Wieloskok) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
8. | 27.64 | 1 s1 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/13945/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 48 | 169 | Z/13945/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (K100 m ) |
||||||||||
9. | 27.81 | 3 s2 | KLĘK Julia | KS AZS AWF Kraków (SAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/5716/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 157 | Z/5716/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
10. | 27.98 | 1 s2 | ŁUKASIK Marta | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2751/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/2751/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
11. | 28.05 | 2 s2 | WIEJA Karolina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/10079/21 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/10079/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
12. | 28.09 | 2 s13 | DIAKUN Kateryna | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/5714/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | GUJA Marta | 49 | 161 | Z/5714/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
13. | 28.12 | 1 s5 | BASTER Maja | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/0821/21 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | SKOCZEŃ Marcin | 41 | 153 | Z/0821/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K300 m pł ) | ||||||||||
14. | 28.26 | 3 s8 | TRUCHAN Milena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/5548/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/5548/23 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
15. | 28.32 | 1 s10 | KLECKA Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/0520/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/0520/24 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
16. | 28.40 | 3 s4 | DĄBROWSKA Łucja | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4998/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/4998/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
17. | 28.44 | 4 s4 | ŻUK Daria | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4167/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/4167/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m ) | ||||||||||||
18. | 29.05 | 4 s2 | DYMEK Jagoda | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/1480/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WÓJCIK Teodor | 47 | 159 | Z/1480/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
19. | 29.16 | 3 s9 | SKAŁKA Sandra | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/6458/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ZIĘBA Jakub | 45 | 155 | Z/6458/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
20. | 29.36 | 5 s8 | ZĘBALA Laura | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/0845/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ZAPART Stanisław | 44 | 158 | Z/0845/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
21. | 29.46 | 1 s20 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
22. | 29.56 | 3 s10 | FLUDER Zofia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2749/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/2749/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
23. | 29.68 | 5 s2 | NOGA Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/6357/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/6357/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m ) | ||||||||||||
24. | 29.79 | 5 s6 | FLUDER Julia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2750/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/2750/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
25. | 30.58 | 2 s20 | KARCZ Klaudia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/3025/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | SIERKA Ewa | 48 | 170 | Z/3025/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
26. | 30.73 | 4 s14 | MARKOWICZ Natalia | MLUKS Tarnów | 2008 | Z/5462/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | JASICZ Ryszard | 41 | 160 | Z/5462/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
27. | 32.37 | 4 s7 | PRASOL Uliana | Kraków Athletics Team (Z) | 2007 | Z/6256/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | SOBCZYK Bogumiła | 0 | 0 | Z/6256/22 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
28. | 34.97 | 6 s5 | WALA Aleksandra | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/0962/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | SIERKA Ewa | 45 | 180 | Z/0962/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.65 | 2 s1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/4916/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
2. | 41.05 | 2 e7 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/2698/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m pł MŁ) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
3. | 41.95 | 3 s1 | GAWIN Karolina | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1273/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/1273/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł J MŁ ) |
|||||||||||
4. | 42.10 | 2 e3 | SOCHA Weronika | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/1990/21 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | KUKLA Rafał | 0 | 0 | Z/1990/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (300 m) 2023- (600 m) 2024- (K400 m ) |
||||||||||
5. | 43.62 | 2 s3 | LALEWICZ Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3142/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/3142/20 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
6. | 43.85 | 3 s2 | GRUCHLIK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2008 | Z/0847/23 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | GRUCHLIK Bartłomiej | 0 | 0 | Z/0847/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K400 m ) | ||||||||||
7. | 43.88 | 1 s4 | PACZEŚNIAK Sonia | KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/3997/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 164 | Z/3997/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (Wieloskok) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
8. | 44.26 | 4 s3 | TRUCHAN Milena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/5548/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/5548/23 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
9. | 44.81 | 2 s4 | HUETTER Barbara | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/9163/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | WAŁASZEK Jarosław | 0 | 0 | Z/9163/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (K300 m pł ) | ||||||||||
10. | 45.09 | 1 s5 | DIAKUN Kateryna | KS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/5714/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | GUJA Marta | 49 | 161 | Z/5714/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
11. | 45.55 | 3 s5 | SĘK Alessandra | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2008 | Z/9935/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | PERUCKA Kamila | 0 | 0 | Z/9935/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
12. | 45.99 | 2 s8 | KLĘK Julia | KS AZS AWF Kraków (SAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/5716/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 157 | Z/5716/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
13. | 47.72 | 3 s9 | SKAŁKA Sandra | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/6458/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ZIĘBA Jakub | 45 | 155 | Z/6458/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
14. | 47.85 | 6 s2 | KARCZ Klaudia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/3025/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | SIERKA Ewa | 48 | 170 | Z/3025/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
15. | 48.37 | 5 s8 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 56.76 | 1 s2 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/4916/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
2. | 57.66 | 2 s2 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | CZYŻ Radosław | 0 | 0 | Z/2698/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m pł MŁ) 2024- (K400 m pł K ) |
|||||||||||
3. | 68.54 | 5 s4 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-15 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
4. | 68.67 | 6 s4 | KARCZ Klaudia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/3025/22 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-15 | LDK! | SIERKA Ewa | 48 | 170 | Z/3025/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:52.51 | 5 s1 | SKAŁKA Sandra | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/6458/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ZIĘBA Jakub | 45 | 155 | Z/6458/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2. | 1:52.68 | 4 s4 | KARCZ Klaudia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/3025/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | SIERKA Ewa | 48 | 170 | Z/3025/22 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
3. | 1:53.50 | 6 s1 | SIUTA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/0572/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | B.D. | 53 | 165 | Z/0572/24 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
4. | 2:02.92 | 6 s2 | MORAWSKA Matylda | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/3959/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | SOBCZYK Bogumiła | 0 | 0 | Z/3959/20 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
5. | 2:04.14 | 6 s4 | POCHŁOPIEŃ Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2008 | Z/1169/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | WITKOWSKI Marek | 0 | 0 | Z/1169/23 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
DNF | SOCHA Weronika | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/1990/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | KUKLA Rafał | 0 | 0 | Z/1990/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (300 m) 2023- (600 m) 2024- (K400 m ) |
||||||||||||
DNF | KUKLA Dominika | UKS bieganie.pl Stryszawa () | 2008 | Z/2010/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KUKLA Rafał | 0 | 0 | Z/2010/21 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m) | |||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:57.87 | 5 s2 | MORAWSKA Matylda | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/3959/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | SOBCZYK Bogumiła | 0 | 0 | Z/3959/20 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:08.18 | 3 s1 | ZAJĄC Kamila | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/3062/18 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ZAGRODZKI Marcin | 0 | 0 | Z/3062/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (3000 m) | |||||||||||
2. | 3:15.75 | 6 s1 | URBANIK Julia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5002/21 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | GAJ Paulina | 0 | 0 | Z/5002/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
3. | 3:16.42 | 1 s2 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | SOBCZYK Bogumiła | 48 | 168 | Z/13860/21 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
4. | 3:17.30 | 2 s2 | CHODUR Milena | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/2632/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ZAGRODZKI Marcin | 0 | 0 | Z/2632/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m prz) | |||||||||||
5. | 3:40.41 | 9 s3 | SĘK Alessandra | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2008 | Z/9935/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | PERUCKA Kamila | 0 | 0 | Z/9935/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:01.95 | 7 s1 | ZAJĄC Kamila | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/3062/18 | U18 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | ZAGRODZKI Marcin | 0 | 0 | Z/3062/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (3000 m) | |||||||||||
2. | 5:14.95 | 7 s1 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | SOBCZYK Bogumiła | 48 | 168 | Z/13860/21 | MAŁOPOLSKIE | , | |||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:51.21 | 3 s1 | ZAJĄC Kamila | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/3062/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ZAGRODZKI Marcin | 0 | 0 | Z/3062/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (3000 m) | |||||||||||
2. | 7:27.30 | 6 s1 | CHODUR Milena | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/2632/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ZAGRODZKI Marcin | 0 | 0 | Z/2632/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m prz) | |||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.79 | 1 e1 | ZAUCHA Aleksandra | MLUKS Tarnów | 2007 | Z/4445/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF | JASICZ Ryszard | 0 | 0 | Z/4445/18 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (100 m pł MŁ) 2024- (100m pł) |
||||||||||
2. | 9.15 | 1 e1 | PACZEŚNIAK Sonia | KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/3997/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 164 | Z/3997/20 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (Wieloskok) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.24 | 1 f2 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KNF KN B | ŁYSEK Tadeusz | 0 | 0 | Z/3274/19 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (KW dal ) | |||||||||||
2. | 5.15 | 3 f2 | SKÓRZAK Natalia | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/0313/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | KUKLA Rafał | 0 | 0 | Z/0313/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (W dal) 2024- (KW dal ) |
||||||||||
3. | 5.07 | 5 f2 | ORŁOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2037/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/2037/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (W dal) 2023- (100 m) |
||||||||||||
4. | 4.99 | 4 f2 | KLĘK Julia | KS AZS AWF Kraków (SAS AZS AWF Kraków) | 2008 | Z/5716/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | GUJA Marta | 47 | 157 | Z/5716/23 | MAŁOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) 2024- (K100 m pł MŁ ) |
||||||||||
5. | 4.90 | 6 | TYTARENKO Karina | SAS AZS AWF Kraków (Z) | 2008 | Z/1562/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | SIEMIEŃSKA BarbaraGUJA Marta, GUJA Marta | 00, 46 | 00, 159 | Z/1562/22 | MAŁOPOLSKIE | , , | 2023- (Wieloskok) | |||||||||||
6. | 4.90 | 9 f2 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KN B | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/3193/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (80 pł) 2023- (W dal) 2024- (KW dal ) |
|||||||||||
7. | 4.88 | 7 | NIEZABITOWSKA Izabela | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2008 | Z/9381/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | PERUCKA Kamila | 0 | 0 | Z/9381/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
8. | 4.60 | 10 f2 | PIETRZYK Aleksandra | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/3498/19 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | WÓJCIK Teodor | 49 | 169 | Z/3498/19 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
9. | 4.57 | 19 f2 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | SIERKA Ewa | 44 | 160 | Z/13019/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
10. | 3.70 | 15 | WALA Aleksandra | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/0962/24 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | SIERKA Ewa | 45 | 180 | Z/0962/24 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.91 | 3 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNF KN B | ŁYSEK Tadeusz | 0 | 0 | Z/3274/19 | MAŁOPOLSKIE | , | 2024- (KW dal ) | |||||||||||
2. | 10.84 | 5 | KLATKA Natalia | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/3193/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/3193/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (80 pł) 2023- (W dal) 2024- (KW dal ) |
|||||||||||
3. | 10.45 | 6 | ORŁOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/2037/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KADUSZKIEWICZ Jerzy | 0 | 0 | Z/2037/22 | MAŁOPOLSKIE | , | 2022- (W dal) 2023- (100 m) |
||||||||||||
4. | 10.20 | 6 | NIEZABITOWSKA Izabela | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2008 | Z/9381/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | PERUCKA Kamila | 0 | 0 | Z/9381/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.72 | 5 | GRYBOŚ Hanna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/0820/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | WÓJCIK Weronika | 45 | 168 | Z/0820/21 | MAŁOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:37.31 | 1 s3 | BANASZEK Karol SADKIEWICZ Julia KĘDZIOR Kacper KANAKANTI Jasmine |
WKS Wawel Kraków | 07 07 08 07 |
U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | MAŁOPOLSKIE | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.6473779678345 sekund |