60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.11 | 1 f3 | IRZYKOWSKI Maciej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/4711/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.29 | 1 e7 | KRZY¦CIAK Robert | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/2982/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.39 | 3 f3 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 8.42 | 2 e7 | SZEWCZYK Korneliusz | KS Limanowa Forrest | 2011 | Z/1730/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 8.58 | 1 e9 | WALCZAK Tymoteusz | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/5678/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 8.58 | 5 f3 | PIˇTKOWSKI Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/4208/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
7. | 8.61 | 6 f3 | GAWROŃSKI Krystian | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/5649/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
8. | 8.71 | 1 e14 | KNAPIK Wiktor | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5955/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.72 | 3 e13 | ŁUKASZYK Mateusz | ULKS Lipinki | 2011 | Z/4839/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.74 | 2 e9 | SPIESZ Antoni | MKS Tempo Kęty | 2012 | Z/2707/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
11. | 8.77 | 2 e14 | CZAJKA Oskar | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/2879/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
12. | 8.79 | 2 e10 | DUDEK Maciej | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5971/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 8.86 | 2 e6 | ©ULO Milo | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/4744/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 8.87 | 1 e10 | DOHNALIK Kacper | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/13973/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 8.87 | 3 e9 | BARAN Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13645/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 8.89 | 2 e12 | BEDNARCZYK Piotr | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5968/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 8.93 | 3 e5 | JAREK Julian | ULKS Lipinki | 2011 | Z/4610/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 8.96 | 5 e9 | SEKUŁA Hubert | UKS Kobylanka | 2011 | Z/2924/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
19. | 8.96 | 3 e10 | TOMCZYK Aleksander | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/4764/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
20. | 8.96 | 3 e12 | OLEJARZ Szymon | MKS Tempo Kęty | 2012 | Z/1738/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
150 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.80 | 5 s6 | LISZKA Jakub | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/2935/23 | U14 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-22 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 28.70 | 6 s9 | WALCZAK Tymoteusz | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/5678/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 29.11 | 5 s12 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 30.79 | 6 s12 | DŁUGOSZ Bruno | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8558/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 32.06 | 6 s5 | JOP Maksymilian | KS Olkusz | 2012 | Z/2817/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 34.03 | 5 s4 | LISZKA Jakub | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/2935/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.22 | 1 s2 | IRZYKOWSKI Maciej | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/4711/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 45.75 | 2 s8 | WALCZAK Tymoteusz | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/5678/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 46.37 | 2 s2 | SZEWCZYK Korneliusz | KS Limanowa Forrest | 2011 | Z/1730/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 46.56 | 1 s9 | BUGAŃSKI Jakub | KS Limanowa Forrest | 2012 | Z/4887/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 47.23 | 3 s2 | ©ULO Milo | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/4744/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 48.21 | 4 s2 | SEKUŁA Hubert | UKS Kobylanka | 2011 | Z/2924/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
7. | 48.39 | 1 s3 | WAL Mikołaj | UKS Kobylanka | 2012 | Z/6681/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
8. | 48.66 | 2 s9 | DOHNALIK Kacper | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/13973/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 52.04 | 3 s3 | WIELBŁˇD Marcin | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6688/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
10. | 53.41 | 3 s2 | CIE¦LA Gabriel | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/5844/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:45.13 | 3 s3 | BUGAŃSKI Jakub | KS Limanowa Forrest | 2012 | Z/4887/23 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:46.47 | 2 s2 | ANDRZEJAK Sebastian | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/4241/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
3. | 1:46.70 | 6 s3 | ZAJˇC Aleksander | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/3482/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:46.87 | 2 s3 | ZĘBALA Beniamin | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/3171/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
5. | 1:48.03 | 1 s2 | CZARNECKI Jakub | WKS Wawel Kraków (Krakowska Akademia Lekkoatletyki) | 2012 | Z/3593/24 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:52.97 | 5 s2 | WAL Mikołaj | UKS Kobylanka | 2012 | Z/6681/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
7. | 1:54.69 | 6 s2 | MACHAŁ Maksymilian | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2011 | Z/5899/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1:58.82 | 2 s3 | SADOWSKI Leon | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/5897/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 2:02.28 | 8 s2 | CIE¦LA Gabriel | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/5844/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 2:02.94 | 9 s2 | HOŁDA Antoni | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13861/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
11. | 2:11.25 | 4 s3 | KRAIEVSKYI Artiom | KU AZS PWSZ w Tarnowie (Z) | 2012 | Z/3002/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:19.00 | 5 s3 | BUGAŃSKI Jakub | KS Limanowa Forrest | 2012 | Z/4887/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 3:31.54 | 7 s3 | WAL Mikołaj | UKS Kobylanka | 2012 | Z/6681/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
3. | 3:34.39 | 11 s2 | MACHAŁ Maksymilian | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2011 | Z/5899/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 3:47.84 | 7 s2 | KORDAS Błażej | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/13856/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.26 | 1 s1 | STAWARZ Samuel | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12149/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 11.59 | 2 s1 | KNAPIK Wiktor | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5955/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 11.80 | 3 s1 | PORĘBSKI Antoni | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5977/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 11.93 | 4 s1 | KORONA Wiktor | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5956/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 12.17 | 1 s1 | GAŁĘZA Kajetan | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13835/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 12.60 | 5 s1 | CHRZˇSZCZ Szymon | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/6025/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 12.74 | 6 s1 | KACZMAREK Oskar | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13801/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.57 | 1 | ZAJˇC Aleksander | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/3482/21 | U14 | MA | Warszawa (1) | 2024-02-18 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1.50 | 1 | ŁUKASZYK Mateusz | ULKS Lipinki | 2011 | Z/4839/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1.40 | 3 | MALEC Maciej | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/2584/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1.40 | 4 | KORONA Wiktor | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5956/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1.35 | 5 | KOCHMAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13800/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1.33 | 2 f2 | KOZIOŁ Szymon | KS Victoria Trzebinia | 2011 | Z/2936/23 | U14 | MA | Ostrava (CZE) (2) | 2023-12-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 1.30 | 7 | BEDNARCZYK Piotr | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5968/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1.25 | 8 | BOCIANOWSKI Jakub | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/4136/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1.20 | 6 | LISZKA Jakub | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/2935/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 1.20 | 9 | CHRZˇSZCZ Szymon | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/6025/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.43 | 1 f2 | SEKUŁA Hubert | UKS Kobylanka | 2011 | Z/2924/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
2. | 4.20 | 3 f2 | CIĘŻADŁO Jakub | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/14832/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.07 | 4 f2 | WIELBŁˇD Marcin | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6688/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.96 | 1 f2 | KRZY¦CIAK Robert | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/2982/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.94 | 2 f2 | DYREK Kamil | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/6624/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.75 | 3 f2 | DOHNALIK Kacper | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/13973/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4.59 | 4 | DŁUGOSZ Bruno | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/8558/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 4.58 | 5 | GAWROŃSKI Krystian | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/5649/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
6. | 4.51 | 4 f2 | OLEJARZ Szymon | MKS Tempo Kęty | 2012 | Z/1738/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
7. | 4.50 | 5 f2 | WALCZAK Tymoteusz | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/5678/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 4.50 | 6 f22 | BEDNARCZYK Piotr | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5968/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 4.40 | 8 f2 | SPIESZ Antoni | MKS Tempo Kęty | 2012 | Z/2707/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
10. | 4.38 | 4 | TOMCZYK Aleksander | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/4764/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
11. | 4.38 | 3 f3 | SEKUŁA Hubert | UKS Kobylanka | 2011 | Z/2924/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
12. | 4.37 | 9 f2 | MALEC Maciej | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/2584/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 4.34 | 10 f2 | CIĘŻADŁO Jakub | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/14832/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 4.33 | 11 f2 | KOCHMAŃSKI Adam | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13800/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 4.27 | 12 f2 | PIˇTKOWSKI Michał | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/4208/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
16. | 4.25 | 14 f2 | DUDEK Maciej | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5971/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 4.24 | 15 f2 | PORĘBSKI Antoni | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5977/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 4.22 | 6 | KO¦CIELNIAK Mateusz | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/6690/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 4.20 | 8 | STACHYRA Marcel | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/6630/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
20. | 4.08 | 17 f2 | KWA¦NY Bartosz | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5972/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.53 | 2 | BOCIANOWSKI Jakub | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/4136/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (3) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.97 | 1 | GAWROŃSKI Krystian | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/5649/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
2. | 8.33 | 2 | BARAN Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13645/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 7.53 | 1 | JAREK Julian | ULKS Lipinki | 2011 | Z/4610/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 5.93 | 4 | CIERPICH Szymon | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/2897/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
5. | 5.67 | 5 | KULIG Olaf | KS Olkusz | 2012 | Z/6817/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.91 | 3 f2 | KORDAS Błażej | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/13856/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.032564163208 sekund |