Wzwyż K
1.
1.70
1 w1
WIESZTORT Laura
AZS UMCS Lublin
2008
Z/2849/19
U18
LU
Wrocław (M)
2024-02-09
LDK!
KN B
2.
1.66
9
GAJDA Julia
UKS MTE Milanówek
2008
Z/0687/20
U18
MZ
Toruń (M)
2024-02-18
LDK!
KN B
3.
1.65
3 w1
KOZAN Zuzanna
NKS Start Namysłów
2007
Z/7269/21
U18
OP
Wrocław (1)
2024-01-20
LDK!
KN B
4.
1.65
1
KOZIURA Karolina
KMKL Sztorm Kołobrzeg
2008
Z/1522/22
U18
ZP
Wrocław (M)
2024-02-10
KN B
5.
1.65
2
MOŁDOCH Milena
CWKS Resovia Rzeszów
2007
Z/0050/21
U18
PK
Wrocław (M)
2024-02-10
LDK!
KN B
6.
1.64
1
KOBACKA Hanna
UKS Błyskawica Domaniewice
2008
Z/9741/21
U18
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
LDK!
KN B
7.
1.62
4
KIJAŃSKA Nikola
MKS Aleksandrów Łódzki
2007
Z/2630/21
U18
LD
Wrocław (M)
2024-02-10
KN B
8.
1.60
1 f2
ZALEWSKA Katarzyna
UKS Orkan Środa Wlkp.
2007
Z/0866/23
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
9.
1.60
4
ANDRZEJCZAK Martyna
MKS Aleksandrów Łódzki
2007
Z/13487/21
U18
LD
Wrocław (1)
2024-02-04
KN B
10.
1.59
1
MARCINIAK Patrycja
MKS Piast Głogów
2007
Z/4179/19
U18
DS
Zielona Góra (2)
2023-11-18
LDK!
11.
1.59
5
GAŁAJ Sandra
UKS Dziewiątka Kutno
2007
Z/0764/19
U18
LD
Wrocław (M)
2024-02-10
LDK!
12.
1.55
2 f4
BABYNINA Tamila
KMKL Sztorm Kołobrzeg
(Z)
2008
Z/0791/23
U18
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
13.
1.55
2
PSIUCH Eliza
MKS Bolesłavia Bolesławiec
2008
Z/0202/21
U18
DS
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
KN B
14.
1.55
3
GÓRA Michalina
UKS Błyskawica Domaniewice
2008
Z/4262/21
U18
LD
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
LDK!
15.
1.55
4
PIECZENIAK Amelia
MKS Sambor Tczew
2008
Z/7420/21
U18
PM
Słupsk (1)
2024-01-06
KN B
16.
1.55
15
WOŹNIAK Martyna
AML Słupsk
2008
Z/2547/20
U18
PM
Toruń (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
17.
1.55
6
ODOLIŃSKA Hanna
UKS Kresy Otwock
2007
Z/1110/18
U18
MZ
Toruń (1)
2024-01-28
LDK!
KN B
18.
1.55
1
DZIESZKO Patrycja
GOKSiT Suchowola
2008
Z/5511/22
U18
PD
Białystok (1)
2024-02-17
LDK!
19.
1.55
1 f2
SZEPKE Lena
OSiR Wyspiarz Świnoujście
2008
Z/1284/19
U18
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
20.
1.50
1
POPIIAKOWA Sofiia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
(Z)
2008
Z/4979/22
U18
KP
Bydgoszcz (2)
2023-12-16
LDK!
21.
1.50
2
WOJTANOWSKA Maja
KS Komunalni Sanok
2008
Z/3684/21
U18
PK
Rzeszów (1)
2023-12-16
LDK!
KN B
22.
1.50
1 f3
ZYGMUNT Nela
AL Międzyzdroje
2008
Z/4977/19
U18
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
KN B
23.
1.50
3 f3
RUDNIK Julia
niestowarzyszona
(niestowarzyszonaSTS Pomerania Szczecin)
2007
Z/2650/19
U18
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
KN B
24.
1.50
5 f4
OLECHNOWSKA Michalina
MKS Hermes Gryfino
2008
Z/10951/21
U18
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
25.
1.50
6
NAWROCKA Zofia
UKS LA Basket Warszawa
2008
Z/5218/22
U18
MZ
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
LDK!
26.
1.50
5
BANY Adrianna
KS AZS AWF Warszawa
2007
Z/2617/22
U18
MZ
Warszawa (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
27.
1.50
19
ZIELIŃSKA Joanna
UKS MTE Milanówek
2008
Z/1457/18
U18
MZ
Toruń (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
28.
1.50
2 f2
PISARCZYK Vanessa
UKS Orkan Środa Wlkp.
2007
Z/13506/21
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
29.
1.50
6
KALICUN Wiktoria
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2007
Z/12741/21, Z/12741/21
U18
OP
Wrocław (1)
2024-01-28
LDK!
30.
1.50
11
WOLA Mathilde
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
2007
Z/0610/21
U18
LB
Toruń (1)
2024-01-28
LDK!
KN B
31.
1.50
5 f3
KARWAT Alicja
RKS Łódź
2008
Z/2363/21
U18
LD
Spała (1)
2024-01-28
LDK!
32.
1.50
7
KADYS Klaudia
KL Ziemia Kłodzka
2008
Z/1395/23
U18
DS
Wrocław (1)
2024-02-04
LDK!
33.
1.49
3 w1
MRUGAŁA Łucja
KS Komunalni Sanok
2008
Z/2578/20
U18
PK
Wrocław (M)
2024-02-09
LDK!
KN B
34.
1.46
2 w2
BAŁAZY Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz
2007
Z/2803/21
U18
SL
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-20
LDK!
35.
1.46
8 w1
DŁUGI Jagoda
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
2007
Z/0814/20
U18
LB
Wrocław (M)
2024-02-09
LDK!
KN B
36.
1.46
5 f2
PARTYKA Julia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
2008
Z/5060/22
U18
OP
Ostrava (CZE) (1)
2024-02-11
LDK!
37.
1.45
3
ADACH Weronika
UKS MTE Milanówek
2008
Z/6248/23
U18
MZ
Kielce (2)
2023-12-16
38.
1.45
8
BRODOWSKA Nina
UKS LA Basket Warszawa
2008
Z/4469/23
U18
MZ
Aleksandrów Łódzki (1)
2024-01-06
39.
1.45
11
CIEŚLA Maja
MKS-MOS Katowice
2007
Z/1776/22
U18
SL
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-06
40.
1.45
7
DOBOSZ Oliwia
KS Komunalni Sanok
2007
Z/2839/21
U18
PK
Rzeszów (1)
2024-01-20
LDK!
41.
1.45
3 f2
ZIÓŁKOWSKA Zuzanna
KS Gwardia Piła
2007
Z/4858/22
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
42.
1.45
3 f2
RATAJSZCZAK Weronika
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
2008
Z/4261/23
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
43.
1.45
5 f2
OLEJNICZAK Julia
LUKS Orkan Września
2008
Z/11894/21
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
44.
1.45
5 f2
KOZIELSKA Amelia
UKS Orkan Środa Wlkp.
2008
Z/3086/21
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
45.
1.45
8
URBAN Adrianna
UKS LA Basket Warszawa
2008
Z/1193/23
U18
MZ
Warszawa (1)
2024-02-03
LDK!
46.
1.45
2 f2
RADWAŃSKA Oliwia
KS Komunalni Sanok
2007
Z/2217/20
U18
PK
Rzeszów (M)
2024-02-04
LDK!
47.
1.45
3 f2
OPASAŁA Pola
MLUKS Mokasyn Płoty
2008
Z/8228/21
U18
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
48.
1.43
9 w1
RATAJCZAK Zofia
MUKS Szok Bojanowo
2007
Z/0038/18
U18
WP
Wrocław (M)
2024-02-09
LDK!
KN B
49.
1.40
5 f3
MAKOWSKA Olimpia
MKS Święc Sławno
2008
Z/1812/23
U18
ZP
Szczecin (2)
2023-12-09
50.
1.40
4
FILIPIUK Magdalena
KKL Stal Stalowa Wola
2008
Z/4925/22
U18
PK
Rzeszów (1)
2023-12-16
KN B
51.
1.40
7 f4
HABRYCH Maria
MLUKS Mokasyn Płoty
2008
Z/5463/22
U18
ZP
Neubrandenburg (GER) (2)
2023-12-16
LDK!
52.
1.40
5
GAWLAK Kornelia
MLKS Agros Żary
2007
Z/4863/23
U18
LB
Zielona Góra (2)
2023-12-28
LDK!
53.
1.40
3
PAPETA Mariia
KS AZS AWF Katowice
(Z)
2008
Z/4132/23, Z/4132/23
U18
SL
Brzeszcze (2)
2024-01-13
54.
1.40
8 f2
SIKORSKA Zuzanna
LUKS Start Nakło
2008
Z/0121/18
U18
KP
Toruń (1)
2024-01-20
LDK!
55.
1.40
9 f2
NOWAK Maria
MKS Baszta Szamotuły
2008
Z/13120/21
U18
WP
Toruń (1)
2024-01-20
56.
1.40
6 f3
WÓJTOWICZ Maria
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
2007
Z/5631/22
U18
SK
Spała (1)
2024-01-28
LDK!
57.
1.40
12
MASIAK Agnieszka
AZS UMCS Lublin
2007
Z/13235/21
U18
LU
Warszawa (1)
2024-02-03
58.
1.35
8
KARWACKA Dominika
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
2008
Z/10485/21
U18
SK
Kielce (2)
2023-12-16
LDK!
KN B
59.
1.35
12
ŚWIĄDER Lena
STS Pomerania Szczecinek
2007
Z/4909/18
U18
ZP
Słupsk (1)
2024-01-06
LDK!
KN B
60.
1.35
7 f2
HORCZAK Izabela
AZS-AWFiS Gdańsk
2007
Z/0554/22
U18
PM
Toruń (1)
2024-01-13
61.
1.35
12
MACH Zofia
UKS-MOS Opole
2008
Z/6147/23
U18
OP
Wrocław (1)
2024-01-14
62.
1.35
16
BUKOWSKA Zofia
MLKS Echo Twardogóra
2007
Z/14232/21
U18
DS
Wrocław (1)
2024-01-14
LDK!
63.
1.35
10
DZIURGOT Gabriela
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
2007
Z/3196/18
U18
PK
Rzeszów (1)
2024-01-20
64.
1.35
15
STECHLIŃSKA Gabriela
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
2008
Z/12085/21
U18
LB
Toruń (1)
2024-01-28
LDK!
65.
1.30
3
MRUGALSKA Amelia
UMKS Iskra Wolsztyn
2008
Z/0033/21
U18
WP
Zielona Góra (2)
2023-11-25
LDK!
66.
1.30
5
SZWEDO Marlena
KKL Stal Stalowa Wola
2008
Z/5843/23
U18
PK
Rzeszów (1)
2023-12-16
67.
1.30
2
SZUMLIŃSKA Nicola
CKS Budowlani Częstochowa
2007
Z/1958/22
U18
SL
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-24
LDK!
68.
1.30
2
WIEJA Klaudia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
2008
Z/5577/21
U18
SL
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-24
LDK!
69.
1.30
4
PRZYBYLSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa
2008
Z/7050/23
U18
SL
Ostrava (CZE) (1)
2024-01-24
LDK!
70.
1.30
4 f2
BUJAROWICZ Natalia
MLUKS Mokasyn Płoty
2008
Z/4534/18
U18
ZP
Szczecin (2)
2024-02-24
LDK!
71.
1.25
10 f2
KUJAWA Amelia
MKS Inowrocław
2007
Z/0973/23
U18
KP
Toruń (1)
2024-01-20
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przejście do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.0251359939575 sekund